Straplez Gelinlik Modelleri Kimlere Yakışır?

05.08.2022
3.893
Straplez Gelinlik Modelleri Kimlere Yakışır?

Straplez gelinlik modelleri kimlere yakışır? Konumuzda straplez gelinlik ne demektir sorusunun cevabı ile birlikte kimlere yakışacağı konularını göreceğiz. Geçmişten günümüze gelinlik modası sürekli değişim gösterse de modasını hiç kaybetmeyen gelinlik modelleri vardır.

Straplez transparan gelinlik modelleri de modası geçmeyen gelinlikler arasındadır.Yeni sezon straplez gelinlik modelleri şık tasarımları ile dikkat çektiği gibi birçok kişiye kusursuz görünüm sunmaktadır.

Straplez Gelinlik Nedir? Nasıl Olur?

Kolsuz, askısız gelinlik denilince akla straplez gelinlik gelir. Straplez gelinliğin en önemli detayı yaka modelidir. Asimetrik yaka, M yaka, Kalp yaka veya Öpücük yaka seçenekleri vardır. Vücut yapısına göre doğru seçeneği bulmak ve kullanmak gerekir.

Tüm bu modellerin dışında düz straplez gelinlikler de en çok tercih edilen seçenekler arasındadır.

Kalp yaka gelinlik straplez 2023

Öpücük yaka gelinlik de denilen straplez gelinlikler arasında dantel, balık model, kuyruklu straplez gelinlik vardır. Ayrıca straplez prenses gelinlik ve straplez kabarık gelinlik de güzelliği ile öne çıkmaktadır.

Çeşitli modellere uyum sağlayan straplez gelinlikler gelin adayları tarafından her sene çokça tercih edilir.

Straplez Gelinlik Modelleri Kimlere Yakışır?

Straplez gelinliklerin çokça tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi de her vücut tipine uyum sağlamasıdır. İster kilolu ister zayıf ister kısa ister uzun boylu olsun bütün gelin adayları straplez gelinliği severek tercih etmektedir.

Tek parça gelinlik modelleri arasında yer alan M yaka straplez gelinlik küçük göğüslü gelinler içindir. Straplez gelinlik genelde küçük göğüslü, geniş omuzlu bayanların tercihidir. Ayrıca dikdörtgen vücut tipine, estetik gerdan ve kol yapısına sahip olanlara yakışmaktadır.

Derin dekolteli straplez gelinlik kabarık ise uzun boylu bayanlarda büyüleyici olmaktadır. Son dönemlerde illüzyon tül yaka straplez gelinlikler de öne çıkmaktadır. Takı sevmeyen biri iseniz illüzyon yaka denemelisiniz.

Straplez gelinlikler kabarık veya düz tercih edilebileceği gibi iki parça gelinlik veya tek parça gelinlik olarak da tercih edilir.

Straplez gelinlikler in yaka kısmında birçok farlı model tercih edilebilir. Bunların başında öpücük yaka gelinlik, düz yaka gelinlik, kalp yaka gelinlik veya açık giysi yaka gelinlik olarak vücut tipine göre farklı model tercihleri sunmaktadır.

Sade ve şık olmak isteyen gelin adayları hayallerindeki gelinliği straplez gelinliklerde rahatlıkla bulabilmektedirler.

Beyaz Straplez kabarık gelinlik

Kabarık Straplez Gelinlikler

Birçok modeli üzerinde rahatça kaldıran straplez gelinlik modellerinde en çok tercih edilen modellerden bir tanesi de kabarık straplez gelinliklerdir.

Özellikle yeni seoznda straplez gelinlik modası öne çıkmaktadır. Sadelikten hoşlanmayan gelin adaylarının başlıca tercihlerinden olan kabarık straplez gelinlikler mat taşlar, inciler, renkli parlak taşlar vb. ile süslenmektedir. Özellikle straplez prenses model gelinlik denemelisiniz.  gelin adaylarını adeta bir prensese çevirebilmektedir.

Kabarık straplez gelinlikler, uzun boylu gelin adayları tarafından tercih edilirse hoş bir görüntü yakalanır. Kendi düğünlerinde göz kamaştırmak isteyen gelin adayları parlak aksesuarlarla süslenmiş kabarık straplez gelinlikleri severek mutlulukla taşımaktadır.

Her sene olduğu gibi yeni sezonda straplez gelinlik modelleri gelinlik modası öncüsüdür. Straplez gelinlik fiyatları çok yüksek değildir. Bu nedenle hemen hemen tüm gelin adaylarının hayallerini süslemektedir.

En çok satan gelinlik modelleri arasında straplez gelinlikler de vardır. Bu nedenle model seçeneği sayısızdır. Vücut tipine uygun gelinlik kesimi tercihi ile en güzel straplez gelinliği giymelisiniz.

straplez dantelli gelinlik

Dantel Straplez Gelinlikler

Asaletin simgesi haline gelen dantel, straplez gelinlikleri süslediği anda gelinliği başka bir boyuta taşımaktadır. Straplez gelinliklerin başında dantellerle süslenen asil gelinlikler de yerini almış.

Yeni sezon straplez dantelli gelinlik; Dantel hem şık hem zarif görünmek isteyen gelin adaylarının severek giyeceği gelinlik modelleri arasında yerini almaktadır.

Straplez gelinlik saç modeli

Satraplez Gelinlik Saç Modelleri

Gelinlik modelleri straplez olunca saç modelleri de özenli seçilmelidir. Duvak kullanacaksanız toplu saç modelleri, gelin alın tacı kullanmayı düşünüyorsa açık saç modelleri kullanarak, tarz gelin başı yapmalısınız.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Gelin saç modelleri (yeni çıkan)

Aşağıda straplez gelin kabarık ve straplez prenses gelinlik modelleri resim galerimiz sizlerle…

Resim galerisi: Straplez gelinlik

 

 

Bir önceki makalemiz olan Patlayan Duvak Modelleri Ve Fiyatları başlıklı yazımızda Patlayan Duvak Modelleri Ve Fiyatları hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu