Tarz Kadın

Siyah Gömlek Kombinleri Erkek

10.02.2020
920
Siyah Gömlek Kombinleri Erkek

Siyah gömlek kombinleri erkek için de bayan içinde önemlidir. Şık, karizmtik ve tarz görünmenin ve üst düzeydi bir imaj çizmenin en kolay ve kestirme yolu gömlek modellerinden geçmektedir. Siyah gömlek kombini her alanda, her yerde, her tarzda, her yaşta kısacası her şekilde cool görünmenin yoludur.

Günlük gündüz kombin, günlük gece kombin, özel gün ve gece kombin, düğün kombin, parti kombin, iş kombin denilince çabasız şıklık erkek siyah gömlek modelleri ile yakalanır.  Şık, asil ve zengin bir duruş için siyah gömlek olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır

Siyah gömlek kombini erkek nasıl yapılır? Siyah gömlek altına ne renk pantolon giyilir erkek, siyah gömlek altına ne renk ayakkabı giyilir erkek gibi soruların cevaplarını birlikte görelim.

Siyah gömlek kombinleri erkek

Siyah gömlek bordo pantolon kombinleri erkek

Siyah Gömlek Kombinleri Erkek

Giyimde ciddiyet, çekicilik ve gizem denilince akla siyah gelir. Bu nedenle siyah gömlek birçok erkeğin olmazsa olmazıdır. Bir o kadar erkeğinde asla tercih etmediği bir şey. Yazımızın sonunda siyah sevmeyen kalmayacak diyebiliriz. Keskin sınırlar çizen siyah gömlek kombinleri doğru tonlarla yapıldığı zaman göz alıcı şıklık sunar.

Karizmatik duruşun olmazsa olmazı siyah gömlek altına pantolon ve ayakkabı kombini doğru renklerle yapılmalıdır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Gri Kot Pantolonun Üstüne Hangi Renk Gider Erkek

Siyah Gömlek Altına Ne Renk Pantolon Giyilir?

Siyah gömlek altına gündüz açık renk pantolon kullanmanız daha iyi olur, ancak koyu renk pantolonlarda çok önermez isek de kullanabilirsiniz.

Bu bağlamda siyah gömlek pantolon kombin için kullanabileceğiniz renkler siyah ile uyumlu renkler bünyesindeki renklerden seçilmelidir.

Siyah pantolon altına hangi renk kumaş pantolon giyilir? Veya siyah gömlek kot pantolon kombinleri hangi renklerle yapılır gibi soruların cevaplarını görelim.

Siyah gömlek altına ne renk pantolon giyilir

 • Krem
 • Ekru
 • Sütlü kahverengi
 • Vizon rengi
 • Nude renk
 • Haki yeşili
 • Gri
 • Buz mavisi
 • Açık mavi
 • Beyaz (çok fazla önermiyoruz, modası geçmiş bir kombin şekli, tercih sizin)
 • Bordo renk ve tonlarında kumaş, keten ve kot pantolonu siyah gömlek modelleri ile kullanabilirsiniz.

2020 siyah gömlek modelleri arasında silim fit siyah gömlek modeli, klasik kesim siyah gömlek modeli, spor siyah gömlek modeli bulunmaktadır.

Siyah Gömlek Altına Ne Renk Kot Giyilir?

 • Gri
 • Mavi
 • Siyah
 • Bordo
 • Petrol mavisi
 • Saks mavisi kot pantolon kullanabilirsiniz.

  Siyah gömlek altına hangi renk kot pantolon giyilir-buz mavisi kot 

  Gece kombinlerinde koyu renklerde pantolon tercih etmeniz, gündüz kombinlerinde daha açık renklere yönelmeniz doğru kombin yapmanızı sağlayan etkenler arasındadır.

Siyah Gömlek Altına Ayakkabı

Siyah gömlek pantolon ayakkabı kombini yaparken ayakkabı rengini belirleyici etkenler arsında yer alan en önemli kriter pantolon ve kemer rengidir.

Eğer siyah gömlek siyah pantolon kullanıyorsanız bordo kemer, bordo ayakkabı kullanabilirsiniz.

Siyah gömlek, ekru pantolon, taba rengi ayakkabı ve taba rengi kemer kullanabilirsiniz.

Siya slim fit gömlek, siyah veya gri kot pantolon, siyah sneakers ayakkabı ile fazlasıyla şık olursunuz.

Siyah gömlek, beyaz pantolon, siyah ayakkabı kullanabilirsiniz.

Siyah gömlek altına hangi renk ayakkabı giyilir

Siyah Gömlek Altına Beyaz Pantolon Olur Mu?

Geçmişte daha çok tercih ediliyordu. Günümüzde çok fazla kullanıcısı olmasa da siyah slim fit gömlek beyaz kot pantolon siyah spor ayakkabı kombini sıklıkla yapılmaktadır. Sizde siyah beyaz hayranı iseniz siyah gömlek altına beyaz kot pantolon kullanabilirsiniz.

Siyah Gömlek Altına Siyah Pantolon Olur Mu?

Karizmatik ve ciddi kombinler arsında yer alan siyah pantolon siyah gömlek kombinleri çok kullanılan kombinler arasında yer almaktadır.

Siyah pantolon, taşlanmış siyah kot pantolon, siyah ayakkabı siyah kemer kullanabileceğiniz gibi, bu kombinde bordo kemer bordo ayakkabı da kullanabilirsiniz.

Siyah gömlek kombinleri hakkında derlediğimiz resim galerisini inceleyerek daha fazla fikri sahibi olabilir “işte bu benim kombinim” diyebileceğiniz siyah gömlek pantolon kombinleri bulabilirsiniz.

Resim Galerisi: Erkek Siyah Gömlek Modelleri 2020-2021

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki makalemiz olan En Güzel Smokin Modelleri 2020-2021 başlıklı yazımızda 2016 smokin modelleri, En Güzel Smokin Modelleri ve Smokin hakkında bilgiler vermekteyiz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Kahverengi Gömleğin Altına Hangi Renk Pantolon Olur?
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu