Tarz Kadın

2020 Saç Modelleri Kadın

24.01.2020
791
2020 Saç Modelleri Kadın

2020 saç modelleri kadın tasarımlarını gördünüz mü? Henüz inceleme fırsatınız olmadıysa şimdi incelemenizi öneririm. Çünkü en trend saç modelleri konusunda yaptığımız araştırmamızı sizlere sunuyoruz. Buyurun içeriğimizin devamına:)

2020 Saç Modelleri

2020 saç modelleri bayan tasarımları şimdiden kendisinden söz ettirmeye ve kullanılmaya başlandı. Yeni çıkan çam modelleri yanı sıra geçtiğimiz sezonda beğenilerek kullanılan bob saç modeli gibi saçlar da bulunmaktadır.

2020 saç kesim modelleri ve sizin yüzünüze yakışacak (yüz şekline göre saç kesim modelleri) saç modelini merak ediyorsanız 2020 Kısa Saç Kesim Modelleri başlıklı yazımıza göz atarak detayları bulabilirsiniz.

2020 saç modelleri

Örgü Saç Modelleri

Örgülü saç modelleri modası geçmeyen saç modelleri arasında yer almaktadır. Kısa saç örgü modelleri, uzun saç örgü modelleri, kıvırcık saç örgü modelleri, dalgalı saç örgü modelleri, düz saç örgü modelleri 2020 sezonunda da rahatlığı ve şıklığından dolayı sıklıkla tercih edilecek gibi duruyor

Örgülü saç modelleri

Örgü trendi 2020 sezonunda da tam gaz devam etmektedir. Örgü Saç Modelleri Yeni Başlıklı yazımızda özel gün ve gece için abiye örgü saç modelinden tutunda günlük elbiseler için örgü saç modeline kadar birçok detayı bulabilirsiniz.

Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı saç modelleri kıvırcık saç modelleri de oldukça trend. Kıvırcık ve dalgalı saçlar efile makası ile şekillendirilerek mükemmel hatlara kavuşturulmaktadır.

Hacimli saçlar bu sezonda moda. Eğer kıvırcık saça hacim verilmek istenirse çok da hoş durmayacaktır. Ancak dalgalı saçlara burgu veya bukle tekniği ile hacim kazandırarak hayranlık uyandıracak saçlara kavuşabilirsiniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   En Güzel Ve Kolay Okul Saç Modelleri Yapımı (En Yenileri)

Islak Görünümlü Saç Modelleri

Maskülen ve doğal bir görünüm sunan ıslak görünümlü saç modelleri bu sezonda moda saç şekilleri arasında yer almaktadır.

ıslak saç modeli

Islak saç modeli yapımı: ıslak saç modeli için saçların ön kısmı ıslatılarak saç spreyi ile şekillendirilmekte ve bu sabit haliyle rahatlığın ve şıklığın tadı çıkarılmaktadır. Uzun süre kalıcılığını koruyan bu saç modeli sizde şıklığı yakalayabilirsiniz.

Graduasyon Saç Modeli

Dilediğiniz bir saç boyu aralığı çerçevesinde saçın arka kısmında açı kullanılarak yuvarlak şekil verilmesi ile hazırlana saç kesim modelleri olan graduasyon saç modelini siz de denemelisiniz

Graduasyon Saç

Özellikle uzun ve sivri yüz şekli sizin yüz şekliniz ise mutlaka denemelisiniz.

Camdan Saç Modeli

Bob ve küt saç şeklinin bir diğer adı da camdan saç modelidir aslında. Camdan saç modeli yapımı ise şöyle: saçlar küt ve bob kesim ile hazırlandıktan sonra saçlara cam gibi parlaklık verilmekte ve bunun için bakımına özen gösterilmektedir.

Camdan saç modeli

Bu da her daim ışıltılı saçlar demektir.

Pixie Saç Modeli

Hem sade kullanım, hem de hareketli saçlar için tercih edilen pixie saç doğal görünümü ile dikkat çekmektedir.

Pixie saç

Kısa saç modası çerçevesinde sıklıkla tercih edilen pixie saç modelinin sizinle olmasına var mısınız?

Undercut Saç Modeli

Üstlerin uzun altların ise kısacık bırakıldığı saç modeli olan undercut saç alt ve üst kısımları bağlantılı ve geçişli kesimi ile bağlantısız kesimi şeklinde ikiye ayrılmaktadır.

Undercut Saç Modeli

Bağlantısız undercut saç kesimi keskin hatlara sahip olurken, bağlantılı kesimi doğal ve yumuşak bir görünüm sunar. 2020 kısa saç modelleri bayan tasarımları arasında olan undercut saç sizin saç yeni sezonda sizin favori saç şekliniz olabilir.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   2020 Saç Renkleri

Katlı Saç Kesimi

İstenilen uzunluktaki tüm saçlara uygulanan katlı saç kesimi farklı saç hatlarının hatlar üzerine düşme şeklidir. İstenilen açıda kat atılabilir. Atılan katların açıları ve uzunlukları farklı yerlerde konumlandırılabilir.

Katlı saç modelleri

Uzun saçlarınızdan vazgeçemiyorsanız kat attırarak farklı ve şık görünüme kavuşabilirsiniz.

Bob Saç Modelleri

“bu bob saç ne saçmış, modası hiç geçmiyor” dediğinizi duyar gibiyim. Aynen öyle, bob saç 2020 kısa saç modelleri içinde de kendisine yer edinmiş görünüyor. Yeni sezon saç modeli olarak daha çok küt bob saç modelini görecek gibiyiz.

Bob saç modelleri

Bob saç hakkındaki tüm detayları  Bob Saç Modelleri 2020 başlıklı yazımızda bulabilirsiniz. Konu hakkında merak ettiğiniz soruları yorum bölümünde bizlere iletirseniz anında size dönüş yaparak bilgi verebiliriz.

Fresh Cut Saç Modeli

Orta boy saçlara doğal ve yumuşak katlar verilmesi ve saçlardaki hacmin ve hareketliliğin artırılması işlemidir.

Fresh Cut Saç Modeli

Orta boy saçlarda doğal dalga da verilirse, katlar arasındaki düşüşler ve kesim yoğunluğuna dikkat edilirse mükemmel görünüm sizinle demektir.

Küt Saç Modeli

Küt saç modeli de modası geçmeyen saç modelleri arasında yer almaktadır.

Özellikle siyah saç, çikolata saç ve kahve saç kesimi modelleri için favori saç kesimleri arasında yer almaktadır.

Topuz Modelleri

Dağınık topuz, ensede topuz modeli ile bu senede şık ve havalı görünmeye ne dersiniz. Özellikle alttan topuz modelleri ve dağınık topuz modellerini bayan saç modelleri olarak çok ama çok göreceğiz.

Aşağıda sizler için derlediğimiz saç modelleri 2020 tasarımları görsellerini sunduğumuz galerimizi paylaşıyoruz. İnceleyerek size ve yüz şeklinize göre saç modelini bulabilirsiniz.

Resim Galerisi: Saç Modelleri 2020 Tasarımları

Bir önceki makalemiz olan Gelin Saç Modelleri 2021 başlıklı yazımızda gelin saç kesimi, gelin saç seçimi ve gelin saç stilleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu