2017 Balık Gelinlik Modelleri

0
451

Son dönemlerde balık kesim gelinlikler fazlaca rağbet görmektedir. Fizik olarak orantılı ya da kilo problemi yaşamayan gelin adayları için kuvvetli bir tercihtir. Gelin adayları zarafetlerini ön plana çıkarmak için sade ve şık balık kesim gelinlikler tercih edilebilmektedir. Balık kesim gelinlikler genelde uzun boylu ve ince yapılı bayanlar tarafından tercih edilmektedir.2017 balık kesim gelinlikler sade ve şık modelleriyle öne çıkmaktadır. Balık kesim gelinliklere her tarzda bayanlar ilgi gösterebilmektedir.

Balık Kesim Gelinliklere Katılabilecek Farklılıklar

Balık kesim gelinlikler sade olmakla birlikte eklenecek bazı detaylarla gösterişli hale de getirilebilmektedir. Göğüs bölgesine eklenecek dantel detaylar balık kesim gelinliği daha şık hale getirebilmektedir.2017 balık kesim gelinliklerde özellikle uzun kuyruklar dikkat çekmekle birlikte kuyruk kısmına eklenecek dantel detaylar gelin adaylarının ilgisini çekebilmektedir. Son dönemlerde tesettürlü gelin adayları içim balık modeller dikkat çekici bir alternatif sağlamaktadır. Gelinlik dantel detaylı kollar ile kapatılabileceği gibi tül detaylar da tercih edilebilmektedir. Tesettür gelinlik için bir başka tercih ise pelerin olabilmektedir. Ayrıca şık bir başörtüsü ile sade bir şıklık yaratılabileceği gibi dantel detaylı bir başörtüsü ile daha gösterişli bir şıklıkta elde edilebilmektedir. Balık kesim gelinliklerde V yaka kesim gelinliğe şık bir hava katarken aynı zamanda küçük göğüslü gelin adaylarının vücudunu daha hoş bir görüntüye kavuşturabilmektedir. Küçük göğüs yapısına sahip gelin adayları şeffaf göğüs detaylı gelinlik tercih edebilecekleri gibi geniş omuzlara sahip gelinler omuz askısından da faydalanabilmektedirler. Balık kesim gelinliklerde gelinlerin rahat olmaması bir dezavantaj sağlasa da gelin adayları bir gece için çekecekleri rahatsızlığı şıklıklarına tercih etmektedirler.

Balık Kesim Gelinliklerde Aksesuar Önerileri

2017 balık kesim gelinlikler her yıl olduğu gibi bu yılda gelin adayları tarafından oldukça tercih edilmektedir. Birçok şık saç modeliyle tamamlanabileceği gibi sıradan salaş saçlarla da öne çıkan balık kesim gelinlik modelleri sadeliği ve şıklığı bir arada barındırabilmektedir. En çok kullanılan saç modelleri salaş toplanmış dağınık saç topuzlarıdır. Bir gelinliğin olmazsa olmazı olarak kullanılan takılar balık kesimde söz konusu olduğu zaman genelde inciden yana kullanılmaktadır. İnci kolye ve küpe ile tamamlanmış balık model gelinlikler iddialarını her zaman korumaktadırlar. Ayrıca saça takılar inci saç tokaları da tercih edilen aksesuarlar olmaktadırlar. Balık kesim gelinliği sadelikten bir miktar kurtarmak için yine göğüs ve bel bölgesine seyrek olarak serpiştirilmiş inciler iddialı bir görüntü yaratmaktadır. Balık kesim gelinlikte kullanılan uzun dantel detaylı duvaklar ise şık bir alternatif olabilmektedir. Sade şıklığı tamamlamak için beyaz çiçeklerle tamamlanmış gelinlikler 2017 balık kesim gelinlik modellerine damga vuracak gibi durmaktadır.

2017 Balık Gelinlik Modelleri

Bir önceki makalemiz olan Straplez Gelinlik Modelleri başlıklı yazımızda 2017 Straplez Gelinlik modelleri, Straplez Gelinlik trendleri ve Straplez Gelinlikler hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER