Türbanlı Gelinlik Modelleri

Türbanlı Gelinlik Modelleri

Türbanlı gelinlik modelleri bu sene de sade kapalı gelinlik modelleri, kapalı prenses gelinlik modelleri, kapalı kabarık gelinlik, tarlatansız tesettürlü gelinlik modelleri ve çarşaf gelinlik modelleri tesettür tarzı ile öne çıkmaktadır. Herkesin beğeneceği stilde ve her bütçeye uygun kapalı gelinlik modelleri bulunmaktadır.

Geçmişteki basit ve detaysız başörtülü gelinlik modellerin yerini en guzel kapali gelinlik modelleri almış görünüyor. Bu senenin gelinlik modelleri tesettür koleksiyonları neler diyorsanız yazımızı inceledikten sonra en güzel türbanlı gelinlik modelleri resim galerimize göz atabilirsiniz.

Türbanlı Gelinlik Modelleri (Yeni Sezon)

Kapalı gelinlik modelleri kendi içinde de çok farklı kesim ve işleme modellerine sahiptir. Gelinlik kapalı tercih edilecekse mutlaka vücut yapısına göre tercihlerde bulunulmalı, gelinlik başörtüsü ise yüz şekline göre yapılmalıdır.

Turbanli gelinlik

Kapalı prenses gelinlik modelleri, kuyruklu tesettür gelinlik, hakim yaka gelinlik tesettürdür. Diğer dikkat çekici ve şık kapalı gelinlikler için ise tesettür balık gelinlik modelleri, tarlatansız tesettür gelinlik, sade kapalı gelinlik modelleri düşünebilirsiniz.

Bu kadarla bitmiyor tabi: A kesim tesettür gelinlik, 3 boyutlu tesettür gelinlik,  modelleri, simli tesettür, düz gelinlik modelleri tesettür, balon kol tesettür gelinlik gibi.

Devamında ise carsafli gelinlik modelleri, uzun kuyruklu tesettürlü gelinlik modelleri bulunmaktadır.

Tabi ki yine bitmedi:) şapkalı tesettür gelinlik, kapalı kabarık gelinlik gelinlik modelleri, taşlı prenses gelinlik modelleri tesettür ve tesettür tarlatansız gelinlik bulunmaktadır.

Yeni kapalı gelinlik modelleri

Başörtülü Gelinlik Modelleri-Tesettür Gelinlik Modelleri

Yeni sezon gelinlik modelleri tesettür tasarımları geçmiş dönemlerde olduğu gibi çok geniş yelpazeye sahiptir.

Yeni sezondan büyük beden tesettür gelinlik modelleri de vücut kusurlarını kapatarak şıklığınıza şıklık katacak şekilde tasarlanmıştır.

En güzel kapalı gelinlikler

Prenses Gelinlik Modelleri Tesettür

Kapalı gelinlik modelleri arasında geniş bir yere sahip olan prenses tesettür gelinlikler düğünde göz kamaştırıcı ve fazlasıyla iddialı gelin adaylarının favorisi olarak karşımıza çıkıyor.

Hangi mekanda hangi gelinlik? Sorusunun cevabı bünyesinde basenleri kamufle eden ve ihtişamlı bir güzellik sergilemenizi sağlayan kabarık gelinlikler, tarihi mekan, davet salonları, kulüp, otel düğünü ve düğün salonlarıdır.

Başörtülü gelinlik modelleri

Prenses gelinlik modelleri tesettür de kendi içinde tam bel gelinlik, düşük bel gelinlik,  u kuyruk gelinlik, kuyruksuz gelinlik, uzun kuyruk kapalı gelinlik gibi seçeneklere ayrılmaktadır.

Kapalı Gelinlik Modelleri Fiyatları

Kapalı gelinlik fiyatları çok fazla fiyat seçeneğine sahiptir. Bu da her bütçe için farklı ve şık tasarımları öne çıkarmaktadır.

Kapalı türbanlı gelinlik modelleri fiyat belirmesi yapılırken sezona, modele, işçiliğe, kumaş kalitesine ve işlemede kullanılan malzemeler dikkate alınmaktadır. Siz de güzel kapalı gelinlikler arasından seçimler yaparken tarzınızla uyumlu sezon modellerinden tercihler yaparsanız 5000 TL ve üzerin bir bütçe ayırmalısınız.

Bu yazıyı okuyanlar buna da baktı: Düğün Davetiye Modelleri İle Fiyatları

Aşağıda turbanli gelinlikler ile ilgili derlediğimiz görselleri daha fazla detay için inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Yeni Sezon Tesettür Gelinlik Modelleri

 

 

Bir önceki makalemiz olan Patlayan Duvak Modelleri Ve Fiyatları başlıklı yazımızda Patlayan Duvak Modelleri Ve Fiyatları hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu