Tarz Kadın

Tesettür Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları 2022

Tesettür Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları 2022

Tesettür gelinlik modelleri ve fiyatları başlıklı yazımızda kapalı prenses gelinlik, kabarık tesettürlü gelinlik modelleri, tesettür kuyruklu gelinlik modelleri, kapalı renkli gelinlik modelleri, dantelli kapalı gelinlik modelleri, 3 boyutlu tesettür gelinlik konusunda bilgiler ve tesettürlü gelinlik resimleri paylaşacağız.

Tesettürlü gelinlik modelleri arasında birbirinden farklı modelde modern ve şık gelinlikleri görmek mümkündür. Daha önceki yıllarda kapalı bayanlar için kalıplaşmış standart gelinlikler kullanılırken, günümüzde en az açık gelinlikler kadar bol seçenekler sunulmaktadır. Yeni sezon 2022 tesettür Gelinlik Modelleri ve fiyatları incelemesine hazır mısınız? İşte en güzel tesettürlü gelinlikler…

 Tesettür Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları 2022

Mağazaların vitrinlerinde açık gelinlikleri gördüğümüz kadar kapalı gelinlik modelleri de görmek mümkündür. Tesettür gelinlik modelleri zengin seçeneğinin olması tabi ki de gelin adaylarının seçim yapma konusunda zorlanmaktadır. Bu konuda sizlere destek olmak için hazırladığımız yazımızı sonuna kadar incelemenizde yarar var:)

 Tesettürlü gelinlik modelleri nelerdir

Tesettürlü gelinlik modelleri nelerdir

Tesettürlü gelinlik modelleri nelerdir ? Ömür boyu akıllardan çıkmayan muhteşem bir düğün için gelinlik en önemli etkendir. Tesettur gelinlik modelleri kapali gelinlikler detayları ile kapalı bayanların kapalı gelinlik modelleri hakkında bilgiler paylaşacağız.

Kapalı dantelli tesettür gelinlik

3 boyutlu tesettür gelinlik modeli ile sade tesettür gelinlik modeli arasında geçen bütün gelinlik modelleri hakkında minik bilgiler vereceğiz.

Kapalı Gelinlikler arasında neler var? Model seçeneğinin sonsuzluğunu görmek mümkün. Aşağıda en çok tercih edilen en güzel gelinlik modelleri kapalı koleksiyonlarını veriyoruz.

 • Çiçekli tesettür gelinlik
 • A kesim tesettürlü gelinlik modelleri
 • Kabarık prenses model tesettür gelinlik
 • 3 boyutlu tesettür gelinlik
 • Drapeli tesettür gelinlik
 • Kuyruklu gelinlik modelleri
 • Tesettür gelinlik prenses modelleri
 • Tesettür kuyruklu gelinlik modelleri
 • Tesettürlü taşlı gelinlik modelleri
 • Türbanlı prenses gelinlik modelleri
 • Kabarık tesettürlü gelinlik modelleri
 • Dantelli kapalı gelinlik modelleri
 • Lüks taşlı dantelli tesettür gelinlik modellerini inceleyerek moda rüzgarının hangi yönde estiğine birlikte şahit olalım.

Tesetürlü gelinlik seçilirken dikkat edilecek en önemli nokta vücut yapısına, mekana göre tercihlerde bulunurken, yüz şekline göre gelin başı türban modeli yaptırmaktır.  Vücut kusurlarını gizleyerek çok daha dikkat çekici ve göz alıcı olabilirsiniz.

 • prenses gelinlik modelleri ve fiyatları

Tesettür Gelinlik Prenses Modelleri

Tesettür prenses gelinlik modelleri hemen hemen tüm sezonlarda tercihlerde ilk sıralarda yer almaktadır.  Gözleri kamaştıracak tüm dikkatleri üstüne çekecek görkemli ve gösterişli gelinlik modeli arıyorsanız prenses model tesettür gelinlik modellerini mutlaka incelemelisiniz.

Tesettür gelinlik prenses modeli basen bölgesini kamufle ederken mükemmel şıklığı da beraberinde getirmektedir.

Prenses gelinlik modelleri tesettürlü seçenekleri otel, tarihi mekan, kabul salonları ve kulüplerde yapılan düğünler için en uygun gelinlik modelleri arasında yer almaktadır.

prenses gelinlik modelleri ve fiyatları-yarı kabarık gelinlik modelleri

Prenses tesettür gelinlik fiyatları öyle sanıldığı kadar abartılı da olmayacaktır. Piyasada her bütçeye uygun gelinler bulabilirsiniz. Prenses gelinlik modelleri ve fiyatları 2000 tl den başlayarak yukarı doğru çıkmaktadır.

Gelinlik fiyatı belirleyicisi olarak gelinlikte kullanılan malzemeler ve işçiliktir. En doğru prenses gelinlik modelleri ve fiyatları bilgisini bire bir bölgenizden almalısınız.

3 boyutlu çiçekli prenses tesettür gelinlik

A Kesim Tesettür Gelinlik

Tesettür gelinlik a kesim; İster kilolu olun, ister zayıf, ister uzun olun, ister kısa isterseniz de armut ve elma vücut tipine sahip olun, size uygun bir A kesim gelinlik modeli tesettür tarzı mutlaka vardır. 2022 A kesim tesettür gelinlik modelleri için dantel işlemelerine ağırlık verilmiştir.

İç ve dış mekan düğünlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz A kesim tesettür gelinlikleri için kabarık tesettür gelinlik modellerini de incelemelisiniz.

A kesim tesettür gelinlik-en güzel gelinlik modelleri

En güzel A kesim tesettür gelinlikler yeni sezonda da birçok farklı gelinlik modeli içinden sıyrılarak zirveye oturacaktır. Eski ve yeni sezon A kesim tesettür gelinlik modeli setriNur tesettür gelinlik, sefamerve tesettür gelinlik, Modanisa tesettür gelinlik, aysira tesettür gelinlik olarak inceleyebilir ve seçimlerinizi bu doğrultuda yapabilirsiniz.

Kabarık Prenses Model Tesettür Gelinlik

Kabarık tesettürlü gelinlik modelleri; Tesettür gelinlik moda evleri için en gözde model olan kabarık tesettür gelinlik modelleri basen ve bel bölgesi kusurlarını kapattığı için çok tutulmaktadır.

Kısa ve uzun boylular için farklı tasarımları mevcut olan kabarık prenses gelinlik modelleri içinde yuvarlak, uzun kuyruklu, yoğun tüllü, dantelli kabarık prenses tesettür gelinlik modeli bulabilirsiniz.

Kısa boylular yarı kabarık tesettürlü gelinlik modeli tercih ederken, uzun boylular tam kabarık tesettürlü gelinlik modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

3 Boyutlu Tesettür Gelinlik

Görkemli bir gelinlik modeli arıyorsanız kesinlikle 3 boyutlu tesettür gelinlik modeli incelemesi yapmanızı öneriyoruz. Son birkaç sezondur kapalı tesettür gelinlik modeli arasında zirvede olan 3 boyutlu kapalı gelinlik modelleri çok tercih edilmektedir.

gelinlik modeli-kapalı gelinlikler

gelinlik modeli-kapalı gelinlikler

Peki; 3 boyutlu gelinlik modeli özellikleri neler?

 • Türbanından etek uçlarına kadar 3 boyutlu kumaş dokusu
 • Çiçek desenleri
 • Abartılı motifler
 • Parlak taşlar
 • Ya da incecik desenlerin itina ile kumaşa işlenmesi ile 3 boyutlu gelinlik modelleri ortaya çıkıyor.

 3 boyutlu tesettür gelinlik seçerken;

 • Kumaş dokusuna
 • Vücut tipinizle uyumuna
 • Kesimine dikkat etmenizi öneririz. Ancak bu şekilde görkemli gelinlik modelleri arasından seçim yapmış olursunuz.

3 boyutlu gelinlik fiyatları çok makul rakamlardan oluşmamaktadır. Kullanılan taşlar, kumaş, işçilik, lüks malzeme, el işçiliği ve tasarım gelinlik fiyatını etkilemektedir. 10000 TL den başlayan fiyatlar katlayarak yukarılara doğru çıkmaktadır. Yani ne kadar ihtişam, o kadar para:)

Drapeli tesettür gelinlik-kapalı gelinlik

Kuyruklu Tesettür Gelinlik

Tesettür kuyruklu gelinlik modelleri; Çocukluğundan beri kuyruklu gelinlik modeli hayali kuran gelin adayları için zarafetin simgesi olan kuyruklu tesettür gelinlik modeli 2021-2022 sezonu modellerini inceleyebilirsiniz.

kuyruklu tesettür gelinlik

Özellikle merdivenli düğün salonunda yapılacak düğünler için salona giriş sahnesinin ihtişamını temsil eden bir moda ikonu olan kuyruklu tesettür gelinlik modelini öneriyoruz. Uzun boylu gelin adaylarında olağan üstü olan kuyruklu gelinlikler, kısa boylu gelinlerde basık göstereceği için biraz riskli bir tercih olabilir.

Geçmişte görkemli kraliyet düğünlerinin olmazsa olmazı kuyruklu gelinlikler günümüzde kolay ulaşılabilir hale gelmiştir. Otel konseptli düğünlerde daha rahat kullanabileceğiniz kuyruklu gelinlik modelleri ve fiyatları ise 10000 TL den başlayarak yukarı doğru çıkmaktadır. Gelinlik fiyatları bölgeden bölgeye değişiklik göstermektedir.

Dantelli Tesettür Gelinlik

Dantelli kapalı gelinlik modelleri; Tesettür gelinlik modelleri arasında ilk incelenen modellerden biri de dantelli tesettür gelinlik modelidir. Yeni sezon dantelli türbanlı gelinlik modellerinde dantel zarafeti modern tasarımlarla birleştirilerek mükemmel modeller ortaya çıkarılmıştır.

Zarafetin ve nostaljinin simgesi dantelli tesettür gelinlik modelleri fiyatları kullanılan dantel kalitesine, yoğunluğuna ve işçiliğe göre değişmektedir.

3 boyutlu tesettür gelinlik

Mesela;  Fransız dantel kullanılan tesettür gelinlik modelleri kalitesi ve farklılığı nedeni ile biraz daha pahalıdır.

En güzel gelinlik modelleri tesettür koleksiyonları bu kadarla sınırlı değil tabi ki.

 • Balık model tesettür gelinlik
 • Modern tesettür gelinlik
 • Sade tesettür gelinlik
 • Pelerinli tesettür gelinlik
 • Şifon tesettür gelinlik
 • Lüks tesettür gelinlik modelleri de siz gelin adaylarının incelemesini bekliyor.
en moda tesettürlü gelinlik modelleri

en moda tesettürlü gelinlik modelleri

Tesettürlü gelinlik modelleri arasında en çok karşılaşılan detaylar; dantel, tül ve boncuk işlemedir.

 • Bunun yanında Fransız dantellerinin kullanımı, bu sezonda oldukça fazla karşılaşacağımız tarz gelinlik modelleri içerisinde yer almaktadır.
 • Yeni sezon tesettür gelinlik modelleri arasında dantel ve taş işlemeler ağırlıklı olarak görülmektedir.
 • Çok fazla abartıyı sevmeyen gelin adayları için sade tesettür gelinlik modelleri de yer almaktadır.
tesettürlü gelinlik modelleri

tesettürlü gelinlik modelleri

 • Sade tesettür gelinlikleri, orijinal kesimleri ve kumaş kalitesi ile oldukça şık modeller olarak tasarlanmıştır.
 • Kapalı gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilen renk tabi ki de beyazdır. Bunun yanı sıra kırık beyaz gelinlikler de bu sezonda oldukça fazla kullanılmaktadır.
 • Trend tesettürlü gelinlik modelleri içerisinde bulunan renkleri, kırık beyaz ve beyaz rengin yanı sıra ekru ve tozpembe gibi kapalı renkli gelinlik modelleri de bulunmaktadır.
gelinlik modelleri kapalı

gelinlik modelleri kapalı

 • Tesettür gelinlerin diğer gelinlere oranla seçim yapma şansı daha zordur. Çünkü türbanlı gelinlik modellerinin birçok ayrıntısı olmaktadır. Eşarbı, takıları ve buna benzer birçok özelliği olmaktadır.
 • Tesettür gelinliğin altına ne giyilir sorusunda gelinlik ayakkabı seçimi de oldukça önemlidir. Ayakkabı seçimlerinde, şıklığı ve rahatlığı düşünerek ayakkabı almanız gerekir.

kapalı gelinlik

 • Gelinlik tercihi yaparken giydiğiniz gelinliğin içerisinde rahat olmanız çok önemlidir. Beğendiğiniz gelinlik modelinin içerisinde rahatsanız, aradığınız gelinliği bulmuşsunuz demektir.
 • Tesettür gelinlikleri moda evlerinden, gelinlik mağazalarından, Online moda sitelerinden ve Türk tasarımcıların hazırladığı modellerden tercih edebilirsiniz.

Tesettürlü Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları

Kapalı gelinlik modelleri ve fiyatları yeni sezon ürünlerinde biraz cep yakacak gibi durmaktadır. Online gelinlik satış mağazalarındaki indirimleri takip ederek ucuz tesettür gelinlik bulabilirsiniz.

Türbanlı gelinlik fiyatları fiyatları herkesi memnun edecek fiyat seçeneklerine mevcuttur. En doğru ve güncel bilgiyi bölgenizdeki gelinlik mağazalarından alabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde yeni sezon tesettürlü gelinlik resimleri paylaşıyoruz. Daha fazla detay için gelinlik modelleri türbanlı resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Kapalı Gelinlik Fiyatları

 

Bir önceki makalemiz olan Yeni Nişanlık Modelleri başlıklı yazımızda Nişanlık Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu