Kumral Erkek Saç Modelleri Nelerdir?

18.09.2021
2.284
Kumral Erkek Saç Modelleri Nelerdir?

Kumral erkek saç modelleri nelerdir? başlıklı yazımızda koyu kumral erkek saç rengi ile açık kumral erkek saç rengi ile yapılan kumral saç modelleri erkek stilleri hakkında detaylar paylaşacağız. Kumral erkek, güneş ışığında daha da parlayan ışıltılı,  havalı, kolay şekil alan, yumuşak saçlarıyla kendilerini bir adım önde düşünebilirler.

Kumral saçlı erkek için vereceğimiz erkek saç modelleri, kumral erkek takım elbise  kombinlerinden kumral erkek günlük kombinlere kadar hayatın her alanında kullanılabilir.

Kumral Erkek Saç Modelleri Nelerdir? (Yeni Sezon)

Kumral erkek saç modelini yapmadan önce vücut yapısına da dikkate alınarak kombinler yapmalıdır. Zira kumral şişman erkek saç modelleri ve kumral zayıf erkek saç modelleri birbirinden farklılık göstermektedir. Kumral saç rengi erkek modelleri belirlenirken de yüz tipine göre saç modelleri tercih edilmelidir.

Kumral saç modelleri erkek

Kumral saç modelleri erkek

Kumral Erkeklere Yakışan Saç Modelleri

Takım elbise ile kullanılan saç modellerinden günlük kullanıma uygun saç modelleri ne kadar tüm alanda rahatlıkla kullanılan saç modeli olarak karşımıza çıkan saç modeli; yanları 12 numara üst kısmı 26 numara saç modelidir.

Yanlarına 12 numara ile kestirdiğini saçların üst kısmını traş makinesi kullanmadan makasla da şekillendirebilirsiniz.

Klasik erkek saç modeli olarak da bilinen bu saç modelinin ön kısımlarını geriye doğru tanıyabileceğiniz gibi yukarıya doğru kaldırarak havalı şekilde de kullanabilirsiniz.

Yine saçların üst kısmındaki uzun kısımları fön makinesi ve saç fırçası ile de şekillendirerek bulunduğunuz ortamda cool görünebilirsiniz.

Erkek kumral saç

Erkek kumral saç

Erkek Kumral Saç (Kısa Modeller)

Seyrek ve ince telli erkek saçları için, sık ve kalın telli erkek saçları için kullanılabilecek erkek kumral saç modeli bulunmaktadır. Tüm bu saç tipleri için undercut erkek saç modelini deneyebilirsiniz.

Undercut erkek saç kesimi ile saçlarınız hem daha dolgun, hem daha dikkat çekici hem de daha havalı görünecektir.

Undercut saç modelinde saçların yan kısımları çok kısa tutulurken, saçların ön kısmı dilediğiniz  uzunlukta kalabilir. Bu da saçların ön kısmına kolay şekil vermenizi sağlayacaktır.

Erkek trendy saç modelleri arasında yer alan undercut saç kumral saçlar da çok daha havalı ve tarz durmaktadır.

Kumral saçlı erkek için kısa saç modelleri arasında fade saç kesimi, subay tıraşı saç kesimi, buzz saç kesimi de kullanabilirsiniz diyoruz.

Kumral erkek saç modelleri

Kumral erkek saç modelleri

Kumral erkek, çok kısa saç modelleri yerine orta uzunlukta saç modelleri ve uzun saç modelleri kullanımı ile daha dikkat çekici görünüm sunmaktadır. Orta uzunlukta erkek saç modelleri, dağınık formda veya saç şekillendirici ile şekillendirilerek kullanılabilir.

Her tarafı eşit saç modelleri veya yanları 5 numara üst kısmı 20 numara saç kesimlerini, dağınık erkek saç modelleri forumunda kullanmanız daha tarz ve dikkat çekici görünmenizi sağlayacaktır.

Kumral Saç Rengi Erkek  Uzun Saç Modelleri

Kumral erkek saç modelleri uzun kıvırcık saç erkek stili ve uzun dalgalı saç erkek stili olarak da kullanılabilir. Omuz hizasında kumral erkek saç kesimleri daha çok kullanılmaktadır. Omuz hizasındaki saç kullanımı hem daha rahat hem de daha kolay şekil alan saçlar demektir.

Koyu kumral erkek saç rengi ve açık kumral erkek saç rengi çerçevesinde orta uzunlukta saç modelleri kullanabilirsiniz.

kumral erkeklere yakışan saç modelleri

kumral erkeklere yakışan saç modelleri

Bahsettiğimiz saç modellerini kumral ten mavi gözlü erkek saç modeli, kumral ten yeşil gözlü erkek saç modeli, kumral ten ela gözlü erkek için saç modeli ve kumral ten kahverengi göz erkek saç modeli olarak kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde kumral erkeklerin en çok kullandığı saç modeli olarak belirlenen trend erkek saç modelleri arasından derlediğimiz görselleri sunuyoruz daha fazla detay ve ayrıntı için resim galerisini inceleyerek fikirlerinizi yorum kısmından bizlerle  paylaşabilirsiniz.

Resim Galerisi Kumral Erkek Saç

 

Bir önceki makalemiz olan Erkek Düğün Kombinleri: Bu Senenin başlıklı yazımızda Düğün Kombinleri Erkek ve Erkek düğün kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu