Gelin Annesi Kıyafetleri (Damat Annesi de Var)

20.09.2021
4.266
Gelin Annesi Kıyafetleri (Damat Annesi de Var)

Gelin annesi kıyafetleri başlıklı yazımızda düğün için elbise modelleri arayan annelere kayınvalide kıyafetleri abiye modelleri, anne abiyeleri ve gelin annesi elbiseleri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Gelin annesi kombinleri en az gelin kıyafetleri kadar dikkat çekici şık olmalıdır. Anne kıyafetleri en çok araştırılan merak edilen konular arasında yer almaktadır.

Gelin annesi düğün kıyafetleri ve damat annesi elbise modelleri ile daha dikkat çekici ve şık olmak için yazımızın detaylarına bakmaya ne dersiniz?

Gelin Annesi Kıyafetleri

Gelin annesi nasıl giyinmeli? Gelin annesi kıyafeti seçerken abartılı abiyeler kullanabileceğiniz gibi şık abiye modelleri de kullanabilirsiniz. Eğer genç gelin annesi kıyafeti arıyorsanız, genç anne elbiseleri için abartılı abiyeler arasından dikkat çekici döpiyes modelleri seçebilirsiniz. Ancak orta yaşlı veya ileri yaşta gelin annesi için düğün kıyafeti arıyorsanız biraz daha sade modellere yönelmelisiniz.

Anne Elbiseleri

Anne Elbiseleri

Harika Gelin Annesi Elbiseleri

Gelinin annesi abiye veya anne düğün kıyafeti seçerken kıyafetlerde en önemli kriter yaşınızdır. Yaşınıza uygun elbise, boyunuza uygun elbise; düğün konseptine uygun gelin annesi elbisesi seçerek düğünde olduğu gibi düğün fotoğraflarında da şık ve dikkat çekici görünebilirsiniz.

Düğün fotoğrafları ölümsüz olduğu için modası geçmeyen renklerde, en son moda abiye abiye elbise modelleri arasından seçimler yapılmalıdır.

Kır düğünü için anne abiyesi veya kır düğünü kayınvalide kıyafetleri arıyorsunuz pastel renklerde elbise modelleri tercih etmelisiniz.

Kapalı ortamda yapılan düğünler için gelin annesi düğün kıyafeti seçimi yapıyorsanız siyah, mavi, krem rengi, vizon rengi, lacivert, füme rengi, gri, renklerinde şık döpiyes modelleri kullanmanızı öneririm.

Genç anne veya genç kayınvalide abiyeleri dışında döpiyes kullanmak istiyorsanız pudra, krem rengi, toz pembe, kırmızı, somon rengi, mavi, yeşil gibi renkler arsından ten rengi ile uyumlu olanları tercih etmelisiniz.

Harika gelin annesi elbiseleri için vücut şeklinize uyumlu modeller yanında ten renginize uyumlu modelleri de seçmelisiniz. Çok abartılı modeller yerine sade ve şık gelin annesi abiye veya annesi elbise modeli seçerek aksesuarlar ile kombini zenginleştirmelisiniz.

Gelin Annesi Düğün Kıyafetleri

Gelin Annesi Düğün Kıyafetleri

Damat Annesi Düğün Kıyafetleri-Damat Annesi Nasıl Giyinmeli?

Damat annesi abiye kıyafetleri; Damat annesi düğün kıyafetleri de renk seçimi olarak önem taşımaktadır. Pastel tonları kullanabileceğiniz gibi mor, siyah, gri, lacivert, siyah, vizon rengi, sütlü kahve, koyu petrol mavisi ve bordo damat annesi kıyafeti kullanarak da şıklığı yakalayabilirsiniz.

Damat annesi elbiseleri; Damat kaynana kıyafeti de renk olarak genelde siyah abiye modelleri tercih edilir. Pul payetli abiye veya simli abiye kullanarak dikkat çekici damat annesi kombini yapabilirsiniz.

Düğünde şıklık yarışına giren gelin annesi ve damat annesi düğün kıyafetleri, birbiri ile uyumlu kombinler yaparlarsa davetlilere çok daha güzel ve olumlu izlenim vereceklerdir.

Kayınvalide abiye modelleri genelde sade olduğu kadar ağır ve oturaklı tasarımlardan oluşmaktadır. Eğer siz de bir kayınvalide iseniz, kayınvalide elbiseleri olarak vücut şeklinize uyumlu elbise modelleri tercihi yapmayı unutmayın.

Harika gelin annesi elbiseleri kullanılırken sizde dikkat çekici ve bir o kadar da şık kayınvalide düğün abiyeleri kullanarak şıklık yarışında bir adım önde olun.

Kayınvalide Abiye

Kayınvalide Abiye-damat annesi abiye modelleri ile yerinize yakışır şıklık sizinle olacak

Kayınvalide elbiseleri olarak v yakalı abiye veya elbiseleri, tunik elbiseler, büyük beden kayınvalide abiye elbiseleri, döpiyes takımları, boydak abiye elbise modelleri inceleyebilirsiniz. Vücuda aşırı derecede oturan veya aşırı derecede salaş duran kayınvalide veya gelin annesi abiyeleri ne önermiyoruz.

Kayınvalide ve gelin anneler için abiye kıyafet kumaşları olarak ise organze kumaş, tül kumaş şifon kumaş ile yapılmış kıyafetleri öneriyoruz, bu kumaşlar eve yapılan anne abiyeleri neyi çok daha zarif ve şık gösterecektir.

Kayınvalide Kıyafetleri Abiye Modelleri Tesettür

Kayınvalide damat annesi tesettür abiye modelleri arasında dikkat çekici kombinler yapmanızı sağlayan koleksiyonlar bulunmaktadır. Tesettür tazında anne elbiseleri düğün için kullanılacaksa tesettür abiye üstüne şal modelleri ve renkleri doğru tonlarda seçilmelidir.

anne abiyeleri kayınvalide kıyafetleri abiye modelleri

anne abiyeleri kayınvalide kıyafetleri abiye modelleri

Anne abiyeleri kayınvalide kıyafetleri abiye modelleri seçimleri yapılırken aşırı salaş parçalardan uzak durulmalıdır. Vücut ölçüleriniz ile ve ten renginiz ile uyumlu boydan abiye modelleri, pul payetli abiye modelleri, ikili döpiyes takımları gibi seçenekler incelenmelidir.

Sözde Kayınvalide Ne Giyer?

Kayınvalide evde söz kıyafeti veya salonda söz kıyafeti olarak rahat ve tarz abiye modelleri arasından seçimler yapılmalıdır.

sözde kayınvalide ne giyer

sözde kayınvalide ne giyer

Damat Annesi Nikah Kıyafeti

Damat annesi nikah elbisesi olarak şık döpiyes modelleri arasından seçimler yapabilir. Kalem etekli döpiyes modelleri kullanılabileceği gibi kloş etekli, çan etekli, mevlana etekli, piliseli etekli döpiyes modelleri de kullanılabilir.

damat annesi nikah kıyafetleri

damat annesi nikah kıyafetleri

Aşağıdaki resim galerisinde düğün kıyafetleri çerçevesinde gelin ve damat anne elbiseleri kombinlerinden derlediğimiz resimleri istifadenize sunuyoruz. Daha fazla detay için incelemenizi öneririz. Çünkü gelin annesi ve damat annesi en az gelin kadar şık ve zarif olmalıdır.

Resim Galerisi: Gelin Ve Damat Annesi Kıyafetleri

Bir önceki makalemiz olan Evde Nişan Elbisesi: Bu Senenin Modası başlıklı yazımızda Evde Nişan Kıyafetleri Ve Elbiseleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu