Tarz Kadın

2019 Tesettür Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları

2019 Tesettür Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları

2019 tesettürlü gelinlik modelleri arasında birbirinden farklı ve şık gelinlikleri görmek mümkündür. Kapalı bayanların tercih edebileceği gelinlikle. Modanın son hızla devam ettiği ülkemizde, tesettürlü bayanlarda düşünülmüş ve birbirinden farklı seçeneklerde modeller hazırlanmıştır. Hatta modacılar tesettürlü gelin adaylarına özel olarak tesettür gelinlikler tasarlamaktadır. 2019 Tesettür Gelinlik Modelleri ve fiyatları incelemesine hazır mısınız?

Daha önceki yıllarda kapalı bayanlar için kalıplaşmış standart gelinlikler kullanılırken, günümüzde en az açık gelinlikler kadar bol seçenekler sunulmaktadır.

Mağazaların vitrinlerinde açık gelinlikleri gördüğümüz kadar kapalı gelinlik modelleri de görmek mümkündür. Tesettür gelinlik modelleri zengin seçeneğinin olması tabi ki de gelin adaylarının seçim yapma konusunda zorlanmasını sağlamaktadır. Bu konuda sizlere destek olmak için hazırladığımız yazımızı sonuna kadar incelemenizde yarar var:)

2016 tesettürlü gelinlik modelleri nelerdir2019 Tesettür Gelinlik Modelleri

Ömür boyu akıllardan çıkmayan muhteşem bir düğün için gelinlik en önemli etkendir. 2019 tesettür gelinlik modelleri detayları ile kapalı bayanların kapalı gelinlik modelleri hakkında bilgiler paylaşacağız.

[related_article id=”5388″]

3 boyutlu tesettür gelinlik modeli ile sade tesettür gelinlik modeli arasında geçen bütün gelinlik modelleri hakkında minik bilgiler vereceğiz. Daha detaylı bilgi için yorum bölümünde istediğiniz gelinlik modelini yazarak bizden yardım isteyebilirsiniz. En kısa sürede istediğiniz gelinlik modeli için detaylı inceleme yapılarak paylaşılacaktır.

2019 tesettür gelinlik modelleri arasında neler var?

 • Çiçekli tesettür gelinlik
 • A kesim tesettür gelinlik
 • Kabarık prenses model tesettür gelinlik
 • 3 boyutlu tesettür gelinlik
 • Drapeli tesettür gelinlik
 • Kuyruklu tesettür gelinlik
 • Dantelli tesettür gelinlik
 • Lüks taşlı dantelli tesettür gelinlik modellerini inceleyerek moda rüzgarının hangi yönde estiğine birlikte şahit olalım.

Çiçekli Tesettür Gelinlik

Kadın en narin çiçek olduğundan mıdır nedir bilinmez gelin adaylarına en çok yakışan gelinlik modelleri arasında çiçekli tesettür gelinlik modelleri gelmektedir. Gözleri kamaştıracak bir gelin olmak için 3 boyutlu çiçekli tesettür gelinlik modelleri incelemesi yapmanızı öneririz.

Türbanlı gelinlik modelleri 2019 seçenekleri arasında olan çiçekli gelinlik modelinin çiçekleri türban dahil gelinliğin tüm bölgelerine dağıtılmıştır.

[related_article id=”8840″]

Çok fazla tesettür gelinlik aksesuarı kullanılmadan, hatta buna hiç gerek duymayacağınız çiçekli tesettür gelinlik modelleri birçok farklı kesimde tasarlanmış bulunmaktadır.

Çiçekli tesettür gelinlik fiyatları öyle sanıldığı kadar abartılı da olmayacaktır. Çünkü sade bir görünüm sunan gelinlik modeli abartıdan uzak olduğu için fiyatı da gayet makuldür.

Yazımızı Ziyaret İçin :   Tesettürlü Gelinlik Modelleri

A Kesim Tesettür Gelinlik

İster kilolu olun, ister zayıf, ister uzun olun, ister kısa isterseniz de armut ve elma beden tipine sahip olun, size uygun bir A kesim gelinlik modeli mutlaka vardır. 2019 A kesim tesettür gelinlik modelleri için dantel işlemelerine ağırlık verilmiştir.

İç ve dış mekan düğünlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz A kesim tesettür gelinlikleri için kabarık tesettür gelinlik modellerini de incelemelisiniz.

En güzel A kesim tesettür gelinlikler yeni sezonda da birçok farklı gelinlik modeli içinden sıyrılarak zirveye oturacaktır. Eski ve yeni sezon A kesim tesettür gelinlik modeli setriNur tesettür gelinlik, sefamerve tesettür gelinlik, Modanisa tesettür gelinlik olarak inceleyebilir ve seçimlerinizi bu doğrultuda yapabilirsiniz.

[related_article id=”1223″]

Kabarık Prenses Model Tesettür Gelinlik

Tesettür gelinlik moda evleri için en gözde model olan kabarık tesettür gelinlik modelleri basen ve bel bölgesi kusurlarını kapattığı için çok tutulmaktadır. Kısa ve uzun boylular için farklı tasarımları mevcut olan kabarık prenses gelinlik modelleri içinde yuvarlak, uzun kuyruklu, yoğun tüllü, dantelli kabarık prenses tesettür gelinlik modeli bulabilirsiniz.

3 Boyutlu Tesettür Gelinlik

Görkemli bir gelinlik modeli arıyorsanız kesinlikle 3 boyutlu tesettür gelinlik modeli incelemesi yapmanızı öneriyoruz. Son birkaç sezondur kapalı tesettür gelinlik modeli arasında zirvede olan 3 boyutlu kapalı gelinlik modelleri çok tercih edilmektedir.

Peki; 3 boyutlu gelinlik modeli özellikleri neler?

 • Türbanından etek uçlarına kadar 3 boyutlu kumaş dokusu
 • Çiçek desenleri
 • Abartılı motifler
 • Parlak taşlar
 • Ya da incecik desenlerin itina ile kumaşa işlenmesi ile 3 boyutlu gelinlik modelleri ortaya çıkıyor.

[related_article id=”5721″]

 3 boyutlu tesettür gelinlik seçerken

 • Kumaş dokusuna
 • Vücut tipinizle uyumuna
 • Kesimine dikkat etmenizi öneririz. Ancak bu şekilde görkemli gelinlik modelleri arasından seçim yapmış olursunuz.

3 boyutlu gelinlik fiyatları çok makul rakamlardan oluşmamaktadır. Kullanılan taşlar, kumaş, işçilik, lüks malzeme, el işçiliği ve tasarım gelinlik fiyatını etkilemektedir. Yani ne kadar ihtişam, o kadar para:)

[related_article id=”5375″]

Drapeli Tesettür Gelinlik

Kaliteli bir işçilikle yapılmış drapeli tesettür gelinlik modelleri her bedene uyan ve her vücut tipine giden bir gelinlik modelidir.

2019 drapeli kapalı gelinlikler itinalı dokunuşlarla oluşturulan drapeler ile birlikte vücudunuzun alımlı bölgelerini öne çıkarak kusurlu bölgelerini gizleyen asimetrik drapelerde mevcuttur.

Kuyruklu Tesettür Gelinlik

Çocukluğundan beri kuyruklu gelinlik modeli hayali kuran gelin adayları için asaletin simgesi ve moda klasiği olan kuyruklu tesettür gelinlik modeli 2019 sezonunda tekrar ilklere yerleşmeyi planlıyorcasına müthiş tasarımlarla geliyor.

Yazımızı Ziyaret İçin :   Bol Paça Pantolonun Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Özellikle merdivenli düğün salonunda yapılacak düğünler için bir moda ikonu olan kuyruklu tesettür gelinlik modelini öneriyoruz.

Dantelli Tesettür Gelinlik

2019 tesettür gelinlik modelleri arasında ilk incelenen modelden biri de dantelli tesettür gelinlik modelidir. Dantel zarafeti modern tasarımlarla birleştirilerek mükemmel modeller ortaya çıkarılmıştır.

Zarafetin ve nostaljinin simgesi dantelli tesettür gelinlik modelleri fiyatları kullanılan dantel kalitesine, yoğunluğuna ve işçiliğe göre değişmektedir.

Mesela;  Fransız dantel kullanılan tesettür gelinlik modelleri kalitesi ve farklılığı nedeni ile biraz daha pahalıdır.

2019 tesettür gelinlik modelleri bu kadarla sınırlı değil tabi ki.

 • Balık model tesettür gelinlik
 • Modern tesettür gelinlik
 • Sade tesettür gelinlik
 • Pelerinli tesettür gelinlik
 • Şifon tesettür gelinlik
 • Lüks tesettür gelinlik modelleri de siz gelin adaylarının incelemesini bekliyor.

2019 tesettürlü gelinlik modelleri arasında en çok karşılaşılan detaylar; dantel, tül ve boncuk işlemedir.

 • Bunun yanında Fransız dantellerinin kullanımı, bu sezonda oldukça fazla karşılaşacağımız modeller içerisinde yer almaktadır.
 • 2019 tesettür gelinlik modelleri arasında ağırlıklı olarak dantel ve taş işlemeler ağırlıklı olarak görülmektedir.

en moda tesettürlü gelinlik modelleri

 • Çok fazla abartıyı sevmeyen gelin adayları için 2019 sade tesettür gelinlik modelleri de yer almaktadır.
 • Sade tesettür gelinlikleri, orijinal kesimleri ve kumaş kalitesi ile oldukça şık modeller olarak tasarlanmıştır.
 • Kapalı gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilen renk tabi ki de beyazdır. Bunun yanı sıra kırık beyaz gelinlikler de bu sezonda oldukça fazla kullanılmaktadır.
 • 2019 tesettürlü gelinlik modelleri içerisinde bulunan renkleri, kırık beyaz ve beyaz rengin yanı sıra ekru ve tozpembe renkleri takip etmektedir.

tesettürlü gelinlik modelleri

 • Tesettür gelinlerin diğer gelinlere oranla seçim yapma şansı daha zordur. Çünkü tesettür gelinliklerin birçok ayrıntısı olmaktadır. Eşarbı, takıları ve buna benzer birçok özelliği olmaktadır.

[related_article id=”8804″]

 • Tesettür gelinliğin altına ne giyilir sorusunda ayakkabı seçimi de oldukça önemlidir. Ayakkabı seçimlerinde, şıklığı ve rahatlığı düşünerek ayakkabı almanız gerekir. Gelinliği tamamlayan önemli aksesuarlardan biri de ayakkabıdır.

2016 moda tesettür gelinlik modelleri

 • Gelinlik tercihi yaparken giydiğiniz gelinliğin içerisinde rahat olmanız çok önemlidir. Beğendiğiniz gelinlik modelinin içerisinde rahatsanız, aradığınız gelinliği bulmuşsunuz demektir.
 • Tesettür gelinlikleri moda evlerinden, gelinlik mağazalarından, Online moda sitelerinden ve Türk tasarımcıların hazırladığı modellerden tercih edebilirsiniz.

2019 Tesettür Gelinlik Modelleri Resim Galerisi:

 

Bir önceki makalemiz olan Nişanlık Modelleri 2019 Detayları başlıklı yazımızda 2016 nişan elbiseleri, nişan elbiseleri ve nişan kıyafeti modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu