Küllü Kumral Kime Yakışır?

29.03.2022
3.329
Küllü Kumral Kime Yakışır?

Küllü kumral kime yakışır başlıklı yazımızda doğal saç renkleri denilince akla gelen küllü kumral saç rengi hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Küllü kumral saç rengi kimlere yakışır sorusunun cevabı göreceli bir cevaptır. Ten renginizi ortaya çıkaran,” işte bu benim saç rengim veya işte bu senin saç rengin” dedirten saç renkleri arasında küllü kumral saç rengi de bulunmaktadır. Bu kadar çok beğenilen dört mevsim kullanım küllü kumral kimlere yakışır.

Küllü Kumral Kime Yakışır?

Küllü kumral saç rengi dönünce çok çeşitli tonlamalar akla gelmelidir. Küllü saç boyaları arasında yer alan küllü kumral saç boyası renk tonları, tüm ten renklerine yakışan tonlamaları içermektedir. Tam da bu noktada esmere yakışan küllü kumral, buğday tene yakışan küllü kumral ve beyaz tenliye yakışan küllü kumral renk tonunu bilmek gerekir.

Doğal saç rengi küllü kumral kimlere yakışır

Küllü kumral saçlar kullanıcısına havalı gösterişli saçlar yanında duru ve dikkat çekici bir yüz görünümü sunmaktadır.

Küllü Kumral Esmerlere Yakışır Mı?

Küllü kumral saç renkleri kimlere yakışır sorusu çerçevesinde çok merak edilen küllü kumral saç esmer tene gider mi sorusudur.  Bunun nedeni ise esmerlere yakışan saç renkleri sınırlı olmasından kaynaklanmaktadır. Ama üzülmeyin! Herkes tarafından çok beğenilen ve bayanların güzelliğine güzellik katan küllü kumral saç renkleri onları arasında esmere yakışan tonu da bulunmaktadır.

Açık küllü kumral kime yakışır

Koyu küllü kumral saç renkleri kimlere yakışır sorusunun cevabında kararlı bir şekilde esmere yakışan saç renkleri arasında gösterebiliriz. Koyu kumral saç boyası kullanırken arasına atacağınız ışıltıları abartmamalı ten renginizi boğmamalısınız.

Külü Kumral Buğday Tenlilere Yakışır Mı?

Buğday tene yakışan saç renkleri sınırsızdır diyebiliriz. Bu nedenle buğday tene sahip olan kişiler kendilerini çok şanslı görebilirler. Buğday tenli iseniz küllü kumral boyanın her tonunu kullanabilirsiniz. Muhtemelen ten rengini küllü kumralın her tonunu taşıyacaktır.

Yoğun küllü kumral kimlere yakışır

Size tavsiyemiz yaz saç rengi olarak açık küllü kumral saç rengi, kış saç renkleri olarak koyu küllü kumral saç rengi kullanarak hem doğal bir görünüm yakalamak hem de güzelliğinize güzellik katmak olacaktır.

Koyu küllü kumral saç rengi kimlere yakışır? Koyu küllü kumral boya, açık ten rengine de koyu ten rengine de yakışan tonlamalara sahiptir. Özellikle çok açık ten rengine sahip olanlar açık küllü kumral yerine koyu küllü kumral ile daha belirgin yüz hatlarına sahip olurlar.

Küllü Kumral Saç Kimlere Yakışır- Beyaz Tene Yakışır Mı?

Beyaz tene yakışan saç renkleri arasında küllü açık kumral saç rengi de bulunmaktadır. Küllü kumral saç boyası kullanırken beyaz tenlilerin dikkat edeceği tek nokta ten rengine uyan renk tonunu bulmaktır.

Açık küllü kumral kimlere yakışır? Küllü renk saç boyaları arasında yer alan (8.1 saç rengi) küllü kumral beyaz tende etkili bir görünüm sunmaktadır.

Koyu küllü kumral kimlere yakışır

Size önerimiz küllü kumralın açık tonlarını kullanırken ten renginizin açıklığına göre yoğun küllü kumral, açık küllü kumral arasında seçim yapmanız olacaktır.

Küllü Kumral Saç Rengi

Kullu kumral nasıl bir bir saç rengidir? Özellikle güneşe doğal görünüm sunan ışık yansımalarına sahip bir renk olan küllü koyu kumral saç rengi ve küllü açık kumral saç rengi çok açık kahve ile sarı arası bir renk tonudur.

Küllü kumral içinde yeşil ve mavi pigmentlerin varlığı kullu kumrala grimsi bir renk tonu görünümü kazandırır. Küllü saç renklerine küllü tonunu veren ise tam da bu gri tonlardır.

Küllü saç renkleri ve boyaları denilince de kişilerin aklına kırmızı ve bakır tonlarının yansımadığı saç renkleri gelmelidir. Kısacası kızıllık olmayan saç boyası, küllü renk saç boyalarıdır.

Küllü boyalar arasında ne çok sevilen küllü kumral saç renkleri bayanlara doğal saç renginin adresi olarak gösterilmektedir. Bu nedenle çok sevilmekte ve sıklıkla tercih edilen saç renkleri arasında yer almaktadır.

Küllü Kumral Saç Rengi Evde Olur Mu?

Daha önceden evde saç boyama işlemi yaptı iseniz küllü kumral saç boyasının da evde yapabilirsiniz.

Siyah veya koyu kahverengi gibi koyu renk saçlara sahipseniz evde saç boyama için saçlarınızı açmanız gerekir.

Kumral açık saç rengine sahipseniz açıcı kullanmadan küllü kumral saç rengini uygulayabilirsiniz.

Küllü kumral kime yakışır

Evde saç boyama konusunda hiç deneyiminiz yok ise tecrübeli bir kuaföre yaptırarak en renginize uyumlu küllü kumral saç boyası kullanabilirsiniz.

Küllü Kumral Saç Boyası Akar Mı- Bakımı Nasıl Olur?

Saçlarınızı aşırı sıcak su ile yıkamadınız, haftada bir kez saç maskesi yaptığımız duş sırasında boyalı saçlar için şampuan kullandığımız sürece küllü kumral saç boyasının akacağını düşünmüyoruz.

Bakım yapmadan kullanmaya kalkarsanız kısa sürece küllü kumral saç boyası akacaktır.

Uzun bir dönem ilk günkü gibi küllü kumral saç renginiz olsun istiyorsanız bakım yaparak kullanmanızı öneriyoruz.

Resim Galerisi: Küllü Kumral Saç Renkleri Kime Yakışır?

Bir önceki makalemiz olan Düz Kısa Saç Modelleri | Farklı Stillerle başlıklı yazımızda Düz saç ve Kısa Düz Saç Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu