Tarz Kadın

2020 Kısa Saç Kesimleri Modelleri

17.01.2020
765
2020 Kısa Saç Kesimleri Modelleri

2020 kısa saç kesimleri modelleri; Son birkaç sezonda olduğu gibi 2020 sezonunda da kısa saç kesimleri çok moda. Bayan kısa saç gerek kullanım kolaylığı gerekse modern ve şık duruşu nedeni ile önü alınamaz bir yükselişi var. Bu nedenle siz değerli takipçilerimize 2020 saç kesim modelleri arasında yer alan kisa sac kesimleri hakkındaki incelememizi sunuyoruz.

2020 Kısa Saç Kesimleri Modelleri

2020 saç kesim modelleri bayan tasarımları geçtiğimiz yılın modellerinden ve yeni modellerden oluşmaktadır. Kısa saçları beğeniyor, daha şık, güzel, rahat ve özgür olduklarını düşünüyorsanız hiç vakit kaybetmeden sizde yüz şekline uygun saç kesim modeli ile mutlaka buluşmalısınız.

Uzun saç modelleri ile kısa saç modellerinin yüz hatlarına verdiği imaj çok farklıdır. Bu nedenle şiddetle kısa saçları denemenizi öneriyoruz

2020 Kısa saç kesimi modelleri

Kısa saç kesimleri modelleri kime yakışır? Kısa modern saç kesimleri yuvarlak yüzlü bayanlarda mükemmel durmaktadır. Ancak bu da sadece yuvarlak yüz tipine sahip bayanların kısa saç kullanacağı anlamına gelmiyor.

Oval yüze kısa saç, sivri çeneli yüze kısa saç illaki farklı olacaktır. Bu nedenle yüz şeklinize gidecek saç modelini kuaförünüzle görüşerek kararlaştırın deriz.

Aynı saçlardan sıkıldıysanız size farklı ve şık saç kesimleri vermeye devam ediyoruz. Yukarıdaki saçların hiç birini beğenmediyseniz aşağıdaki modellerden kendinize göre şık saç kesimleri bulacağınıza eminiz.

Pixie Saç Kesimleri

Son 3 sezonun trend saç kesim modelleri arasında yer alan pixie saç kesimleri, kısa saç kesimi düşünenlerin ilk düşündüğü saç modelleri arasında yer almaktadır. Pixie saç kesimi genç gösteren saç kesimleri ve kolay şekillendirilen saç modelleri arasında yer almaktadır.

Pixie saç; Genç gösteren saç kesimleri

pixie saç modeli şekillendirme için sadece saçların tepe kısmına şekil vermeniz yeterlidir. Yıka ve çık saçlar arasında yer alan pikie saç iel havalı ve modern bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Orta Boy Saç Kesimleri: Long Bob

Long bob saç kesimleri ile hem hacimsiz saçlarınıza hacim verebilir, hem de geniş alnınızı kapatabilirsiniz. Hacimsiz saçlara hacim katmak için saçlara uzunlu kısalı kat attırarak daha dolgun ve hacimli bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Long bob saç

Long bob stili ile geniş alnınızı kakül ile kapatabilirsiniz. Ancak “ben daha düz saç kesimi istiyorum diyorsanız long bob ünlülerin saç modelleri kesimleri yaptırabilirsiniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Kahve Köpüğü Saç Rengi-Nasıl Elde Edilir-Kimlere Yakışır?

Yeni Trend Saç: Tiger Eye

Saç kesimleri ile farklılık yaratmak, dikkat çekmek ve bunları yaparken de doğal görünmek istiyorsanız yeni çıkan balyaj trendi olan tiger eye saç modelini denemelisiniz.

Tigers eye saç

Tiger eye saç kime yakışır diyorsanız koyu tondaki saçlara doğal görünüm sunmakta ve bambaşka bir güzellik vadetmektedir.

Kısa Punk Saç Modelleri Bayan

Modern kısa saç modelleri arasında yer alan punk saç modelleri ile çok daha alımlı ve cool görüneceksiniz. Sınır tanımayan, asi, kuralsız ve farklı bir duruş için punk saçı mutlaka denemelisiniz.

2020 Punk saç kesimi

Punk Saç Modelleri Başlıklı yazımızda punk saç kesimleri, punk saç modelleri ve punk saç ile yapılan saç modelleri hakkında bilgi verilmektedir. Dilerseniz inceleyerek punk saç hakkındaki sorularına cevap bulabilirsiniz.

Kısa Katlı Küt Saç Modelleri

Katlı kısa küt saç kesimi kullanıcısına sağladığı modern ve şık görünümün en hoş yansımalarını sunmaktadır. Kısa katlı düz saç kesimi dalgalı kısa katlı saç, düz kısa katlı saç, kıvırcık kısa katlı saç şeklinde çeşitlendirilebilir.

Kısa katlı küt saç

Katlı kısa saç kesimi her yaştan bayana yakışmaktadır. Enerjik, pozitif, dinamik ve genç görünmek için katlı kısa saç kesimi deneyebilirsiniz.

Katlı Kısa Saç Kimlere Yakışır?

Çok çeşitliliği olan katlı kısa saç modelinin kullanımı en rahat saç modelleri arasında olduğunu ve hemen hemen her yüz şekline yakıştığını da belirtelim. Dikdörtgen yüz şekline sahip olanlar biraz daha şanslı, çünkü katlı kısa saç kesimi ile daha çekici görünecekler.

2020 Kısa Saç Kesimleri Modelleri

Kısa Bob Saç

Kısa bob saç kesimi ile saçlar çok daha hacimli ve dolgun görünecektir. İnce telli saç ve seyrek saç kullanıcıları katlı kısa saç tercih ederek çok daha gür görünümlü saçlara kavuşabilirler.

Kısa bob saç seçenekleri de çok fazladır. Yüz şekline göre kısa bob saç kesimi yaptırarak yeni bir imaja kavuşabilirsiniz.

bob saç modelin seçenekli arasında küt bob saç kesimi asimetrik bob saç kesimi, ters bob saç kesimi, lob saç kesimi, geleneksel a-line bob saç kesimi, dalgalı bob saç kesimi, pixie bob saç kesimi, asi bob saç kesimi gibi kısa saç kesimi çeşitleri bulunmaktadır.

bob saç kesimi

Kıvırcık ve dalgalı saçlar için kısa bob saç omuz hizasında veya daha kısa kesilebilir.

Bob Saç Kime Yakışır?

Bob saç her yüz şekline yakışır diyebiliriz. Seçeneğinin çok çeşitli olması her yüz şekline uyum sağlamasını kolaylaştırıyor.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   2020 Küt Saç Modelleri

Hangi Yüz Şekline Hangi Bob Saç Yakışır?

Yuvarlak yüz şekline katlı bob çok hol olmaktadır. Yüz şekline göre katlar çıkılarak yüz hatlarınız daha şekilli görünebilir.

Kalp Yüz Şekline Hangi Bob Saç

Küt bob saç modelleri tam da size göre diyebiliriz. Saçlarınızı maşa ile şekillendirirseniz daha çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Oval Yüz Şekline Hangi bob Saç

Oval yüz şekli en kullanışlı yüz şeklidir. Her türlü saç kesim modelini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bob saç kesimi içinden dilediğinizi seçerek daha çekici ve modern görünmeye ne dersiniz?

Dikdörtgen Yüz Şekline Hangi Kısa Bob Saç

Köşeli yüz şekli, uzun yüz şekli olan bayanlar için çene altında biten kısa bob saç kesimini öneriyoruz. Bu şekilde yüzünüzün keskin kıvrımlarını keserek orantılı hale getirebilirsiniz.

Kare Yüz Şekline Hangi Saç

Kare yüze sahip olanlar, omuz hizasındaki kısa bob saç kesimini denemelidir. Bu şekilde yüz hatlarınız daha estetik ve daha şekilli görünecektir.

Asker Kesimi Saç Modeli Kadın 2020

Trend saç kesim modelleri arasında yer alan bir diğer kisa sac modeli de asker kesimi saçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Tarz görünmek ve etrafınızdakilerden farklı görünerek fark yaratmak için asker kesim saç modelini tercih edebilirsiniz.

Asker saç kesimi bayan

Asker Saç Kimlere Yakışır?

Her yüz şekline rahatlıkla kullanılabilir diyeceğimiz asker kesimi saç yıka ve çık saçları olarak dikkat çekmektedir.

Asimetrik Katlı Kısa Saç

Yeni moda kısa saç kesimleri arasında yer alan asimetrik katlı kısa saç ile daha canlı ve enerjik görünebilirsiniz. Doğal görünümlü, kolay kullanıma sahip saçlar istiyorsanız asimetrik kesim kısa saçları düşünün deriz.

Asimetrik kısa saç kesimi

Asimetrik Katlı Kısa Saç Kimlere Yakışır?

Kare yüz şekli olanlar yüzlerinin kenkinlikten çoğu kez şikayet eder. Katli asimetrik saç kesimi ile yüzlerini daha oval ve daha yuvarlak bir görünüme kavuşturabilirler.

2020 Küt Saç Kesimi

Kendisini çok özleten küt saç 2020 sezonu ile tekrar trend saç modelleri arasında girmeye aday diyebiliriz.  Çene hizasında katsız ve düz olarak kesilen ve yüzü çevreleyen görünüm sergileyen küt saç hayranları 2020 sezonunda küt saç kesimi yaparak kendilerini ödüllendirebilirler.

Küt saç kesimi kısa

Küt Saç Kimlere Yakışır?

Oval yüz şekline, yuvarlak yüz şekline, yuvarlak tombul yüz şekline sahip bayanlara yakışmaktadır. Kareye yakın yüz şekli olanlar da küt saç kullanabilir.

Uzun yüz şekline sahip olanlar dalgalı küt saç kesimi kaptırarak saçlarını maşa ile doğal dalgalı hale getirebilirler.

Resim Galerisi: 2020 Saç Kesim Modelleri Bayan

 

Bir önceki makalemiz olan Ombre Modelleri, Renkleri Ve Fiyatları-Dev İnceleme başlıklı yazımızda Ombre fiyatları, Ombre modelleri ve Ombre Nedir? Nasıl Yapılır? 2019-2020 Modelleri Ve Fiyatları hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu