Tarz Kadın

Çocuk Abiye Modelleri Ve Fiyatları 2021-2022

13.05.2021
14.149
Çocuk Abiye Modelleri Ve Fiyatları 2021-2022

Çocuk Abiye Modelleri ve Fiyatları 2021-2022; Çocuk için abiye modelleri; yaşamın en önemli parçası, ailelere neşe katan, evlerin küçük melekleri için özel anlarda giyebilecekleri masumluklarını renklerle süsleyecek kıyafetler büyükler için olduğu kadar onlar için de oldukça önemlidir.

Çocukların da büyükler gibi kendi içlerinde bir moda anlayışı olduğu bilinmektedir. Özellikle son dönemlerde abiye markaları, çocukların modaya ve giyinmeye verdikleri öneme istinaden çok şık çocuk abiye kapsülleri hazırlamaktadır.

Çocuk Abiye Modelleri ve Fiyatları 2021-2022

Abiye elbise modelleri çocuk, Küçük prens ve prenseslerimiz için onların yaşlarına uygun şirinliklerine şirinlik katan tasarımlarda üretilmektedir. Ailelerin önem verdiği ise çocuk abiye kıyafetlerin güzelliğinin yanı sıra çocukları rahatsız etmeyecek sağlıklı kumaşlardan üretilmiş olmalarıdır. Neyse ki günümüzde ailelerinde içini rahat tutacak hem göze hitap eden hem de sağlık açısından zarar vermeyen  çocuk abiye kıyafetler üretilmektedir.

Kız çocuk abiye elbise modelleri uzun – Bu modelde yıldız detayları işlenerek büyüleyici bir hava katılmıştır.

Abiye markaları çocuk abiye modasında birçok seçeneği bir arada sunulmaktadır. Askılı çocuk abiye, çocuk kuyruklu abiye modelleri, çocuk kısa abiye modelleri, çocuk uzun abiye modelleri, çoçuk tesettür elbiseleri bulunmaktadır. Ayrıca önü kısa arkası uzun abiye modelleri 11 12 yaş ve daha ilerisine kadar modeller de çok tercih edilmektedir.

Çoçuk Abiye Fiyatları kullanılan malzemeye, modelin sezon farkına göre değişmektedir. Özel tasarım kız çocuk abiye elbise modelleri fiyatları biraz daha fazla olmaktadır. Çocuk abiye fiyatlarının fazlalığından şikayet edenler kiralık elbise veya kostüm kiralama yaparak gidecekleri ortama uygun abiye seçebilirler.

Çocuk  abiye elbise modelleri önü kısa arkası uzun tasarımlar çocuk abiye modelleri 9 yaş, çocuk abiye modelleri 11-12 yaş ve çocuk abiye modelleri 13-14 yaş tasarımlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Çocuk abiye modelleri 2021 fiyatlarından şikayetçi olanlar 1-10 yaş abiye modelleri 2020 den 12 yaş abiye modelleri 2020 ye kadar bir önceki dönemin çocuk abiye modellerini tercih edebilirler. Bu da bir fiyat alternatifi olarak sunulmaktadır.

Çocuk Abiye Elbise Modelleri

Giyileceği ortama göre çok çeşitli modeller bulunmaktadır. Çocuk abiye elbise modelleri uzun modelleri yanında çocuk abiye modelleri önü kısa arkası uzun modeller de küçük hanımlar tarafından çok beğenilmektedir.

Kabarık formda ki kabarık çocuk abiye modelleri daha çok düğün, doğum günü, parti gibi yerlerde anneler tarafından tercih edilirken, arkadaş gezmeleri, misafirlik gibi yerlerde daha sade abiye modelleri tercih edilmektedir.

Kız çocuk abiye önü kısa arkası uzun elbise

Çocuk Abiye Modelleri Uzun Kombinleri-Renkleri

Kız çocuk abiye modelleri birçok renk seçenekleri sunarak renk ve modelde sınır tanınmamaktadır. Özellikle kız çocuklarımız için en çok kullanılan ve annelerin her zaman olduğu gibi son dönemlerde de en çok tercih ettiği renk olan pembe Çocuk Abiye elbise Modelleri 2021-2022 modasında öne çıkmaktadır.

Pembe renk bütün modellerde rahatlıkla kullanılabileceği gibi kabarık abiye kıyafet modellerinde,tül ve kat tasarlanan çocuk abiyelerinde de de çokça tercih edilmektedir.

Kız çocuk abiye kıyafetleri 9 yaş 2021-2022 modellerinde ablaları ve anneleri ile şıklık yarıştıracak tasarımlara yer verilmektedir. 3 Boyutlu çocuk abiyeleri bu sezonda daha da sık kullanılacak gibi duruyor.

Kız çocuk abiye renkleri yeni sezon seçenekleri arasında pudra abiye, kırmızı .çocuk abiye, yeşil çocuk abiye, beyaz çocuk abiye, siyah abiye, bebe mavi çocuk abiye, sarı abiye, mor çocuk abiye, fuşya çocuk abiye, lila abiye renkleri bulunmaktadır. Çocuk abiye modeline hangi saç olur diyorsanız , abiye modellerine uygun Kız Çocukları İçin Abiye Saç Modelleri başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Bu saç modelleri ile daha şeker olacakları garanti:))

Kız çocuk  abiye fiyatları 2021-2022 sezonu modelleri için 300 – 600 TL arasında değişmektedir. Çocuk abiye elbise fiyatını kullanılan malzeme, işçilik, sezon ve boyutuna göre değişmektedir.

Aşağıdaki resim galerisinde en güzel çocuk abiyeleri arasından derlediğimiz görselleri daha fazla detay için sizlere sunuyoruz.

Resim Galerisi: En Güzel Kız Çocuk Abiye Elbise Modelleri

 

 

Erkek Çocuk Takım Elbise Modelleri

Erkek çocukların olduğu kadar erkek çocuklarımızın da güzel giyinmek tabi ki haklarıdır. Kız çocuklarına olduğu gibi erkek çocuklarımız için de birçok şık tasarım bulunmaktadır.

Beyler için üretilen takım elbiseler artık erkek çocuk takım elbiseleri olarak da tasarlanarak minik beyleri süslemektedir.

Evlerin küçük beyefendileri için sadelikten çok renkli tasarımlarda öne çıkmakta. Küçük prenslere yapılan erkek çocuk takım elbise seçenekleri şirin ve renkli papyonlarla ve kravatlarla eşleştirildiğini görüyoruz.

Erkek çocuk takım elbiseleri

Papyon ve kravat kullanmak istemeyen erkek çocukları için fularlı takımlar da alternatif olarak sunulmaktadır.

Tüm bunları eleyen ve kullanmak istemeyen minik beyler için renkli pantolon askıları da kuvvetli tercih olmaktadır. çocuk düğün elbisesi modasında hem erkek hem kız çocuklarımız için daha renkli ve cıvıl cıvıl modeller sunulmaktadır.

Erkek çocuk takım elbise fiyatları: Erkek çocuk takım elbise fiyatları da 150-500 arasında seyretmektedir. erkek çocuk yelekli takım elbise ve erkek çocuk ceketli takımlar alternatif olarak sunulmaktadır.

Resim Galerisi: Erkek Çocuk Takım Elbisesi

Bir önceki makalemiz olan Yeni Sezon Abiye Modelleri 2022-2023 başlıklı yazımızda Yeni Sezon Abiye Modelleri 2021 hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Mert dedi ki:

  Ortadaki KIRMIZI abiye fiyatı nedir

  1. Emine dedi ki:

   Merhaba,sitemizde ürün satışı yapılmamaktadır. Güncel moda bilgileri verilmektedir.

   1. Serap boyraz dedi ki:

    Nerden alabiliriz seçtiğimiz abiyeyi

    1. Emine dedi ki:

     Merhaba, Sitemizde ürün satışı yapılmamaktadır. Yeni sezon ürünleri araştırılarak siz değerli takipçilerimize sunulmaktadır:)

Tarz Kadın Blogu