Tarz Kadın

Gelin Duvak Modelleri Seçerken Aman Dikkat!

05.08.2019
193
Gelin Duvak Modelleri Seçerken Aman Dikkat!

Gelin Duvak Modelleri; Düğün töreniniz yaklaştıysa ve gelin adayları içindeyseniz duvak olmadan bir gelinlik hayal edilemez. Gelin duvak modelleri sonbahar-kış trendleri arasında en güzel duvak modelleri neler, gelinliğe uygun duvak nasıl olmalı? Duvak seçimi püf noktaları gibi detaylara dikkat edilmelidir

Günümüzde ne tarz duvak seçmelisiniz, duvak kumaşları ve işlemelerin tüm çeşitleri moda dünyasında gelin adaylarına sunulmaktadır. Gelinliğe uygun duvak ile gelinlik modeli kesinlikle daha tarz, inanılmaz ve muhteşem görünür, 2019-2020 duvak modelleri zarif malzemeler ile yapılmış, birçok farklı şekil ve kalınlıkta en güzel dantel desenleri ile süslenmiştir.

Duvak Nasıl Seçilmeli

Birçok kişi seçtiği duvağın güzelliği ve kalitesi ile herkesi büyülemek ister. Yeni sezon duvak modelleri sonbahar-kış trendleri arasında dantelli gelin duvak modelleri bulunmaktadır ve son derecede talep görmektedir.

Tabi siz dantelli duvağın dışında daha birçok duvak modeli incelerken hepsine hayran kalabilirsiniz. Duvak seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli konu nasıl bir gelin saç modeli istediğinizdir.

Gelinlik modeli ile uzun duvak kullanmak istiyorsanız yüksek gelin topuzu tercih etmelisiniz. Yumuşak bukleler ve doğal gelin saçları içinde dantelli uzun duvaklar tercih edebilirsiniz.

2016 duvak modelleri sonbahar ve kış

Modern Duvak Modelleri

Modern Bir Görünüm İçin;

Modern bir görünüm yakalamak için duvak ve taç modelleri birlikte kullanılmalıdır. Bu görünümü bir gelin saç tarağı veya aile yadigârı bir broşla da kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra taşlı çiçekli gelin tacı ile duvağı takarak çekici görüntüler elde edebilirsiniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Gelin Duvağı 2020 Modelleri Modası

.2016 duvak modelleri sonbahar ve kış uzunn

Romantik Duvak Modelleri

Romantik Bir Görünüm İçin;

Romantik bir görünüm yakalamak için başın alt tarafına, yani ense kısmına duvak takabilirsiniz. Bu güzel görünümü bütünleştirmek için ensede gelin topuzu veya yarım toplu gelin saç modeli kullanabilirsiniz.

Yeni Moda Duvak Modelleri

> Bu sezon uzun duvak modelleri yerine kısa duvak modelleri daha çok tercih edilecek gibi görünmektedir. Bunun sebebi kısa duvak modeli ile gelinlerin daha rahat hareket etmesidir.

> Uzun duvak kullanımı düğünlerde gelinleri zorlayabilir ve düğün boyunca gelinin rahatsız olmasına sebep olabilir. Gelin için duvak hazırlanırken boy ölçüsü göz önünde tutulmalıdır.

> Kısa boylular için duvak modelleri  ise uzun duvak modelleri arasından seçilmelidir. Bu seçim gelinin daha uzun görünmesini sağlar.

⇒ Sıra dışı duvak modeli tercih etmek istiyorsanız şapkalı gelin duvakları tercih edebilirsiniz. Tabi bu tarz duvak modelini seçerken doğru gelin saç modeli kullanmalısınız.

⇒ Abartılı bir saç modeli, şapka şeklindeki bir duvak da hoş görünmeyebilir. Bu nedenle bu modelde sade bir saç modeli tercih etmelisiniz.

> Yeni moda duvak modelleri sonbahar kış trendleri arasında yer alan dantel işlemeli duvak modelleri oldukça sık tercih edilmekte ve şıklığını her sezonda olduğu gibi bu sezonda da korumaktadır.

> Özellikle yaz aylarında kır düğünlerinde kullanılan uzun danteli duvak modelleri içindeki işlemeler gelinlerin zarafetine ihtişam katmaktadır.

2016 duvak modelleri sonbahar ve kış rahibe

⇒ Bu sezonda kullanılan taş işlemeli duvak modelleri gelinlerin sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   En Güzel Sırtı Açık Gelinlik Modelleri

> Gelinlerin kullandığı duvaklar gelinlikle bir bütün oluşturmalı ve gelinin daha şık ve estetik görünmesini sağlamalıdır. Abartılı  gelinlik modelleri için  sade duvak seçilmelidir.

> Sade gelinlik modelleri için ise abartılı duvak modelleri tercih edilebilmektedir.

⇒ Kış aylarında gelinlerin daha ağır duvaklar tercih ettiği ve genellikle kısa duvak modelleri kullanma istedikleri gözden kaçmamaktadır.

⇒ Bu aylarda gelinler daha çok gelinlikleriyle göz önünde olmayı, bunun yanı sıra şalları, broşları veya taçlarıyla bütünleşmeyi tercih etmektedir.

> En moda duvak modelleri arasında tesettür duvak modelleri kapalı gelinler tarafından oldukça rağbet görmektedir.

> Kapalı gelinler için tasarlanan kapalılar için duvak modelleri arasında birbirinden güzel hazır tesettür duvak modelleri yer almaktadır.

2016 duvak modelleri sonbahar ve kış duvakları

Açık gelinlerin kullanabileceği duvak modelleri kapalı bayanlar içinde kullanılabilmektedir.

Dantelli duvak modeli, boncuklu duvak modeli, taşlı duvak modeli, çiçekli duvak modeli, sade duvak modeli, sade tül duvak modeli gibi birçok farklı model 2019-2020 duvak modelleri arasında yer almaktadır.

Resim galerisini inceleyerek size aklınıza takılan bazı sorulara cevap bulabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz şeyleri de bizlere yorum bölümünde sorarsanız en kısa zamanda cevap verilecektir.

Resim Galerisi: En Moda Duvak Modelleri

Bir önceki makalemiz olan Duvak Modelleri İlkbahar-Yaz Trendleri Neler? başlıklı yazımızda 2016 duvak modelleri, 2016 ilkbahar duvak modelleri ve 2016 yaz duvak modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu