Tarz Kadın

 Straplez Gelinlik Modelleri 2021

18.10.2020
2.222
 Straplez Gelinlik Modelleri 2021

Straplez Gelinlik Modelleri 2021; Geçmişten günümüze gelinlik modası sürekli değişim gösterse de modasını hiç kaybetmeyen gelinlik modelleri bulunmaktadır. Straplez transparan gelinlik modelleri de modası geçmeyen gelinlikler arasında yer almaktadır. 2020 straplez gelinlik modelleri şık tasarımları ile dikkat çektiği gibi 2020 sezonunda da tercihlerde önde olacak gibi duruyor.

Gelin adaylarının her daim severek tercih ettikleri modellerden bir tanesi de straplez gelinlik modelleri 2020 seçenekleridir.

 Straplez Gelinlik Modelleri 2021

Görünüşleri ve aksesuarları yıllara göre değişse de straplez gelinlik her dönemde sıklıkla tercih edilecek modellerin başında gelmektedir.

Kalp yaka gelinlik straplez 2021

Öpücük yaka gelinlik de denilen straplez gelinlikler arasında dantel öpücük yaka gelinlik, balık model öpücük yaka gelinlik, kuyruklu straplez gelinlik, straplez dantelli gelinlik, straplez kabarık gelinlikler ve benzeri pek çok model seçeneği vardır.

Çeşitli modellere uyum sağlayan straplez gelinlikler gelin adayları tarafından her sene çokça tercih edilmelerinden ve kalıcı bir modaya sahip olmasından dolayı her sene sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Straplez gelinliklerin çokça tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi de her vücut tipine uyum sağlamasıdır. İster kilolu ister zayıf ister kısa ister uzun boylu olsun bütün gelin adayları straplez gelinliği severek tercih etmektedir.

Straplez gelinlikler kabarık veya düz tercih edilebileceği gibi iki parça gelinlik veya tek parça gelinlik olarak da tercih edilebilmelerinden dolayı gelin adaylarınca oldukça rağbet görmektedir.

Straplez gelinlikler in yaka kısmında birçok farlı model tercih edilebilir. Bunların başında öpücük yaka gelinlik, düz yaka gelinlik, kalp yaka gelinlik veya açık giysi yaka gelinlik olarak vücut tipine göre farklı model tercihleri sunmaktadır.

Sade ve şık olmak isteyen gelin adayları hayallerindeki gelinliği straplez gelinliklerde rahatlıkla bulabilmektedirler.

Straplez kabarık gelinlik

Kabarık Straplez Gelinlikler

Birçok modeli üzerinde rahatça kaldıran straplez gelinlik modellerinde en çok tercih edilen modellerden bir tanesi de kabarık straplez gelinliklerdir.

Özellikle 2020-2021 straplez gelinlik modasında öne çıkmaktadır. Sadelikten hoşlanmayan gelin adaylarının başlıca tercihlerinden olan kabarık straplez gelinlikler mat taşlar, inciler, renkli parlak taşlar vb. ile süslendiklerinde gelin adaylarını adeta bir prensese çevirebilmektedir.

Kabarık straplez gelinlikler uzun boylu gelin adayları tarafından tercih edildiklerinde hoş bir görüntü yakalamaları kaçınılmaz olmaktadır. Kendi düğünlerinde göz kamaştırmak isteyen gelin adaylarımız parlak aksesuarlarla süslenmiş kabarık straplez gelinlikleri severek mutlulukla taşıyacaklardır.

Her sene olduğu gibi yeni sezonda straplez gelinlik modelleri gelinlik modasının öncüsü olmakla beraber fiyatlarının çok yüksek olmamasıyla da gelin adaylarımızın hayallerini süslemektedir.

En çok satan gelinlik  modelleri arasında yer alan straplez gelinlikleri, artık gelin adayları her gelinlik mağazalarında rahatça bulmaktadırlar.

straplez dantelli gelinlik

Dantel Straplez Gelinlikler

Asaletin simgesi haline gelen dantel, straplez gelinlikleri süslediği anda gelinliği başka bir boyuta taşımaktadır. Straplez gelinliklerin başında dantellerle süslenmiş asil gelinlikler de yerini her sene olduğu gibi sağlamlaştıracaktır.

Straplez dantelli gelinlik; Dantel hem şık hem zarif görünmek isteyen gelin adaylarının severek giyeceği gelinlik modelleri arasında yerini almaktadır.

Straplez gelinlik saç modeli

Satraplez Gelinlik Saç Modelleri

Gelinlik modelleri straplez olunca saç modelleri de özenli seçilmelidir. Duvak kullanacaksanız toplu saç modelleri, gelin alın tacı kullanmayı düşünüyorsanız açık saç modelleri kullanmanız tarz gelin başı yapmanızı sağlayacaktır.

Aşağıda straplez gelinlik modelleri 2020-2021 resim galerimiz sizlerle…

Resim galerisi: Straplez gelinlik

 

 

Bir önceki makalemiz olan Nişan İçin Saç Modelleri Kataloğu 2021-2022 başlıklı yazımızda Nişan İçin Saç Modelleri ve nişan saç modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu