Tarz Kadın

Patlayan Duvak Modelleri Ve Fiyatları

Patlayan Duvak Modelleri Ve Fiyatları

Patlayan Duvak Modelleri Ve Fiyatları; Gelinlik seçimi hayalinizdeki seçeneklerle değerlendireceğiniz uzun bir süreçten oluşmaktadır. Bu süreçte seçeceğiniz gelinliği tam anlamıyla doğru şekilde tamamlamanız oldukça önemlidir.

Gelinliğinizi duvak ile, ayakkabınızla, takılarınızla tamamlamanız daha çekici bir hal almanıza yardımcı olacaktır. Bu süreçte nasıl duvak seçmeniz gerektiğine karar vermeniz yerinde olacaktır. işte patlayan Duvak Modelleri Ve Fiyatları detayları…

Patlayan Duvak Modelleri Ve Fiyatları

Patlayan duvak nasıl olur diyenlere; iki katlı üst katı kısa alt katı uzun duvak modeli diyebiliriz. Üst katın altından uzun duvak indiği için patlayan duvak diyoruz.

Bu sezon patlayan duvak yanı sıra dantelli duvak modelleri, kabarık duvak modelleri de yer almaktadır. Bu duvak modelleri seçiminiz hem gelinliğinizin stiliyle alakalı olması hem de saçlarınızla uyumlu olması gerekmektedir.

patlayan duvak trendleri

patlayan duvak trendleri

Duvak Nasıl Olmalı-Hangi gelinliğe Hangi Duvak

Gelinlik Seçimine Göre Duvak Modelleri Seçimi Nasıl Olmalıdır?

> Prenses gelinlik modelleri etek kısmı çok kabarık olduğu için kısa duvak modelleri tercih edilmelidir.

> Dar kesim ve balık model gelinlik modelleri ise sade ve uzun duvak modelleri tercih etmeniz doğru bir tercih olacaktır. Bu şekilde gelinliğinize hareket sağlamış olacaksınız.

> A kesim gelinlik modelleri uzun kat ya da dantel detaylı kabarık duvak trendleri tercih edilmektedir.

> Helenistik gelinlik modelleri, çiçeklerle bezenmiş duvaklar ya da saç aksesuarları tercih edilebilmektedir.

> Kısa gelinlik modelleri, saç aksesuarı ya da vualetler tercih edilmektedir.

> Tüm bu gelinlik modellerinin yanı sıra yüz şeklinize göre duvak seçiminiz de bir o kadar önem arz etmektedir.

prenses duvak

prenses duvak

Yüz Şeklinize Göre Duvak Modeli

> Yüz Şeklinize Göre Duvak Modeli; Yüz şeklinizle size yakışacak duvak modellerini iyi tahlil etmeniz sizin daha da mükemmel görünmenize neden olacaktır.

> Duvak modeli kendini bu şekilde gelinlik üstünde daha güzel bir şekilde gösterebilecektir. Tıpkı gelinliğinizi vücudunuza uygun tercih etmeniz gerektiği gibi duvağınızı da yüzünüze uygun tercih etmelisiniz.

> Oval bir yüz hattınız var ise, duvak tiplerinden istediğinizi gelinliğiniz için seçebileceksiniz. Örneğin kabarık duvak trendleri oval yüz hatlı kişilere oldukça çok yakışacaktır.

 

  • patlayan duvak modelleri ve fiyatlarıpatlayan duvak modelleri ve fiyatları

> Eğer yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz yüzünüzü dar gösterecek duvak tiplerinden uygun olanı seçmelisiniz. Yüzün her iki tarafından sarkacak olan duvak tipleri size oldukça fazla yakışacaktır.

> Eğer kare bir yüz hattına sahipseniz, geniş olmayan ve çene bölgenizi yumuşatacak bir gelinlik modelini tercih etmelisiniz.

> Çeneden daralan, uzun yüz şekline duvak olarak, geniş bir duvak tercih etmelisiniz. Duvağınızın üstünü işlemelerle veya taç gibi aksesuarlarla zenginleştirmeniz oldukça çok göz dolduracaktır.

Patlak duvak

Patlak duvak> Dikdörtgen yüz hatlarına sahipseniz, yüzünüzü daha simetrik gösterecek bir tarzda tercih edeceğiniz hacimli duvakları kullanmalısınız. Bu şekilde daha yumuşak bir görünüm elde edebilirsiniz.

Üçgen veya kalp şeklinde bir yüz hattına sahipseniz, saçınızı tepeden veya enseden topuz yaparak, boynunuzun arka tarafından gözükebilecek şekilde geniş bir duvağı tercihleriniz arasına ekleyebilirsiniz.

Patlayan duvak

Patlak duvak modeli birçok yerde rahibe duvak olarak bilinmektedir. Rahibe duvak veya patlak duvak demek yeni nesil gelinlerinin tercih ettiği yeni moda duvak modelleri diyebiliriz. Yeni çıkan duvak modelleri arasında yer alan patlak duvak görsellerini incelemeden duvak seçmeyin deriz.

Resim Galerisi: Rahibe Duvak

Bir önceki makalemiz olan İncili Gelinlik Modelleri başlıklı yazımızda İncili Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. melisa kapturmancı dedi ki:

  Yüzünüz etli ve büyük ise patlayan duvak modelini tercih etmeyiniz bence. Bu estetiği bozar. Duvak zaten kabarık. Bir de aşırı uzun kabarık duvaklardan uzak durmak lazım diye düşünüyorum. Normal duvak olsa uzun olabilir ve hatta güzelde durur. Birde yukarıdaki kabarık modellerden bence en güzel patlayan duvak saç modeli duvak altına saça takılmış çiçekli bir taç. Taşlı taçlardan daha güzel görünüyor.

  1. Emine dedi ki:

   Merhaba, düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

Tarz Kadın Blogu