Kız Çocuk Abiye Modelleri 2024

28.06.2023
6.914
Kız Çocuk Abiye Modelleri 2024

Kız Çocuk Abiye Modelleri 2024 kombin ve fiyat seçenekleri ile karşınızdayız. 9 10 yaş abiye modelleri ve fiyatları yanında 10 11 yaş düğün elbiseleri uzun stillerinden bahsedeceğiz. 11 12 yaşa göre abiyeler için en çok merak edilen detaylardan bahsedeceğiz. Kısacası çoçuk abiye modeli hakkında bilgiler vereceğiz. Kız çocuklarının düğün elbiseleri olan cocuk abiyeleri bu sezonda da çok farklı stillerde ortaya çıkmıştır. Tüllü modellerden, dantelli, taşlı, kabarık, prenses modele kadar sayısız seçenek vardır.

Peki bunları seçerken nasıl karar vereceğiz. En çok beğenilen çoçuk abiye modeli nedir? Çocuk abiye kıyafetleri nerelerde kullanılmalıdır? Hangi etkinliğe hangi abiye olur? Kız çocuk abiye aksesuarları nelerdir? gibi sorular da sizlerden gelmektedir. Gelin şimdi kiz cocuk abiye modelleri ve bu sezon fiyatları ile birlikte coçuk abiyelerinin olmazsa olmazı çocuk abiye topuklu ayakkabı modelleri hakkında bilgileri görelim.

Kız Çocuk Abiye Modelleri 2024

Çoçuk abiye elbiseleri modelleri düğün için çocuk abiye, doğum günü çocuk abiye, mezuniyet abiye, hatta 23 nisan kıyafetleri olarak 23 nisan abiye şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Kısacası özellikle çocukların hayatının her alanında çocuk abiye elbise modelleri öne çıkmaktadır.

12 yaş abiye modelleri ve fiyatları

Peki, çocuk abiyeleri nasıl seçilmeli? Çocuk abiyeleri seçerken çocukların şıklığı kadar rahatlığı da ön plana alınmalıdır. Düşme riski yüksek olan 2 yaş abiye, 3 yaş abiye, 4 yaş abiye ve 5 yaş çocuk abiyeleri önü kısa arkası uzun veya mini abiye elbiseler seçilmelidir.

Son dönemlerde favori olan önü kısa arkası uzun kız çocuk abiyeleri kullanım kolaylığı ve şıklığı nedeni ile çok tercih edilmektedir. Çocuk modacıları çoçuk abiye kıyafet modelleri önü kısa arkası uzun tasarımlarına hemen hemen tüm koleksiyonlarında bu yaz abiyeleri ve kış abiyeleri için de geçerlidir.

Çocuklar İçin Abiye Elbiseler

Kız çocuk düğün elbiseleri olarak da çok tercih edilen, çocuklara göre elbise seçilirken tahriş edici sert kumaşlardan olmamasına, çocuğun hareketlerini kısıtlamamasına dikkat edilmelidir.

  • Çocuk önü kısa arkası uzun abiye
  • Çocuk prenses abiye
  • Çocuk tüllü abiye
  • Çocuk kabarık abiye olarak karşımıza çıkmaktadır.

Abiye modelleri çocuk için de yetişkin için de sonsuz diyebileceğimiz model, renk ve tarz seçeneğine sahiptir.

Çoçuk abiyelerinde tasarım seçeneğinin son dönemlerde artması model seçiminde hem çocukları hem de ebeveynleri zorlamaktadır. 2024’ün çocuklar için abiye elbiseler ise muhteşem tasarımları ile büyülüyor. Çocuk abiye elbiseleri bebek abiye modellerinden başlayarak 11-12 yaş abiye elbiseleri, 9-10 yaş abiye modelleri 2024, 13 yaş abiyeleri, 13-14 yaş abiyeleri, 4-5 yaş abiye, 6-7 yaş abiye, 8-9 yaş abiye 14-15 yaş abiye şeklinde devam etmektedir.

13 yaş çocuk abiye modelleri

Çocuklara göre abiye bebeklikten itibaren özel günlerde kullanılmaktadır. Tüm yaş gruplarında en çok tercih ettiği abiye çocuk modelleri ise kabarık çocuk abiye modelleri, önü kısa arkası kısa çocuk abiye modelleri, prenses çocuk abiye olarak öne çıkmaktadır.

Küçük kız çocuk abiyeleri kısa modellerden seçilirse çocukların düşme riski önlenmiş olunur. Çocuk abiyeler, takılıp düşme riski minimuma indiğinde uzun çocuk abiye modelleri arasından seçilebilir.

Çocuk giyim alanında önemli bir yeri olan çoçuklara göre abiye modelleri nasıl kombin edilmeli birlikte bakalım.

Kız Çocuk Abiye (Hangi abiye nerede kullanılır)

Doğum günü, parti, düğün ve nişan gibi ortamlar için kabarık çocuk abiye, önü kısa arkası uzun çocuk abiye ve prenses çocuk abiye kullanılırken, akşam yemeği, ailecek misafirlik, arkadaş ve eş dost gezmeleri için ise elbise tarzında sade elbise modelleri abiye tarzı öne çıkmaktadır.

Çocuk Uzun Abiye Modelleri

Küçük çocuk abiye modelleri genelde kısa çocuk abiye veya önü kısa arkası uzun çocuk abiye şeklinde tercih edilmektedir. Ancak yaş aralığı büyüdükçe kız çocukları prensesler gibi olmak için uzun çocuk abiye modelleri istemektedir.

Uzun çocuk abiye modelleri

Kız çocukları 9-10 yaş abiye uzun modellerinden başlayarak 11 yaş uzun abiye, 12 yas abiye uzun abiye, 13 yaş abiye uzun, 14 yaş abiye uzun, 15 yaş abiye uzun şeklinde devam etmektedir.

Her yaşta kullanılan diğer çoçuk abiye kıyafet modelleri önü kısa arkası uzun modelleri olarak öne çıkmaktadır. Küçüklere göre abiyeler arasında kısa kabarık tüllü modeller tercihlerde ilk sıralarda yer almaktadır.

Genç kız abiye seçilirken tüm yaş grupları ve 10 11 yaş düğün elbiseleri kısa modellerden seçilebilir.

Çocuk Abiye Modelleri Ve Fiyatları

Abiye modelleri çocuk için de olsa fiyatları bazı modeller de can yakmaktadır. Abiye elbise çocuk modelleri fiyatları abiye modeline, işçiliğe, kullanılan malzemeye ve yaş grubuna göre değişmektedir. Ortalama çocuk abiye fiyatları 300 TL den başlamakta ve yukarılara doğru çıkmaktadır.

11 12 Yaş Abiye

11 12 Yaş Abiye

Mağaza mağaza gezmek istemiyorsanız online alışveriş sitelerini takip ederek (13 14 yaş abiye modelleri ve fiyatları veya 12 yaş abiye modelleri ve fiyatları) gibi net bir şekilde sorarak tüm modelleri yorulmadan inceleyebilirsiniz.

Kız Çocukları İçin Abiye Modelleri Ve Renkleri

Elbise modelleri çoçuk için olacaksa renk ve model seçiminde çocuğun beğenisi dikkate alınmalı, son karada çocuk, ebeveyn istişaresi yapılmalıdır.

Abiye elbise çocuk renkleri her zaman tüm renkleri kapsayacak şekilde tasarlanmaktadır. Bu sezonun yeni çocuk abiye renkleri de bu yöndedir.

Kırmızı çocuk abiye, mavi çocuk abiye, beyaz çocuk abiye, yeşil çocuk abiye, pembe çocuk abiye, lacivert çocuk abiye, pudra çocuk abiye, somon çocuk abiye gibi seçenekler sürüp gitmektedir.

Kız çocuk düğün elbisesi veya diğer özel günlerde canlı renklerde seçilirken beyaz , mavi ve kırmızı en güzel çocuk abiye model ve renkleri arasında yer almaktadır.

Çocuklara göre abiye seçilirken modellere, rahatlığa ve sağlıklı malzemelerden üretilenler arasından seçimler yapılmalıdır.

Çoçuk düğün elbiseleri modelleri

Çocuklara yakışmayan renkler olmadığı için çocuğunuz hangisini beğenirse onu alarak onu mutlu edin bizce:)

Başta düğün elbiseleri olarak kullanabileceğiniz kız çocuk abiye elbise modelleri hakkında güncel bilgiler ve çocuk abiye fiyatları paylaştık. Çocuk abiyeler hakkında merak ettiğiniz soruları yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Çocuk abiye altına ayakkabı modelleri de son derece önemlidir. Elbise rengi ile uyumlu ayakkabı modelleri seçilerek daha şeker ve cici kombinler yapılabilir.

Çocuk Abiye Altına Topuklu Ayakkabı

Çocuk abiye altına ayakkabı olarak kısa blok topuk ayakkabı, çocuk abiye ayakkabı, yumurta topuk çocuk abiye ayakkabı, dolgu topuk çocuk abiye ayakkabı ve bilekten bağlamalı düz babet ve sandalet modelleri arasından seçimler yapılabilir.

Aşağıda sizler için derlediğimiz çocuk abiye elbiseleri modelleri resim galerisini inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Kız Çocuk Abiye Modelleri

 

 

Bir önceki makalemiz olan Yeşil Elbise Kombinleri En Şık Haliyle başlıklı yazımızda Yeşil Elbise Kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu