Tarz Kadın

Gelin Duvak Modelleri 2023-2024

03.03.2023
2.337
Gelin Duvak Modelleri 2023-2024

AslıdaGelin Duvak Modelleri 2023-2024 seçenekleri arasında Fransız duvak modelleri, incili duvak modelleri öne çıkmaktadır. Ayırca taşlı duvak modelleri, simli duvak ve rahibe duvak modelleri de büyük beğeni almaktadır. Özellikle tel kırma duvak hazır duvak modelleri arasında en çok beğenilenlerdir. Düğün töreniniz yaklaştıysa ve gelin adayları içindeyseniz duvak olmadan bir gelinlik hayal edilemez. Duvak, sonbahar-kış trendleri-ilkbahar yaz trendleri arasında en güzel gelinlik duvağı modelleri nelerdir? Gelinliğe uygun duvak nasıl olmalıdır? Duvak seçimi püf noktaları nelerdir gibi soruların cevaplarını birlikte görelim.

Günümüzde hangi tarz duvak seçmelisiniz? Duvak kumaşları ve işlemeleri tüm çeşitleri ile moda dünyasında gelin adaylarına sunulmaktadır.

Gelin Duvak Modelleri 2023-2024

Özellikle gelinliğe uygun duvak ile gelinlik modeli daha tarz, inanılmaz ve muhteşem görünür. 2024 duvak modelleri zarif malzemeler ile yapılmış, birçok farklı şekil ve kalınlıkta en güzel dantel desenleri ile süslenmiştir.

gelinlik duvak fiyatları

Duvak

Birçok kişi seçtiği duvağın güzelliği ve kalitesi ile herkesi büyülemek ister. Yeni sezon duvak modelleri arasında dantelli gelin duvak modelleri bulunmaktadır.

Tabi siz dantelli duvağın dışında birçok duvak modeli incelerken hepsine hayran kalabilirsiniz. Duvak seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli konu nasıl bir gelin saçı ve duvak modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Duvaklı Gelin Saçı Modelleri

Gelinlik modeli ile uzun duvak kullanmak istiyorsanız yüksek gelin topuzu tercih etmelisiniz. Yumuşak bukleler ve doğal gelin saçları içinde dantelli uzun duvaklar tercih edebilirsiniz.

Gelin duvak modelleri

Gelin duvak modelleri

Modern Duvak Modelleri

Modern bir görünüm yakalamak için duvak ve taç modelleri birlikte kullanılmalıdır. Bu görünümü bir gelin saç tarağı veya aile yadigârı bir broşla da kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra taşlı çiçekli gelin tacı ile duvağı takarak çekici görüntüler elde edebilirsiniz. Gelin duvağı çiçeği ise gelinlik tarzı ile uyumlu olmalıdır.

Duvak modelleri uzun -ikili duvak

Duvak modelleri uzun -ikili duvak

Yeni Moda Duvak Modelleri ve Duvak Seçimi

> Bu sezon uzun duvak modelleri yerine kısa duvak modelleri daha çok tercih edilecek gibi görünmektedir. Bunun sebebi kısa duvak modeli ile gelinlerin daha rahat hareket etmesidir.

Duvaklı gelin saçı modelleri

> Uzun duvak kullanımı düğünlerde gelinleri zorlayabilir.  Yani düğün boyunca gelinin rahatsız olmasına sebep olabilir. Gelin için duvak hazırlanırken boy ölçüsü göz önünde tutulmalıdır.

> Kısa boylular için duvak modelleri  ise uzun duvak modelleri arasından seçilmelidir. Bu seçim gelinin daha uzun görünmesini sağlayacaktır.

Sıra dışı duvak modeli tercih etmek istiyorsanız şapkalı gelin duvakları tercih edebilirsiniz. Tabi bu tarz duvak modelini seçerken doğru gelin saç modeli kullanmalısınız. Abartılı bir saç modeli, şapka şeklindeki bir duvak da hoş görünmeyebilir. Bu nedenle bu modelde sade bir saç modeli tercih etmelisiniz.

> Yeni moda duvak modelleri sonbahar kış trendleri arasında yer alan dantel işlemeli duvak modelleri oldukça sıktır.

> Özellikle yaz aylarında kır düğünlerinde kullanılan uzun danteli duvak modelleri içindeki işlemeler gelinlerin zarafetine ihtişam katmaktadır.

Rahibe duvak kimlere yakışır

Rahibe duvak kimlere yakışır

Romantik Duvak Modelleri

Romantik bir görünüm yakalamak için başın alt tarafına, yani ense kısmına duvak takabilirsiniz. Bu güzel görünümü bütünleştirmek için ensede gelin topuzu kullanmalısınız. Ayırca yarım toplu gelin saç modeli ile de birlikte enseden duvak modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Bu sezonda kullanılan taşlı duvak modelleri gelinlerin sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Özellikle duvakta ışıltı arayanlar taşlı duvakları mutlaka incelemelidir.

> Gelinlerin kullandığı duvaklar gelinlikle bir bütün oluşturmalı ve gelinin daha şık ve estetik görünmesini sağlamalıdır. Abartılı  gelinlik modelleri için  sade duvak seçilmelidir.

> Özellikle sade gelinlik modelleri için abartılı duvak modelleri tercih edilebilmektedir.

⇒ Kış aylarında gelinlerin daha ağır duvaklar tercih ettiği ve genellikle kısa duvak modelleri kullanma istedikleri gözden kaçmamaktadır.

⇒ Bu aylarda gelinler daha çok gelinlikleriyle göz önünde olmayı, bunun yanı sıra şalları, broşları veya taçlarıyla bütünleşmeyi tercih etmektedir.

> En moda duvak modelleri arasında tesettür duvak modelleri kapalı gelinler tarafından oldukça rağbet görmektedir.

> Kapalı gelinler için tasarlanan kapalılar için duvak modelleri arasında birbirinden güzel hazır tesettür duvak modelleri yer almaktadır.

Gelin saç ve duvak modelleri

Gelin saç ve duvak modelleri

Açık gelinlerin kullanabileceği duvak modelleri kapalı bayanlar içinde kullanılabilmektedir. Bu bağlamda Gelinlik duvak modelleri tesettür tasarımları olarak da kullanılan modern duvak modelleri güzelliğinize güzellik katmaktadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Modern Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları 2023

Dantelli duvak modeli, boncuklu duvak modeli, taşlı duvak modeli, çiçekli duvak modeli düşünebilirsiniz. Ayrıca sade duvak modeli, patlak duvak modelleri, sade tül duvak modeli gibi birçok farklı model vardır.

Resim galerisini inceleyerek size aklınıza takılan bazı sorulara cevap bulabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz şeyleri de bizlere yorum bölümünde sorarsanız en kısa zamanda cevap verilecektir.

Resim Galerisi: Duvak Modelleri

Bir önceki makalemiz olan Kısa Gelinlik Modelleri 2024 başlıklı yazımızda kısa gelinlik modelleri ve Mini Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu