Tarz Kadın

Kilolu Erkek Giyim Kombinleri

04.04.2020
6.645
Kilolu Erkek Giyim Kombinleri

Kilolu Erkek Giyim Kombinleri rahatına düşkün olarak bilinen erkeklerin konforlu giyinirken şık ve zayıf görünmeleri kriterini esas alır. Günümüzde erkeklerde giyimlerine en az kadınlar kadar dikkat eder. Kilo kadın ve erkek için bazen kaçınılmaz oluyor ne yazık ki.

O halde kilolarınıza rağmen şık olmanın yollarını öğrenerek kendinizle barışık olmalısınız. Bugün sizlere kilolu erkek giyim kombinleri hakkında bilgi vermek istiyoruz. Kilolu erkeklere şişman erkek modası hakkında bilgi vererek rahatlıktan ödün vermeden şık olmanın yollarını anlatacağız.

Kilolu Erkek Giyim Kombinleri

Kilolu erkekler nasıl giyinmeli sorusunun az da olsa kilolu erkekler sıklıkla araştırmaktadır. Çünkü zayıf gösteren renkler erkek kombinlerinde de vardır.

şişman erkek kombin yapımında renk, model ve kombin hileleri ile daha zayıf görünmek elinizde. Kilolu erkek nasıl giyinmeli diyorsanız yazımızın devamına göz atın lütfen:)

Kilolu erkek giyim tarzı da vardır aslında. Bunun nedeni ise moda olan her şeyi şişman erkeklerin giyememesinden geçmektedir.

Göbekli erkekler nasıl giyinmeli?

Şişman erkekler için giyim önerileri nelerdir?

Kilolu erkek giyim modelleri nelerdir?

Kilolu erkekler nasıl giyinmeli?

Göbekli erkek nasıl gömlek giyinmeli?

Hafif kilolu erkek nasıl giyinmeli?

Kilolu erkek takım elbise var mıdır? gibi birçok sorular vardır. Gelin şimdi bu soruların cevaplarını görelim:)

Kilolu Erkek Giyim Kombinleri-Göbekli erkek nasıl gömlek giyinmeli?

Kilolu Erkekler Ne Giymeli?

⇒ Şişman erkekler nasıl giyinmeli sorusuna ilk olarak gömleklerden başlayalım. Erkeklerin vazgeçilmezi olan kıyafetlerin başında gömlekler gelir. Kilolu erkek gömlek modelleri arasında seçim yaparken kesinlikle kolları kıvrılan modelleri seçmelisiniz.Gömleği kollarını kıvırarak giymeniz sizi daha zayıf gösterecektir.

⇒ Göbekli erkek nasıl gömlek giyinmeli sorusunda en önemli detaylardan biri de gömleği pantolon içine koyarak kullanmamaktır. Gömlekleri pantolon içine koymak göbeğinizi ortaya çıkaracağı için bundan kaçının derim.

⇒ Kilolu erkekler gömlek giyerken kilolarınızı da belli etmemesine dikkat etmelisiniz. Şile bezi ve kot gömlekler sizi hem çok şık, hem de zayıf gösterecektir.

⇒ Gömleğin içine koyu renkli tişört giyerek kolları da kıvırdınız mı şıklıkta ve zayıf görünmekte tavan yapmışsınız demektir.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Gri Kot Pantolonun Üstüne Hangi Renk Gider Erkek

⇒ Gömlekte çift çizgilerden, açık renkli üstlerden uzak durmalısınız. Renk konusunda sıradan davranarak koyu renklere yönelerek tek renk gömlekler seçin.

⇒ Erkeklerin fazlalıkları genelde göbek kısmında olur. Bu nedenle gömleği pantolonun içine koymayı asla düşünmeyin. Bunu yaparsanız göbeğiniz ben buradayım diye bağıracaktır. Yani Kilolu erkek giyim kombinleri arasında gömleğin pantolon içinde yeri asla yoktur:))

Şişman Erkekler Nasıl Giyinmeli

⇒ Göğüs kısımları fazla iri birisiniz ama aynı zamanda tişört giymeyi de çok seven birisiniz. Bu durumda polo yakalı, desenli ve baskılı tişörtlere fazla rağbet etmemelisiniz. Bunun yerine V yaka tişört tercih etmelisiniz.

buyuk-beden-erkek-Göbekli erkek nasıl gömlek giyinmeli?

⇒ Göbekli erkekler nasıl giyinmeli? Üst kısmınızda orantılı bir kiloya sahipseniz polo yaka tişört kullanabilirsiniz.

⇒ Vücudunuzu saran tişörtler bütün fazlalıklarınızı ortaya çıkaracaktır. Bu nedenle dolabınızda asla olmamalıdır.

⇒ Kilolu insanlar nasıl giyinmeli erkek; Vücudu saran tişörtü ille de giyecekseniz üzerine iki düğmeli yelek veya ceket giyerek kilolarınızı kapatmalısınız.

Kilolu Erkekler Nasıl Pantolon Giymeli?

Kilolu Erkek Pantolonu Nasıl Olmalıdır? Erkek gömlek pantolon kombinleri yapılırken nelere dikkat edilmelidir?

Kilolu Erkek pantolon Kombinleri yaparken nelere dikkat edilmelidir? Kilolu erkek pantolonu özellikleri arasında slim fit olmama vardır. Aşırı dar ve aşırı bol pantolonlar fazla kilolarınızı ortaya çıkartacaktır.

⇒ Şişman erkek nasıl giyinmeli sorusunun önemli kriterlerinden biri de doğru pantolon modeli seçimidir. Peki; Şişman erkek nasıl pantolon giymelidir?

Kilolu Erkekler Nasıl Pantolon Giymeli?

⇒ İri erkek nasıl giyinmeli? Şişman erkek pantolon seçerken pileli olmamasına dikkat etmeli, likralı kumaşlar tercih edilerek bedene uygun pantolon seçilmelidir. Asla geniş pantolon modeli tercih edilmemelidir.

⇒ Kilolu erkek; Birçok kilolu erkek bir beden büyük pantolon tercih eder ve kemerle belini sıkar. Bu da kiloları her taraftan sarkıtarak korkunç bir görüntü sunar ve yapılan en büyük yanlıştır.

⇒ Bunun yerine bedeninize uyan pantolonlar seçin, kemer yerine askı kullanın. Bu sizi hem şık, hem de entelektüel gösterecektir. Pantolon paçası ne çok geniş, nede çok dar olmalıdır.

Şişman Erkek Takım Elbise Modelleri Nelerdir?

Kilolu erkek takım elbise modeli de son derece önemlidir. Kilolu erke takım elbise özellikleri elbetteki standart takım elbiselerden farklıdır.

Kilolu erkek kombinin en önemli parçaları pantolon ve gömlek modelleridir.

Kilolu erkek giyim kombinleri konusuna takım elbise seçimi ile devam etmek istiyoruz. Şişman giyim erkek kombinleri arasında önemli bir yeri olan takım elbise doğru kriterlerde tercih edilirse sizi hem zayıf gösterecek, hem de şık olmanızı sağlayacaktır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Takım Elbise Erkek Modelleri Nelerdir?

Şişman erkek takım elbise modelleri konusu ise ayrı bir ustalık gerektirir. Seçeceğiniz takım elbise modelinin kriterleri vardır , buna dikkat etmezseniz çok daha fazla kilolu görünürsünüz.

Göbekli erkek takım elbise seçerken gömlek ve pantolon modeline dikkat etmelidir.

Erkek Tarz Giyim Kışlık Kombinler başlıklı yazımızda kış kombinlerini detayları ile bulabilirsiniz.

Şişman erkek takım elbise renkleri kesinlikle koyu renk olmalıdır. Fazla kiloların ortaya çıkmaması için açık renklerden uzak durmalısınız.

Düz ve koyu renklerden oluşan takım elbise modelleri ile fazlalıklarını gizleyerek oldukça şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Kareli kumaşlar vücudu enine ve boyuna geniş gösterir. Bu nedenle kareli ceketlerden de uzak durmanızda fayda var. Kareli ve çizgili kumaşta kare ve çizgiler yana ise asla tercih edilmemelidir.

Kilolu Erkek Takım Elbise

Açık renk bir takım elbise kilolarını daha fazla belli edebilir. Bu nedenle açık renklerden olabildiğince uzak durun.

Şişman erkek takım elbise desenleri belli belirsiz dikine çizgiye sahip dokudaki kumaşlardan olabilir.

Kilolu erkek takım elbise seçimi için önerdiğimiz takım elbise spor takım elbise modelleridir. Yani kilolu spor giyim için ceketi, pantolonu ve gömleği farklı renklerde tercih etmek gerekir. Kilolu bölgelerinizde koyu renk, zayıf bölgelerinizde açık renk giyerek fazla kilolarınızda orantı yapabilirsiniz.

Bura da renk uyumuna dikkat etmek gerekir. Açık renk ceket altına koyu renk pantolon giyerseniz kilolarınızı gizleyebilirsiniz. Aslında fazla kilolarını hangi bölgede ise o kombin parçası koyu renklerden seçilmelidir.

Koyu renk ceket, açık renk gömlek ve pantolon veya açık renk gömlek, koyu renk ceket ve pantolon tercih edebilirsiniz. Ceket boyunu, boyunuza göre ayarlatmayı unutmayın.

Kilolu erkekler nasıl takım elbise giymeli sorusunun en can alıcı kısmı ceket modelidir.

kilolu erkekler nasıl giyinmeli,

kilolu erkekler nasıl giyinmeli?

Uzun boylu ve kalıplı biri iseniz 3 düğmeli ceket modeli tercih etmelisiniz.

Kısa boylu ve göbekli biri iseniz kruvaze ceket kullanmalısınız.

Orta kiloda birisiniz fakat göbeğiniz var. Bu durumda 2 düğmeli ceket sizi daha şık ve zayıf gösterecektir.

Burada dikkat edeceğiniz en önemli nokta ceket boyudur. Ceket boyu mutlaka boyunuza göre ayarlanmalıdır.

Kilolu erkek için mont seçimi de önemlidir. Kilolu erkek mont modelleri arasında şişme montlar daha da kilolu göstereceği için koyu renkli, ince dokulu, kürk detaylı montları veya deri mont tercih etmelisiniz.

Resim Galerisi: Kilolu Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Bir önceki makalemiz olan 2020-2021 Damatlık Modelleri Ve Aksesuarları başlıklı yazımızda 2016 damatlıkları, 2019 damatlık modelleri ve damatlıklar hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu