Kilolu Erkek Giyim Kombinleri

13.01.2023
12.790
Kilolu Erkek Giyim Kombinleri

Kilolu Erkek Giyim Kombinleri başlıklı konumuzda kilolu erkek nasıl karizmatik olur sorusunun cevabını da bulacaksınız. Seçenekler arasında blazer ceket, v yaka tişörtler de var. Detaylarda kısa boylu kilolu erkekler nasıl giyinmelidir sorusunun cevaplarını da bulacaksınız.

Rahatına ve şıklığına düşkün olarak bilinen erkeklerin konforlu giyinirken şık ve zayıf görünmeleri de önemlidir. Şişman erkek giyim denilince de akla kilolu ama tarz erkekler gelmektedir. Aslında günümüzde erkeklerde giyimlerine en az kadınlar kadar dikkat eder.

Kilolu Erkek Giyim Kombinleri

Kilolu erkek kombinleri çerçevesinde kilolu erkek düğün kombinleri, kilolu erkek spor giyim kombin bilgileri vereceğiz. Ayrıca kilolu genç giyim gibi havalı kilolu giyim tarzı kombinleri paylaşacağız.  Kilolu erkeklere şişman erkek modası hakkında bilgi vererek rahatlıktan ödün vermeden şık olmanın yollarını anlatacağız. İşte kilolular için kombinler…

Kilolu erkekler nasıl giyinmelidir sorusunun cevabı sadece şıklık ve tarz şişman giyim için değildir. Aynı zamanda rahat kombinler için de araştırılmaktadır.  Çünkü kilolu gösteren renkler, erkek kombinleri için varsa, zayıf gösteren renkler erkek kombinlerinde de vardır.

şişman erkek kombin yapımında renk, model ve kombin hileleri ile daha zayıf görünmek elinizde. Kilolu erkek nasıl giyinmeli diyorsanız yazımızın devamına göz atın lütfen:)

Aslında kilolu erkek giyim tarzı, kilolu ama tarz ve şık olmak isteyen erkeklerin merakıdır.

  • Şişman erkekler için giyim önerileri nelerdir?
  • Göbekli erkekler nasıl giyinmeli?
  • Kilolu erkek giyim modelleri nelerdir?
  • Göbekli erkek nasıl gömlek giyinmeli?
  • Kilolu erkekler nasıl tişört giymeli?
  • Kilolu erkekler nasıl giyinmeli?
  • Göbekli erkek nasıl gömlek giyinmeli?
  • Hafif kilolu erkek nasıl giyinmeli?
  • Kilolu erkek takım elbise var mıdır? gibi birçok sorular vardır. Gelin şimdi bu soruların cevaplarını görelim:)

Kilolu Erkek Giyim Kombinleri-Göbekli erkek nasıl gömlek giymeli?

Kilolu Erkekler Ne Giymeli?

Şişman erkekler nasıl giyinmelidir sorusuna ilk olarak gömleklerden başlayalım. Erkeklerin vazgeçilmezi olan kıyafetlerin başında gömlekler gelir. Kilolu kombin için kilolu erkek gömlek modelleri arasında seçim yaparken kesinlikle kolları kıvrılan modelleri seçmelisiniz. Gömleği kollarını kıvırarak giymeniz sizi daha zayıf gösterecektir.

Göbekli erkek nasıl gömlek giymelidir sorusunda en önemli detaylardan biri de gömleği pantolon içine koyarak kullanmamaktır. Çünkü gömlekleri pantolon içine koymak göbeğinizi ortaya çıkaracaktır. Öyleyse zayıf görünmek için bundan kaçının deriz. Göbekli erkek, çok dar olmayan veya aşırı salaş da olmayan gömlekler kullanmalıdır.

Kilolu erkekler, gömlek giyerken kollarınızdaki kiloları belli etmemesine dikkat etmelisiniz. Şile bezi ve kot gömlekler sizi hem çok şık, hem de zayıf gösterecektir.

⇒ Gömleğin içine koyu renkli tişört giyebilirsiniz. Ek olarak birde kolları kıvırdınız mı şıklıkta ve karizmada çok önde olursunuz.

⇒ Gömlekte çift çizgilerden, açık renkli üstlerden uzak durmalısınız. Renk konusunda sıradan davranarak koyu renklere yönelerek tek renk gömlekler seçin.

⇒ Erkeklerin fazlalıkları genelde göbek kısmında olur. Göbekli erkekler, bu nedenle gömleği pantolonun içine koymayı asla düşünmeyin. Bunu yaparsanız göbeğiniz ben buradayım diye bağıracaktır. Yani Kilolu erkek giyim kombinleri arasında gömleğin pantolon içinde yeri asla yoktur:))

Şişman Erkekler Nasıl Giyinmelidir?

⇒ Göğüs kısımları fazla iri birisiniz ama aynı zamanda tişört giymeyi de çok seven birisiniz. Bu durumda bisiklet yakalı, desenli ve baskılı tişörtleri fazla rağbet etmemelisiniz. Bunun yerine V yaka tişörtler ve polo yaka tişörtler tercih etmelisiniz.

buyuk-beden-erkek-Göbekli erkek nasıl gömlek giyinmeli?

⇒ Göbekli erkekler nasıl giyinmeli? Üst kısmınızda orantılı bir kiloya sahipseniz polo yaka tişört kullanabilirsiniz.

⇒ Kilolu erkekler nasıl tişört giymeli sorusunun çerçevesindeki cevaplar içerisinde polo yaka ve hakim yaka gömlekler ilk sıralarda yer almaktadır. Vücudunuzu saran tişörtler bütün fazlalıklarınızı ortaya çıkaracağı için dolabınızda asla olmamalıdır.

Kilolu insanlar nasıl giyinmelidir erkek; Vücudu saran tişörtü ille de giyecekseniz üzerine iki düğmeli yelek veya ceket giyerek kilolarınızı kapatmalısınız. Özel bir davete gideceksiniz erkek büyük beden kıyafet seçimi yapmalısınız. Tabi bunu yaparken yukarıdaki bilgilere mutlaka uymalısınız. Çünkü büyük beden erkek giyim parçaları her zaman size uyum sağlamayabilir.

Kilolu Erkekler Nasıl Pantolon Giymeli?

Kilolu Erkek Pantolonu Nasıl Olmalıdır? Erkek gömlek pantolon kombinleri yapılırken nelere dikkat edilmelidir?

Aşırı kilolu Erkek pantolon Kombinleri yaparken nelere dikkat edilmelidir? Kilolu erkek pantolonu özellikleri arasında slim fit olmama vardır. Aşırı dar ve aşırı bol pantolonlar fazla kilolarınızı ortaya çıkartacaktır.

⇒ Şişman erkek nasıl giyinmelidir sorusunun önemli kriterlerinden biri de doğru pantolon modeli seçimidir. Peki; Şişman erkek nasıl pantolon giymelidir?

Kilolu Erkekler Nasıl Pantolon Giymeli?

⇒ İri erkek nasıl giyinmelidir? Kalıplı erkek nasıl giyinmelidir? Şişman erkek pantolon seçerken pileli olmamasına dikkat etmelidir. Özellikle likralı kumaşlar tercih edilerek bedene uygun pantolon seçilmelidir. Asla geniş pantolon modeli tercih edilmemelidir.

⇒ Birçok kilolu erkek bir beden büyük pantolon tercih eder ve kemerle belini sıkar. Bu da kiloları her taraftan sarkıtarak korkunç bir görüntü sunmaktadır.

⇒ Bunun yerine bedeninize uyan pantolonlar seçin. Kemer yerine askı kullanın. Bu sizi hem şık, hem de entelektüel gösterecektir. Pantolon paçası ne çok geniş, nede çok dar olmalıdır.

Şişman Erkek Takım Elbise Modelleri Nelerdir?

Aslında kilolu erkek takım elbise modeli de son derece önemlidir. Kilolu erkek takım elbise özellikleri elbetteki standart takım elbiselerden farklıdır.

Kilolu erkek kombinin en önemli parçaları pantolon ve gömlek modelleridir.

Şişman giyim erkek kombinleri arasında önemli bir yeri olan takım elbise doğru seçilirse sizi zayıf gösterecektir.

Şişmanlar için takım elbise modelleri konusu ise ayrı bir ustalık gerektirir. Seçeceğiniz takım elbise modelinin kriterleri vardır. Buna dikkat etmezseniz çok daha fazla kilolu görünürsünüz. Özellikle blazer ceketli takımlar kullanmalısınız. Böylece çok daha zayıf görünürsünüz.

Erkek Tarz Giyim Kışlık Kombinler başlıklı yazımızda kış kombinlerini detayları ile bulabilirsiniz.

Şişman erkek takım elbise renkleri kesinlikle koyu renk olmalıdır. Fazla kiloların ortaya çıkmaması için açık renklerden uzak durmalısınız. Koyu renk takım elbise içine açık renk gömlek giyerek zıt renk kontrastı ile daha zayıf görünebilirsiniz.

kilolu giyim tarzı

kilolu giyim tarzı

Düz ve koyu renklerdeki takım elbiselerle fazlalıklarınızı gizleyerek oldukça şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Kareli kumaşlar vücudu enine ve boyuna geniş gösterir. Bu nedenle kareli ceketlerden de uzak durmanızda fayda var.

Kilolu Erkek Takım Elbise

Kilolular için takım elbise koyu renklerde seçilmelidir. Çünkü açık renk bir takım elbise kilolarını daha fazla belli edebilir. Bu nedenle açık renklerden olabildiğince uzak durun.

Kilolu erkekler için takım elbise seçimi için önerdiğimiz takım elbise, spor takım elbise modelleridir. Yani kilolu spor giyim için ceketi, pantolonu ve gömleği farklı renklerde tercih etmek gerekir.

Kilolu bölgelerinizde koyu renk, zayıf bölgelerinizde açık renk giyerek fazla kilolarınızda orantılayabilirsiniz.

Bura da renk uyumuna dikkat etmek gerekir. Açık renk ceket altına koyu renk pantolon giyerseniz kilolarınızı gizleyebilirsiniz. Aslında fazla kilolarını hangi bölgede ise o kombin parçası koyu renklerden seçilmelidir.

Büyük beden erkek giyimi çerçevesinde koyu renk ceket, açık renk gömlek kullanabilirsiniz. Ceket boyunu, boyunuza göre ayarlatmayı unutmayın.

Kilolu erkekler nasıl takım elbise giymeli sorusunun en can alıcı kısmı ceket modelidir.

kilolu erkekler nasıl giyinmeli,

kilolu erkekler nasıl giyinmelidir?

Uzun boylu ve kalıplı erkekler, 3 düğmeli ceket modeli tercih etmelidir.

Kısa boylu ve göbekliler kruvaze ceket kullanmalıdır.

Orta kilolu veya hafif kilolu erkekler, 2 düğmeli ceket kullanmalıdır.

Burada dikkat edeceğiniz en önemli nokta ceket boyudur. Ceket boyu orta uzunlukta olmalıdır.

Büyük beden erkek mont seçimi de kilolu giyimde önemlidir. Kilolu erkek mont modelleri arasında şişme montlar daha da kilolu gösterecektir. Öyleyse koyu renkli, ince dokulu montları veya deri mont tercih etmelisiniz.

Resim Galerisi: Kilolu Erkekler Nasıl Giyinmelidir?

Bir önceki makalemiz olan 70 li Yılların Kıyafetleri | 70 ler Modası başlıklı yazımızda 70'li Yılların Kıyafetleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu