Erkek Kıvırcık Saç Modelleri 2024-Son Trendler

17.12.2023
3.005
Erkek Kıvırcık Saç Modelleri 2024-Son Trendler

Erkek kıvırcık saç modelleri 2024, yüz tipi ve saç tipi doğrultusunda belirlenerek doğru kıvırcık saç modelleri erkek stilleri uygulanmaktadır. Bu sene kıvırcık saçlı erkek için tarz ve karizmatik erkek saçları öne çıkmaktadır. Erkekler saç modeli ve saç kesimleri konusunda merak edilen erkek kıvırcık saç kesim modelleri hakkındaki detayları araştırdık.

Ek olarak kısa kıvırcık saç kesimi erkek ve uzun kıvırcık saç erkek hakkında merak edilenleri derledik. Erkek saç modelleri kıvırcık saç tasarımları hakkında detaylar için yazımızı incelemeli ve görsellere göz atmalısınız.

En tarz erkek saç modelleri arasında yer alan kıvırcık saç kesimi erkek stilleri, bu senenin erkek saç modası arasındadır. Kıvırcık saçlı erkekler için saç modelleri düz saçlı erkekler veya dalgalı saça sahip olan erkeklerden biraz daha zordur. Ancak kivircik sac modelleri erkek stilleri yüz şekline göre uygulandığı zaman  sizden daha karizmatiği olmayacaktır.

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri 2024 Nelerdir?

Erkek kıvırcık saç modelleri 2024, genel kıvırcık saç ve önü kıvırcık saç modelleri şeklinde ayrılmaktadır. Erkeklere en çok yakışan kıvırcık saç modelleri hakkında farklı tasarımlar bulmak gerekir. Düz saçlara sahipseniz ve kendi tarzınızda bir değişim yapmak için kıvırcık erkek saç modeli detaylarını bilmelisiniz.

en güzel erkek saç modelleri kıvırcık

en güzel erkek saç modelleri kıvırcık

Kıvırcık Kısa Saç Modelleri Erkek

Kısa kıvırcık saç erkek modelleri farklı karşımıza farklı stillerde çıkmaktadır. Özellikle önü kıvırcık erkek saç modelleri arkası kısa önü uzun seçeneklerde Kolay şekil alan erkek saçı ve bakımı kolay olan erkek saçı  modelleri arasında kısa kıvırcık saçlar ilk sırada yer almaktadır.

Erkek kısa saç modelleri özellikle kıvırcık saçlarda çok kullanılmaktadır. Kıvırcık saç bakımı için vaktiniz yok ise çok kısa saç modelleri erkek arasından seçimler yapabilirsiniz.

Kısa kıvırcık saç modelleri erkek stilleri ve çok kısa saç modelleri olarak kıvırcık saç amerikan saç kesimi, kıvırcık saç subay traşı vardır. Ayrıca kıvırcık 3 numara saç, kıvırcık 4 numara saç ve kıvırcık 5 numara saç da trend erkek kivircik sac modelleri arasındadır.

Gür ve güçlü saçlara sahipseniz arkası kısa tepe kısmı uzun kıvırcık erkek saç modelleri uygulaması yaptırabilirsiniz.

2024 erkek saç modelleri kıvırcık saç tasarımları-kısa kıvırcık saç

2024 erkek saç modelleri kıvırcık saç tasarımları-kısa kıvırcık saç

Uzun Kıvırcık Saç Modelleri Erkek

Bu senenin uzun kıvırcık saç erkek stilleri arasında orta uzunlukta ve çok uzun saçları şeklindedirf. Çünkü uzun saç modelleri kadın için ne kadar önemli ise erkek içinde o kadar önemlidir.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Uzun Saç Kimlere Yakışır Erkek

qivirciq sac modelleri erkek stilleri arasında bonus saç erkek modeli de vardır. Özellikle genç erkek kıvırcık saç modelleri 2024 arasında bonus saç modelini sıklıkla görüyoruz.

Uzun kıvırcık saç modeli

Uzun kıvırcık saç modeli

Saçlarınıza düzenli bakım yapabilirseniz kıvırcık saç uzun modelleri kullanabilirsiniz

Underkut Saç Modeli Kıvırcık Saç Erkek

Saçların tepe kısmı uzun arka kısımları çok kısa olan saç modeline undercut saç modeli denmektedir.

Son dönemlerde trend erkek saç modelleri arasında yer alır. Aslında yeni sezon erkek saçları  önü uzun arkası kısa saç modelleri kıvırcık saçlar ile de yapılmaktadır. Yani önü kıvırcık erkek saç modelleri arasında underkut saçlarda vardır.

Kıvırcık saça sahip erkek ünlülerin saç modelleri arasında da undercut saç modeli dikkat çekmektedir.

Kıvırcık undercut saç modeli erkek

Kıvırcık undercut saç modeli erkek

Yanlara Çizik Atılan Kıvırcık Saç Modeli Erkek

Farklı kıvırcık saç stilleri erkek tasarımları mı arıyorsunuz? O halde saçlarınızın yan tarafına ve ense kısmında çizik arttırarak kullanabilirsiniz. Saça çizik atma, özellikle önü uzun arkası kısa saç modellerinde çok görüyoruz.

Kıvırcık Saç Modelleri Erkek Yanlar Kısa

Yeni nesil kıvırcık saç modelleri erkek stillerinde yanları kısa saçlar da öne çıkmaktadır. Hatta düz saçlı beyler yanları kısalttıktan sonra uzun bırakılan üst kısımlara perma yaptırarak kullanmaktadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Perma Erkek Saç Modelleri 

Kıvırcık Saç Kesim Modelleri Erkek

Erkek kıvırcık saç modeli kesimleri farklı tasarımlara sahiptir. Hafif kıvırcık saç modelleri erkek stilleri ve tam kıvırcık saç modelleri erkek stilleri yüz tipi doğrultusunda belirlenmektedir.

Kivircik erkek sac modelleri kesimleri kaküllü modellerden perçemli modellere kadar seçenek sunmaktadır. Son dönemlerde kıvırcık saç yanlar kısa üst kısmı uzun olarak kullanılmaktadır.

Kıvırcık saç kısa bob kesim, orta uzunlukta saç düz kesim bu senenin modelleri arasındadır. Ayrıca omuz hizasında dağınık kesim, buzz erkek saç kesim de öne çıkmaktadır. Yüz şekli doğrultusunda kıvırcık saç sakal kesimi de kullanabilirsiniz.

Kıvırcık Saç Bakımı

Düzenli yapılan saç bakımı ile saçlarınız çok daha havalı ve dikkat çekici olacaktır. Yani yüz şekline uygun kesilen kıvırcık saçlar düzenli bakım ile korunmalıdır.

  • Saçlar sık sık yıkanmalıdır.
  • Özellikle kabarık kıvırcık saçlar için saç kremi kullanılmalıdır. Ayrıca uzun saçlar 15 günde bir kez saç bakım maskesi ile korunmalıdır.
  • Erkek kıvırcık saç şampuanı mutlaka saç tipine ve yoğunluğuna göre belirlenmelidir.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin kıvırcık erkek saç modelleri görsellerini bulabilirsiniz.

Resim Galerisi:  Kıvırcık Erkek Saç Modelleri

 

Bir önceki makalemiz olan Tarz Takım Elbise Modelleri Erkek 2024 başlıklı yazımızda 2021 Takım Elbise Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu