Erkek Tarz Giyim Kışlık Kombinler 2018

0
1150

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte, erkek tarz giyim kışlık ürünler reyonlarda yerlerini almaya başladı. Erkek tarz giyim kışlık ürünler arasında bu sene, örgü kazaklar, örgü boyunluklar yer alıyor. Gri ve füme renklerinde örgü kazaklar, füme renk pantolonlarla kombinlenebiliyor. Kazak içerisine giyilecek beyaz bir body, kıyafete farklı bir hava katıyor.

Erkek Giyim Tarzı Kışlık
Erkek Giyim Tarzı Kışlık

Erkek tarz giyim kışlık ürünlerden örgü kazak modası, her çeşit pantolon modelleriyle rahatlıkla kombinlenebilir tarzdadır. Hafif vücudu saran örgü kazaklar, farklı renk ve örgü modelleriyle erkek giyimde, seçenekleri arttırıyor. Özellikle, erkek tarz giyim kışlık ürünler konusunda, çok seçkin ve şık ürünler bulunuyor.

Erkek Kıyafet Kombinleri

Erkekler eskiye oranla, kıyafet kombini konusunda daha seçici ve dikkatli oluyorlar. Günümüzde modanın çizgisi sürekli değişirken, erkekler de bu değişime ayak uydurmaya başlıyor. Özellikle eskiye göre erkek tarz giyim kışlık ürünlerde, daha fazla çeşit bulunuyor. Erkek kıyafet kombinleri, bu çeşitliliği tamamlayan botlarla da şıklıklarını tamamlıyorlar. Renk kombini konusunda, kendi ruhlarını yansıtan ürünleri tercih ederek, çok şık görünümler elde edilebiliyor. Deri montlar, kabanlar ve kot ceketlerle kış koleksiyonu tamamlanıyor.

Erkek Kıyafet Kombinleri
Erkek Kıyafet Kombinleri

Erkek giyim kombin ürünleri arasında, genellikle rahat stil olan kot pantolon kullanılıyor. Kot pantolon üzerine gömlek, yelek veya vücudu saran kazaklar giyilerek, rahat ve şık olunabiliyor. Erkek tarz giyim kışlık ürünler arasında, farklı bot modelleri göz dolduruyor. Kahve, füme ve asker yeşili renk tonlarının uyumu, bu sene erkek tarz giyim kışlık ürünler arasında yer alıyor.

Kışlık Erkek Elbiseleri

Kışlık erkek elbiseleri, klasik ve spor olarak erkek tarz giyim kışlık ürün modelleri arasında yerini alıyor. Klasik veya spor giyinmek isteyen erkeklere göre farklı tarzda kombinler yapılabiliyor. Renk seçeneği olarak, kış ve erkeğe hitap eden renkler arasında, füme, kahverengi, uçuk mavi tonları yer alıyor. Kahverengi spor kesim ceketler, uçuk mavi gömleklerle kombinlenebilir.

Cekete uygun kahverengi botlar, erkek giyim tarzı kışlık ürünleri olarak kombinlenebiliyor. Bu sene Erkek tarz giyim kışlık aksesuar olarak, örgü atlı ve bere yer alıyor. Kışlık giysiler, erkek için kombin oluşturmada, en fazla seçeneği olan parçalardan oluşuyor. Doğru renk ve doğru kombin yapıldığında, erkek tarz giyim kışlık modasını yansıtabilirsiniz.

Kışa Özel Kombinler

Erkek tarz giyim kışlık ürünlerinde, sezona özel yeni modellerle, seçkin kombinler ortaya çıkıyor. Özellikle, ceket model ve renkleri, kombin yapma seçeneği açısından avantajlı görünüyor. Süet ve sütlü kahve ceket, lacivert slimfit pantolon modelleriyle harika uyumlar ortaya çıkarıyor.

Pantolona uygun desenli flar aksesuarını kullanarak, çok şık kombinler ortaya çıkartabilirsiniz. Süet ceket içine uygun, yeni sezon örgü kazaklarla uyumlu kombinler yapabilirsiniz. Kazak ve ceket renginin aynı tonlarda olmamasına dikkat etmelisiniz.

Erkek Kışlık Spor Giyim

Erkekler de kadınlar kadar modayı takip etmeye ve uyumlu giyinmeye çalışıyor. Günümüzde erkek tarz giyim kışlık seçeneklerin artmasıyla, kombin oluşturmak artık kolaylaşıyor. Erkeklere özel giyim tasarımlarının yapılması, kombin konusunda kolaylık sağlıyor. Erkek gömlekleri, erkeklerin gardırobunda olmazsa olmaz ürünler arasında yer alıyor. Her sezona uygun, gömlek modelleri ve renkleriyle, her pantolona uygun kombinler yapılabiliyor. Son zamanların erkek spor giyimde moda olan parçalardan birisi de kareli ceketlerdir.

Erkek Spor Giyim
Erkek Spor Giyim

Cekete uygun düz renk gömleklerle kombin yaparak, şık görünebilirsiniz. Klasik kesim olan ceketin altına kot pantolonlar kombinlenebiliyor. Kışlık kumaş ve modelinden kaynaklı olarak, kışlık spor giyimde kullanılan parçalar arasında yer alıyor. Kotların altına cekete uyumlu süet ayakkabılarla, kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Gri Renk Kıyafet Kombinasyonları başlıklı yazımızda gri kombin, gri renk kıyafet kombinleri ve gri renk kıyafetler hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER