Tarz Kadın

2020 Erkek Fade Saç Kesimi Modelleri

11.01.2020
824
2020 Erkek Fade Saç Kesimi Modelleri

2020 Erkek Fade saç kesimi saç modelleri arasında ilk sıralara yerleşmiş gibi duruyor. 2020 saç modelleri arasında erkek yaz saç modelleri, erke kış saç modelleri olarak karşımıza çıkan fade saç nedir? Fade cut saç olarak da bilinen saç, ünlülerin saç modelleri olarak da öne çıkmaktadır.

İşte konu hakkındaki detaylar…

 2020 Erkek Fade Saç Kesimi Modelleri

Erkek kısa saç modelleri arasında yer alan ve 2020 de çok kullanılacak gibi duran fade saç kesimi nasıldır?

Fade saç nedir

Fade Saç Kesimi

Fade saç nedir? Saçları enseden sıfırlayarak yukarı doğru uzun bırakılarak kesilen saç trendleri arasında yer almaktadır.   Skin fade saç, taper fade saç modeli, saç sıfırlama olarak karşımıza çıkmaktadır.

Skın Fade kısa Saç Kesimi

Enseden sıfırlayarak yukarı doğru uzun bırakılan saçların üst kısımlarını dilediğiniz uzunlukta bırakma tekniğidir.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Beyaz Pantolon Altına Hangi Renk Ayakkabı Erkek

Skın fade saç modelinde saçlar kulak hizasının üstünden bir parmak yukarıya kadar sıfırlanır. Saçların tepe kısımları dilerseniz kısa şekilde dilerseniz uzun bırakılır. Bu modelde saçlar istenirse yandan ayrılabilir.

İstenirse farklı şekiller verilerek fön çekilebilir. Erkek kısa saç modelleri arasında en çok beğenilen saç modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fade saç kesimi nasıl olur

Taper fade saç kesimi

Bu modelde ise saçlar enseden 3 parmak kadar sıfırlanıyor. Geri kalan kısımları yukarı doğru uzun bırakılarak kesiliyor.

Saçların ön kısmı en uzun olan yerler olarak karşımıza çıkıyor. Saçın ön kısmına fön çekilerek şekil veriliyor.

2020 Saç Trendi Fade Cut

Ricky martin ve ronaldo gibi ünlülerin saç modeli olarak karşımıza çıkan fade cut saç kesim modelleri arasından en doğru kesimi yapmak için kuaförünüzün yüz şeklinize göre kesim yapmasını isteyin.

Fade Saç Modelleri Kime Yakışır?

Fade saç kesimi en moda kısa erkek saç modelleri arasında yer almaktadır. Tarzınızı öne çıkarmak, dikkat çekmek ve daha da yakışıklı olmak için fade saç modellerini mutlaka düşünmelisiniz. Hemen hemen her yüz şekline uygun kesim stili bulunan fade saç kesimleri arasından mutlaka sizin yüz şeklinize göre bir saç kesim şekli bulunacaktır.

Fade saç kesimi kimlere yakışır

Aşağıda 2020 fade saç kesimleri ile ilgili derlediğimiz erkek saç kesim modelleri resim galerisini inceleyerek daha net kararlar verebilirsiniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Takım Elbise Erkek Modelleri Nelerdir?

Düşüncelerinizi okuyucularımızla paylaşarak “fade saç bana yakışır mı? Kısa saç bana yakışır mı?” Tarzında aklında soru işareti olanlara ışık tutabilirsiniz.

Resim Galerisi: 2020 Erkek Saç Kesimleri Fade Cut Saç

Bir önceki makalemiz olan Haki Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek başlıklı yazımızda haki pantolon kombinleri erkek ve Haki Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu