Tarz Kadın

Şişman Erkek Saç Modelleri Nasıl Olur?

14.09.2021
1.157
Şişman Erkek Saç Modelleri Nasıl Olur?

Şişman erkek saç modelleri nasıl olur başlıklı yazımızda kilolu erkeklere yakışan saç modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Kilolu erkek nasıl giyinir sorusunun cevabı ne kadar önemli ise şişman yüzler için saç modelleri erkek stilleri nelerdir sorusunun cevabı da o denli önemlidir.

Kilolu erkek saç modelleri, doğru  şişman erkek kombinleri ile birleştiği zaman hem olduğunuzdan daha karizmatik hem de olduğunuzdan daha zayıf görüneceksiniz. Gelin şimdi hep birlikte kilolu erkekler için saç modelleri detayları görelim.

Şişman Erkek Saç Modelleri Nasıl Olur?

Şişman saç modelleri erkek stilleri arasında tepe kısmı uzun yan tarafları kısa saç modelleri ilk sırada yer almaktadır. Undercut saç modeli olarak da bilinen bu saç modelinin tepe kısmındaki uzunluğu kendi zevkinize göre ayarla arttırabilirsiniz.

Kilolu yüzler için saç modelleri erkek

Kilolu yüzler için saç modelleri erkek

Kilolu yüzler için saç modelleri erkek stilleri arasında yer alan üstleri uzun yanları kısa saç modelleri uygulanırken, saçların tepe kısmındaki uzunluk giyim tarzınıza göre şekillendirilmelidir. Orta yaşlı şişman erkek saç modeli veya 50 yaş şişman erkek saç modeli uygulamasında saçların tepe kısmının aşırı derecede uzun bırakılmasına gerek yoktur.

Orta yaş kilolu yuvarlak yüzler için saç modelleri erkek stilleri ile 50 yaş ve üzeri kilolu yuvarlak yüzler için saç modelleri erkek stilleri uygulanırken saçların yan tarafı 3 numara saç, tepe kısmı 20 numara saça kadar yapılabilir.

Genç şişman saç modelleri erkek stilleri olarak undercut saç modelini birebir uygulayabilirsiniz.

Kilolu Erkek Uzun Saç Modelleri

Kilolu erkek sac modeli olarak uzun kabarık saçlar, uzun kıvırcık saçlar ve uzun dalgalı saçlar salık olarak çok fazla kullanılmamalıdır. Kilolu erkek uzun saç modelleri kullanılırken erkek saç toplama modelleri arasından seçimler yapılmalıdır.

Şişman yüze saç modelleri erkek stilleri olarak bilinen at kuyruğu, erkek yarım topuz olarak bilinen saç modelleri kullanılabilir.

Kilolu erkek uzun saç modelleri

Kilolu erkek uzun saç modelleri

Eğer yoğun dalgalı ve yoğun kıvırcık saçlara sahipseniz, şişman erkek uzun saç modelleri salık şekilde kullanıldığı zaman size olduğunuzdan çok daha kilolu ve şişman gösterecektir. Bu nedenle şişman erkeklere uzun saçları toplama konusunu mutlaka deneyimlemelerini öneriyoruz.

Kilolu Erkek Kısa Saç Modelleri

Kilolu saç modelleri erkek stilleri arasında kısa saçlar daha çok tercih edilmektedir. En güzel erkek saç modelleri arasında subay traşı saç modeli, yanlar kısa üstler uzun saç modeli, undercut saç modeli, buzz saç modeli ve fade saç modeli erkek stilleri yer almaktadır.

Şişman Erkek Kısa Saç Modelleri ( Fade Saç)

Fade saç modelleri, üstler uzun yanlar kısa saç modelleri arasında en tarz görünen saç modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Üstler aşırı derecede uzun bırakılmadığı için 7’den 77’ye erkek saç modelleri olarak da kullanılmaktadır.

Şişman Erkek Kısa Saç Modelleri ( Fade Saç)

Şişman Erkek Kısa Saç Modelleri ( Fade Saç)

Şişman Erkekler İçin Kısa Saç Modelleri (Undercut Saç)

Modern erkek saç modelleri arasında yer alan undercut saç kesimi, şişman ve yuvarlak yüz erkek saç modelleri olarak da rahatlıkla kullanılmaktadır.

Undercut saç modelinde saçların tepe kısmının uzunluğuna giyim tarzınıza bir yaşınıza göre belirleyebilirsiniz.

Şişman Erkekler İçin Kısa Saç Modelleri (Undercut Saç)

Şişman Erkekler İçin Kısa Saç Modelleri (Undercut Saç)

Şişman Erkeklere Yakışan Saç Modelleri (Buzz Cut Saç)

Kilolu erkeklere uygun saç modelleri arasında asker traşı olarak da bildiğimiz buzz cuts saç kesimi, kafa yapısında şekilsizlik olmayanların rahatlıkla kullanabileceği saç modeli olarak karşımıza çıkmaktadır.

Buzz cut saç modeli ve kirli sakal birlikte kullanıldığı zaman çok daha tarz ve karizmatik bir görünüm yakalamış olursunuz.

Şişman Erkeklere Yakışan Saç Modelleri (Buzz Cut Saç)

Şişman Erkeklere Yakışan Saç Modelleri (Buzz Cut Saç)

Aşağıdaki resim galerisinde şişman erkeğin saç modeli olarak nitelendirebileceğimiz görselleri daha fazla detay ve ayrıntı için sizlere sunuyoruz. Resim galerisini inceleyerek düşüncelerinizi yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Resim Galerisi: En Karizmatik Ve En Kolay Şişman Saç Modelleri Erkek

Bir önceki makalemiz olan Saç Traş Modelleri Ve İsimleri Erkek başlıklı yazımızda Saç Traş Modelleri Ve İsimleri Erkek ve Saç traşı erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu