Düz Saç Modelleri Erkek | Muhteşem Stiller

26.05.2024
2.877
Düz Saç Modelleri Erkek | Muhteşem Stiller

Düz saç modelleri erkek stilleri konumuzda pırasa saç modelleri erkek stilleri bilgileri vereceğiz. Erkek düz saç kesim modelleri yanında, düz saçı şekillendirme bilgileri vereceğiz. Erkeklerde saç modelleri arasında en çok modele ve saç kesimine sahip olan saç tipi düz saç tipidir. Düz sert saç modelleri erkek için şekil alması zor gibi görünmektedir. Ancak düz sert saç modeli için bile dikkat çekici erkek saç stilleri bulunmaktadır. İşte detaylar…

Erkek Düz Saç Modelleri Ve Yapılışları

Düz saç modelleri erkek stillerinde model seçeneğinin fazlalığını ne yazık ki bilmemektedir. Oysaki erkek duz sac modelleri kullanan erkekler saçlarına istedikleri şekli verebilirler.

Erkek düz saç modelleri ve yapılışları

Perçemli erkek düz saç modeli

Düz saç erkek modelleri arasında kısa düz saç modeli erkek, düz uzun saç modeli erkek öne çıkmaktadır. Ek olarak kaküller, alman saç stili, orta uzunlukta düz saçlar, düz yeni nesil asker traşı vardır. Ayrıca  önü uzun arkası kısa saç kesimi, atkuyruğu saç, ingiliz saç tarzı, subay traşı, fade saç ve undercut saç kesimi de vardır.

Düz Saçlı Erkekler Saçlarını Nasıl Kestirmeli? Kısa Düz Saç Kesimleri

Erkek kısa düz saç seçenekleri, uzun düz saçlara uğraşmak istemeyen düz saçlı erkeklerin en çok kullandığı saç modelleridir. Önü uzun arkası kısa saç stilleri, düz saçlarda çok daha dikkat çekici ve tarz durmaktadır.

Kısa Kesim

Bu senenin tarz erkek saç modası denilince karşımıza erkek çok kısa saç modelleri ilk sıralardadır. Ancak önü uzun arkası kısa erkek saç modelleri, orta uzunlukta saçlar da popüler saçlardandır. Yeni nesil asker traşı ve amerikan subayı saç kesimi de sık tercih edilen en güzel düz erkek saç stilleridir.

Uzun Kesim

Özellikle yanların kazıtılıp üstlerin uzun bırakıldığı erkek saç stilleri genç erkek saç modelleri olarak günümüzün erkek saç modası diyebiliriz. Bu saç modelinde saçların uzun kısmı at kuyruğu veya yarım topuz şeklinde bağlayın. Böylece çok daha tarz ve dikkat çekici görünebilirsiniz.

Düz uzun saç modelleri erkek

Düz uzun saç modeli erkek

Yanları 0 numara saçtan başlayarak tepe noktasına doğru kademeli olarak kestirebilirsiniz. Tepe kısmının uzun bırakıldığı erkek düz saç kesim modelini de deneyebilirsiniz. Bu modelde saçın tepe kısmını saç spreyi veya jölesi ile arkaya doğru yatırabilir veya yukarı doğru tarayabilirsiniz.

Düz Uzun Saç Modelleri Erkek

Erkek düz saç stilleri arasında uzun düz saç modellerini de görüyoruz. Orta uzunlukta uzun düz saç modeli, en çok kullanılan erkek saç model olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sene yanları kısa, üstlerin uzun saç kesimleri de düz uzun erkek saç kesim modellerinin arasındadır.

Siz de orta uzunluktaki uzun saç kesimlerini ortadan ayrılan erkek saç modelleri saç şekillendirmesi yapabilirsiniz.  Ayrıca Alman saç stili ve ingiliz tarzı erkek saç modelleri şeklinde kullanabilirsiniz.

Alman saç stili erkek düz saç modelinde saçlar yandan ayrılarak jöle veya saç spreyi ile yatırılarak kullanılmaktadır. Bu saç modelinde düz saç kesimi kulak hizasında saç kesimi şeklindedir. Böylece tarz ve havalı görünebilirsiniz.

Kısa düz saç modelleri erkek

Kısa düz saç modeli erkek

İngiliz saç stilinde de kulak hizasında saç kesimi, saçlarınızı kulak üstünden üç parmak yukarıdan ayrılmaktadır. Ardından saç jölesi ve saç spreyi ile doğal bir görünüm yakalayacak şekilde şekillendirilmektedir. Böylece daha tarz saçlara sahip olabilirsiniz.

Orta Uzunlukta Düz Saçlar

Orta uzunlukta erkek düz saç modellerinden bir diğer model ise kaküllü yuvarlak saç kesimidir. Bu modelde ensedeki saçlar düz bir şekilde kesilerek kakül ile birlikte uyumlu hale getirilmektedir. Böylece daha karizmatik görünebilirsiniz.

Orta uzunlukta saçlarda ortadan ayrılan katlı saç modeli, en çok kullanılan erkek düz saç modelidir.

Aşağıdaki resim galerisinde erkek düz saç modeli ve yapılışlarından oluşan resim galerisini sunuyoruz. Daha fazla detay ve ayrıntı için inceleyebilir sorularınızı, öneri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Resim Galerisi: Erkek Saç Modeli Düz Stilleri

Bir önceki makalemiz olan Kahverengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Olur? başlıklı yazımızda Kahverengi Pantolonun Altına Ne Renk Ayakkabı Gider Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu