Düğün Davetiye Modelleri İle Fiyatları 2024

04.07.2023
2.422
Düğün Davetiye Modelleri İle Fiyatları 2024

Düğün davetiye modelleri, bu sene yaratıcı davetiye örnekleri ile öne çıkmaktadır. Davetiye, düğün öncesi çiftlerin düğünün akışını belirten, samimi düğün davetiye sözleri ile düğünü duyuran, düğün davetiye kartıdır. Günümüzde en çok tercih edilen düğün davetiyesi örnekleri bünyesinde hem ekonomik, hem de şık tasarımlı olan düğün davetiye şablonlarını görüyoruz.

Bu senenin davetiye modelleri seçenekleri arasında çok fazla seçenek bulunmaktadır. Düğün merasimleri için davetiye arayanlar, işte yeni çıkan davetiye modelleri hakkındaki tüm detaylar.

En Güzel Düğün Davetiye Modelleri

Bu senenin düğün davetiye kartları sade tasarımlar yanında gösterişli tasarımlar da içermektedir. Aslında düğün davetiyesi hazırlama işini online ortamda yapabilirsiniz. Ayrıca düğün davetiyesi kartları şeklinde geleneksel yöntemlerle de yapabilirsiniz.

Anne babası ayrı olanların davetiyesi ve bu senenin yeni çıkan düğün davetiye modelleri detayları…

Değişik Düğün Davetiye Modelleri

Aslında 2023 davetiye modelleri, yaratıcı davetiye örnekleri içermektedir. çünkü bağış davetiye örnekleri gibi modern davetiye modelleri yanında eski davetiye örnekleri de vardır.

Düğün teması ve gelinlik tarzı doğrultusunda düğün kartı modelleri seçebilirsiniz.

Kitap Ayracı Davetiye

Günümüzde davetiye örnekleri çoğu süs ve dekor amaçlı tasarlanmaktadır. Ancak işlevsel olan ve uzun süre saklanabilecek düğün davetiye şablonları da görüyoruz.

Kitap ayracı davetiye

Kitap ayracı davetiye

Bunlardan en çok ve sık kullanılanlar kitap ayracı davetiye modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü ayraç davetiye uzun yıllar mis kokulu kitapların arasında sıcak bir hatıra olarak kalacaktır.

Retro Davetiye Modelleri

Eskiden izler ve hatıralar taşıyan sade, şık ve naif davetiyeler şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Retro davetiye modelleri-Düğün davetiye modelleri

Gitar, çiçek, plak ve daha faklı obje temalı davetiyeleri arasından seçimler yapabilirsiniz. Gelin ve damat, kendi hayal gücünü kullanarak da düğün davetiyesi hazırlama işlemi yapabilir.

Vintage Davetiye Modelleri Size Göre

Dantel, güpür detaylı, siyah beyaz fotoğraflı davetiye modellerine vintage davetiye modelleri denilmektedir.

vintage davetiye

Aslında geçmişin izlerini duygusal bir şekilde taşıyan vintage davetiyeler kullanabilirsiniz. “Evleniyoruz! veya sevdik birbirimizi evlendirin dedik bizi”  gibi düğün davetiye sözleri kısa ve uzun cümleler kullanabilirsiniz.

Tema Düğün Davetiyesi

Özel olarak tasarlanan düğün davetiye modeli de bulunmaktadır. Son dönemlerde ağaç, doğa, çiçek, bahar sevinci ve yaprak temalı tema kart düğün davetiyeleri bulunmaktadır.

Tema düğün davetiye kartları

Doğa tutkunu bir çift misiniz? O halde nikah kartları olarak da düşünebileceğiniz tema kartı düğün davetiyelerini düşünebilirsiniz. Böylece tohumlu davetiye ile düğün hatırası olarak doğaya bir ağaç kazandırabilirsiniz.

Darüşşafaka Düğün Davetiyesi

Bağış davetiye örnekleri arasında darüşşafaka nikah davetiyesi ve düğün davetiyesi olarak tasarlanan modeller de vardır.  Sizler de davetiyeye verdiğiniz ücret ile darüşşafakada kalmak zorunda olan çocuklara bağış yapabilirsiniz.

Darüşşafaka davetiye kartları

Nikah kartları ve düğün kartları şeklinde tasarımlarını inceleyerek birçok kişi gibi yardımda bulunmanın huzuruna erebilirsiniz. Darüşşafaka düğün davetiyesi yazıları  olarak “Daha çok iyilik için kararımız evlilik” ve benzeri cümleler yazdırabilirsiniz.

Şeffaf Davetiye Modelleri-Düğün Davetiye Modelleri

Düğün davetiyesi arasında şeffaf davetiyeler de vardır. Düğün konseptinize uygunluk doğrultusunda tercih edebilirsiniz.

Şeffaf davetiye modelleri

Böylece sadeliği şıklık ve zarafetle buluşturan modern davetiye modelleri arasında yer alan şeffaf davetiye modelleri ile düğününüzü duyurabilirsiniz.

Takvim Yaprağı Şeklinde Davetiye Modelleri Görülmeye Değer

Herkesten farklı bir düğün davetiye modeli mi arıyorsunuz? O halde takvim yaprağı temalı düğün davetiyeleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

Takvim yaprağı davetiye

Bu davetiyeler kahverengi ve beyaz tasarımlarda sunulmaktadır.

Mühürlü Davetiye Modelleri

Mühürlü davetiyeler de çok farklı seçeneklere sahiptir

Düğün davetiye  modelleri-Mühürlü davetiye

Müstakbel eşinizle kendi baş harfinizden mühür bastırabileceğiniz gibi kalp ve ev şeklinde de mühür baskılı davetiye tasarlatabilirsiniz.

Gelin Damat Şeklinde Davetiye De Romantik Bir Seçenek

Gelin damat düğün davetiyeleri çok çeşitli seçenekleri ile dikkatleri çekmektedir.

En güzel gelin damat düğün davetiyeleri

Kabartma gelin damat davetiyesinden tutunda, tül detaylı düğün davetiye modeline kadar olan geniş ürün yelpazesi içinden romantik seçimler yapabilirsiniz.

Çiçekli Davetiye-Düğün Davetiye Modelleri

Özellikle kır düğünü konseptli düğünlerde çiçek teması sıklıkla işlenmektedir. Kır düğünü düşünen çiftler lavanta, sümbül, kır çiçeği, papatya gibi çiçekli davetiye modelleri yapabilirler.

Çiçekli davetiye modelleri

Aslında davetiye çiçeğindeki çiçeklerin aynısından düğün alanınızda kullanarak da anlamlı düğün kartına sahip olabilirsiniz. Böylece daha şık ve etkileyici düğün konsepti tasarlayabilirsiniz.

Ferman Şeklinde Davetiye-Düğün Davetiye Modelleri

Aslında ferman davetiyeler genelde dini temalı düğünlerde kullanılmaktadır.

Ferman temalı davetiye modeli

Böylece Osmanlı fermanı sade veya tuğra desenli davetiye kartı modelleri ile vakar ve asil konseptli davetiyeler dağıtabilirsiniz.

Film Şeridi Davetiye De Mi Var Demeyin!

Esprili, muzip ve cin fikirli bir kişiliğiniz varsa film şeridi davetiye modelleri tam size göre.

film şeridi davetiye

Film şeridi şeklindeki davetiye ile övgüler kendinizden çok bahsedileceğine emin olabilirsiniz.

Yapboz Davetiye-Düğün Davetiye Modelleri

Yapboz davetiyeler ile minik parçacıklarla eşinizle birbirinizi nasıl tamamladığınızı tüm davetlilere hissettirebilirsiniz. Romantik bir kişiliğiniz varsa birçok yerde bulamayacağınız yapboz davetiye modelini düşünebilirsiniz.

yapboz davetiye-Düğün davetiye  modelleri

Boncuklu davetiye ve tüm bunların dışında süslü davetiyeler de bulunmaktadır. Bütün bu modellerini dışında değişik davetiye modelleri de bulunmaktadır. 2023 değişik davetiye modelleri nelermiş gelin birlikte görelim.

Google temalı davetiye, kitap şeklinde davetiye, garanti belgesi davetiye, maç bileti şeklinde davetiye, ajanda davetiye, fatura davetiye, para, zarfsız davetiye modelleri, e mail davetiye örnekleri şeklinde davetiyelerde yaratıcı davetiye modelleri arasında yer alan birkaç seçenektir.

Düğün Davetiye Modelleri Fiyatları

Düğün davetiyeleri fiyatları bölgeden bölgeye, kullanılan malzemenin kalitesine, işciliğine ve tasarımına göre değişmektedir. En doğru bilgiyi bölgenizdeki davetiye matbaacılarından alabilirsiniz.

Anne Babası Ayrı Olanların Davetiyesi

Anne babası ayrı olan birçok gelin ve damat adayı nasıl davetiye bastıracağı konusunda sorun yaşamaktadır. Çünkü anne baba isim bölümünde isimlerin nasıl yazılacağı konusunda sıkıntı çıkmaktadır.

Aslında anne babası ayrı olanlar için pek çok davetiye seçeneği vardır. İsim kısmına anne babanın ayrıldıktan sonraki soyadları ayrı ayrı yazılması en doğrusudur.

Ancak sıkıntılı ayrılık süreci yaşayan bazı ebeveynler bu durumu kabul etmemektedir. Bu tür durumlarda ise anne ve baba tarafına farklı davetiye bastırılmaktadır. Bazen de anne baba isim yeri boş bırakılmaktadır.

Aşağıda yeni çıkan düğün davetiye örneklerinden oluşan resim galerisini beğeninize sunuyoruz.

Resim Galerisi: Düğün Davetiyesi Nasıl Seçilmeli?

Bir önceki makalemiz olan En Güzel Nişan Elbiseleri ve Fiyatları 2025 başlıklı yazımızda En Güzel Nişan Elbiseleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu