Tarz Kadın

Kısa Erkek Saç Modelleri Ve Saç Trendleri

22.09.2020
2.881
Kısa Erkek Saç Modelleri Ve Saç Trendleri

Kısa Erkek Saç Modelleri Ve Saç Trendleri erkekler arasında en çok tercih edilen saç modelleri arasında yer almaktadır. Erkek kısa saç modelleri kataloğu da tıpkı kadın saç modelleri kataloğu gibi çok çeşitli seçeneklere sahiptir. Erkek saç modeli belirlerken yüz tipine göre erkek saç kesimi ve fiziki özelliklere göre erkek saç modelleri belirlenmekte ve bu yönde erke saç modelleri kesim yapılmaktadır.

En iyi saç stilleri arasında kısa saç modeli erkek tasarımı gelmektedir.

Sac modelleri-erkek saç modelleri yanlar kısa üstler uzun

Kısa Erkek Saç Modelleri Ve Saç Trendleri

 • Erkek kısa saç modelleri
 • Pompadour saç modeli erkek
 • Dalgalı kısa saç modeli erkek
 • Hafif dalgalı kısa saç modeli erkek
 • Kısa saç modelleri isimleri erkek
 • Undercut saç modeli erkek
 • Kısa saç modelleri nasıl şekil verilir erkek
 • Kısa saç bakımı erkek
 • Sarışın erkek kısa saç
 • Fade saç modeli
 • Modern erkek kısa saç
 • Cool kısa saç modelleri erkek

En güzel saç modelleri erkek tasarımlarını kuaförünüzle konuşarak belirlemelisiniz. Saç modelleri erkek stilleri bakımı ve yarattığı modern görünümü nedeni ile son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Dalgalı Kısa Saç Modeli Erkek 2021-2022

Dalgalı saç modeli genelde dağınık ve bakımsız durur. Bu nedenle dalgalı saçlar genelde kısa saç tasarımları ile şekillendirilir.

Dalgalı kısa saç, erkek saç modelleri 2021 kisa

Hafif dalgalı kısa saç erkek tasarımları da bu yöndedir. Undercut saç modeli dalgalı saçlarda da oldukça şık durmaktadır. Kısa erkek saç tasarımları arasında yer alan önü uzun arkası kısa saç modelleri erkek tasarımları dalgalı kısa saç kesimleri ile daha da şık durmaktadır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Amerikan Saç Kesimi Bayan

Kısa Saç Modelleri İsimleri Erkek

Kısa saç modelleri içinde en çok tercih edilen modeller undercut saç modeli, erkek bob kesim saç modeli, fade saç, pompadour saç modeli, buzz saç, 1-2-3 numara saç, asker saç traşı, subay traşı, erkek tasarımları öne çıkmaktadır. Ayrıca erkeklerin kısa saç modelleri denilince 3 numara saç da unutulmamalıdır. en popüler saç tasarımları olarak buzz saç stilini deneyebilirsiniz.

 

Sarışın Erkekler İçin Kısa Saç Modeli Nedir?

Her yüz şeklinde olduğu gibi sarışın erkeklerde de yüz şekline göre saç kesimi yapılmalıdır.

Sarışın Erkekler İçin Kısa Saç Modeli

Kemikleri belirgin bir yüz şekline sahipseniz kısa saç modelleri erkek tasarımları arasında undercut saç modeli öne çıkmaktadır. Bu saç stili kirli sakalla daha da şık hale getirilebilir. kirli sakalla kullanılan erkek saç modelleri kisa stilleri arasında 3 numara saç da havalı kısa erkek saç kesimleri arasında yer almaktadır.

Kısa Erkek Saç Modelleri Ve Saç Trendleri

Erkek kısa saç modelleri kataloğu incelemesi yaptığımızda birçok kıs saç kesimleri erkek modelleri görmekteyiz.

Pompadour Saç Modeli

Pompadoaur saç modeli nedir? Önü kabartılarak arkaya doğru taranan saç şeklidir ancak şimdilerde bu saçların yan tarafları 3 numara saç ile şekillendirilmiştir.

Pompadour Saç Modeli-kısa dalgalı saç modeli erkek

Pompadour saç erkek tasarımları dalgalı kısa erkek saçı, kıvırcık kısa erke saçı  olarak daha sık kullanılmaktadır. Saçların tepe kısmını dilerseniz salaş ve dağınık doğal saç olarak, dilerseniz de arkaya yapışık veya hacimli tarayarak kullanabilirsiniz.

Erkek Saç Modelleri İncelemesi Detaylı 2021 incelemesi konulu içeriğimizi de incelemenizi öneririz.

Undercut Saç Modeli

Undercut saç nedir? Undercut saç kesimi; Undercut saç modeli yanları tıraşlı tepe ve üst kısımları daha uzun bırakılan saç şeklidir.

Undercut Saç Modeli-renkli gözlü sarışın erkek saç modelleri

Son dönemlerde zirveden inmeyen bu saç modelini dünya ünlüleri saç modeli olarak da kullanmaktadır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Buz Mavisi Pantolon Kombinleri Erkek

Fade Saç Modeli Erkek

Fade saç modeli nedir? Fade saç kesimi erkek; Fade saç önleri uzun arkası kısa kesilen saç modelidir. Fade saçın en belirgin özelliği saçlara hacim kazandırılarak şekil verilmesidir.

Fade Saç Modeli

3 Numara Saç

Üç numara saç erkek stilleri rahatlığı, kullanım kolaylığı ve tarz duruşu ile erkekler tarafından çok tercih edilmektedir. Kirli sakallı erkeklere yakışan saç modelleri arasında 3 numara saç zirveyi zorlamaktadır.

Üç Numaralı Saç Kimlere Yakışır?

üç numara erke saçı kesimleri yuvarlak kafa yapısına sahip ola, çene kısmı hafif çıkık ve oval yüz hattına sahip olan erkeklerde mükemmel durmaktadır . Yuvarlak yüz şekline yakışan erkek saç modelleri arasında da 3 numara saç kesimleri dikkat çekmektedir.

3 numara saç kesimi

Saç modelleri kısa erkek tasarımları hakkında bilgiler paylaştık. Sorularınız için yorum bölümünden veya e-mail ile bizlere dönüş yapabilirsiniz. Erkek saç modelleri ile alakalı değinmek istediğiniz konuları da bizlere bildirin ki sizin için saç trendleri araştırarak yazalım:)

Resim Galerisi: Erkek Kisa saç Modelleri Ve Kesimleri-Saç Trendleri

Bir önceki makalemiz olan Sonbahar Damatlık Modelleri Ve Fiyatları başlıklı yazımızda 2016 kış damatlık modelleri, 2016 sonbahar damatlık modelleri ve Damatlık hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  ankara evden eve nakliyat
  Tarz Kadın Blogu