Kilolu Erkek Gömlek Modelleri

03.06.2023
5.085
Kilolu Erkek Gömlek Modelleri

Kilolu erkek gömlek modelleri başlıklı yazımızda büyük beden erkek gömlek modelleri, göbekliler için gömlek kombin bilgileri vereceğiz. Aslında şişman erkek, kalıplı erkek ve iri erkek giyim konusunda dikkatli seçimler yapmalıdır. erkek gömlekleri çok seçeneklidir. Ancak her gömleği de giyemezsiniz. Hele birde fazla kilolarınız varsa. Ama üzülmeyin! İçeriğin sonunda büyük beden erkek gömlek kombinleri ile nasıl daha şık görüneceğinizi bileceksiniz. Şişman, göbekli ve iri olsanız da şıklığınızdan söz ettirmeye hazır mısınız? Gömlek, erkeklerin gardırobunun olmazsa olmaz giyim parçalarındandır. Özellikle kilolu erkek kombin yaparken gömlek çok kullanılmaktadır.

Ancak kilolu erkek giyim önerileri arasında yer alan gömlek kombin yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Gelin şimdi şişman erkek nasıl giyinmeli diyelim ve kilolu erkek gömlek modelleri nasıl olmalıymış görelim.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Uzun Boylu Erkek Kombinleri

Kilolu Erkek Gömlek Modelleri

Göbekli erkek gömlek giyerken nelere dikkat etmelidir? Şişman erkek gömlek modelinin ilk kriteri yaka detayıdır. Kısa boylu şişman erkek gömlek yakası uzun ve sivri olmalıdır. Şişman erkek modası içinde kesinlikle büyük yakalı gömleklerin yeri yoktur. Çünkü büyük yaka daha şişman görünmenizi sağlayacaktır.

Kilolu Erkek gömlek modelleri

Kalıplı erkek nasıl giyinmeli, kilolu erkek nasıl gömlek giymeli? Kilolu erkek giyim modelleri nelerdir?

⇒ Kilolu erkek ekose desenli, büyük desenli gömlekleri kesinlikle tercih etmemelidir.

Minik bir bilgi: Ekose gömlek erkek nedir? Minik veya büyük karelerin ve iki üç rengin bir arada kullanıldığı gömlek şeklidir. Kilolu erkekler özellikle büyük desenlerden uzak durmalıdır.

Kilolu Erkek Giyim (Gömlek)

Beyaz gömlek erkekler için olmazsa olmaz olsa bile kilolu erkekler beyaz gömleği fazla tercih etmemelidir.

> Şişman erkek kombinleri içinde açık renk kıyafetlerin yerine daha çok koyu renkler kullanılmalıdır. Kilolu erkek giyim renkleri olarak koyu renkler kullanımına özen gösterilmelidir. Mesela; siyah gömlek kombinleri, mavi gömlek kombinleri, lacivert gömlek kombinleri gibi kilolu erkek kombinleri yapılabilir. Ek olarak, tercih edeceğiniz renklerin ten rengi ile uyumunu da unutmamalısınız.

Okurlarımız buna da baktı ⇒  Erkek Giyim Tarzları Nelerdir-Tüm Detaylar

Şişman erkek modası bünyesinde kullanılan erkek gömlekleri koyu renk ve ince çizgili gömlek modellerden oluşmalıdır. Çünkü kalın çizgili gömlek modelleri fazla kiloları daha da ortaya çıkartacaktır.

kilolu erkek kombin

⇒ bu senenin erkek gömlekleri arasında şişman erkek gömlek modeli hangisidir? Aslında cepsiz, ince yakalı ve vücuda hafif oturan gömlek modelleri büyük beden erkek gömlekleridir.çünkü özellikle göğüs cepli gömlek modelleri, göğüs kısmını daha da kilolu gösterecektir.

> Göbekli erkek gömlek giyerken gömleği pantolon içine koymamalıdır. Çünkü bu işlem göbeğinizi daha çok ortaya çıkartacaktır.

Bu yazımızı okuyanlar Kilolu Erkek Giyim Kombinleri bu yazıyı da inceledi:

⇒ Kilolu erkek pantolon üstü gömlek kullanmalıdır. Burada gömlek boyu çok uzun veya çok kısa olmamalı, orta uzunlukta olmalıdır.

Kilolu erkek gömlek boyu nasıl olmalıdır? Cep hizasını geçmemeli diyoruz. Çünkü pantolon cebinden yukarı olan gömlek boyu sizi daha kilolu gösterecektir. Pantolon cebinden daha aşağıda olan gömlek boyu ile de basen ve kalçalarınızı daha kaba gösterecektir.

Şişman erkek gömlek modeli vücutta ne bol durmalı, ne de tam oturmalıdır. İkisinin ortasında bir bollukta olmalıdır. Özellikle göğüs kafesini hafifçe sarmalı, düğmeler ise tok karnına rahat bir şekilde iliklenmelidir.

⇒ Şişman erkek takım elbise içine nasıl gömlek giyinmelidir? Düz renk olmalı, kesinlikle desenli gömlek kullanılmamalıdır. Koyu renk önceliklidir. Ancak siyah gibi koyu takım elbisesi içine açık renk gömlek de giyilebilir.

kilolu erkek gömlek modelleri

Şişman Erkek Gömlek Renkleri

 • Lacivert
 • Siyah
 • Haki yeşili
 • Bordo
 • Füme
 • İndigo mavisi
 • Bordoya yakın kırmızı
 • Koyu kırmızı
 • Bordo
 • Mor
 • Koyu taba rengi
 • Füme
 • Gri
 • Kahverenginin koyu tonları olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizde yukarıdaki kriterlere uyarak bu renkler arasında seçim yapabilirsiniz. Böylece hem şık olacak, hem de övgüler alacaksınız.

kilolu erkek giyim modelleri,

İri erkek giyim modelleri için verdiğimiz tüyolara uygun olarak dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz. Şişman erkek takım elbise modelleri ile koyu renk takım elbise içine açık renk gömlek kullanılmalıdır.

Açık renkler arasında bej, vizon rengi, nude renk ve ekru gelmektedir. Özellikle beyaz gömlek kullanılacaksa koyu renklerde yelek ile sandığınızdan da hoş görüneceksiniz.

Kalıplı erkek slim fit gömlek modelleri ile daha estetik görünecektir. Ancak aşırı kiloları varsa tişört üstüne gömlek kullanabilir. Böylece hem daha şık, hem de daha zayıf görünecektir.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Uzun Boylu Erkek Kombinleri

Aşağıdaki resim galerisinde büyük beden erkek gömlek kombinleri görselleri paylaşılmıştır. Görselleri inceleyerek daha şık erkek kombin yapabilirsiniz.

Resim Galerisi: Büyük Beden Erkek Gömlek

Bir önceki makalemiz olan Tarz Takım Elbise Modelleri Erkek 2024 başlıklı yazımızda 2021 Takım Elbise Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu