Siyah Pantolon Üstüne Ne Giymeli Erkek

29.11.2021
8.803
Siyah Pantolon Üstüne Ne Giymeli Erkek

Siyah pantolon üstüne ne giymeli erkek başlıklı yazımızda siyah pantolon gömlek kombinleri, siyah pantolon ceket kombinleri, siyah pantolon tişört kombinleri gibi konulara değineceğiz. Siyahı hemen hemen her renkle kombin etmek mümkün. Ancak bazı detayları da atlamamak gerekiyor. Bir kıyafetin doğru şekilde, doğru renklerle kombin edilmesi kadınlar kadar erkekler için de önemlidir.

Erkek kombinlerinin vazgeçilmez sezon renkleri vardır. Bu renklerin başında siyah gelmektedir. Siyah ile uyumlu renkler ile kombin yaptığınız zaman şıklığınızla tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Gelin şimdi bazen vakar, bazen eğlenceli, bazen de zarif bir renk olan siyah pantolon kombinleri erkek kombini hakkındaki detayları görelim.

Siyah Pantolon Üstüne Ne Giymeli Erkek

Siyah pantolon üstüne gömlek erkek kombini için beyaz çok tercih edilir. Siyah pantolon beyaz gömlek, siyah ceket kombini sürekli kullanılan erkek kombinleri arasındadır. Çabasız yarı resmi şıklık için siyah pantolon beyaz gömlek, antrasit ceket kullanabilirsiniz. Ceket rengi ten rengi ile uyum doğrultusunda çoklu renk seçeneklerine sahiptir.

siyah pantolon kombin

Siyah kot pantolon ve siyah jeans istisnasız herkese yakışır diyebiliriz. Bu nedenle korkusuzca kombin edebilir hatta aynaya bile bakmadan çıkabilirsiniz:)

Siyah pantolon üstüne ne gider erkek; Siyah en cömert renktir. Yani anlaşamadığı bir renk yoktur diyebiliriz.

Siyah pantolonun üzerine ne giyilir erkek kombininde her renk kullanılabilir demiştik. Bu komnbinlerin içinde bir de mükemmel olanları vardır.

Siyah Pantolon Gömlek Kombinleri Erkek

Beyaz gömlek siyah pantolon kombinleri erkek için en sık tercih edilen siyah pantolon gömlek kombin olarak karşımıza çıkmaktadır. Siyah pantolon üstüne tüm gömlek modelleri ve renkleri kullanılabilir.

Siyah pantolon üzerine gömlek tercih ederken siyaha uyan renklerin sınırsızlığından yararlanabilirsiniz. Ten rengi ile ve pantolon tarzı ile uyum doğrultusunda seçim özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Resmi ortamlarda kullanacağınız siyah pantolon kombin için koyu renkleri kullanmanız gerektiğini unutmayın.

siyah pantolonun üstüne ne giyilir

siyah pantolonun üstüne ne giyilir

Siyah Pantolon Ceket Kombinleri

Siyah pantolonun üstüne ne giyilir sorusu çerçevesinde ceketlerin yeri doldurulamaz. Siyah kumaş pantolon üstüne ceket tercih ederken birçok ceket modeli seçeneğine sahipken, siyah kumaş pantolon ile takım elbise ceketi, blazer ceket en doğru seçim olacaktır.

Siyah Pantolon Tişört kombinleri

Siyah pantolon ile kombin sırasında en çok kullanılan kombin parçası tişört modelleri desek mübalağa yapmış olmayız sanırım. Zira gündelik siyah pantolon kombinlerinde en çok da sweatshirt ve tişört kullanılmaktadır.

Siyah pantolonun üzerine sade, desenli, çizgili, basic ve baskılı tişört kullanabilirsiniz. Polo yaka tişört, v yaka tişört, balıkçı yaka tişört ve bisiklet yaka tişört modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

Siyah pantolon kombinleri erkek için en çok tercih edilen veya siyaha yakışan renkler konusuna bakalım.

Siyah kot pantolon üstüne ne giyilir erkek

Siyah kot pantolon üstüne ne giyilir erkek

Siyah İle Uyumlu Renkler

Siyah her renkle mükemmel bir uyum yakalar. Ancak her ten rengi ile uyum yakalayamaz. Bu nedenle siyah ile uyumlu renkler kullanılırken ten renginiz ile uyuma daha çok dikkat etmelisiniz. Siyaha yakışan renkler size de yakışıyorsa sıkıntı yok:) dilediğiniz rengi kullanarak tarz erke kombin yapabilirsiniz.

 • Açık yeşil
 • Mercan kırmızısı
 • Koyu kırmızı
 • Bordo
 • Gül kurusu
 • Açık kırmızı
 • Gri
 • Bebe mavisi
 • Beyaz
 • Pudra
 • Krem
 • Lacivert
 • Gri
 • Açık mavi renklerinde gömlek, kazak ve tişörtü erkek siyah pantolon kombinleri içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Siyah Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Olur Erkek

Siyah pantolon ayakkabı kombinlerini siyahın üzerine hangi renk gider sorusunun cevabı çerçevesinde yapabilirsiniz. Üst kombin parçasındaki sınırsız renk seçeneği ayakkabıda  da mevcuttur elbette. Ancak siz yine de siyah pantolon altına hangi ayakkabı sorusunu siyah, lacivert, haki yeşili, gri, beyazdan yan kullanın.

Siyah pantolon üstüne ne giyilir

Üst kombin parçası rengi doğrultusunda seçeceğiniz ayakkabı rengini kemer ile bütün hale getirirseniz daha etkili siyah pantolon ayakkabı kombinine imza atmış olursunuz.

Siyaha En Çok Yakışan Renk

Siyah pantolon üstüne ne giyilir erkek sorusundan sonra siyah pantolon üstüne ne giyilmez sorusunun cevabına bakalım.

Siyah pantolon üzerine asla giyilmemesi gererken bir renk yoktur aslında. Ancak birazdan vereceğimiz renkleri genelde kimse tercih etmez. Çünkü bu renkler siyah ile çok da şık durmaz, siyah ile şık dursa ten renkleri ile çok fazla uyum sağlamaz. 

Bakınız ⇒ Siyah Kot Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek

Gelelim siyah ile barışık olmayan renklere; mat sarı, Hardal sarı, civciv sarı çok şık durmaz. Ama kişi kendisine yakıştırıyorsa kullanmasında da bir sakınca yoktur. Bu renkler illede kullanılacaksa tişört şeklinde kullanılarak üstüne mutlak mont alınmalıdır.

Siyah pantolon kombin erkek detayları

Siyah pantolon hemen her renkle kombin edilir, ancak kişi üst kıyafet olarak kendi ten rengi ile uyumlu rengi seçerse daha da cool bir görünüm yakalamış olur.

Aşağıdaki resim galerisinde “Siyah Pantolon Üstüne Ne Giymeli Erkek” konusu görsellerini inceleyerek düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Resim Galerisi: Siyah Pantolon Kombinleri Erkek

Bir önceki makalemiz olan Tarz Takım Elbise Modelleri Erkek 2024 başlıklı yazımızda 2021 Takım Elbise Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu