Bebek Kumralı Saç Rengi Ve Saç Boyası

17.01.2023
1.117
Bebek Kumralı Saç Rengi Ve Saç Boyası

Bebek kumralı saç rengi ve saç boyası çerçevesinde ilk olarak bebek kumralı saç rengi nasıl elde edilir sorusunun cevabını vereceğiz. Ardından bebek kumralı saç kaç numara detaylarını paylaşacağız. Sonrasında ise kumral saça bebek sarısı ombre bilgileri vereceğiz.

Bebek Kumralı Saç Rengi Ve Saç Boyası

Bebeklerin saç rengi olarak bilinen bebek kumralı kullanıcısına kusursuz görünüm sunmaktadır. Bu senenin kadın saç renkleri arasında bebek kumralı saç rengini de görüyoruz. Bebek kumralı saç boyası kullanmadan önce bu saç rengi bana yakışır mı sorusu akla gelmektedir. Merak etmeyin! İçeriğimizin detaylarında bebek kumralı saç kimlere yakışır sorusunun cevaplarını da bulacaksınız.

Bebek-kumrali-sac-boyasi-numarasi

Bebek kumralı saç boyası numarası

Bebek kumralı saç rengi soğuk alt tonlarına sahiptir. Bu nedenle doğal saç rengi sevenler tarafından çok sık tercih edilmektedir. Özellikle ten rengi ile uyum yakaladığı zaman saç boyası yokmuş imajı verir.

Bebek Kumralı Saç Rengi Nasıl Elde Edilmektedir?

Birçok markada doğal açık kumral saç boyası kullanarak bebek kumralı saçlara sahip olabilirsiniz. Doğal görünümü yanında parlak ve ışıltılı saçlara kavuşma imkanı sunan bebek kumralı saç, denemeniz gereken saç rengidir diyebiliriz.

Bebek Kumralı Saç Modelleri Nelerdir?

Saçlarınızı bebek kumralı saç boyası ile buluşturduktan sonra bu renge en çok yakışan modelleri öğrenmelisiniz.

Açık dalgalı saç renkleri bebek kumralı saç ile en çok kullanılan saç modelidir. Salaş saç modelleri ve örgülü saç modelleri de bebek kumralı saç ile kullanılmaktadır.

Bebek-Kumrali-Sac-Modelleri

bebek kumralı saç modelleri

Aslında yüz şekline uyan saç modellerinin hemen hemen hepsini bebek kumralı saçlar ile kullanabilirsiniz. Bebek kumralı saç ile uyumlu kombinler yaptığınız zaman çok daha etkili ve stil sahibi görünürsünüz.

Bebek Kumralı Saç Kimlere Yakışmaktadır?

Aslında bebek kumralı saç rengini daha çok açık tenliler kullanmaktadır. Çünkü açık ten rengine sahip olan kişilerin yüzünü daha parlak ve genç göstermektedir. Özellikle orta yaş bayanlar genç gösteren saç renkleri seçerken bebek kumrala saç rengini mutlaka incelemelidir.

Açık tenliler bebek kumralı saç boyasının tüm tonlarını kullanabilirler. Ancak buğday tenli veya açık esmer tenli kişiler açık bebek kumralı yerine koyu bebek kumralı kullanmalıdır. Böylece daha genç ve dinamik bir görünüme kavuşabilirler.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Kumral Ombre Modelleri

Kumral Saça Bebek Sarısı Ombre

Bebek sarısı ombre hemen hemen tüm saç renklerinde kullanılmaktadır. Ancak kumral saça bebek sarısı ombre yaparak çok daha tarz ve modern saçlara sahip olunmaktadır. Bu nedenle kısa ve uzun saçlarda, açık ve koyu kumral saçlarda bebek sarısı ombre kullanabilirsiniz.

Bebek-Kumrali-Sac-Kimlere-Yakismaktadir

Bebek Kumralı Saç Kimlere Yakışmaktadır

Bebek Kumralı Saç Boyası Numarası

Doğal saçlarınızı bebek kumralı saç boyası ile buluşturmadan önce doğal saç renginiz doğrultusunda renk tonu seçmelisiniz. Koyu renk saçlara sahipseniz saç açıcı kullanmadan bebek kumralı saç rengini tutturamazsınız. Bu nedenle bebek kumralı saç boyasını evde uygulayacaksanız öncesinde kuaförünüzle görüşmelisiniz.

Açık saç rengine sahipseniz saç boyasında en önemli kural olan saçın kendi alt tonunda bebek kumralı saç boyası numarası seçmelisiniz.

Bebek kumralı saç boyası numaraları ve markası saçınızı birebir gören kuaförünüz tarafından daha doğru belirlenecektir. Biz yine de en çok kullanılan bebek kumralı kaç numaralarını paylaşıyoruz.

  • Koleston 8.0 bebek kumralı saç boyası
  • Garnier color naturals 8N bebek kumralı saç boyası
  • Palette 7.1 bebek kumralı saç boyası
  • Sea color 8.0 bebek kumralı saç boyası
  • Garnier 7.0 bebek kumralı saç boyası
  • L’oréal 7.3 bebek kumralı saç boyası
  • Royal 8.4 bebek kumralı saç boyası
  • Koleston 7.1 saç boyaları arasından seçimler yapabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde bebek kumralı saç modelleri görselleri paylaşılmıştır. Görselleri inceleyerek bebek kumralı saç boyası ve modelleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Kumral Saç Rengi Ve Tonları

Resim Galerisi: Bebek Kumralı Saç

 

 

Bir önceki makalemiz olan Düz Kısa Saç Modelleri | Farklı Stillerle başlıklı yazımızda Düz saç ve Kısa Düz Saç Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu