Tarz Kadın

Gelin Duvak Modelleri 2021

08.09.2020
1.851
Gelin Duvak Modelleri 2021

Gelin Duvak Modelleri 2021; Düğün töreniniz yaklaştıysa ve gelin adayları içindeyseniz duvak olmadan bir gelinlik hayal edilemez. Gelinlik duvak modelleri sonbahar-kış trendleri-ilkbahar yaz trendleri arasında en güzel gelinlik duvağı modelleri neler, gelinliğe uygun duvak nasıl olmalı? Duvak seçimi püf noktaları gibi detaylara dikkat edilmelidir.

Günümüzde ne tarz duvak seçmelisiniz, duvak kumaşları ve işlemelerin tüm çeşitleri moda dünyasında gelin adaylarına sunulmaktadır.

Gelin Duvak Modelleri 2021

Gelinliğe uygun duvak ile gelinlik modeli kesinlikle daha tarz, inanılmaz ve muhteşem görünür, 2021 duvak modelleri zarif malzemeler ile yapılmış, birçok farklı şekil ve kalınlıkta en güzel dantel desenleri ile süslenmiştir.

gelinlik duvak fiyatları

Duvak Seçimi

Birçok kişi seçtiği duvağın güzelliği ve kalitesi ile herkesi büyülemek ister. Yeni sezon duvak modelleri arasında dantelli gelin duvak modelleri bulunmaktadır ve son derecede talep görmektedir.

Tabi siz dantelli duvağın dışında daha birçok duvak modeli incelerken hepsine hayran kalabilirsiniz. Duvak seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli konu nasıl bir gelin saçı ve duvak modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Duvaklı gelin saçı modelleri; Gelinlik modeli ile uzun duvak kullanmak istiyorsanız yüksek gelin topuzu tercih etmelisiniz. Yumuşak bukleler ve doğal gelin saçları içinde dantelli uzun duvaklar tercih edebilirsiniz.

Gelin duvak modelleri

Gelin duvak modelleri

Modern Duvak Modelleri

Modern bir görünüm yakalamak için duvak ve taç modelleri birlikte kullanılmalıdır. Bu görünümü bir gelin saç tarağı veya aile yadigârı bir broşla da kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra taşlı çiçekli gelin tacı ile duvağı takarak çekici görüntüler elde edebilirsiniz.

Duvak modelleri uzun -ikili duvak

Duvak modelleri uzun -ikili duvak

Yeni Moda Duvak Modelleri ve Duvak Seçimi

> Bu sezon uzun duvak modelleri yerine kısa duvak modelleri daha çok tercih edilecek gibi görünmektedir. Bunun sebebi kısa duvak modeli ile gelinlerin daha rahat hareket etmesidir.

Duvaklı gelin saçı modelleri

> Uzun duvak kullanımı düğünlerde gelinleri zorlayabilir ve düğün boyunca gelinin rahatsız olmasına sebep olabilir. Gelin için duvak hazırlanırken boy ölçüsü göz önünde tutulmalıdır.

> Kısa boylular için duvak modelleri  ise uzun duvak modelleri arasından seçilmelidir. Bu seçim gelinin daha uzun görünmesini sağlar.

Sıra dışı duvak modeli tercih etmek istiyorsanız şapkalı gelin duvakları tercih edebilirsiniz. Tabi bu tarz duvak modelini seçerken doğru gelin saç modeli kullanmalısınız.

⇒ Abartılı bir saç modeli, şapka şeklindeki bir duvak da hoş görünmeyebilir. Bu nedenle bu modelde sade bir saç modeli tercih etmelisiniz.

> Yeni moda duvak modelleri sonbahar kış trendleri arasında yer alan dantel işlemeli duvak modelleri oldukça sık tercih edilmekte ve şıklığını her sezonda olduğu gibi bu sezonda da korumaktadır.

> Özellikle yaz aylarında kır düğünlerinde kullanılan uzun danteli duvak modelleri içindeki işlemeler gelinlerin zarafetine ihtişam katmaktadır.

Rahibe duvak kimlere yakışır

Rahibe duvak kimlere yakışır

Romantik Duvak Modelleri

Romantik bir görünüm yakalamak için başın alt tarafına, yani ense kısmına duvak takabilirsiniz. Bu güzel görünümü bütünleştirmek için ensede gelin topuzu veya yarım toplu gelin saç modeli ile birlikte enseden duvak modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Bu sezonda kullanılan taş işlemeli duvak modelleri gelinlerin sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.

> Gelinlerin kullandığı duvaklar gelinlikle bir bütün oluşturmalı ve gelinin daha şık ve estetik görünmesini sağlamalıdır. Abartılı  gelinlik modelleri için  sade duvak seçilmelidir.

> Sade gelinlik modelleri için ise abartılı duvak modelleri tercih edilebilmektedir.

⇒ Kış aylarında gelinlerin daha ağır duvaklar tercih ettiği ve genellikle kısa duvak modelleri kullanma istedikleri gözden kaçmamaktadır.

⇒ Bu aylarda gelinler daha çok gelinlikleriyle göz önünde olmayı, bunun yanı sıra şalları, broşları veya taçlarıyla bütünleşmeyi tercih etmektedir.

> En moda duvak modelleri arasında tesettür duvak modelleri kapalı gelinler tarafından oldukça rağbet görmektedir.

> Kapalı gelinler için tasarlanan kapalılar için duvak modelleri arasında birbirinden güzel hazır tesettür duvak modelleri yer almaktadır.

Gelin saç ve duvak modelleri

Gelin saç ve duvak modelleri

Açık gelinlerin kullanabileceği duvak modelleri kapalı bayanlar içinde kullanılabilmektedir. Bu bağlamda Gelinlik duvak modelleri tesettür tasarımları olarak da kullanılan modern duvak modelleri güzelliğinize güzellik katmaktadır.

Dantelli duvak modeli, boncuklu duvak modeli, taşlı duvak modeli, çiçekli duvak modeli, sade duvak modeli, patlak duvak modelleri, sade tül duvak modeli gibi birçok farklı model 2021 duvak modelleri arasında yer almaktadır.

Resim galerisini inceleyerek size aklınıza takılan bazı sorulara cevap bulabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz şeyleri de bizlere yorum bölümünde sorarsanız en kısa zamanda cevap verilecektir.

Resim Galerisi: Duvak Modelleri

Bir önceki makalemiz olan Tesettür Gelinlik Modelleri ve 2023 Fiyatları başlıklı yazımızda Tesettür Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları hakkında bilgiler vermekteyiz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu