3 Numara Saç Modelleri İle Uyumlu Sakal Modelleri 2024 (13+fikir)

27.12.2023
1.309
3 Numara Saç Modelleri İle Uyumlu Sakal Modelleri 2024 (13+fikir)

3 numara saç modelleri, erkek saç modelleri çerçevesinde her sezon kullanılan saç modelleri arasındadır. Doğru yüz şekli ile eşleştirilen 3 numara erkek saç modelleri, havalı ve karizmatik görünüm sunmaktadır. Sakalsız 3 numara saç veya sakallı 3 numara saç modeli kullanabilirsiniz. Ayrıca yanlar 1 üstler 3 gibi 3’e vurulmuş saç modelleri ile de son derece karizmatik görünebilirsiniz. Gelin şimdi hep birlikte 3 numara saça yakışan sakal modelleri detaylarını görelim.

3 Numara Saç Sakal Modelleri

3 numara saç sakal modelleri, uzun ve orta uzunlukta saç modeli kullanmak istemiyorsanız 3 numara saç stilleri ile rahat saçlara sahip olabilirsiniz.

3-numara-sac-erkek

en havalı 3 numara saç ile sakal erkek

Kısa saç modeli arasında yer alan 3 numara traş, traş makinesi ile yapılan saç modelidir. 2 ila 2 buçuk santim arasındaki saç boyu ile rahat ve tarz üç numara saç sizlerle olacaktır. Peki, 3 numara saç stilleri nelerdir?

Saçın her tarafına 3 numara yapmak istemiyorsanız farklı şekillerle saçlara hareket ve farklı form kazandırabilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı > Sakal Nasıl Bırakılır-Sakal Nasıl Kesilir

Özellikle yuvarlak yüze sahip olan kişiler yanlar 1 üstler 3 numara saç traşı  kullanmaktadır. Böylece çok daha tarz ve karizmatik saçlar ortaya çıkmakta yüz şekli daha da orantılı olmaktadır.  Sakallı veya sakalsız 3 numara saç stili her yaşta kullanabilirsiniz. Ancak daha çok sakallı kullanılmaktadır. 3 numara erkek saçları ile kirli sakal, uzun sakal, gür sakal, hilal bıyıklı keçi sakal kullanabilirsiniz.

 3 Numara Saç Sakalsız

Özellikle öğrenciyseniz sakalsız 3 numara saç modeli senin için daha uygun olacaktır. Yanlar 1 üstler 3 veya yanlar 3 üstler 5  saç modelini sakalsız olarak kullanabilirsiniz.

Sakalsiz-3-numara-sac

Sakalsız 3 numara saç

Yanlar 3 numara olduğu zaman tepe kısmına dilediğiniz uzunlukta bırakabilirsiniz.

3 Numara Saçlara Yakışan Sakal Modelleri

Aslında 3 numara saç stilleri ile kirli sakal daha çok sık kullanılmaktadır. Kadınların erkeklerde beğendiği saç modeli arasında yer alan 3 numara saçlar ve kirli sakal modellerini mutlaka denemelisiniz.

Özellikle klasik saçlardan sıkılanlar ve radikal değişiklik yapmak isteyenler kirli sakal ve 3 numara saç kullanabilirler. Ful 3 e vurulmuş saç istemeyenler yanlar 0 üstler 3 şekline yaptırabilirler.

Aslında yüz şekline uygun sakal modellerinin hepsini 3 numara saç ile eşleştirebilirsiniz. Yüz şeklinize uygun sakal modeli hakkında yeterli bilgiye sahip değil misiniz?

O halde Yüz Şekline Göre Sakal Modelleri- Bu Senenin 40+ Sakal Modeli başlıklı yazımıza göz atsanız iyi olur.

3 Numara Saç Çizik Modelleri

Kısa saçlarda çizik modelleri her zaman daha karizmatik ve daha tarz görünmenizi sağlayacaktır. Saç modeli 3 numara ise saça çizik alternatifleri daha fazla olacaktır. Özellikle yanlar 1 üstler 3 olan saç modelinde şakak hizasına çizik arttırabilirsiniz.

3-numara-sac-cizik-modelleri

3 numara saç çizik modelleri

Komple 3 numara saç kesiminde ise dilediğiniz bölgeye çizik yaptırabilirsiniz. Günümüzde çok fazla saç çizik modelleri seçenekleri vardır. Yaşınıza ve tarzınıza uygun saç çizikleri arasından seçim yapabilirsiniz.

3 Numara Erkek Saç Modelleri

Özellikle özgüveni tam olan erkeklerin daha çok kullandım 3 numaralı saç ile daha karizmatik görünebilirsiniz. Saç 3 numara, şekillendiriciden uzak duran rahat erkeklerin rahat saçları olarak da öne çıkmaktadır.

Özellikle yüz hatları daha belirgin erkeklerde çok daha karizmatik görünüm sunan 3 numara saç modelini mutlaka denemelisiniz.

3-numara-sac-stilleri

3 numara saç stilleri -üstler 3 yanlar 0

Yazlık erkek kısa saç modeli olarak bilinen 3 numara saçlar aslında dört mevsim kullanılan saçlardır. Alın kısmına farklı form kazandırarak da yapabilirsiniz. Böylece daha modern ve tarz saçlar sizinle demektir.

Maskülen saç modeli arasında yer alan 3 numara saç, sınav farklı bir renk katmak isteyen erkeklerin tercihidir.

Okurlarımız buna da baktı ⇒Kısa Erkek Saç Modelleri Ve Saç Trendleri

3 numara saçların size yakışıp yakışmayacağını deneme yanılma yoluyla anlayamazsınız. Çünkü aşırı kısa kesilen saç 3 numara sonrasında en az 2 ay yeterli uzunluğa ulaşamayacaktır. Bu nedenle kuaförünüz ve fikir alışverişi yapabilir veya 3 numara saç deneme programıyla onu belirleyebilirsiniz. Görsel kaynağı; pinterest

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin 3 numara saç modeli görsellerini derledik. Daha fazla detay ve ayrıntı için 3 numara traş modellerini inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: 3 Numara Saç Erkek

 

Bir önceki makalemiz olan Kahverengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Olur? başlıklı yazımızda Kahverengi Pantolonun Altına Ne Renk Ayakkabı Gider Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu