Tarz Kadın

Prenses Model Gelinlik İle Büyüleyin

16.11.2020
921
Prenses Model Gelinlik İle Büyüleyin

Prenses Model Gelinlik Denilince akla akıllarda yıllarda yer eden gelinler gelmektedir. Damat elbisesi ya da smokin modelleri seçimi gelinlik seçimine göre biraz daha kolaydır. Fakat gelinlik seçimi bir hayli zor bir olaydır. Gelinler için hem gelinlik modeli, hem de saç modeli seçeneği oldukça fazladır.

Prenses gelinlik modeli tasarımlarının yanında prenses gelinlik modeli tesettür tasarımları da mevcuttur.  Prenses gelinlik modelleri bir kesim için değil hemen hemen her tarz ve kesime hitap eden mükemmel tasarımlar sunmaktadır. Tesettür tasarımlarının ya en çok kullanılan prenses gelinlik modelleri hakkında merak edilen detayları birlikte görelim…

Prenses Model Gelinlik

Prenses model gelinlik modelleri; Sade, klasik, taşlı, inci işlemeli, belden kabarık, düşük askılı, prenses gelinlik modelleri gibi pek çok faklı seçenek vardır. Durum böyle olunca gelin adaylarını çok zorlu bir dönem başlamaktadır.

Vücut yapınıza göre gelinlik bulmak şıklığınız için en önemli adımdır. Hemen hemen tüm vücut şekilleri ile uyumlu olan prenses model gelinlikler de bu nedenle tercihler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Prenses gelinlik modelleri ve fiyatları

Gelin için düğünde mükemmel ve kusursuz olması gereken tek obje kendisidir. Bütün gözlerin gelinin ve damadın üzerinde olduğu bu ortamda her çift kendine yakıştığını düşündüğü en güzel kıyafetlerin içerisinde gülümsemek ister eşine dostuna.

prenses gelinlik modelleri

prenses gelinlik modelleri kabarık

Kabarık Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses gelinlik modelleri ile genç kızlar kendilerini bir masalda gibi hisseder. Özellikle düğün bir balo salonunda ise bu model düğün için en uygun gelinlik modeli olacaktır.

Ayrıca sadece balo salonunda değil otellerde ve tarihi mekanlarda yapılan düğünler içinde en uygun olan modeldir.

prenses gelinlik modelleri taşlı

prenses gelinlik modelleri taşlı

Prenses Gelinlik Modelleri Nasıl Olmalıdır?

Prenses gelinlik modelleri bel kısmından itibaren kabararak genişlediği için gelinliği giyen kişinin varsa kalça ve bacak bölgesinde olan sorunlar için endişe etmesine gerek kalmaz.

Fakat gelinliğin alt kısmı uzun bir bölümden itibaren kabardığı için üst kısımda bulunan en ufak ayrıntı bile önemlidir.

Gelinliğin üst kısmı bütün ilginin ve detayların toplandığı kısımdır. Prenses gelinlik modelleri genellikler sırt dekolteli, göğüs dekolteli ya da omuz dekoltelidir.

Ayrıca kabaran kısımdan yani bel bölgesinden itibaren taşlar ile süslenmiş bir bölüm gelinliğin tüm güzelliğini ortaya çıkarmaktadır.

prenses gelinlik modelleri tül askılı

prenses gelinlik modelleri tül askılı

Prenses gelinlik modeli makyajı

Prenses gelinlik modelleri, göğüs dekoltesi kısmında kalp şeklinde dekoltelere sahiptir. Ayrıca eğer bu model bir gelinlik seçildiyse bu yönde makyaj ve saç yapımı gerekir.

Prenses gelinlik makyajı ise doğal makyajdır. Şeftali tonları ile yapılacak doğal bir makyajda dudaklarınızın öne çıkması için nude veya koyu şeftali ruj kullanabilirsiniz. Abartılı makyaj da tercihe binaen yapılabilir.

Bu gelinliği tamamlayacak olan en önemli aksesuarlar olabilir. Ayrıca kabarık olan gelinliğin altına giyilecek olan yüksek topuk gösterişli ve göz alıcı görünmenin yoludur. Prenses gelinlik modellerinde kabarık kısmında genellikle tül kullanılır.

prenses model gelinlik saç modelleri

prenses model gelinlik saç modelleri

Prenses Model Gelinlik Saç Modelleri

Prenses model gelinlik için saç modelleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Prenses model gelinlik, gelin adaylarının en çok tercih ettiği gelinlik modelleri arasında yer almaktadır. Prenses gelinlik için saç modeli olarak ilk önerimiz balerin topuzu öneriyoruz. Gelinlik yeteri kadar gösterişli ve ihtişamlı olacağı için saç modeliniz sade ve bir o kadar da naif olmalıdır.

En güzel prenses gelinlik saç şekli topuz, tercihen yarım topuz gelin saçı, ensede topuz gelin saçı, dağınık topuz gelin saç modeli de yapılabilir.

Gelinlik altına giyilen kabarık etek görünümü veren tarlatan gelinliğin gösterişini ve ihtişamını sağlarken duru ve çekici gösteren saç modeliniz de sizi olduğunuzdan çok daha zarif ve etkileyici kılacaktır.

Prenses gelinlik duvak modeli olarak ise kabarık olmayan duvak modelleri arasından uzun veya kısa duvak seçmenizi öneriyoruz.

Resim Galerisi: Yeni Çıkan Prenses Gelinlik modeli

Bir önceki makalemiz olan İncili Gelinlik Modelleri başlıklı yazımızda İncili Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gamze özcan dedi ki:

    en güzeli prenses gelinlik modelleri gerçekten.en çok tercih edilende bu galiba.düğünlerde sıklıkla karşılaşıyorum.gelin ister kısa ister uzun ister kilolu olsun yakışıyor.tabi zayıf ve uzunlara daha çok yakışıyor ona diyeceğimiz zaten yok.bir de üste taş işleme yapıyorlar ya gerçekten muhteşem bir görünüme kavuşuyor.

Tarz Kadın Blogu