Tarz Kadın

Gelin Saç Modelleri 2021

Gelin Saç Modelleri 2021

Her yıl daha farklı modelleri çıkan, birbirinden güzel gelin saç modelleri 2021, gelin adaylarını şık bir şekilde farklılaştırılmaya devam ediyor. Bu sezona damgasını vurmakta olan en güzel gelin saçları dağınık gelin saç modelleri ve gelin topuzu modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Geçmiş dönemlere damgasını vuran dağınık gelin saçı modeli ile sıkı topuz gelin saçı modeli 2021 yılına da yine damgasını vurmaya devam edecek gibi görünüyor.

Gelin Saç Modelleri 2021

Özellikle de kırık beyaz ve krem rengi gelinlikler ile oldukça uyum sağlayan duvaklı gelin saçı modelleri, açık gelin saçı, ve gelin topuzları, boyasız ve boyalı saçlar ile çok şık bir görünümü ve romantizmi bir arada sunmaktadır.

Gelin Saçı Modelleri

Dağınık Gelin Saç Modelleri

Yeni gelin adaylarının,gelin saç modelleri arasından seçecekleri en doğal, en şık ve en fazla dayanıklı olan modellerden ilkidir. En fazla tercih edilen dağınık gelin topuzu modeli olarak da bilinmektedir.

Ancak illa topuz kısmı olmasına gerek yoktur. Saçlara belirgin bukleler verildikten sonra, kalın bir şekilde ve düzeni bozmadan ya da hoş olmayan bir görüntüye fırsat vermeden dağınık bir şekilde bukleler arkaya doğru alınmaktadır.

Gelin Saçı Modelleri-gelin başı nasıl yapılır?

İsterseniz aralarda küçük ya da büyük örgüler de kullanabilirsiniz, ancak bu ekstra bir tercih olarak sunulmaktadır.

Dağınık olarak arkaya doğru toplanan bukleler üst üste gelerek oldukça hoş, dalgalı ve esintili bir görünüm oluşturur.

Özellikle de sarı saç sahibi olan gelinler için kullanılması gereken en özel modeldir. Ve olmaya da devam edecektir.

Gelin Saç Modeli – Topuz

Her saç rengiyle ve her ton gelinlik ile oldukça güzel bir şekilde uyum sağlayan sıkı topuz modeli, saçların dağılmasını önlemekte ve oldukça uzun süre kullanılmakta olan bir modeldir.

Yeni sezon en güzel gelin saç modeli arasında yer alan ve gelecek yıllarda da modasını kaybetmeyecek gelin saçları olarak gelin saç topuzu kullanılmaktadır. Gelin saç topuzu yapılışı için ise saçlar tamamen sıkı bir şekilde toplanarak şekil verilir. Eğer saçlarınız uzunsa çok rahat bir şekilde bu model elde edilir.

Gelin topuz Modelleri

Kısa gelin saçı için ise çıt çık saç aksesuarı gibi birçok saç aksesuarı ile birlikte kullanılmalıdır.

Saçlar sımsıkı geriye doğru toplandıktan sonra düz bir şekilde gelin topuzu elde edilir. Takı ya da tokalar ve duvaklar oldukça rahat takılır.

Gelin Saçi Modelleri

Gelin başı saç modelleri arasında uzun gelin saç modelleri dışında kısa saçlı gelinler içinde göz kamaştırıcı gelin saçı topuz ve açık saç modelleri bulunmaktadır.

Aşağıda gelin saçi hakkında derlediğimiz görselleri inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Gelin Saç Modeli

Bir önceki makalemiz olan Sırt Dekolteli Gelinlik Nasıl Seçilir? Kimlere Yakışır? başlıklı yazımızda sırt dekolte gelinlik ve Sırt Dekolteli Gelinlik Nasıl Seçilir hakkında bilgiler vermekteyiz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu