Tarz Kadın

Uzun Saç Kesimleri Erkek

07.10.2020
17
Uzun Saç Kesimleri Erkek

Uzun saç kesimleri erkek saç modelleri erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Uzun saç modelleri en az erkek kısa saç modelleri kadar trend erkek saç modelleri arasında yer almaktadır. Erkek saç kesim modelleri arasında her yüz şekline gidecek farklı resimler bulunmaktadır. Biz de bugün sizlere erkek uzun saç kesim modelleri hakkında bilgiler paylaşacağız.

Uzun Saç Kesimleri Erkek

Kıvırcık uzun saç kesim modelleri, dalgalı uzun saç kesim modelleri ve düz uzun saç kesim modelleri saçın yapısı itibariyle farklılık göstermektedir. Modern uzun erkek saç modelleri klasik uzun saç kesimi erkek tasarımları ile dikkat çekici saç tasarımları yapabilirsiniz.

Erkek uzun saç katlı kesim

Uzun saç modelleri erkek tasarımları çok karizmatik ve tarz olmasına tarz ancak saç bakımı konusunda erkekler, kadınlar kadar başarılı değil ne yazık ki. Bu nedenle uzun erkek saç modelleri öncesi saçlarınıza ne derece bakım yapım yapmayacağınızı gözden geçirmelisiniz.  Etrafımızda saçlarına büyük bir özen ve itina ile bakan erkeklerde görüyoruz tabii ki.

2021 uzun saç kesim modelleri erkek tasarımları hakkında görsellerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. Erkek uzun saç kesimi denilince akla katlı saç kesimleri erkek, orta uzunlukta saç kesimleri erkek, kısadan uzuna saç kesimi, omuz hizasında saç kesimleri erkek, küt saç kesimleri erkek modelleri gelmektedir.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Kara Kaş Kara Göze Hangi Saç Rengi Gider?

Yüz şekline göre uzun erkek saç kesimi farklılık göstermektedir. Örneğin uzun yüze uzun erkek saç kesimi yapacaksınız katlı saç kesimi yapmanızı öneriyoruz.

Erkek Saç Kesim Modelleri Uzun

Saç bakımında kullanacağınız materyaller saç spreyi saç kremi olarak karşımıza çıkmaktadır. Uzun saçlı erkekler saçlarını salık olarak kullanabilecekleri gibi toplu olarak da kullanmaktadır.

Erkek uzun saç kesim teknikleri

Uzun kıvırcık saç kesimleri ile saçları kontrol altında tutmak düz saçlara nazaran biraz daha zordur. Ancak kıvırcık uzun saç kesimleri olarak tasarlandığı zaman daha şık duracaktır. Kıvırcık uzun saç toplama modelleri arasında erkek topuzu ilk sırada yer almaktadır.

Kirli sakal ile kullanılan uzun saç modelleri güneş gözlükleri ve düz topuz ile kullanıldığı zaman mükemmel bir karizma ortaya çıkmaktadır. Saçın sadece üstünün toplayarak yarım topuz şeklinde de hipster  bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Özellikle yaz dönemlerinde üstten toplanmış uzun saçlar ile doğal ve iddialı bir görünüm yakalamış olursunuz. Çene hizasındaki uzun erkek saç kesimleri salık ve dağınık bir şekilde kullanılırsa çok daha dikkat çekici görünmektedir.

Erkek uzun saç kesimi nasıl yapılır

Çok uzun saç kesimleri, erkek saç modelleri arasında sıkın atkuyruğu dikkat çekmektedir. Uzun erkek saç kesimleri ile kıvırcık ve salaş saç stili erkek, asimetrik uzun saç kesimi erkek, orta uzunlukta dalgalı saçlar erkek, at kuyruğu veya dağınık saç tasarımları öne çıkmaktadır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Kısa Erkek Saç Modelleri Ve Saç Trendleri

Erkek Uzun Saç Kesim Videoları

Bakımlı saçlara sahip uzun saçlı erkekler bulundukları ortamda her zaman dikkat çekici ve karizmatik görmüşlerdir. Ancak bunun için saçları düzenli olarak bakım yapmak gerektiğinde unutmayın.

Aşağıdaki resim galerisinde 2021 erkek uzun saç kesim modelleri hakkındaki görselleri inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Uzun Erkek Saç Kesimi

 

Bir önceki makalemiz olan Koyu Saç Renkleri Kapsamlı İncelemesi başlıklı yazımızda Koyu Saç Renkleri, Saç ve saç renkleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu