Uzun Saç Kesimleri Erkek

16.12.2022
3.134
Uzun Saç Kesimleri Erkek

Uzun saç kesimleri erkek saç modelleri arasında erkek katlı saç kesimi, erkek saç uzun modelleri yer almaktadır. Erkeklerde katlı saç kesimleri uzun saç modellerinde de kullanılmaktadır. Erkek kısa saç modelleri kadar trend olan uzun saç erkek modelleri de vardır.

Bu senenin erkek saç modelleri arasında modern erkek saç modelleri olarak katlı saç kesimi erkek stilleri öne çıkmaktadır. Erkek saç kesim modelleri arasında her yüz şekline gidecek farklı uzun sac kesimleri bulunmaktadır. Biz de bugün sizlere erkek uzun saç kesim modelleri hakkında bilgiler paylaşacağız.

Uzun Saç Kesimleri Erkek

Uzun saçlarda kıvırcık uzun saç kesim modelleri, dalgalı uzun saç kesim modelleri ve düz uzun saç kesim modelleri vardır.

Modern uzun erkek saç modelleri yanında klasik uzun saç kesimi erkek tasarımları ile dikkat çekicidir.

Erkekler uzun saç modelleri ve kesimleri son dönemlerde en çok kullanılan ve beğenilen saç modelleridir.

erkek saç modelleri dalgalı uzun

erkek saç modelleri dalgalı uzun saç kesimi olarak orta boy erkek saç modeli bakım kolaylığı ve trend erkek saçı görünümü ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Uzun saç stili erkek tasarımları çok karizmatik ve tarzdır. Ancak saç bakımı konusunda erkekler, kadınlar kadar başarılı değil ne yazık ki. Bu nedenle uzun erkek saç modelleri öncesi saçlarınıza ne derece bakım yapım yapmayacağınızı gözden geçirmelisiniz.  Etrafımızda saçlarına büyük bir özen ve itina ile bakarak ışıl ışıl canlı ve bakımlı saçları olan erkeklerde görüyoruz tabii ki.

2023-2024 uzun saç kesim modelleri erkek tasarımları hakkında görsellerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz.

Erkek uzun saç kesimi denilince akla katlı saç kesimleri erkek, orta uzunlukta saç kesimleri erkek stilleri gelmektedir.

Ayrıca kısadan uzuna saç kesimi, omuz hizasında saç kesimleri erkek, küt saç kesimleri erkek modelleri gelmektedir.

Yüz şekline göre uzun erkek saç kesimi farklılık göstermektedir. Örneğin uzun yüze uzun erkek saç kesimi yapacaksınız katlı saç kesimi yapmanızı öneriyoruz. Erkek kat kat saç modelleri özelikle düz uzun saç modelleri erkek stili olarak dikkat çekmektedir.

Erkek Küt Saç Modelleri

Modern erkek saç modelleri uzun stilleri arasında küt saç kesimleri de vardır. Özellikle dalgalı küt ve kıvırcık küt saç erkekler tarafından saha sık kullanılmaktadır.

Aslında kıvırcık saçlardan düz saçlara kadar tüm saç çeşitlerinde erkek küt saç modelini kullanabilirsiniz.

Orta uzun saç modelleri erkek stillerinde, küt saç modellerinden farklı olarak minik katlar atıldığını görmekteyiz.

Özellikle düz saç kesim modelleri arasında yer alan küt erkek saç, erkeklerde uzun saç modelleri erkek dalgalı stilleri ile öne çıkmaktadır.

Erkek Saç Kesim Modelleri Uzun

Kısadan uzuna saç modelleri erkek stilleri de uzun tasarımları ile öne çıkmaktadır. Saçların ön kısmı kısa sonrasında ise gittikçe uzayan saçlarla tarz saçlar ortaya çıkmaktadır.

Uzun saç bakımında kullanacağınız ürünler saç spreyi ve saç kremi olarak karşımıza çıkmaktadır. Uzun saçlı erkekler saçlarını salık olarak kullanabilecekleri gibi uzun saç modelleri erkek bağlamalı modelleri de kullanmaktadır.

Klasik uzun saç kesimi erkek

Klasik uzun saç kesimi erkek modelleri her yaş grubunun kullanabileceği bir model olarak karşımıza çıkmaktadır.

Uzun Erkek Sac Modelleri – Kıvırcık Uzun Saç

Çok uzun saç modelleri kıvırcık saçlarda çok görülmez. Çünkü kıvırcık saçlar uzadıkça bakımı daha da güç hale gelir. Uzun kıvırcık saç kesimleri ile saçları kontrol altında tutmak düz saçlara nazaran biraz daha zordur. Ancak kıvırcık uzun saç kesimleri olarak tasarlandığı zaman daha şık duracaktır.

Kıvırcık uzun saç toplama modelleri arasında erkek saçı topuzu ilk sırada yer almaktadır. Dağınık topuz erkek saç modeli en çok kullanılan modeldir. Ayrıca yarım topuz erkek saç modeli de en güzel erkek uzun saç toplama modelleridir.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Uzun erkek saçı hangi yüz şekline yakışır?

Kirli sakalla kullanılan uzun saç modelleri güneş gözlükleri ve düz topuz ile mükemmel bir karizma ortaya çıkmaktadır. Saçın sadece üstünün toplayarak yarım topuz şeklinde de hipster  bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Özellikle yaz dönemlerinde üstten toplanmış uzun saçlar ile doğal ve iddialı bir görünüm yakalamış olursunuz. Çene hizasındaki uzun erkek saç kesimi dağınık bir şekilde kullanılırsa çok daha dikkat çekici görünmektedir.

kıvırcık uzun saç modelleri erkek

Kıvırcık uzun saç modelleri erkek modeli genç erkek uzun saç modeli olarak tercih ediliyor gibi görünse de orta yaşlı erkekler tarafından da kullanılmaktadır. Genç erkek kıvırcık saç modeli uzun formlarda kullanılmaktadır. İleri yaş erkek kıvırcık saç modeli olarak kısadan uzuna saç modeli erkek stili kullanılmaktadır.

Saç Stilleri Erkek Uzun – Sıkı Atkuyruğu

Çok uzun saç kesimi, bu senenin erkek saç modelleri arasında sıkı atkuyruğu dikkat çekmektedir. Uzun erkek saç kesimleri ile kıvırcık ve salaş saç stili erkek tasarımlarından oluşmaktadır. Ayrıca  asimetrik uzun saç kesimi erkek, orta uzunlukta dalgalı saçlar erkek stilleri öne çıkmaktadır. Ayrıca at kuyruğu veya dağınık saç tasarımları da tüm ihtişamı iel göz doldurmaktadır.

Bakımlı saçlara sahip uzun saçlı erkekler bulundukları ortamda her zaman dikkat çekici ve karizmatik görmüşlerdir. Ancak bunun için saçları düzenli olarak bakım yapmak gerektiğinde unutmayın.

Aşağıdaki galeride 2023 erkek uzun saç kesim modelleri hakkındaki görselleri inceleyerek daha fazla fikre ulaşabilirsiniz.

Resim Galerisi: Uzun Erkek Saç Kesimi

 

Bir önceki makalemiz olan Kahverengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Olur? başlıklı yazımızda Kahverengi Pantolonun Altına Ne Renk Ayakkabı Gider Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu