2017 Gelin Ayakkabısı Modelleri 

0
2767

Hayatınızın en önemli günü için yaptığınız onca hazırlık, telaş derken beğenerek aldığınız gelinliğiniz için uygun bir ayakkabı seçmeye geldiğinde bir çok kriteri baz almalısınız. Son moda ayakkabı sahibi olmak, gelinlikle en uyumlu olanı seçmek ne kadar önemliyse; içerinde en rahat ayakkabıyı seçmeniz, düğün mekanına göre gerekirse iki farklı ayakkabı kullanarak geçirmeniz de bir o kadar önemli. En güzel ve özel gününüzde saatlerce ayakta kalacağınız, dans ederek mutluluğunuzu doyasıya yaşayacağınız zamanları düşünerek hem en yakışanı hem en rahat kullanımıyla size ızdırap çektirmeyecek ayakkabıyı bulmalısınız. Gelinlik modelinize ve vücut tipinize en uygun ayakkabı seçimi için trend modellerin sunduğu göz alıcı koleksiyon sizi tatmin edecektir. 2017 gelin ayakkabısı modelleri en az gelinlik modelleri kadar göz alıcı ve zarif.

Her Gelinlik Tipi İçin Ayrı Model

Genel olarak gelinlik kesimlerini prenses, balık ve A kesim modeller olarak sıralayacak olursak, ayakkabı seçimimiz ve detaylar bu modeller doğrultusunda daha göz alıcı bir şekilde kullanılacaktır. Prenses ve A kesim gelinlikler için yüksek topuklar ile gelinliği daha güzel taşımanız mümkün. Dekolteli ve ince topuklu bir seçim balık kesim gelinliğiniz de zarif bir görünüm elde etmenizi sağlayabilir. Ayakkabı dünyasında her tip ayak ve gelinlik modelini için çokça alternatif bulunmakla beraber size en uygun ve içinde en rahat edeceğiniz ayakkabıyı gelinliğiniz ve aksesuarlarıyla kombinlemek için gelinlik provalarınızda yanınızda ayakkabı seçeneklerinin de bulunması işinizi kolaylaştırabilir.

Tasarımın Çarpıcı Yansıması

2017 gelin ayakkabısı modelleri en az gelinlikler kadar iddialı. Beyaz ana renk olmakla beraber stiletto ağırlıklı ve farklı renk seçenekleri ile gelinlerin zevkine sunulmuş tasarım ürünler ön planda. Önü açık ve dekolteli modellerin sıklıkla kullanıldığı tasarımlarda detaylar taş kullanımıyla topuk kısmında yoğunlaştırılmış. Gelinliklerin de bu yıl sade görüntüsüne eşlik edecek ışıltılar topuk kısmında yer alırken ince topuklar; hafif tül ve dantel detayları ile dekoltelendirilmiş romantik modellere çokça renk alternatifi getirilmiş. Elbette ki mekana göre farklı ihtiyaçlar doğrultusunda seçilecek trend modeller arasında platform topukta da fazlaca alternatif bulunmakta. Her zevke uygun bir modeli bulunabileceği geniş bir yelpazede karşımıza çıkan gelin ayakkabıları için farklı renk seçiminizde tarz yaratabilir, aksesuar kalabalığı yaşamadan sadece ayakkabınızda ki ışıltılarla göz doldurabilirsiniz.

 

Bir önceki makalemiz olan Damat Bohçasında Neler Olur? Kim Ne Yapmalıdır? başlıklı yazımızda damat bohçası nasıl hazırlanır ve damat bohçasına neler konur hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER