Tarz Kadın

Kilolu Erkek Gömlek Modelleri

08.06.2020
4.111
Kilolu Erkek Gömlek Modelleri

Kilolu Erkek Gömlek Modelleri ile şıklığınızdan söz ettirmeye hazır mısınız? Gömlek, erkeklerin gardırobunun olmazsa olmaz giyim parçalarındandır. Özellikle kilolu erkek kombin yaparken gömleği çok kullanır.

Ancak kilolu erkek için giyim önerileri arasında yer alan gömlek kombin yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır.

Gelin şimdi şişman erkek nasıl giyinmeli sorusunda ilk akla gelen Kilolu Erkek Gömlek Modelleri hakkındaki araştırmamızı görelim.

Bakınız: Uzun Boylu Erkek Kombinleri

Kilolu Erkek Gömlek Modelleri

Göbekli erkek gömlek giyerken nelere dikkat etmelidir. Şişman erkek gömlek modelinin ilk kriteri yaka detayıdır. Kısa boylu şişman erkek gömlek yakası uzun ve sivri olmalıdır. Şişman erkek modası içinde kesinlikle büyük yakalı gömleklerin yeri yoktur. Büyük yaka daha şişman görünmenizi sağlar.

Kilolu Erkek gömlek modelleri

Kilolu erkek nasıl giyinmeli, kilolu erkek nasıl gömlek giymeli? Kilolu erkek giyim modelleri nelerdir?

⇒ Kilolu erkek ekose desenli, büyük desenli gömlekleri kesinlikle tercih etmemelidir.

⇒ Beyaz gömlek erkekler için olmazsa olmaz olsa bile kilolu erkekler beyaz gömleği fazla tercih etmemelidir. Şişman erkek kombinleri içinde açık renk kıyafetlerin yerine daha çok koyu renkler kullanılmalıdır. Kilolu erkek giyim renkleri olarak koyu renkler kullanımına özen gösterilmelidir. Mesela; siyah gömlek kombinleri, mavi gömlek kombinleri, lacivert gömlek kombinleri gibi kilolu erkek kombinleri yapılabilir.

BakınızErkek Giyim Tarzları Nelerdir-Tüm Detaylar

⇒ Şişman erkek modası bünyesinde kullanılan gömlekler koyu renk ve ince çizgili gömlek modellerden oluşmalıdır.

⇒ Kalın çizgili gömlek modelleri fazla kiloları daha da ortaya çıkartacaktır.

kilolu erkek kombin

⇒ 2020-2021 erkek gömlek modelleri arasında şişman erkek gömlek modeli olarak cepsiz, ince yakalı ve vücuda hafif oturan gömlek modellerinin öne çıktığını görmekteyiz.

⇒ Cepli gömlek modelleri özellikle göğüz kısmını daha da kilolu gösterecektir.

⇒Göbekli erkek gömlek giyerken gömleği pantolon içine koymamalıdır. Bu işlem göbeğinizi daha çok ortaya çıkartacaktır.

Bu yazımızı okuyanlar Kilolu Erkek Giyim Kombinleri bu yazıyı da inceledi:

⇒ Kilolu erkek pantolon üstü gömlek kullanmalıdır. Burada gömlek boyu çok uzun veya çok kısa olmamalı, orta uzunlukta olmalıdır.

⇒ Kilolu erkek gömlek boyu nasıl olmalı sorusuna cevaben; cep hizasını geçmemeli diyoruz. Pantolon cebinden yukarı olan gömlek boyu sizi daha kilolu gösterecek, pantolon cebinden daha aşağıda olan gömlek boyu ile de basen ve kalçalarınız olduğundan daha kaba görünmenize neden olacaktır.

Şişman erkek gömlek modeli vücutta ne bol durmalı, ne de tam oturmalıdır. İkisinin ortasında bir bollukta olmalıdır. Gömlek özellikle göğüs kafesini hafifçe sarmalı, düğmeler ise tok karnına rahat bir şekilde iliklenmelidir.

⇒ Şişman erkek takım elbise modeli ile birlikte giyeceği gömlek de düz renk olmalı, kesinlikle desenli gömlek kullanılmamalıdır.

kilolu erkek gömlek modelleri

Şişman Erkek Gömlek Renkleri

  • Lacivert
  • Siyah
  • Haki yeşili
  • Bordo
  • Füme
  • İndigo mavisi
  • Bordoya yakın kırmızı
  • Kahverenginin koyu tonları olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizde yukarıdaki kriterlere uyarak bu renkler arasında seçim yapabilirsiniz. Böylece hem şık olacak, hem de övgüler alacaksınız.

kilolu erkek giyim modelleri,

Kilolu erkek giyim modelleri için verdiğimiz tüyolara uygun olarak dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz. Şişman erkek takım elbise modelleri içine gömlek seçerken de koyu renk takım elbise içine açık renk gömlek kullanılmalıdır.

Açık renkler arasında bej, vizon rengi, nude renk ve ekru gelmektedir. Beyaz gömlek kullanılacaksa koyu renklerde yelek ile sandığınızdan da hoş görüneceksiniz.

Resim Galerisi: Kilolu Erkek Gömlek Modelleri

Bir önceki makalemiz olan Damat Bohçasına Ne Konur? Damat Bohçası Örnekleri başlıklı yazımızda damat bohçası süslemeleri ve Damat Bohçasında Neler Olur hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu