Tarz Kadın

2023-2024 Tesettür Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları

24.10.2022
5.067
2023-2024 Tesettür Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları

2023-2024 Tesettür Gelinlik Modelleri ve fiyatları her bütçeye hitap edecek şekildedir. Renkli gelinlik modelleri tesettür stilleri, kapalı beyaz gelinlik modelleri farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Ancak gelinlik modelleri tesettürlü fiyatları her kesimde kullanıcıyı memnun edecek niteliktedir.

İşte Yeni sezon Tesettür Gelinlik Modelleri ve fiyatları detayları…

2023-2024 Tesettür Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları

Yeni kapalı gelinlik modelleri eski sezon gelinliklere göre daha fazla bütçe istemektedir. Son moda tesettür gelinlikler, herkesi memnun edecek tasarımlarda üretilmektedir.

Aslında düzenli incelenen tesettür gelinlik sitelerinde ucuz gelinlik bulmak mümkün. Tesettürlü gelin adayları için özel olarak geliştirilen tesettür gelinlik modelleri şık dantellerle  bezeli. Yani yeni sezonda dantel gelinlikler kusursuz tasarımları ile karşımıza çıkmaktadır.

Genel olarak krem ve kırık beyaz rengin kullanıldığı gelinlikler, bir güneş gibi parlamanıza olanak sağlayacağa benziyor.

Bu sene renkli gelinlik modelleri tesettür stilleri de dikkat çekecek niteliktedir. Gelinlik modellerinde en fazla tercih edilen renkler kırık beyaz, krem rengi, ve beyaz olarak karşımıza çıkacaktır.

tesettür gelinlik modelleri 2023-2024

tesettür gelinlik modelleri 2023-2024

Yıla damgasını vuracak olan tesettür gelinlik modelleri, kırık beyaz tercihi ile büyük beğeni kazanıyor.

Bu senenin yeni moda tesettür gelinlikleri arasında toz pembe gelinlikler de öne çıkmaktadır. Ayrıca renkli gelinliklerde kullanılan  mavi, yeşil, kırmızı gibi renklerde aksesuar kullanımı da artmaktadır.

Artık beyazın hakim olduğu modellerin yerine de renkli süslemeler kullanılmaya başlandığından bu sezon fazlasıyla görecek gibiyiz.

Yeni sezonun kırık beyaz gelinliklerinde, dantelden daha çok taş kullanımı karşınıza çıkacaktır.

Yeni Kapalı Gelinlik Modelleri

2023 yılında gelinliklerin neredeyse her modelinde  krem renkler gibi renkli gelinlik modellerini göreceksiniz. Yani A kesim kapalı gelinlikten prenses model tesettür gelinliğe kadar renkli gelinlikler moda olacak.

bu senenin tesettür gelinlik modelleri

bu senenin tesettür gelinlik modelleri

Daha çok esmer ya da kumral tenli gelin adaylarının tercih ettiği krem renkli gelinliklerde Fransız danteller revaçta.

Bu sene diğer tüm dantel çeşitlerini de heyecanla beklediğimiz tesettür gelinlik modelleri seçeneklerinde göreceğiz.

Yarım balık model tesettür gelinlikler gözleri ise farklı tasarımları ile beğeni toplamaktadır. Ancak tesettür gelinliklerde daha çok A kesim ve prenses modeller tercih edilmektedir.

Kabarık tesettürlü gelinliklerde ise tüm seçenekler değerlendirilmektedir.

Tesettür Gelinlik

Bu sezonun tesettür gelinlikleri arasında A kesim gelinlik modelleri de öne çıkmaktadır. A kesim gelinlikler de kendi içinde model seçeneği sunmaktadır. Yani kuyruklu A kesim tesettür gelinlik, vintage A kesim tesettür gelinlik, kabarık A kesim tesettür gelinlik gibi. Ayrıca sade A kesim tesettür gelinlik modelleri hafif kabarık stilleri ile kusursuzu sunmaktadır.

Tesettür Gelinliklerin fiyatları gelinliğin işlemesine, kumaşına, işçiliğine ve tasarımına göre değişmektedir. Yeni kapalı gelinlik fiyatları 5000-50000-100000 arası değişmektedir.

Okurlarımız bu içeriğimizi de okudu⇒ Bu senenin Damatlık Modelleri Arasında Neler Var Neler

Resim Galerisi: Tesettür Gelinlik fiyatları

 

Bir önceki makalemiz olan Gelin Duvağı Modelleri (yeni çıkan) başlıklı yazımızda Gelin Duvağı Modelleri 2021 hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu