Hakkımızda-İletişim

Tarz Kadın Sayfası

Tarz Kadın Sayfası

Tarz Kadın Kimdir?

 Tarzkadin.com 2016 yılından bu yana günümüzün moda, saç ve dekorasyon akımları doğrultusunda araştırmalar yapan bir paylaşım blogudur. İçeriklerimizin hepsi konusunda uzman kişiler tarafından paylaşılmaktadır.

Kadınların her zaman daha güzel, daha estetik bir görüntüsünün altında sağlam bilgi birikimi ve bakım önerileri yatmaktadır. Bizde bu hususta gerek kadın modası, gerekse erkek modası üzerindeki araştırmalarımızı paylaşarak bilgi hazinelerini geliştirmek istedik.

Güncel moda konularında yazdığımız makaleleri zenginleştirmek, daha açık ve net fikirler vermek için görseller paylaştık. Görselleri, okuyucularımız konuları daha net canlandırsın diye temsili amaçlı paylaşıyoruz. Paylaştığımız tüm görseller, marka, marka logoları, özel tasarımlar marka  ve eser sahiplerine aittir. Marka ve eser sahiplerinin talep etmesi doğrultusunda ivedi bir şekilde kaldırılacaktır.

Reklam Hizmetimiz Var Mı?

Sitemizde genel olarak Google Adsense politikalarına uygun olarak reklam yayını yapılmaktadır. Bunun haricinde diğer reklam anlaşmaları için  Reklam sayfasından daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Tarz Kadın Sayfamız ziyaretçileri ile gerek yorum bölümünde, gerekse mail olarak tüm fikir ve bilgi alışverişine açıktır. Gerek önerileriniz, gerekse aklınıza takılan her türlü moda ile alakalı konularla alakalı tarzkadin.iletisim@gmail.com adresi ile irtibata geçebilirsiniz.

Tarz Kadın Blogu