2017 Çocuk Gelinlikleri 

0
446

Düğünlerin yıldızı ve en çok dikkat çekici olanı şüphesiz ki gelinlerdir. Bembeyaz gelinlikleriyle adete melek gibi görünürler. En az gelinler kadar dikkat çeken birileri daha vardır ki onlar da minik gelinler. Şirin görüntüleriyle zaten yeterince ilgi odağı olan çocuklar, bir de gelinlikle boy gösterdiklerinde güzellikleri ikiye katlanır. 2017 gelinlik modasın da elbette ki bu prensesleri unutmak mümkün değil. Bu nedenle çocuk gelinlik modelleri de her yıl karşımıza farklı modeller ile çıkmaktadır. Peki 2017’de çocuklar için tasarlanan gelinlik modelleri nelerdir?

2017 Çocuk Gelinlik Modelleri

2016 bilindiği üzere düğün sezonuydu ve tasarımları ile göz kamaştıran pek çok gelinlik modellerini gerek ünlülerin gerekse tanıdıklarımızın üzerinde fazlasıyla gördük. Her düğünde de elbette ki minik gelinliklerle koşuşturan çocukları da hayranlıkla izledik. 2017 çocuk gelinlikleri ise yine tasarımları ile hayranlık uyandıracak türde. Öncelikle bu yılın çocuk gelinlik modası her yıl olduğu gibi kabarık gelinliklerden oluşmakta. Bildiğimiz gelinliklerden farklı olarak bu yılki çocuk gelinlik modellerinde tarlatan yerini eteğin altında bulunan kabarık tüllere bıraktı. Elbette ki yine tarlatanlı modellerin de göz kamaştıran modelleri mevcut. Aynı zamanda eteğine güller serpiştirilmiş çocuk gelinlikleri de bu yıl oldukça moda. Bir diğer ayrıntı ise gelinliklerde bulunan fırfır detayları. Çocukların oldukça ilgisini çeken fırfır detayları, bir de gelinliklerin üzerinde kullanılınca kız çocukları tarafından oldukça rağbet göreceğe benziyor. 2016’da moda olan dantel detayları 2017’de yerini taşlara bıraktı. Parıl parıl parlayan taşlar ile süslü gelinlikler hem annelerin hem de minik prenseslerin ilgisini oldukça çekecek gibi görünüyor.

 Minik Prensesler İçin Rengarenk Gelinlikler

Şüphesiz ki çocuklar rengarenk giyinmeye bayılırlar. Bu nedenle çocuklar için özenle hazırlanan 2017 çocuk gelinlik modellerinde her renk mevcut. Beyaz gelinliklerin yanı sıra pembe, mavi, yeşil, mor dilediğiniz her renk gelinliği bu yıl vitrinlerde görmeniz mümkün. Çocukların ve annelerin zevkine uygun olarak tasarlanan binlerce modelden beğendiğiniz renk tonunda ister taşlı, ister güllü her zevke uygun gelinlik modellerine ulaşmanız mümkün. Kısa ve uzun seçenekleriyle de sizlere sunulan gelinlik modellerine göz atabilir, sizin ve çocuğunuzun zevkine uygun olan gelinliği seçebilirsiniz.

2017 Çocuk Gelinlikleri

 

Bir önceki makalemiz olan Straplez Gelinlik Modelleri başlıklı yazımızda 2017 Straplez Gelinlik modelleri, Straplez Gelinlik trendleri ve Straplez Gelinlikler hakkında bilgiler vermekteyiz.


CEVAP VER