Tarz Kadın

Gelin Saç Modelleri Ve Detayları

16.05.2019
1.456
Gelin Saç Modelleri Ve Detayları

Her yıl daha farklı modelleri çıkan, birbirinden güzel gelin saç modelleri oldukça şık bir şekilde farklılaştırılmaya devam ediyor. Her sezona damgasını vurmakta olan gelin saçları ister dağınık modellerde isterseniz de topuz modellerde kullanılabiliyor.

Farklı ve gelinlik renkleri ile paralellik gösteren takılarla ya da saç tokalarıyla birlikte de kombin edilebiliyor. Her döneme damgasını vuran dağınık gelin saçı modeli ile sıkı topuz gelin saçı modeli 2019 yılına da yine damgasını vurmaya devam edecektir.

Özellikle de kırık beyaz ve krem rengi gelinlikler ile oldukça uyum sağlayan bu modeller, renkli ya da renksiz boyalı saçlar ile de çok şık bir görünüm ve romantizmi bir arada kullandırıyor.

Gelin Saç Modelleri Dağınık Model

Yeni gelin adaylarının, gelin saç modelleri arasından seçecekleri en doğal, en şık ve en fazla dayanıklı olan modellerden ilkidir. En fazla tercih edilen dağınık gelin topuz modeli olarak da bilinmektedir.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Mavi Siyah Saç Detayları

Ancak illa topuz kısmı olmasına gerek yoktur. Saçlara belirgin bukleler verildikten sonra, kalın bir şekilde ve düzeni bozmadan ya da hoş olmayan bir görüntüye fırsat vermeden dağınık bir şekilde bukleler arkaya doğru alınmaktadır.

İsterseniz aralarda küçük ya da büyük örgüler de kullanabilirsiniz, ancak bu ekstra bir tercih olarak sunulmaktadır.

Dağınık olarak arkaya doğru toplanan bukleler üst üste gelerek oldukça hoş, dalgalı ve esintili bir görünüm oluşturur.

Özellikle de sarı saç rengine sahip olanlar gelinler için kullanılması gereken en özel modeldir. Ve olmaya da devam edecektir.

Gelin Saç Modeli – Topuz

Her saç rengiyle ve her ton gelinlik ile oldukça güzel bir şekilde uyum sağlayan sıkı topuz modeli, saçların dağılmasını önlemekte ve oldukça uzun süre kullanılmakta olan bir modeldir.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Abiye Saç Modelleri İncelemesi

2019 yılında da modasını kaybetmeyecek ve pek çok gelin adayı tarafından tercih edilecek olan modelde, saçlarınız tamamen sıkı bir şekilde toplanır.

Eğer saçlarınız uzunsa çok rahat bir şekilde bu model elde edilir.

Kısaysa çıt çıt saç yardımıyla da yine çok rahat elde edilebilir.

Saçlar sımsıkı geriye doğru toplandıktan sonra düz bir şekilde gelin topuzu elde edilir. Takı ya da tokalar ve duvaklar oldukça rahat takılır.

Gelin Saç Modeli Resim Galerisi:

 

Bir önceki makalemiz olan Evde Saç Boyama Teknikleri başlıklı yazımızda evde saç boyama, evde saç nasıl boyanır ve saç bakım yöntemleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu