Siyah Gömlek Kombinleri Erkek

19.09.2021
5.177
Siyah Gömlek Kombinleri Erkek

Siyah gömlek kombinleri erkek için de bayan içinde önemlidir. Şık, karizmtik ve tarz görünmenin ve üst düzeydi bir imaj çizmenin en kolay ve kestirme yolu gömlek pantolon kombin erkek modellerinden geçmektedir. Siyah gömlek kombini her alanda, her yerde, her tarzda, her yaşta kısacası her şekilde cool görünmenin yoludur.

Siyah kombin erkek için son derece önemlidir. Siyah kombin erkek stilleri çerçevesinde en çok kullanılan kombin parçaları ise siyah gömlek ve siyah pantolon olarak karşımıza çıkmaktadır.

Siyah gömlek erkek kombin ile günlük gündüz kombin, özel gün ve gece kombin, erkek düğün kombin, erkek parti kombin ve iş kombinde çabasız şıklık erkek siyah gömlek modelleri ile yakalanır.  Şık, asil ve zengin bir duruş için siyah gömlek olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.

Siyah Gömlek Kombinleri Erkek

Siyah gömlek kombini erkek nasıl yapılır? Siyah gömlek altına ne renk pantolon giyilir erkek, siyah gömlek altına ne renk ayakkabı giyilir erkek gibi soruların cevaplarını birlikte görelim.

Siyah gömlek kombinleri erkek

Siyah gömlek bordo pantolon kombinleri

Erkek siyah gömlek kombinleri; Giyimde ciddiyet, karizma, modern kombin, çekicilik ve gizem denilince akla siyah kombin erkek stilleri gelir. Bu nedenle siyah gömlek birçok erkeğin olmazsa olmazıdır. Bir o kadar erkeğinde asla tercih etmediği bir şey. Ancak yazımızın sonunda siyah sevmeyen kalmayacak diyebiliriz:) Keskin sınırlar çizen siyah gömlek kombinleri doğru tonlarla yapıldığı zaman göz alıcı şıklık ve farklılık sunacaktır.

Karizmatik duruşun olmazsa olmazı siyah gömlek altına pantolon ve ayakkabı kombini doğru renklerle yapılmalıdır.

Siyah Gömlek Altına Ne Renk Pantolon Giyilir?

Siyah ile uyumlu renkler hemen hemen tüm renkleri kaplamaktadır. Siyah renk uyumu denilince akla lacivertten kırmızıya kadar tüm renkler gelmektedir. Siyah gömlek altına hangi renk pantolon giyilir erkek sorusunda ise renk uyumu ten rengi uyumu doğrultusunda yapılmalıdır.

Siyah gömlek altına gündüz açık renk pantolon kullanmanız daha iyi olur, ancak koyu renk pantolonlarda şıklığınızı üst seviyelere taşıyabilir. Özellikle resmi ve yarı resmi erkek siyah gomlek kombini için siyah gömlek siyah pantolon veya lacivert, füme gibi koyu renklerde pantolon kullanılabilir.

Bu bağlamda siyah gömlek pantolon kombin için kullanabileceğiniz renkler siyah ile uyumlu renkler bünyesindeki renklerden seçilmelidir.

Siyah pantolon altına hangi renk kumaş pantolon giyilir? Veya siyah gömlek kot pantolon kombinleri hangi renklerle yapılır gibi soruların cevaplarını görelim.

Siyah gömlek altına ne renk pantolon giyilir

Siyah gömleğin altına ne giyilir sorusu çerçevesinde tercih edilecek kombin renkleri olarak aşağıdaki renkleri kullanabilirsiniz.

 • Krem rengi
 • Ekru renk
 • Sütlü kahverengi
 • Vizon rengi
 • Nude renk
 • Haki yeşili
 • Gri
 • Buz mavisi
 • Açık mavi
 • Beyaz
 • Lacivert
 • Camel renkler
 • Bordo renk ve tonlarında kumaş, keten ve kot pantolonu siyah gömlek modelleri ile kullanabilirsiniz.

Yeni sezon siyah gömlek modelleri arasında silim fit siyah gömlek modeli, klasik kesim siyah gömlek modeli, spor siyah gömlek modeli bulunmaktadır.

Siyah Gömlek Altına Ne Renk Kot Giyilir?

Kot pantolon siyah gömlek kombinleri çerçevesinde açık renk kot pantolon renklerini de koyu renk kot pantolon renklerini de siyah gömlek kombin ile kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen siyah gömlek kot pantolon renkleri ise aşağıdaki gibidir.

 • Gri
 • Mavi
 • Siyah
 • Bordo
 • Petrol mavisi

Saks mavisi kot pantolon kullanarak her ortamda fark yaratan erkek siyah gömlek kombin yapabilirsiniz.

Siyah gömlek altına hangi renk kot pantolon giyilir

Gece kombinlerinde koyu renklerde pantolon tercih etmeniz, gündüz kombinlerinde daha açık renklere yönelmeniz doğru kombin yapmanızı sağlayan etkenler arasındadır.

Siyah Gömlek Altına Ayakkabı

Siyah gömlek pantolon ayakkabı kombini yaparken ayakkabı rengini belirleyici etkenler arsında yer alan en önemli kriter pantolon ve kemer rengidir.

Eğer siyah gömlek siyah pantolon kullanıyorsanız bordo kemer, bordo ayakkabı kullanabilirsiniz.

Siyah gömlek, ekru pantolon, taba rengi ayakkabı ve taba rengi kemer kullanabilirsiniz.

Siya slim fit gömlek, siyah veya gri kot pantolon, siyah sneakers ayakkabı ile fazlasıyla şık olursunuz.

Siyah gömlek, beyaz pantolon, siyah ayakkabı kullanabilirsiniz.

Siyah gömlek altına hangi renk ayakkabı giyilir

Siyah Gömlek Altına Beyaz Pantolon Olur Mu?

Geçmişte daha çok tercih ediliyordu. Günümüzde çok fazla kullanıcısı olmasa da siyah slim fit gömlek beyaz kot pantolon siyah spor ayakkabı kombini sıklıkla yapılmaktadır. Sizde siyah beyaz hayranı iseniz siyah gömlek altına beyaz kot pantolon kullanabilirsiniz.

Siyah Gömlek Altına Siyah Pantolon Olur Mu?

Siyah gömleğin altına ne giyilir erkek sorusunun cevapları arasında siyah gömlek siyah pantolon kombinleri erkek stilleri en çok kullanılan kombin şekli olarak karşımıza çıkmaktadır.

siyah gömlek siyah pantolon altına ayakkabı

siyah gömlek siyah pantolon altına ayakkabı

Karizmatik ve modern, resmi erkek kombinler arasında yer alan siyah pantolon siyah gömlek kombinleri çok kullanılan kombinler arasında yer almaktadır.

Siyah pantolon, taşlanmış siyah kot pantolon, siyah ayakkabı siyah kemer kullanabileceğiniz gibi, bu kombinde bordo kemer bordo ayakkabı da kullanabilirsiniz. Siyah gömlek siyah pantolon altına ayakkabı tercihinde kemer rengi ile aynı tonlarda ayakkabı kullanmanız daha etkili kombin yapmanızı sağlayacaktır. Siyah pantolon, siyah gömlek kahverengi kemer ve kahverengi ayakkabı gibi…

Gri Pantolon Siyah Gömlek

Gri pantolon siyah gömlek kombin erkek stilleri çerçevesinde siyah gömlek altına en çok kullanılan pantolon rengi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Siyah gömlek kombin erkek stilleri çerçevesinde her türlü ortamda siyah gömlek ile gri pantolonları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

gri pantolon siyah gömlek

gri pantolon siyah gömlek

Siyah gomlegin altina hangi renk pantolon sorusunda çabasız şıklık için açık gri veya koyu gri pantolon düşünmeden yapacağınız tarz siyah gömlek pantolon kombin olarak karşımıza çıkmaktadır.

Aşağıdaki resim galerisinde siyah gömlek kombinleri hakkında derlediğimiz resim galerisini inceleyerek daha fazla fikri sahibi olabilir “işte bu benim kombinim” diyebileceğiniz siyah gömlek pantolon kombinleri bulabilirsiniz.

Resim Galerisi: En Güzel Erkek Siyah Gömlek Modelleri Ve Kombinleri

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki makalemiz olan Tarz Takım Elbise Modelleri Erkek 2024 başlıklı yazımızda 2021 Takım Elbise Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu