Tarz Kadın

Gelinlik Ayakkabı Modelleri Ve Fiyatları

Gelinlik Ayakkabı Modelleri Ve Fiyatları

Gelinlik Ayakkabı Modelleri Ve Fiyatları; Hayatınızın en önemli günü için yaptığınız onca hazırlık, telaş derken beğenerek aldığınız gelinliğiniz için uygun bir gelin ayakkabısı tasarımları seçmeye geldiğinde bir çok kriteri baz almalısınız.

Tasarım gelin ayakkabıları sahibi olmak, gelinlikle en uyumlu olanı seçmek ne kadar önemliyse; içerinde en rahat ve şık gelin ayakkabısı seçmeniz, düğün mekanına göre gerekirse iki farklı ayakkabı kullanarak geçirmeniz de bir o kadar önemli.

Gelinlik Ayakkabı Modelleri Ve Fiyatları

Düğünde saatlerce ayakta kalacağınız, dans ederek mutluluğunuzu doyasıya yaşayacağınız zamanları düşünerek hem en yakışanı hem en rahat kullanımı olan gelınlık ayakkabısı seçmelisiniz.

Gelinlik modelinize ve vücut tipinize en uygun özel gelin ayakkabısı seçimi için trend modellerin sunduğu göz alıcı koleksiyon sizi tatmin edecektir. Gelinlik altina ayakkabi en az gelinlik modelleri kadar göz alıcı ve zarif.

rahat gelin ayakkabisi

Her Gelinlik Tipi İçin Ayrı Model

Prenses ve A kesim gelinlikler için en yüksek topuklu gelin ayakkabısı ile gelinliği daha güzel taşımanız mümkün.

stilleto gelin ayakkabısı-gelin ayakkabısı uygun fiyat

Dekolteli ve ince topuklu gelin ayakkabısı, balık kesim gelinliğiniz de zarif bir görünüm elde etmenizi sağlayabilir.

Ayakkabı dünyasında her tip ayak ve gelinlik modelini için çokça alternatif bulunmaktadır. Size en uygun ve rahat gelin ayakkabisı ile gelinliğiniz ve aksesuarlarıyla kombinleyebilirsiniz. Bunun için gelinlik provalarınızda yanınızda ayakkabı seçeneklerinin de bulunması işinizi kolaylaştırabilir.

Gelinliğin Altına Giyilen Ayakkabılar

2020 gelin ayakkabısı modelleri en az gelinlikler kadar iddialı. Beyaz gelin ayakkabısı, gelin ayakkabılarında ana renk olmakla beraber stiletto ağırlıklı ve farklı renk seçenekleri ile gelinlerin zevkine sunulmuş tasarım ürünler ön planda.

  • Önü açık gelin ayakkabısı
  • Gelinlik convers ayakkabi
  • Renkli gelin ayakkabısı
  • Dolgu topuk converse gelin ayakkabısı
  • Gelin ayakkabısı taşlı
  • Gelin ayakkabısı düz
  • Platform topuk gelin ayakkabısı
  • Gelin ayakkabısı az topuklu
  • Dantelli stiletto gelin ayakkabısı
  • Dantelli stiletto gelin ayakkabısı modellerin sıklıkla kullanılmaktadır.

platform gelin ayakkabısı

Gelinliklerin de bu yıl sade görüntüsüne eşlik edecek ışıltılar topuk kısmında yer alırken ince topuklar; hafif tül ve dantel detayları ile dekoltelendirilmiş romantik modellere çokça renk alternatifi getirilmiş.

Elbette ki mekana göre farklı ihtiyaçlar doğrultusunda seçilecek gelinlik ayakkabılar modelleri arasında platform topuk gelin ayakkabısı da fazlaca alternatif bulunmakta.

dantelli rahat gelin ayakkabısı

Her zevke uygun bir modeli bulunabileceği geniş bir yelpazede karşımıza çıkan gelin ayakkabıları için farklı renk seçiminizde tarz yaratabilir, aksesuar kalabalığı yaşamadan sadece ayakkabınızda ki ışıltılarla göz doldurabilirsiniz.

Resim Galerisi: Gelin Ayakkabısı Markaları

Bir önceki makalemiz olan Yeni Nişanlık Modelleri başlıklı yazımızda Nişanlık Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu