Tarz Kadın

Siyah Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek

09.03.2020
3.585
Siyah Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek

Siyah pantolon üstüne ne giyilir erkek kombinleri için düşünmenize gerek yok aslında. Siyahı hemen hemen her renkle kombin etmek mümkün. Ancak bazı detayları da atlamamak gerekiyor. Bir kıyafetin doğru şekilde, doğru renklerle kombin edilmesi kadınlar kadar erkekler için de önemlidir. Erkek kombinlerinin vazgeçilmez ve her sezon kullanılan renkleri vardır. Bu renklerin başında siyah gelmektedir. Siyah ile uyumlu renkler ile kombin yaptığınız zaman şıklığınıza söz edecek kimse yoktur.

Gelin şimdi bazen vakar, bazen eğlenceli, bazen de zarif bir renk olan siyah pantolon kombinleri erkek kombini hakkındaki detayları görelim.

Siyah Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek

Siyah pantolon üstüne gömlek erkek kombini için beyaz çok tercih edilir. Siyah pantolon, beyaz gömlek, siyah ceket kombini sürekli kullanılan erkek kombinleri arasındadır.

siyah pantolon kombin

Siyah kot pantolon ve siyah jeans istisnasız herkese yakışır diyebiliriz. Bu nedenle korkusuzca kombin edebilir hatta aynaya bile bakmadan çıkabilirsiniz:)

Siyah pantolon üstüne ne gider erkek; Siyah en cömert renktir. Yani anlaşamadığı bir renk yoktur diyebiliriz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Kilolu Erkek Giyim Kombinleri

Siyah pantolon üzerine ne giyilir erkek kombininde her renk kullanılabilir demiştik. Bu komnbinlerin içinde bir de mükemmel olanları vardır.

Siyah pantolon kombinleri erkek için en çok tercih edilen veya siyaha yakışan renkler konusuna bakalım.

Siyah İle Uyumlu Renkler

Siyah her renkle mükemmel bir uyum yakalar. Ancak her ten rengi ile uyum yakalayamaz. Bu nedenle siyah ile uyumlu renkler kullanılırken ten renginiz ile uyuma daha çok dikkat etmelisiniz. Siyaha yakışan renkler size de yakışıyorsa sıkıntı yok:) dilediğiniz rengi kullanarak tarz erke kombin yapabilirsiniz.

 • Açık yeşil
 • Mercan kırmızısı
 • Koyu kırmızı
 • Bordo
 • Gül kurusu
 • Açık kırmızı
 • Gri
 • Bebe mavisi
 • Beyaz
 • Pudra
 • Krem
 • Lacivert
 • Gri
 • Açık mavi renklerinde gömlek, kazak ve tişörtü erkek siyah pantolon kombinleri içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Siyaha En Çok Yakışan Renk

Siyah pantolon üstüne ne giyilir erkek sorusundan sonra siyah pantolon üstüne ne giyilmez sorusunun cevabına bakalım.

Siyah pantolon üstüne ne giyilir

Siyah pantolon üzerine asla giyilmemesi gererken bir renk yoktur aslında. Ancak birazdan vereceğimiz renkleri genelde kimse tercih etmez. Çünkü bu renkler siyah ile çok da şık durmaz, siyah ile şık dursa ten renkleri ile çok fazla uyum sağlamaz. 

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Bordo Pantolon Kombinleri Erkek

Gelelim siyah ile barışık olmayan renklere; mat sarı, Hardal sarı, civciv sarı çok şık durmaz. Ama kişi kendisine yakıştırıyorsa kullanmasında da bir sakınca yoktur. Bu renkler illede kullanılacaksa tişört şeklinde kullanılarak üstüne mutlak mont alınmalıdır.

Siyah pantolon kombin erkek detayları

Siyah pantolon hemen her renkle kombin edilir, ancak kişi üst kıyafet olarak kendi ten rengi ile uyumlu rengi seçerse daha da cool bir görünüm yakalamış olur.

Şık kombinler sizinle olun beyler:))

Resim Galerisi: Siyah Pantolon Kombinleri Erkek

Bir önceki makalemiz olan Damat Bohçasında Neler Olur? Kim Ne Yapmalıdır? başlıklı yazımızda damat bohçası nasıl hazırlanır, damat bohçasına neler konur ve damat bohçasında neler olur 2019 hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu