Tarz Kadın

Yeni Nesil Erkek Saç Modelleri

25.09.2023
1.909
Yeni Nesil Erkek Saç Modelleri

Yeni nesil erkek saç modelleri başlıklı yazımızda bu senenin erkek saçı modelleri hakkında bilgiler vereceğiz.  Bu senenin erkekler için saç modellerinin geçtiğimiz yıldan aşırı derecede bir farkı yok diyebiliriz. Zira geçtiğimiz sezon salaş saç stilleri ile birlikte doğal saç  görünümlü modelleri kullanılmaktaydı. Bu sezonda da doğal salaş saçların öne çıktığını görmek değildir.

Geçtiğimiz sezon birçok erkeğin kullandığı erkekte saç modelleri, orta boy saç modelleri olarak karşımıza çıkıyordu. Bu senenin erkek saç modeli olarak da orta boy saçları görüyoruz. Fazlaca maskülen tavrını ortaya koyulduğu orta uzunlukta saçlar bu senenin erkeksi saç modelleri olarak da öne çıkacak diyebiliriz.

Yeni Nesil Erkek Saç Modelleri

Hangi sezonunun saç modelini uygularsanız uygulayın, dikkat edeceğiniz en önemli değil yüz şekline göre saç modeli erkek stilleri uygulamaktır. Bu nedenle yüz tipiniz ile uyumlu saç modeli sizin en karizmatik, en erkeksi, en yakışıklı erkek olarak anılmanızı sağlayacaktır.

Yeni nesil en güzel erkek saçı

Yeni nesil en güzel erkek saçı

Erkek saç modelleri ve kesimleri yapılmadan önce mutlaka yüz tipi analizi yapılmalı ve bu yönde erkek için saç kesimleri ve erkek saçları için modeller uygulanmalıdır.

Yeni Nesil Erkek Saçı Orta Uzunlukta Saçlar

Birçok kişiye uzun saç sevmesine rağmen saç tipi ile uyumlu olmadığı için uzun saç kullanılmaz. Uzun erkek saçı moda olunca da ikilemde kalır. Bu senenin yeni en güzel saç modelleri arasında orta uzunlukta saçlar ilk sırada diyebiliriz.

Saçlarını çok fazla uzatamayan kıvırcık erkek saç ve kabarık erkek saç yapısını sahip olanlar bu sene kendilerini daha ön planda ve daha dikkat çekici olarak şimdiden kabul edebilirler. Özellikle yanları çok kısa saçın üst kısmı uzun olan erkek saç modelleri bu senenin erkek saç trendleri arasında yer almaktadır.

Özellikle küçük yüze sahip erkekler yanları kısa ön- üstü uzun olan saçları tercih edebilirler.

Uzun yüze sahip erkekler ise bu saç modeli yerine yanları ve üstleri aynı uzunlukta olan orta uzunlukta klasik saç kesimlerini tercih edebilirler.

Yeni Nesil Erkek Saçı (Düz Ve Uzun Saç Modelleri)

Düz saç kesimi ile de orta uzunlukta erkek saç modeli kullanabileceğiniz gibi  makine ile kesilen çok kısa erkek saç modelleri ve kısa saç erkek modelleri kullanabilirsiniz. Erkek düz saç modelleri hakkında daha fazla detay arıyorsanız Erkek Düz Saç Modelleri Ve Yapılışları başlıklı yazımızı gözden geçirebilirsiniz.

Yeni Nesil Saçlar Denilince Akla Gelen Kıvırcık Erkek Saç Ve Modelleri

Erkek kıvırcık saç modelleri ve kıvırcık erkek saç kesimleri doğru yüz tipi ile ve doğru saç kesimi ile eşleşmelidir. Böylece daha kusursuz görünüm sunabilirsiniz. Bu senenin erkek saç modası arasında kıvırcık saçlarla yapılan modellerin daha da dikkat çekmektedir. Hatta bu sene düz saç erkek stili kullanıcıları, erkek saçına perma modelleri ile saçlarını kıvırcık yaptırmaktadır.

yeni nesil erkek kıvırcık saç modeli

yeni nesil erkek kıvırcık saç modeli

Uzun yüze sahip erkekler! Yüz tipine yakışacak saç modeli bulmakta zorlanıyor musunuz? O halde kıvırcık saç modelleri ile çok daha tarz ve karizmatik görünebilirler.  Tüm yüz tiplerine yakışan kıvırcık saç modelleri hakkında daha fazla ayrıntı ve detay mı arıyorsunuz? O halde Erkek Saç Modelleri Kıvırcık Saç Tasarımları konulu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bu Senenin Erkek Saç Modası Permalı Saçlar

Kıvırcık saç sahibi olmak isteyen ancak bunu bir türlü gerçekleştiremeyen erkekler! Bu sezon kıvırcık saçlara perma erkek saç modası ile konuşabilirler.

Permalı erkek saçları hakkında merak ettiğiniz Perma Erkek Saç Modelleri 2024 başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Bu Senenin Yeni Nesil Erkek Saç Modeli Dağınık Saçlar

Dağınık erkek saç modelleri modası geçmeyen saç modeli de denilebilir aslında. Zira hemen hemen her sezon farklı saç uzunluklarında dağınık erkek saçlarını görmekteyiz.

Dağınık saç modelleri nelerdir? Dağınık saçlar kime yakışır? Hangisi saça dağınık saç tipi daha güzel olur bugün? Dağınık saç nasıl yapılır gibi soruların cevaplarını Dağınık Saç Modelleri Erkek başlıklı yazımızda inceleyebilirsiniz.

Yeni Nesil Erkek Saç Modeli Dağınık Saçlar

Yeni Nesil Erkek Saç Modeli Dağınık Saçlar

Erkek Saç Toplama Modelleri Bu Senenin Saç Trendi

Orta uzunlukta saçlar bu sene en çok kullanılan erkek saçları olarak öne çıkmaktadır. Erkek saç toplama modelleri de tam da bu noktada önem arz etmektedir.

Kısa saç erkek toplama modelleri nelerdir? Orta uzunlukta erkek saçı toplama modelleri ve uzun erkek saçı toplama modelleri hakkındaki detaylar… Saç Toplama Modelleri Erkek Stilleri başlıklı içeriğimizde görselleri ile birlikte ayrıntılı şekilde inceleyebilirsiniz.

Bu senenin erkek saç modelleri arasında kısa buzz saç modeli ilk sıradadır. Uundercut saç modeli, 3 numara saç modeli ve 5 numara saç modelini de görmekteyiz. Ayrıca önü uzun yanları kısa saç modelleri de bu senenin en trend erkek saç stilleridir. Bu  başlıkları da sitemizde aratırsanız detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Bu Senenin Erkek Saç Modelleri Ve Renkleri Modası

 

Bir önceki makalemiz olan Erkek Düğün Kombinleri: Bu Senenin En Güzel Düğün Kombinleri başlıklı yazımızda Düğün Kombinleri Erkek ve Erkek düğün kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Cenk dedi ki:

  Bana göre yeni nesil erkek saç modelleri orta uzunlukta dağınık saç modelleridir. Hem tüm yüz şekillerine yakışır hemde karizmatik gösterir. Yazıda herkese hitap eden saç modellerinden bahsetmeniz hoşuma gitti. Teşekkürler

  1. sedef dedi ki:

   Merhaba Cenk Bey, yeni nesil erkek saçları hakkındaki değerli görüşleriniz için çok teşekkürler.
   Sağlıklı ve mutlu kalın.

Tarz Kadın Blogu