Erkek Traş Modelleri -Yeni Stiller

25.01.2024
4.098
Erkek Traş Modelleri -Yeni Stiller

EErkek traş modelleri ve isimleri her sezon değişmekte ve kesim makinesi ile farklı stillerde erkek saç traşı öne çıkarmaktadır. Bu sezon özellikle kısa saç traş modelleri öne çıkmaktadır. Bunun için de elektrikli saç traç makinesi modelleri kullanılmaktadır.Erkek Saç traş modelleri denilince geçmişte akla klasik saç traş modelleri gelmekteydi. Ancak günümüzde karizmatik duruş ve modern tasarımlarda farklı erkek saç traşı modelleri dikkat çekmektedir.

Gelin şimdi birlikte bu senenin en karizmatik erkek saç traşı modellerini ve isimlerini birlikte görelim.

Saç Traş Modelleri Ve İsimleri Erkek

Erkek traş modelleri sadece saç kesme şekline olabileceği gibi saç ve sakal kesme şeklinde de olmaktadır. Bu senenin erkek saç modelleri isimleri arasında kısa saçlardan uzun saçlara kadar pek çok seçenek vardır.

  • Özellikle yanlar 0 saç modeli
  • 2 numara saç
  • 3 numara saç
  • 4 numara saç
  • 7 numara saç
  • 8 numara saç
  • 10 numara saç öne çıkmaktadır. Aslında kısa erkek sac modelleri, şarj edilebilir saç tıraş makinesi ile kesilmektedir.

Trend erkek saç tıraşı modelleri kişinin saç yapısına ve saç uzunluğuna bağlıdır. Saç kesim modeli seçiminden önce erkek saç stilleri ve isimleri konusunda bilgi sahibi olmalıdır. Daha tarz, daha şık ve daha karizmatik duruş için bu senenin saç traşı erkek modelleri…

Saç Kesim Modelleri Erkek

Bu senenin erkek saç kesimine başlamadan önce saç tipi incelemelisiniz. Özellikle yüz şekline gidecek saç tıraşı modeli belirlemelisiniz. Özellikle erkek saç tıraşı modelleri kataloğu niteliğindeki bu içeriğimiz sizlere faydalı olacaktır.

traş modelleri erkek 2021

traş modelleri erkek-saç kesim modelleri ve isimleri erkek

Kısa Saç Traşı Modelleri – Erkek Saç Model İsimleri

Traş modelleri arasında erkek traş modelleri  kısa stilleri son dönemlerde en çok kullanılan saç modelleridir. Aslında kısa erkek saç modelleri çok fazla seçeneğe sahiptir. Geçmişte sadece 3 numara ve 5 numara olan erkek kısa saç modelinin günümüzde farklı stiller eklenmiştir.

Son dönemlerde kısa saça çizik atma işlemi ise özellikle genç erkek saç traşı olarak dikkat çekmekte ve sıklıkla tercih edilmektedir.

Saç Traş İsimleri

Erkek subay traşı, amerikan saç kesimi kısa saç erkek modellerinde öne çıkanlardır. Bu modeller yanları sıfır saç modelleri olarak da kullanılmaktadır. Çünkü subay traşı ve amerikan tıraşının hemen hemen tüm modellerinde az da olasa sıfır saç kesimi vardır.

Undercut saç modelinde ise saçların arkası sıfır, ön kısımları ise arka kısımlardan daha uzun olan saç stilidir. Yanları kısa saç modeli hem karizmatik görünüme, hem de rahat kullanıma sebep olur. Bu nedenle yüz şeklinize uygunsa underkut saç modelini denemenizi öneririz.

saç traş modelleri erkek stilleri-kısa saç traşı

saç traş modelleri erkek stilleri-kısa saç traşı

Bu senenin Traş şekilleri nelerdir? Kısa saç kesimi erkek modellerinde sakal ile birlikte kullanıldığı zaman çok daha karizmatik bir görünüm sunmaktadır. Özellikle yuvarlak yüze sahip erkeklerde çok harika sonuçlar veren kısa saçlar ile sakalı birleştirmeyi unutmayın! Böylece doğal salaş saç sakal modelleri trendlerini takip etmiş olacaksınız.

Tıraş makinelerinin özelliklere göre saç kesme şekilleri vardır. Tıraş makineleri ile sıfır numara saç modelinden 10 numara saç modeline kadar kesim yapabilirsiniz.

Ünlülerin saç sakal modelleri arasında da son dönemlerde kısa saç sakal imajına sıklıkla rastlamaktayız.

Uzun Erkek Saç Modelleri – Saç Stilleri Ve İsimleri

Erkek saç modelleri adları nelerdir? Erkek uzun saç modelleri arasında uzun saçlar yanında önü uzun saç modelleri de yer almaktadır. Uzun saç modelleri erkek stilleri arasında da kısa saçlarda olduğu gibi çok fazla seçenek vardır. Kıvırcık erkek saç tıraşı ile düz erkek saç traşı, dalgalı erkek saç traşı farklılık göstermektedir.

Bu saç tiplerinde ortak kullanılan saç modelleri ise buzz saç, doğal akışlı saç traş modelidir. Ek olarak undercut saç kesimi, orta boy dalgalı saç, mohawk saç, perçemli erkek saç traşıdır.

erkek traş modelleri ve isimleri-uzun saç traşı erkek

erkek traş modelleri ve isimleri-uzun saç traşı erkek

Dağınık saç traşı erkek modelleri ise salaş görünümden hoşlanan erkeklerin saç modeli olarak karşımıza çıkmaktadır.

Erkek Saç Stilleri ve İsimleri

Erkek Saç Traş Modelleri ve İsimleri;

Uzun saç traşı modelleri erkek stillerindeki undercut saç, mohawk saç ve buzz saç birbiriyle benzemektedir. Bu erkek traşı modellerinde saçların arka kısımları aşırı kısa saçın ön kısmı ise uzun bırakılmaktadır. Bu saç modelleri arasındaki fark tepede uzun bırakılan saçın miktarıyla arkadaki kazıtılan saçların miktarındaki farklılıklardır.

David Beckham ile hayatımıza giren önü uzun, yanları sıfır erkek saç modelleri tren saçlardır. Bahsettiğimiz saç modelinde ön kısımda uzun bırakılan saçlar taranmadan el ile şekillendirilerek kullanılmaktadır.

Sac tras sekilleri arasında en karizmatik erkek saç modeli olan arkası kısa önü uzun saç modeli kimlere yakışır? Oval yüz tipine, yuvarlak yüz tipine sahip erkeklerde daha dikkat çekici ve tarz durmaktadır. 

Aşağıdaki erkek saç kesim modelleri ve isimleri galerisinde bu senenin erkek saç traşı görsellerini sunuyoruz. Daha fazla detay için saç traşı isimleri ve stilleri hakkında derlediğimiz görselleri inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Erkek Saç Traşı Modelleri Ve İsimleri

Bir önceki makalemiz olan Kahverengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Olur? başlıklı yazımızda Kahverengi Pantolonun Altına Ne Renk Ayakkabı Gider Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu