Tarz Kadın

2020 Kabarık Duvak Modelleri Ve Fiyatları

02.05.2019
385
2020 Kabarık Duvak Modelleri Ve Fiyatları

2020 Kabarık Duvak Modelleri Ve Fiyatları; Gelinlik seçimi hayalinizdeki seçeneklerle değerlendireceğiniz uzun bir süreçten oluşmaktadır. Bu süreçte seçeceğiniz gelinliği tam anlamıyla doğru şekilde tamamlamanız oldukça önemlidir.

Gelinliğinizi duvak ile, ayakkabınızla, takılarınızla tamamlamanız daha çekici bir hal almanıza yardımcı olacaktır. Bu süreçte nasıl duvak seçmeniz gerektiğine karar vermeniz yerinde olacaktır. işte 2019 Kabarık Duvak Modelleri Ve Fiyatları detayları…

2020 Kabarık Duvak Modelleri Ve Fiyatları

Duvak seçerken dikkat edeceğiniz şeylere dikkat ederek doğru seçimler yaparsanız Duvak çeşitleri isimleri araştırıldıktan sonra tercih edseceğiniz doğru Duvak modelleri ile gelinliğiniz daha tarz ve modern duracaktır.

Özellikle tercih edilen 2019 duvak modelleri arasında 2019 Kabarık Duvak Modelleri Ve Fiyatları yer almaktadır.

Kabarık duvak modellerinin yanı sıra dantelli duvak modelleri yer almaktadır. Bu duvak modelleri seçiminiz hem gelinliğinizin stiliyle alakalı olması hem de saçlarınızla uyumlu olması gerekmektedir.

Gelinliğinizin ve duvağınızın ihtişamı ile daha da görkemli olabileceksiniz. Yüz şeklinizle ve gelinliğinizle olan uyumuna dikkat etmelisiniz.kabarık duvak trendleri neler

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Gelinlik Fiyatları Nasıl Belirlenir

Duvak Modeli Nasıl Olmalı?- Duvak Modelleri Nasıl Seçilmeli?

Gelinlik Seçimine Göre Duvak Modelleri Seçimi Nasıl Olmalıdır?

 • Prenses gelinlik modelleri etek kısmı çok kabarık olduğu için kısa duvak modelleri tercih edilmelidir.
 • Dar kesim ve balık model gelinlik modelleri ise sade ve uzun duvak modelleri tercih etmeniz doğru bir tercih olacaktır. Bu şekilde gelinliğinize hareket sağlamış olacaksınız.
 • A kesim gelinlik modelleri uzun kat ya da dantel detaylı kabarık duvak trendleri tercih edilmektedir.
 • Helenistik gelinlik modelleri, çiçeklerle bezenmiş duvaklar ya da saç aksesuarları tercih edilebilmektedir.
 • Kısa gelinlik modelleri, saç aksesuarı ya da vualetler tercih edilmektedir.
 • Tüm bu gelinlik modellerinin yanı sıra yüz şeklinize göre duvak seçiminiz de bir o kadar önem arz etmektedir.kabarık duvak trendleri nasıl seçilir

Yüz Şeklinize Göre Duvak Modeli Seçimi Nasıl Olmalıdır?

 • Yüz Şeklinize Göre Duvak Modeli; Yüz şeklinizle size yakışacak duvak modellerini iyi tahlil etmeniz sizin daha da mükemmel görünmenize neden olacaktır.
 • Duvak modeli kendini bu şekilde gelinlik üstünde daha güzel bir şekilde gösterebilecektir. Tıpkı gelinliğinizi vücudunuza uygun tercih etmeniz gerektiği gibi duvağınızı da yüzünüze uygun tercih etmelisiniz.
 • Oval bir yüz hattınız var ise, duvak tiplerinden istediğinizi gelinliğiniz için seçebileceksiniz. Örneğin kabarık duvak trendleri oval yüz hatlı kişilere oldukça çok yakışacaktır.kabarık duvak trendleri nelerdir
 • Eğer yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz yüzünüzü dar gösterecek duvak tiplerinden uygun olanı seçmelisiniz. Yüzün her iki tarafından sarkacak olan duvak tipleri size oldukça fazla yakışacaktır.
 • Eğer kare bir yüz hattına sahipseniz, geniş olmayan ve çene bölgenizi yumuşatacak bir gelinlik modelini tercih etmelisiniz.
 • Çeneden daralan bir yüz hattınız var ise, geniş bir duvak tercih etmelisiniz. Duvağınızın üstünü işlemelerle veya taç gibi aksesuarlarla zenginleştirmeniz oldukça çok göz dolduracaktır.kabarık duvak trendleri
 • Dikdörtgen yüz hatlarına sahipseniz, yüzünüzü daha simetrik gösterecek bir tarzda tercih edeceğiniz hacimli duvakları kullanmalısınız. Bu şekilde daha yumuşak bir görünüm elde edebilirsiniz.
 • Üçgen veya kalp şeklinde bir yüz hattına sahipseniz, saçınızı tepeden veya enseden topuz yaparak, boynunuzun arka tarafından gözükebilecek şekilde geniş bir duvağı tercihleriniz arasına ekleyebilirsiniz.
Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   2020 Düğün Davetiye Modelleri Nelerdir?

2019 Kabarık Duvak Modelleri Ve FiyatlarıResim Galerisi:

Bir önceki makalemiz olan Nişan Ayakkabısı Modelleri 2020 başlıklı yazımızda 2017 nişan ayakkabıları, nişan ayakkabıları ve Nişan Ayakkabısı hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. melisa kapturmancı dedi ki:

  yüzünüz etli ve büyük ise kabarık duvak modelini tercih etmeyiniz bence. bu estetiği bozar.duvak zaten kabarık. bir de aşırı uzun kabarık duvaklardan uzak durmak lazım diye düşünüyorum.normal duvak olsa uzun olabilir ve hatta güzelde durur. birde yukarıdaki kabarık modellerden bence en güzeli duvak altına saça takılmış çiçekli bir taç. taşlı taçlardan daha güzel görünüyor.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu