Tarz Kadın

Uzun Saç Kesimleri Erkek

01.05.2021
890
Uzun Saç Kesimleri Erkek

Uzun saç kesimleri erkek saç modelleri erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Uzun saç modelleri en az erkek kısa saç modelleri kadar trend erkek saç modelleri arasında yer almaktadır. Erkek saç kesim modelleri arasında her yüz şekline gidecek farklı uzun sac kesimleri bulunmaktadır. Biz de bugün sizlere erkek uzun saç kesim modelleri hakkında bilgiler paylaşacağız.

Uzun Saç Kesimleri Erkek

Kıvırcık uzun saç kesim modelleri, dalgalı uzun saç kesim modelleri ve düz uzun saç kesim modelleri saçın yapısı itibariyle farklılık göstermektedir. Modern uzun erkek saç modelleri klasik uzun saç kesimi erkek tasarımları ile dikkat çekici saç tasarımları yapabilirsiniz.

Erkekler uzun saç modelleri ve kesimleri son dönemlerde en çok kullanılan ve beğenilen saç modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

erkek saç modelleri dalgalı uzun

erkek saç modelleri dalgalı uzun saç kesimi olarak orta boy erkek saç modeli bakım kolaylığı ve trend erkek saçı görünümü ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Uzun saç modelleri erkek tasarımları çok karizmatik ve tarz olmasına tarz ancak saç bakımı konusunda erkekler, kadınlar kadar başarılı değil ne yazık ki. Bu nedenle uzun erkek saç modelleri öncesi saçlarınıza ne derece bakım yapım yapmayacağınızı gözden geçirmelisiniz.  Etrafımızda saçlarına büyük bir özen ve itina ile bakarak ışıl ışıl canlı ve bakımlı saçları olan erkeklerde görüyoruz tabii ki.

2021 uzun saç kesim modelleri erkek tasarımları hakkında görsellerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. Erkek uzun saç kesimi denilince akla katlı saç kesimleri erkek, orta uzunlukta saç kesimleri erkek, kısadan uzuna saç kesimi, omuz hizasında saç kesimleri erkek, küt saç kesimleri erkek modelleri gelmektedir.

Yüz şekline göre uzun erkek saç kesimi farklılık göstermektedir. Örneğin uzun yüze uzun erkek saç kesimi yapacaksınız katlı saç kesimi yapmanızı öneriyoruz. erkek kat kat saç modelleri özelikle düz uzun saç modelleri erkek stili olarak dikkat çekmektedir.

Erkek Küt Saç Modelleri

Uzun saç erkek modelleri arasında küt erkek saç modelleri de bulunmaktadır. Kıvırcık saçlardan düz saçlara kadar tüm saç çeşitlerinde erkek küt saç modelini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Orta uzun saç modelleri erkek stilleri olarak adlandırabileceğimiz küt kesim saçta kadın küt saç modellerinden farklı olarak minik katlar atıldığını görmekteyiz.

Özellikle düz saç kesim modelleri arasında yer alan küt erkek saç ile tarz saç modelleri erkek stiline kavuşabilirsiniz.

Erkek Saç Kesim Modelleri Uzun

Saç bakımında kullanacağınız ürünler saç spreyi ve saç kremi olarak karşımıza çıkmaktadır. Uzun saçlı erkekler saçlarını salık olarak kullanabilecekleri gibi uzun saç modelleri erkek bağlamalı modelleri de kullanmaktadır.

Klasik uzun saç kesimi erkek

Klasik uzun saç kesimi erkek modelleri her yaş grubunun kullanabileceği bir model olarak karşımıza çıkmaktadır.

Uzun Erkek Sac Modelleri – Kıvırcık Uzun Saç

Uzun kıvırcık saç kesimleri ile saçları kontrol altında tutmak düz saçlara nazaran biraz daha zordur. Ancak kıvırcık uzun saç kesimleri olarak tasarlandığı zaman daha şık duracaktır.

Kıvırcık uzun saç toplama modelleri arasında erkek topuzu ilk sırada yer almaktadır. Dağınık topuz erkek saç modeli, yarım topuz erkek saç modeli en çok kullanılan erkek uzun saç toplama modeli olarak karşımıza çıkmaktadır.

Uzun erkek saçı hangi yüz şekline yakışır merak ediyorsanız, sorunun cevabını detaylı bir şekilde buradan bulabilirsiniz.

Kirli sakal ile kullanılan uzun saç modelleri güneş gözlükleri ve düz topuz ile kullanıldığı zaman mükemmel bir karizma ortaya çıkmaktadır. Saçın sadece üstünün toplayarak yarım topuz şeklinde de hipster  bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Özellikle yaz dönemlerinde üstten toplanmış uzun saçlar ile doğal ve iddialı bir görünüm yakalamış olursunuz. Çene hizasındaki uzun erkek saç kesimi salık ve dağınık bir şekilde kullanılırsa çok daha dikkat çekici görünmektedir.

kıvırcık uzun saç modelleri erkek

Kıvırcık uzun saç modelleri erkek modeli genç erkek uzun saç modeli olarak tercih ediliyor gibi görünse de orta yaşlı erkekler tarafından da kullanılmaktadır. Genç erkek kıvırcık saç modeli uzun formlarda kullanılırken ileri yaşta erkek kıvırcık saç modeli olarak kısadan uzuna saç modeli erkek stili kullanılmaktadır. 

Saç Stilleri Erkek Uzun – Sıkı Atkuyruğu

Çok uzun saç kesimi, bu senenin erkek saç modelleri arasında sıkı atkuyruğu dikkat çekmektedir. Uzun erkek saç kesimleri ile kıvırcık ve salaş saç stili erkek, asimetrik uzun saç kesimi erkek, orta uzunlukta dalgalı saçlar erkek, at kuyruğu veya dağınık saç tasarımları öne çıkmaktadır.

Bakımlı saçlara sahip uzun saçlı erkekler bulundukları ortamda her zaman dikkat çekici ve karizmatik görmüşlerdir. Ancak bunun için saçları düzenli olarak bakım yapmak gerektiğinde unutmayın.

Aşağıdaki resim galerisinde 2021 erkek uzun saç kesim modelleri hakkındaki görselleri inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Uzun Erkek Saç Kesimi

 

Bir önceki makalemiz olan Uzun Boylu Erkek Kombinleri başlıklı yazımızda uzun boylu erkek giyim ve Uzun Boylu Erkek Kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu