Tarz Kadın

Gelin Annesi Kıyafetleri (Damat Annesi de Var)

10.01.2021
190
Gelin Annesi Kıyafetleri (Damat Annesi de Var)

Gelin annesi kıyafetleri başlıklı yazımızda düğün için elbise modelleri arayan annelere anne abiye ve gelin annesi elbiseleri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Gelin annesi kombinleri en az gelin kıyafetleri kadar dikkat çekici şık olmalıdır. Anne kıyafetleri en çok araştırılan merak edilen konular arasında yer almaktadır. Gelin annesi düğün kıyafetleri ile daha dikkat çekici ve şık olmak için yazımızın detaylarına bakmaya ne dersiniz?

Gelin Annesi Kıyafetleri

Gelin annesi kıyafeti seçerken abartılı abiyeler kullanabileceğiniz gibi şık abiye modelleri de kullanabilirsiniz. Eğer genç gelin annesi kıyafeti arıyorsanız abartılı abiyeler arasından dikkat çekici döpiyes modelleri seçebilirsiniz. Ancak orta yaşlı veya ileri yaşta gelin annesi için düğün kıyafeti arıyorsanız biraz daha sade modellere yönelmelisiniz.

Anne Elbiseleri

Anne Elbiseleri

Harika Gelin Annesi Elbiseleri

Seçeceğiniz kıyafetler için en önemli kriter yaşınızdır. Yaşınıza uygun elbise, boyunuza uygun elbise; düğün konseptine uygun gelin annesi elbisesi seçerek düğünde olduğu gibi düğün fotoğraflarında da şık ve dikkat çekici görünebilirsiniz.

Kır düğünü için anne abiyesi arıyorsunuz pastel renklerde elbise modelleri tercih etmelisiniz.

Kapalı ortamda yapılan düğünler için gelin annesi düğün kıyafeti seçimi yapıyorsanız şık döpiyes modelleri kullanmanızı öneririm.

Harika gelin annesi elbiseleri için vücut şeklinize uyumlu modeller yanında ten renginize uyumlu modelleri de seçmelisiniz. Çok abartılı modeller yerine sade ve şık gelin annesi abiye veya annesi elbise modeli seçebilirsiniz.

Gelin Annesi Düğün Kıyafetleri

Gelin Annesi Düğün Kıyafetleri

Damat Annesi Düğün Kıyafetleri

Damat annesi düğün kıyafetleri de renk seçimi olarak önem taşımaktadır. Pastel tonları kullanabileceğiniz gibi mor, siyah, gri ve bordo damat annesi kıyafeti kullanarak da şıklığı yakalayabilirsiniz.

Damat kaynana kıyafetim de renk olarak genelde siyah abiye modelleri tercih edilir. Pul payetli abiye veya simli abiye kullanarak dikkat çekici damat annesi kombini yapabilirsiniz.

Düğünde şıklık yarışına giren gelin annesi ve damat annesi uyumlu kombinler yaparlarsa davetlilere çok daha güzel ve olumlu tepkiler vereceklerdir.

Kayınvalide abiye modelleri genelde sade olduğu kadar ağır ve oturaklı tasarımlardan oluşmaktadır. Eğer siz de bir kayınvalide iseniz kayınvalide elbiseleri olarak vücut şeklinize uyumlu elbise modelleri tercihi yapmayı unutmayın. Harika gelin annesi elbiseleri kullanılırken sizde dikkat çekici ve bir o kadar da şık kayınvalide düğün abiyeleri kullanarak şıklık yarışında bir adım önde olun.

Kayınvalide Abiye

Kayınvalide Abiye-damat annesi abiye modelleri ile yerinize yakışır şıklık sizinle olacak

Kayınvalide elbiseleri olarak v yakalı abiye veya elbiseleri, tunik elbiseler büyük beden kayınvalide abiye elbiseleri inceleyebilirsiniz. Vücuda aşırı derecede oturan veya aşırı derecede salaş duran kayınvalide veya gelin annesi abiyeleri ne önermiyoruz.

Kayınvalide ve gelin anneler için abiye kıyafet kumaşları olarak ise organze kumaş, tül kumaş şifon kumaş ile yapılmış kıyafetleri öneriyoruz, bu kumaşlar eve yapılan anne abiyeleri neyi çok daha zarif ve şık gösterecektir.

Aşağıdaki resim galerisinde düğün kıyafetleri çerçevesinde gelin ve damat anne elbiseleri kombinlerinden derlediğimiz resimleri istifadenize sunuyoruz. Daha fazla detay için incelemenizi öneririz. Çünkü gelin annesi ve damat annesi en az gelin kadar şık ve zarif olmalıdır.

Resim Galerisi: Gelin Ve Damat Annesi Kıyafetleri

Bir önceki makalemiz olan Lacivert Hangi Renkle Kombinlenir? başlıklı yazımızda Lacivert Hangi Renkle Kombinlenir hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu