Uzun Boylu Erkek İçin Kısa Ve Uzun Saç Modelleri

17.09.2021
1.942
Uzun Boylu Erkek İçin Kısa Ve Uzun Saç Modelleri

Uzun boylu erkek İçin saç modelleri başlıklı yazımızda uzun boylu erkeklere yakışan saç modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Yüz tipine göre erkek saç modellerinin kişiyi olduğundan daha tarz ve karizmatik gösterdiği herkes tarafından bilinmektedir.

Uzun boylu erkekler için saç modelleri, kısa boylu erkekler için saç modelleri, şişman erkekler için saç modelleri ve zayıf erkekler için saç modelleri farklılık göstermektedir. Erkek saç modelleri doğru saç stilleri ile uygulandığı zaman daha etkili sonuçlar almak ve tüm ortamlarda fark edilmek mümkündür.

Uzun Boylu Erkek İçin Saç Modelleri (Kısa Ve Uzun Saç)

Yeni saç modelleri erkek stilleri uzun boylu erkekler için de yeni tasarımları öne çıkarmaktadır. Birbirinden farklı ve tarz erkek saç modelleri, beylerin beğenisine sunulmaktadır.

Uzun boylu zayıf erkek saç modelleri

Uzun boylu zayıf erkek saç modelleri

Uzun boylu yapınız ile birlikte belirgin ve kemikli yüz hatlarına sahipseniz, yanları kısa üstü uzun saç modelleri arkaya doğru taranarak kullanabileceğiniz gibi, üst kısımları dağınık formda da kullanabilirsiniz.

Uzun boylu kalıplı bir yapınız ve yuvarlak yüz hattınız var ise orta uzunlukta saç modellerini dağınık formda kullanabilirsiniz.

Uzun boylu erkeklere yakışan saç modelleri arasında  5 numara saç modeli, erkek kısa saç modelleri stilleri çerçevesinde ful dağınık tarzda kullanılmaktadır. Sizde 5 numara saç kesimi erkek stilini dilersiniz arkaya doğru tarayarak, dilerseniz de sağ sola rastgele tarayarak kullanabilirsiniz.

Uzun Boylu Erkeklere Yakışan Günlük Saç Modelleri (Kısa Ve Uzun Saç)

Uzun boylu zayıf erkek saç modelleri günlük stilleri arasında karşımıza çıkan ilk saç modeli dağınık kısa saç modeli ve dağınık dalgalı saç modelidir. Dağınık saç erkek stili için en çok tercih edilen, en tarz erkek saç kesimi, kısa saç kesimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Zira erkekte kısa saç, dağınık formda daha sık kullanılmaktadır.

Uzun boylu erkek saçları

Uzun boylu erkek saçları

Uzun boylu erkeğin saç modeli olarak, orta uzunlukta katlı saç kesimi de günlük saç modelleri erkek stillerinden özel gün ve gece erkek saç modellerine kadar rahatlıkla tercih edilebilir.

Boynun ortasında biten orta uzunlukta erkek tarz saç kesimi ile saçlarınızı dilerseniz dağınık dilerseniz de jöle veya sabitleyici ile şekillendirilmiş formlarda kullanabilirsiniz.

Uzun Boylu Erkeklere Yakışan Saç Modelleri (Yeni Saç Modeller)

Kısa boylu erkekler için saç modelleri kullanıcısını daha uzun gösterecek şekilde tasarlanmaktadır. Uzun boylu erkek, saç modeli belirlerken böyle bir kaygısı yoktur. Bu nedenle birçok saç modeli uzun boylu erkekler tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır.

Bu senenin erkek saç modası çerçevesinde kısa erkek saç kesim modelleri veya uzun saç erkek modelleri rahatlıkla tercih edilebilir. Uzun ve zayıf erkek saç modeli tercih ederken dikkat edeceğiniz tek detay, ince uzun boynunuzu daha da ince ve uzun gösterecek saç modellerinden kaçınmanız şeklindedir. Bu nedenle orta uzunlukta saç modelleri ile çok daha tarz bir karizmatik görüneceğinizi asla unutmayın.

Uzun boylu erkeklere yakışan saç modelleri

Uzun boylu erkeklere yakışan saç modelleri

Uzun boylu erkekler için önerilen saç modelleri kulak hizasında biten dalgalı veya kıvırcık saç modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.  Erkek yüz tipini belirleme testi yaptıktan sonra yüz tipinize göre saç kesimleri tercih edilebilir.

Aşağıdaki resim galerisinde esmer uzun boylu erkekler için saç modellerinden, sarışın uzun boylu erkekler için saç modelleri ne kadar tarz saç modelleri erkek stilleri görselleri paylaşılmıştır. Daha fazla ayrıntı ve fikir için görselleri inceleyerek düşüncelerinizi yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Resim Galerisi Uzun Boylu Erkeklere Göre Saç Modeli

Bir önceki makalemiz olan Düz Saç Modelleri Erkek | Muhteşem Stiller başlıklı yazımızda Düz saç ve Erkek Düz Saç Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu