Tarz Kadın

Erkek Saç Modelleri İncelemesi Detaylı 2019

19.07.2019
920
Erkek Saç Modelleri İncelemesi Detaylı 2019

Erkek Saç Modelleri İncelemesi 2019 yazımızda saç modelleri hakkında aklınıza gelebilecek tüm soruların cevaplarını bulacağız. Günümüzde saç stilleri bayanlar kadar erkekleri de ilgilendirmektedir. Günümüz erkekleri en az kadınlar kadar saç modelleri konusuna özen gösteriyor desem abartmamış olurum sanırım:)

Her erkek hayranlık uyandıran saç modeli ile beğenilmek ister. Biz bugün erkek saç modelleri hakkında yaptığımız araştırma ve uzman görüşlerini paylaşıyoruz.

Erkek saç modelleri isimleri – İşte detayları…

Erkek Saç Modelleri İncelemesi

  • Kısa saç modelleri erkek
  • Uzun saç modelleri erkek
  • Düz saç modelleri erkek
  • 3 numara saç modelleri erkek
  • Dağınık saç modelleri erkek
  • Topuz saç modeli erkek
  • At kuyruğu saç modelleri erkek –Dağınık topuz modeli
  • Mohawk saç erkek

Erkek Saç Kesim Modelleri

⇒ Genç erkek saç modelleri de orta yaş erkek saç modelleri ve yaşlı erkek saç modelleri farklılık göstermektedir. Haliyle genç erkek saç modelleri olarak hemen hemen her saç şekli uygulanabilir. Genç erkek kombinleri nasıl sınırsızsa genç erkek saç modelleri de sınırsız diyebiliriz.

⇒ Orta yaşlı erkeklerde ise katlı saç şekilleri saça hacim vermesi açısından en doğru saç şeklidir. Bu özellikle hacimsiz ve dökülmeye başlayan erkek saçlarında katlı saç kesimleri ile modern ve genç görünmeyi sağlayacaktır.

Orta yaş saç modelleri olarak da daha abartısız saç modelleri tercih edilmelidir.

Yaşlı erkek saç modelleri olarak ise yine katlı saç modelleri ve klasik saç modelleri tercih edilmelidir.

Her türlü saç modeli için öncelikle yüz şekline göre saç modelleri erkek kullanıcılar için uygulanmalıdır. Yüz şekline göre saç modeli uygulanırken çene yapısına, yüz şekline, kulak şekline ve saç yapısına dikkat edilerek tercihler yapılmaktadır.

Kısa Saç Modelleri Erkek

> Ülkemiz erkekleri genelde düz saçlara sahiptir bu nedenle saçlarına şekil vermekte zorlanır. Size vereceğimiz tüyolarla kısa saçlarınız daha şekilli ve cool olacaktır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Yeşil Pantolon Kombin Erkek

> Özellikle dalgasız düz saçlara sahipseniz size en uygun kısa saç modeli yanları kazıtıp üst kısımların uzun bırakıldığı saç modelidir. Yanları kazıtmak istemezseniz 3 numara saç ile de yapabilirsiniz. Bu şekilde tarz bir görünüm yakalayabilirsiniz.

> Erkek saç modelleri kataloğu içinde kısa saç modelleri arasında ilk sıralarda olan Zayn malik’in saç modeli de unutmayın derim. Erkek saç stilleri arasında en çok beğenilenler arasında yer alan bu modelde saçların arkası kademeli olarak kısaltıldıktan sonra üst kısım uzun bırakılıyor ve jöle ile şekil veriliyor.

> Kısa saç modelleri erkek için en çok kullanılan bir diğer model de üst kısımda bırakılan uzun saçları jöle ile arkaya doğru yatırarak taramaktır.

> Her tarafı aynı kısa saç modeli sahibi iseniz saçlarınızı jöle veya wax dan faydalanarak şekillendirebilirsiniz.

Uzun Saç Modelleri Erkek 2019

En güzel erkek uzun saç modelleri hangileridir derseniz size dalgalı erkek uzun saç modeli diyebiliriz. Dalgalı saçlar uzatıldığı zaman hiçbir işlem görmeden kendi halinde bile oldukça şık duracaktır. 2019 erkek uzun saç modelleri arasında en çok beğenilen saç model dalgalı saç modeli erkek olarak karşımıza çıkmaktadır.

3 Numara Saç Modelleri Erkek

> En çok beğenilen erkek kısa saç modelleri arasında yer alan model ise 3 numara saç modelidir. Bu ülkemizde de dünya üzerindeki erkeklerde de popülerdir. Kısa saç modelleri denemesi yapmak isteyen her erkek 3 numaralı saç modelini mutlaka dener.

> Hemen hemen herkese yakışan 3 numaralı saç modeli çeşitleri nelerdir. 3 numaralı saç modeli kimlere yakışır? Yuvarlak veya oval kafa yapısına sahipseniz 3 numaralı saç modeli saç modeli sizde mükemmel duracaktır.

> Saça çizik atma her geçen yıl daha da artmaktadır. Özellikle 3 numaralı saçlara çizik atma ile değişik şekiller verilen saçlar çok daha farklı ve cool durmaktadır. Saçlara atılan bu çiziklerde 3 numaralı saçlarda çok daha belli olduğu için genelde 3 numaralı saça uygulanmaktadır.

> Geçtiğimiz sezonlarda saçın her tarafına 3 numaralı saç modeli uygulanırdı. Ancak 2019 3 numaralı saç modelleri böyle değil. Saça farklı çizik atma şekilleri ile çok daha hoş durmaktadır.

Dağınık Saç Modelleri Erkek

Dağınık saç modelleri erkek için en spor saç modelleri arasında yer almaktadır. Saçın tamamı ıslatılarak jöle veya max ile şekillendirilerek rahatlıkla kullanılabilir. Bu en rahat ve kolay saç modelidir. Yanınızda saç şekillendirici bulundurdunuz mu tamamdır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Bordo Pantolon Kombinleri Erkek

Topuz Saç Modeli Erkek

Erkek saç modelleri incelemesi: Erkek Saç Modelleri arasında 2016 dan sonra en çok tercih edilen saç modeli man bun saç sitili olarak adlandırılan topuz saç modeli uzun saçlı erkeklerin en çok kullandığı modeller arasında yer almaktadır.

Topuz saç modeli nasıl yapılır erkek için ise saçları ensenin 4 parmak üzerinden toplayarak topuz haline getirmek ve toka yardımı ile tutturman yeterlidir.

At Kuyruğu Saç Modelleri Erkek –Dağınık Topuz Modeli

Topuz saç modelleri arasında yer alan dağınık at kuyruğu ve dağınık topuz da denilen model dağınık at kuyruğu olarak da bilinir. Geçtiğimiz sezonda olduğu gibi 2019 sezonunda erkek saç stilleri arasında da ilk sıralarda at kuyruğu dağınık topuz modeli bulunmaktadır.

Dağınık topuz nasıl yapılır?

Saçların ön kısmından bir kısım bırakılarak geri kalan kısmı alelade bir şekilde toplanarak erkek topuz tokası ile tutturulur.

Mohawk Saç Erkek

Mohawk saç, erkek saç modelleri incelemesi arasında yer alan kısa saç modelleri ve uzun saç modelleri içinde uygulanması kolay olan saç modelidir. Saçın bir kısmını uzatarak farklı bir görünüm yakalanır. Eğer sizde sıradan olmaktan sıkıldıysanız mohawk saç modelini uygulayabilirsiniz.

Diğer erkek saç modelleri isimleri ise şöyle…

> Ön taraftan arka tarafa doğru iyice kısalmaya başlayan saç şekli olan asker tıraşı bu sezonda da orijinallik isteyen erkeklerin tercihi.

> Orta uzunluktaki saçları yandan ayırarak kulağın arkasına alın. İşte İngiliz tarzı saç modeli hazır.

> Ortadan ayrılan saç modelleri arasında yer alan klasik ortadan ayırma ise düz saçlarda hayranlık uyandırmaktadır. Orta uzunluktaki saçlarınızı yandan veya ortadan ayırarak cool görünüme sahip olabilirsiniz. Saçların ön kısmına kat atılınca ise bohem saç stili yakalamış olursunuz.

Aşağıda sizler için derlediğimiz resim galerisini inceleyerek kendinize uygun saç modeli hakkında fikir edinebilirsiniz.

Erkek Saç Stilleri Resim Galerisi:

Bir önceki makalemiz olan Damatlık Ayakkabı Modelleri 2020 başlıklı yazımızda 2017 damat ayakkabısı modelleri, Damat ve Damat ayakkabısı hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu