Kilolu Erkek Saç Modelleri | Günlük ve Düğünlük Seçenekleriyle

21.11.2023
2.315
Kilolu Erkek Saç Modelleri | Günlük ve Düğünlük Seçenekleriyle

Şişman kilolu erkek saç modelleri nasıl olur başlıklı yazımızda kilolu erkeklere yakışan saç modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Aslında kilolu erkek nasıl giyinir sorusunun cevabı ne kadar önemli ise şişman yüzler için saç modeli erkek stilleri nelerdir sorusunun cevabı da o denli önemlidir.

Kilolu erkek saç modelleri, doğru şişman erkeğin kombinleri ile eşleştirildiği zaman olduğunuzdan daha karizmatik ve zayıf görüneceksiniz. Gelin şimdi hep birlikte kilolu erkekler için saç modelleri detayları görelim.

Kilolu Erkek Saç Modelleri Nasıl Olur?

Kilolu erkek saç modelleri, kıvırcık, dalgalı ve düz saç saçlar için seçenekler sunmaktadır. Aslında kilolu erkek saç sakal modelleri, kısa saçlarla daha çok kullanılmaktadır. Yanları kısa üstü uzun saç modelleri arasında undercut saç modeli de vardır. Undercut saç modelinde tepedeki saçların uzunluğunu kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

Kilolu yüzler için saç modelleri erkek

Kilolu yüzler için saç modeli erkek

Kilolu yüzler için saç modelleri erkek stilleri arasında üstleri uzun yanları kısa saç stilleri de vardır. Bu saç modelinde saçların tepe kısmındaki uzunluğu giyim tarzınıza göre de şekillendirebilirsiniz. Orta yaşlı kilolu erkek saç modeli veya 50 yaş şişman erkek saç modeli uygulamasında saçların tepe kısmının aşırı derecede uzun bırakılmasına gerek yoktur.

Orta yaş kilolu yuvarlak yüzler için saç modeli erkek stilleri arasında daha çok orta boy ve kısa erkek saç modeli vardır. 50 yaş ve üzeri kilolu yuvarlak yüz saç modeli erkek ise genelde yan tarafı 3 numara saç modelidir. Bu saç modelinde saçların tepe kısmı 20 numaraya kadar uzun bırakılmaktadır.

Genç şişman saç modelleri erkek stilleri olarak undercut saç, buzz saç ve kısa fade saç kullanabilirsiniz.

Kilolu Erkek Uzun Saç Modelleri

Kilolu erkek sac modeli olarak uzun kabarık saçlar, uzun kıvırcık saçlar ve uzun dalgalı saçlar salık olarak kullanılmamalıdır. Çünkü salık kabarık, kıvırcık ve dalgalı saçlar sizi daha tombul gösterecektir. Eğer uzun saç kullanılacaksa erkek uzun saç toplama modelleri erkek stilleri bilinmelidir. Böylece yüzünüzü daha orantılı gösterebilirsiniz.

Şişman yüze at kuyruğu, erkek yarım topuz olarak bilinen saç modelleri arasındadır.

Kilolu erkek uzun saç modelleri

Kilolu erkeğin uzun saç modeli

Eğer dalgalı ve kıvırcık saçlara sahipseniz, şişman erkek uzun saç modelleri yerine kısa saç kullanmalısınız. Ek olarak kıvırcık ve dalgalı saçları fönlü olarak da kullanabilirsiniz. Bu nedenle şişman erkeklere uzun saçları toplama konusunu mutlaka deneyimlemelerini öneriyoruz.

Balık Etli Erkeğe Kısa Saç Modelleri

Kilolu saç modeli erkek stilleri arasında kısa saçlar daha çok tercih edilmektedir. En güzel kilolu erkek saçı arasında subay traşı saç modeli kullanabilirsiniz. Ayrıca yanlar kısa üstler uzun saç modeli de kullanabilirsiniz. Ek olarak undercut saç modeli, buzz saç modeli ve fade saç modeli de kullanabilirsiniz.

Şişman Erkek Kısa Saç Modelleri ( Fade Saç)

Fade saç modelleri, üstler uzun yanlar kısa saç modelleri arasında en tarz saç modelleridir. Üstler aşırı derecede uzun bırakılmadığı için 7’den 77’ye erkek saç modelleri olarak da kullanılmaktadır.

Şişman Erkek Kısa Saç Modelleri ( Fade Saç)

Şişman Erkek Kısa Saç Modelleri ( Fade Saç)

Şişman Erkekler İçin Kısa Saç Modelleri – Undercut Saç

Modern erkek saç modelleri arasında yer alan undercut saç kesimi de vardır. Özellikle şişman ve yuvarlak yüz erkek saç modelleri olarak da rahatlıkla kullanılmaktadır.

Undercut saç modelinde saçların tepe kısmının uzunluğuna giyim tarzınıza bir yaşınıza göre belirleyebilirsiniz. Hatta çok uzun bırakarak tepeden bağlayabilirsiniz.

Şişman Erkekler İçin Kısa Saç Modelleri (Undercut Saç)

Şişman Erkekler İçin Kısa Saç Modelleri (Undercut Saç)

Şişman Erkeklere Yakışan Saç Modelleri | Buzz Cut Saç

Kilolu erkeklere uygun saç modelleri arasında buzz cuts saç kesimi de vardır. Buzz saç, kafa yapısında şekilsizlik olmayanların rahatlıkla kullanabileceği saç modelidir.

Buzz cut saç modeli kirli sakal birlikte kullanıldığı zaman tarz ve karizmatik bir görünüm yakalanmaktadır.

Şişman Erkeklere Yakışan Saç Modelleri (Buzz Cut Saç)

Şişman Erkeklere Yakışan Saç Modelleri | Buzz Cut Saç)

Aşağıdaki resim galerisinde şişman erkeğin saç modeli olarak nitelendirebileceğimiz görselleri sunuyoruz. Resim galerisini inceleyerek düşüncelerinizi yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Tombul Yüz Saç Modelleri Erkek

Resim Galerisi: Kilolu İnsanlara Yakışan Saç Modelleri Erkek

Bir önceki makalemiz olan Kahverengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Olur? başlıklı yazımızda Kahverengi Pantolonun Altına Ne Renk Ayakkabı Gider Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu