Tarz Kadın

Saç Traş Modelleri Ve İsimleri Erkek

03.06.2021
1.274
Saç Traş Modelleri Ve İsimleri Erkek

Saç traş modelleri ve isimleri erkek günden güne değişmekte ve farklı stillerle dikkat çekmektedir. Erkek Saç traş modelleri denilince geçmişte akla klasik saç traş modelleri gelmekteydi, oysaki günümüzde karizmatik duruş ve modern tasarımlar için çok farklı erkek saç traşı modelleri dikkat çekmektedir.

Erkek saç modelleri isimleri; 2021-2022 trend erkek saç tıraşı modelleri aslında kişinin saç yapısına ve saç uzunluğuna bağlıdır. Saç kesim isimleri erkek modelleri seçiminden önce erkek saç stilleri ve isimleri konusunda bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Daha tarz, daha şık ve daha karizmatik duruş için hep birlikte bu senenin saç traşı erkek modelleri hakkındaki detayları görelim.

Saç Traş Modelleri Ve İsimleri Erkek

Saç kesim modelleri erkek isimleri; Erkek saç kesimine başlamadan önce saç tipi incelenmeli ve yüz şekline gidecek saç tıraşı modeli belirlenmelidir. Erkek saç tıraşı modelleri kataloğu niteliğindeki içeriğimiz sizlere faydalı olacaktır.

traş modelleri erkek 2021

traş modelleri erkek-saç kesim modelleri ve isimleri erkek

Kısa Saç Traşı Modelleri – Erkek Saç Model İsimleri

Erkek traş modelleri; Kısa  erkek saç modelleri çok fazla seçeneğe sahiptir. Geçmişte sadece 3 numara ve 5 numara olan erkek kısa saç modelinin günümüzde farklı stiller eklenmiştir. Son dönemlerde kısa saça çizik atma işlemi ise özellikle genç erkek saç traşı olarak dikkat çekmekte ve sıklıkla tercih edilmektedir.

Saç traşı isimleri; Erkek subay traşı, amerikan saç kesimi de kısa saç erkek modellerine örnek gösterilmektedir. Undercut saç modelinde ise saçların arka kısımları aşırı kısa ön kısımları ise arka kısımlardan kat kat uzun olan ve çok daha estetik duran farklı stile sahip saç modelidir.

saç traş modelleri erkek stilleri-kısa saç traşı

saç traş modelleri erkek stilleri-kısa saç traşı

Traş şekilleri ve isimleri; Kısa saç kesimi erkek modellerinde sakal ile birlikte kullanıldığı zaman çok daha karizmatik bir görünüm sorunlarınıza yardımcı olmaktadır. Özellikle yuvarlak yüze sahip erkeklerde çok harika sonuçlar veren kısa saçlar ile sakalı birleştirmeyi unutmayın. Bu şekilde doğal salaş saç sakal modelleri trendlerini takip etmiş olacaksınız.

Ünlülerin saç sakal modelleri arasında da son dönemlerde kısa saç sakal imajına sıklıkla rastlamaktayız.

Uzun Erkek Saç Modelleri- Saç Stilleri Ve İsimleri

Erkek saç modelleri adları; Erkek saç traşı uzun saç kesim modelleri arasında da çok fazla seçenek vardır. Öyle ki kıvırcık  erkek saç tıraşı ile düz erkek saç traşı ve hakeza dalgalı erkek saç traşı farklılık göstermektedir.

Bu üç saç tipinde de ortak olarak kullanılan saç modelleri ise buzz erkek saç tıraşı, doğal akışlı erkek saç traş, undercut saç kesimi, orta boy dalgalı saç traşı, mohawk saç tıraşı, perçemli erkek saç traşı, sade saç traşıdır.

erkek traş modelleri ve isimleri-uzun saç traşı erkek

erkek traş modelleri ve isimleri-uzun saç traşı erkek

Dağınık saç traşı erkek modelleri ise salaş görünümden hoşlanan erkeklerin saç modeli olarak karşımıza çıkmaktadır.

Erkek saç stilleri isimleri; Uzun saç modelleri arasında yer alan undercut saç modeli, mohawk saç modeli ve buzz saç  modeli minik değişikliklerle birbirine benzemektedir. Bu erkek traşı modellerinde saçların arka kısımları aşırı kısa saçın ön kısmı ise uzun bırakılmaktadır. Bu saç traş modelleri arasındaki tek fark tepe kısmında uzun bırakılan saçım miktarı ile arka kısımda kazıtılan saçlarım miktarındaki farklılıklardır.

Erkek Saç Stilleri Ve İsimleri

David Beckham ile hayatımıza giren önü uzun arkası ve yanları kısa erkek saç modelleri ilk kullanılmaya başladığı günden beri farklı traş stilleri ile kullanılmaya devam etmektedir. Bahsettiğimiz saç modelinde ön kısımda uzun bırakılan saçlar taranmadan el ile şekillendirilerek kullanılmaktadır.

Sac tras sekilleri arasında karizmatik erkek saç modeli olarak karşımıza çıkan arkası kısa önü uzun saç modeli kimlere yakışır? Oval yüz tipine, yuvarlak yüz tipine sahip erkeklerde daha dikkat çekici ve tarz durmaktadır. 

Aşağıdaki erkek saç kesim modelleri ve isimleri resim galerisinde erkeklere özel bu senenin erkek saç traşı  kesimleri, saç traşı isimleri ve stilleri hakkında derlediğimiz görselleri inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Erkek Saç Traşı Modelleri Ve İsimleri

 

Bir önceki makalemiz olan Ense Traşı Modelleri Erkek Stilleri başlıklı yazımızda ense traşi ve Ense Traşı Modelleri Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu