2017 Damatlık modelleri

0
3277

Düğün töreninde giyilecek kıyafetler her zaman çok önemlidir. Bireyler tarafından da bu konuya oldukça önem verilir ve tercihler konusunda oldukça titiz davranılır.

Düğün kelimesinde kimi zaman akla ilk gelin gelir giyeceği gelinlik, organizasyon ve buna benzer birçok alternatifte paralelinde türer. Gelinlik bir bayanın hayalini süsleyen en güzel adımlardan biri olsa da damadın giyeceği damatlıkta en az gelinlik kadar önemlidir. Bu nedenle birçok firma damatlık üretimi ve tasarımı konusunda pek çok ürünü piyasaya sunmuştur. Bu sayede gelinliğe verilen önem kadar damatlığa da önem verilmiştir. Düğünlerde damgasını vuracak birden çok çeşitle 2017 damatlık modelleri sizinde ilginizi çekecek niteliktedir. Ünlü tasarımcılar erkeklerin vücut yapısına göre modeller tasarlamış ve her bedene uygunluk sağlayacak ölçülerde damatlıkları gün yüzüne çıkarmışlardır. 2017 yılının fenomeninden olan damatlıklar tek renkten oluştuğu gibi modanın kriterlerinden olan zıt renklerden de oluşmaktadır.

Farklı renklerle uyum sağlayan damatlıklar:

Damatlılar geçtiğimiz yıllarda tek renklerden oluşmaktaydı fakat ünlü moda tasarımcıları buna farklı bir bakış açısı kazandırmışlardır. Zıt renklerin birbiriyle uyumunu ön planda tutmuşlar ve üretimlerini bu yönde gerçekleştirmektedirler. Siyahla beyazın uyumunu 2017 da sık sık damatlık modellerinde göreceğimiz gibi bordo siyah, lacivert siyah renklerine de rastlamamız mümkün olacaktır. Bu sayede damatlık konusunda geniş bir yelpazeye yer verilmiş ve bireylerin zevkine hitap etme konusunda bir adım öne geçilmiştir.

Her zevke her bedene uygunluk:

Biyolojik ve fizyolojik yapımızın farklılık göstermesi sebebiyle düğünümüzde tercih edeceğimiz her damatlık modeli vücudumuzla uygunluk göstermeyebilir. Beğendiğimiz bir modeli denediğimiz zaman aslında o kadar da yakışmadığını görebilmemiz olasıdır. Bu nedenle de tercihlerimizi değiştirmemiz gerekir. Buda bizi kimi zaman mutsuz eder ve istediğimiz sonuca ulaşmamızda yolumuza engel çıkarabilmektedir. Fakat 2017 damatlık modelleri sayesinde bu durumdan kurtulmak mümkündür. Ünlü tasarımcılar örnek modeli kreasyonlarında müşterilerine sunmaktadır ve sizde eğer o modeli beğendiyseniz vücut ölçülerinize ve proporsiyonunuza uygun olarak sunulmaktadır. Buda damatlık konusunda önünüze çıkan problemin önüne geçmekte ve çözüme ulaştırmaktadır.

Düğününüzde rahat edeceğiniz ve daha sonra şekil değişikliği yaparak günlük hayatta kullanabileceğiniz bir kıyafetinizin olmasını istiyorsanız 2017’nın damatlıklarına göz atmanızda fayda olacaktır. Zıt renkler yer verilmesi sebebiyle ayrı ayrı kullanabileceğiniz ürünler haline de gelmektedir. Düğününüz için vücut ölçünüze ve zevkinize en uygun damatlık modeline bu kreasyonla ulaşmanız oldukça kolay olacaktır. En kısa zamanda yeni ürünlere göz atmanızda fayda var.

Bir önceki makalemiz olan Damat Bohçasında Neler Olur? Kim Ne Yapmalıdır? başlıklı yazımızda damat bohçası nasıl hazırlanır ve damat bohçasına neler konur hakkında bilgiler vermekteyiz.


CEVAP VER