2017 Gelin Saç Modelleri

0
1343

Her yıl daha farklı modelleri çıkan, birbirinden güzel 2017 gelin saç modelleri oldukça şık bir şekilde farklılaştırılmaya devam ediyor. Her sezona damgasını vurmakta olan gelin saçları ister dağınık modellerde isterseniz de topuz modellerde kullanılabiliyor. Farklı ve gelinlik renkleri ile paralellik gösteren takılarla ya da saç tokalarıyla birlikte de kombin edilebiliyor. Her döneme damgasını vuran dağınık gelin saçı modeli ile sıkı topuz gelin saçı modeli 2017 yılına da yine damgasını vurmaya devam edecektir. Özellikle de kırık beyaz ve krem rengi gelinlikler ile oldukça uyum sağlayan bu modeller, renkli ya da renksiz boyalı saçlar ile de çok şık bir görünüm ve romantizmi bir arada kullandırıyor.

2017 Gelin Saç Modellerinden Dağınık Model

Yeni gelin adaylarının, 2017 gelin saç modelleri arasından seçecekleri en doğal, en şık ve en fazla dayanıklı olan modellerden ilkidir. En fazla tercih edilen dağınık topuz modeli olarak da bilinmektedir. Ancak illa topuz kısmı olmasına gerek yoktur. Saçlara belirgin bukleler verildikten sonra, kalın bir şekilde ve düzeni bozmadan ya da hoş olmayan bir görüntüye fırsat vermeden dağınık bir şekilde bukleler arkaya doğru alınmaktadır. İsterseniz aralarda küçük ya da büyük örgüler de kullanabilirsiniz, ancak bu ekstra bir tercih olarak sunulmaktadır. Dağınık olarak arkaya doğru toplanan bukleler üst üste gelerek oldukça hoş, dalgalı ve esintili bir görünüm oluşturur. Özellikle de sarı saç rengine sahip olanlar gelinler için kullanılması gereken en özel modeldir. Ve olmaya da devam edecektir.

2017 Gelin Saç Modellerinden Sıkı Topuz Modeli

Her saç rengiyle ve her ton gelinlik ile oldukça güzel bir şekilde uyum sağlayan sıkı topuz modeli, saçların dağılmasını önlemekte ve oldukça uzun süre kullanılmakta olan bir modeldir. 2017 yılında da modasını kaybetmeyecek ve pek çok gelin adayı tarafından tercih edilecek olan modelde, saçlarınız tamamen sıkı bir şekilde toplanır. Eğer saçlarınız uzunsa çok rahat bir şekilde bu model elde edilir. Kısaysa çıt çıt saç yardımıyla da yine çok rahat elde edilebilir. Saçlar sımsıkı geriye doğru toplandıktan sonra düz bir şekilde topuz elde edilir. Takı ya da tokalar ve duvaklar oldukça rahat takılır.

 

 

Bir önceki makalemiz olan 2017 Erkek Saç Modelleri başlıklı yazımızda erkek saç kesimlerie, erkek saç renkleri ve erkek saç stilleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER