Tarz Kadın

Çocuk Abiye Modelleri 2020 Fiyatları

28.01.2020
12.879
Çocuk Abiye Modelleri 2020 Fiyatları

Çocuk Abiye Modelleri 2020 Fiyatları; Yaşamın en önemli parçası, ailelere neşe katan, evlerin küçük melekleri için özel anlarda giyebilecekleri masumluklarını renklerle süsleyecek kıyafetler büyükler için olduğu kadar onlar için de oldukça önemlidir.

Çocukların da büyükler gibi kendi içlerinde bir moda anlayışı olduğu bilinmektedir. Özellikle son dönemlerinde çocukların modaya ve giyinmeye verdikleri önem modacılarında oldukça ilgisini çekmektedir.

Çocuk Abiye Modelleri 2020 Fiyatları

Küçük prens ve prenseslerimiz için onların yaşlarına uygun şirinliklerine şirinlik katan birçok tasarım üretilmektedir. Ailelerin önem verdiği ise kıyafetlerin güzelliğinin yanı sıra çocukları rahatsız etmeyecek sağlıklı kumaşlardan üretilmiş olmalarıdır. Neyse ki günümüzde ailelerinde içini rahat tutacak hem göze hitap eden hem de sağlık açısından zarar vermeyen  çocuk abiye kıyafetler üretilmektedir.

Kız çocuk abiye elbise modelleri uzun – Bu modelde yıldız detayları işlenerek büyüleyici bir hava katılmıştır.

Çocuk abiye modasında birçok seçenek sunulmaktadır. Özellikle kız çocukları için abiye daha çeşitli alternatifler bulunmakta. Küçük prenseslerimiz için çeşitli renk ve modellerde kıyafetler bulunmaktadır.

Çoçuk Abiye Modelleri 2020 Fiyatları modellerinde modern tasarımlar dikkat çekmektedir. Çocuk  abiye elbise modelleri önü kısa arkası uzun tasarımlar çocuk abiye modelleri 9 yaş 2020, çocuk abiye modelleri 11-12 yaş 2020 ve çocuk abiye modelleri 13-14 yaş 2020 tasarımlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Çocuk Abiye Elbise Modelleri

Giyileceği ortama göre çok çeşitli modeller bulunmaktadır. Çocuk abiye elbise modelleri uzun koleksiyonlar da genç hanımlar tarafından çok beğenilmektedir.

Kabarık formda ki modeller daha çok düğün, doğum günü, parti gibi yerlerde anneler tarafından tercih edilirken arkadaş gezmeleri, misafirlik gibi yerlerde daha sade abiye modelleri tercih edilmektedir. Çocuk abiyelerinde çocukların saflık ve masumluklarını ortaya çıkaran seçenekler tercih edilmektedir

Kız çocuk abiye önü kısa arkası uzun elbise

Çocuk Abiye Modelleri Uzun Kombinleri-Renkleri

Çocuk abiye modelleri birçok renk seçeneklerinde sınır tanınmamaktadır. Özellikle kız çocuklarımız için en çok kullanılan ve annelerin her zaman olduğu gibi son dönemlerde de en çok tercih ettiği renk olan pembe Çocuk Abiye elbise Modelleri 2020 modasında öne çıkmaktadır.

Pembe renk bütün modellerde rahatlıkla kullanılabileceği gibi kabarık modellerde kullanıldığı kadar tül ve kat tasarlanan çocuk abiyelerde de çokça tercih edilmektedir.

Kız çocuk abiye kıyafetleri 9 yaş 2020 modellerinde ablaları ve anneleri ile şıklık yarıştıracak tasarımlara yer verilmektedir. 3 Boyutlu çocuk abiyeleri 2020 sezonunda daha da sık kullanılacak gibi duruyor.

Kız çocuk abiye renkleri 2020 arasında pudra abiye, kırmızı abiye, yeşil abiye, beyaz abiye, siyah abiye, bebe mavisi abiye, sarı abiye, mor abiye, fuşya abiye, lila abiye renkleri sıklıkla tercih edilmektedir. Çocuk abiye modeline hangi saç olur diyorsanız , abiye modellerine uygun Kız Çocukları İçin Abiye Saç Modelleri başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Bu saç modelleri ile daha şeker olacakları garanti:))

Kız çocuk  abiye 2020 sezonu fiyatları 150 – 500 TL arasında değişmektedir. Çocuk abiye elbise fiyatını kullanılan malzeme, işçilik, sezon ve boyutuna göre değişmektedir.

Resim Galerisi: Kız Çocuk Abiye Elbise Modelleri

 

 

Erkek Çocuk Takım Elbise Modelleri

Erkek çocukların olduğu kadar erkek çocuklarımızın da güzel giyinmek tabi ki haklarıdır. Kız çocuklarına olduğu gibi erkek çocuklarımız için de birçok şık tasarım bulunmaktadır.

Beyler için üretilen takım elbiseler artık erkek çocuk takım elbiseleri olarak da tasarlanarak minik beyleri süslemektedir.

Evlerin küçük beyefendileri için sadelikten çok renkli tasarımlarda öne çıkmakta. Küçük prenslere yapılan erkek çocuk takım modelleri şirin ve renkli papyonlarla ve kravatlarla eşleştirildiğini görüyoruz.

Erkek çocuk takım elbiseleri

Papyon ve kravat kullanmak istemeyen erkek çocukları için fularlı takımlar da alternatif olarak sunulmaktadır.

Tüm bunları eleyen ve kullanmak istemeyen minik beyler için renkli pantolon askıları da kuvvetli tercih olmaktadır. çocuk düğün elbisesi modasında hem erkek hem kız çocuklarımız için daha renkli ve cıvıl cıvıl modeller sunulmaktadır.

Erkek çocuk takım elbise fiyatları: Erkek çocuk takım elbise fiyatları da 160-500 arasında seyretmektedir. erkek çocuk yelekli takım ve erkek çocuk ceketli takımlar alternatif olarak sunulmaktadır.

Resim Galerisi: Erkek Çocuk Takım Elbisesi

Bir önceki makalemiz olan Uzun Elbise Kombinleri (Yazlık-Kışlık) başlıklı yazımızda Uzun Elbise Kombinleri ve uzun elbise nasıl kombinlenir hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Mert dedi ki:

  Ortadaki KIRMIZI abiye fiyatı nedir

  1. Emine dedi ki:

   Merhaba,sitemizde ürün satışı yapılmamaktadır. Güncel moda bilgileri verilmektedir.

   1. Serap boyraz dedi ki:

    Nerden alabiliriz seçtiğimiz abiyeyi

    1. Emine dedi ki:

     Merhaba, Sitemizde ürün satışı yapılmamaktadır. Yeni sezon ürünleri araştırılarak siz değerli takipçilerimize sunulmaktadır:)

Tarz Kadın Blogu