Tarz Kadın

Prenses Model Gelinlik Denilince…

Prenses Model Gelinlik Denilince…

Prenses Model Gelinlik Denilince… Düğün bir evliliğinin yıllar boyu unutulmayacak olan en önemli anlardan birisidir. Çiftler bu özel günde her ayrıntının mükemmel ve eksiksiz olmasını ister. Bu yüzden düğünün yapılacağı yer, masalar ve sandalyeler, davetiyeler, ikramlar ve daha pek çok şey en ince ayrıntısına kadar düşünülür ve hazırlanır.

Bu hazırlıklar düğüne sayılı günler kala yapılır. Fakat gelin ve damat için kıyafet seçimleri çok daha önceden başlar. Damatlık ya da smokin modelleri seçimi seçimi gelinlik seçimine göre biraz daha kolaydır. Fakat gelinlik seçimi bir hayli zor bir olaydır. Gelinler için seçenek oldukça fazladır. Konunun detaylarına devam edelim…

Prenses Model Gelinlik

Sade, klasik, taşlı, inci işlemeli, belden kabarık, düşük askılı, prenses gelinlik modelleri gibi pek çok faklı seçenek vardır. Durum böyle olunca gelin adaylarını çok zorlu bir dönem başlamaktadır.

beri hayalinde olan gelinliği bulmak ve hayallerini gerçekleştirmek için iyi bir araştırmaya ihtiyaç vardır.

Gelinlik tarih boyunca var olan ve kadınların saflığını, mutluluğunu, sevincini ve sonsuzluğunu yansıtmaktadır. Gelinlik söz konusu olduğunda kötü olan hiç bir şey yoktur.

Gelinlik bir kadın için özgür bir kız olmadan, evli, ayaklarının üzerinde durabilen bir kadın olmaya attığı ilk adımda sahip olduğu en önemli parçadır.

Prenses gelinlik modelleri ve fiyatları

Gelinlik hem görüntü olarak hem de maneviyat olarak tarif edilmez bir kıyafettir.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   2020-2021 Modern Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları

Gelinlik rengiyle, saflığıyla ve cazibesi ile şüphesiz ki bir düğünün en önemli parçasıdır. Gelinlik söz konusu olduğunda en iyi kumaşlar ve en şık taşlara rastlamak mümkündür.

Gelin için düğünde mükemmel ve kusursuz olması gereken tek objedir. Bütün gözlerin gelinin ve damadın üzerinde olduğu bu ortamda her çift kendine yakıştığını düşündüğü en güzel kıyafetlerin içerisinde gülümsemek ister eşine dostuna.

prenses gelinlik modelleri

Kabarık Prenses Gelinlik Modelleri

Gelinlik denilince genç kızlar kendilerini prensesler kadar güzel hissetmek isterler. Bir prenses gibi görünmek içinde prenses gelinlik modellerini tercih ederler.

Gelinlik modellerinin modasında en çok tercih edilen modellerden birisidir. Gelinlik masallarda gördüğümüz prensesin balolarda ve özel günlerde giydiği kıyafetlere benzer.

Prenses gelinlik modelleri ile genç kızlar kendilerini bir masalda gibi hisseder. Özellikle düğün bir balo salonunda ise bu model düğün için en uygun gelinlik modeli olacaktır.

Ayrıca sadece balo salonunda değil otellerde ve tarihi mekanlarda yapılan düğünler içinde en uygun olan modeldir.

prenses gelinlik modelleri taşlı

Prenses Gelinlik Modelleri Nasıl Olmalıdır?

Prenses gelinlik modelleri bel kısmından itibaren kabararak genişlediği için gelinliği giyen kişinin varsa kalça ve bacak bölgesinde olan sorunlar için endişe etmesine gerek kalmaz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Tesettürlü Gelin Başı Modelleri Tüm İhtişamı İle

Fakat gelinliğin alt kısmı uzun bir bölümden itibaren kabardığı için üst kısımda bulunan en ufak ayrıntı bile önemlidir.

Gelinliğin üst kısmı bütün ilginin ve detayların toplandığı kısımdır. Prenses gelinlik modelleri genellikler sırt dekolteli, göğüs dekolteli ya da omu dekoltelidir.

Ayrıca kabaran kısımdan yani bel bölgesinden itibaren taşlar ile süslenmiş bir bölüm gelinliğin tüm güzelliğini ortaya çıkarmaktadır.

prenses gelinlik modelleri kollu

Prenses gelinlik modeli makyajı

Prenses gibi görünmek için giyilen prenses gelinlik modelleri, göğüs dekoltesi kısmında kalp şeklinde dekoltelere sahiptir. Ayrıca eğer bu model bir gelinlik seçildiyse bu yönde makyaj ve saç yapımı gerekir.

En güzel prenses gelinlik saç şekli topuz, prenses gelinlik makyajı ise doğal makyajdır. Abartılı makyaj da tercihe binaen yapılabilir. Tercihen yarım topuz gelin saçı, ensede topuz gelin saçı, dağınık topuz gelin saç modeli de yapılabilir.

Bu gelinliği tamamlayacak olan en önemli aksesuarlar olabilir. Ayrıca kabarık olan gelinliğin altına giyilecek olan yüksek topuk gösterişli ve göz alıcı görünmenin yoludur. Prenses gelinlik modellerinde kabarık kısmında genellikle tül kullanılır.

Fakat saten kumaş kullanılan gelinliklerde vardır ve en az tül kadar ilgi görmektedir. Fakat çok kabarık isteyenler için tün en uygun seçim olacaktır.

Resim Galerisi: Yeni Çıkan Prenses

Bir önceki makalemiz olan En Güzel Nişan Elbiseleri 2020-2021 başlıklı yazımızda 2016 nişanlıklar, Nişan Elbiseleri 2019-2020 ve nişan kıyafetleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gamze özcan dedi ki:

    en güzeli prenses gelinlik modelleri gerçekten.en çok tercih edilende bu galiba.düğünlerde sıklıkla karşılaşıyorum.gelin ister kısa ister uzun ister kilolu olsun yakışıyor.tabi zayıf ve uzunlara daha çok yakışıyor ona diyeceğimiz zaten yok.bir de üste taş işleme yapıyorlar ya gerçekten muhteşem bir görünüme kavuşuyor.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu