Tarz Kadın

2022-2023 Damatlık Modelleri Arasında Neler Var

18.10.2021
3.635
2022-2023 Damatlık Modelleri Arasında Neler Var

2022-2023 damatlık modelleri; Düğün töreninde gelin ve damat adayı için hazırlanan gelinlik damatlık modelleri seçimi her zaman çok önemlidir. En trend damatlıklar için uzun araştırmalar yapılır. Peki, damatlık seçiminde nelere dikkat edilmelidir. Bu senenin en moda damatlık modelleri, damatlık renkleri nelerdir?

 Tercih edeceğiniz gelinlik ve damatlık modelleri vücut tipinizle uyumlu olduğu kadar birbirinizle de uyumlu olmalıdır.

Eğer bu sezon evlenmeyi düşünüyorsanız yeni sezonda düğünlere damgasını vuracak birden çok çeşitte şık damatlık modelleri sizinde ilginizi çekecek niteliktedir. En şık damatlıklar görsellerini incelemeyi unutmayın.

En Şık Damatlık modelleri

En Şık Damatlık modelleri

Ünlü tasarımcılar erkeklerin vücut yapısına göre modeller tasarlamış ve her bedene uygunluk sağlayacak ölçülerde en güzel damatlık modellerini gün yüzüne çıkarmışlardır. Öyle ki zayıflar için damatlık modellerinden şişmanlar için damatlık modellerine kadar pek çok seçenek bulunmaktadır.

2022-2023 Damatlık Modelleri Renkleri

Bu senenin gelinlik ve damatlık modelleri arasında oldukça şık damatlık modelleri olduğunu görüyoruz. Yeni sezon damatlık renkleri tek renkten oluştuğu gibi modanın kriterlerinden olan zıt renklerden de oluşmaktadır.

Damatlık smokin modelleri.

Damatlık smokin modelleri.

Damatlıklar geçtiğimiz yıllarda tek renklerden oluşmaktaydı fakat ünlü moda tasarımcıları buna farklı bir bakış açısı kazandırmışlardır.

Zıt renklerin birbiriyle uyumunu ön planda tutularak, üretimlerini bu yönde damatlık takım elbise ve damatlık smokin tasarımları gerçekleştirmektedirler.Damatlık modelleri 2022-2023 seçenekleri arasında tek renk damatlıklar kadar iki renkli spor damatlık modelleri de bulunmaktadır.

Siyahla beyazın uyumunu yeni sezonda da sık sık damatlık takım modelleri içinde göreceğimiz gibi bordo siyah, lacivert siyah renklerine de rastlamamız mümkün olacaktır.

Bu sayede damatlık konusunda geniş bir yelpazeye yer verilmiş ve bireylerin zevkine hitap etme konusunda bir adım öne geçilmiştir.

Yeni Çıkan Damatlık Trendleri

Yeni çıkan smokin damatlık modelleri ve damatlık takım elbiseler modern çizgileri ile tüm dikkatleri çekmektedir. Vücut tipindeki farklılıklar sebebiyle tercih edilecek damatlık modelleri vücut tipinize uygun olmayabilir.

Beğendiğimiz bir modeli denediğimiz zaman aslında o kadar da yakışmadığını görebilmemiz olasıdır. Bu nedenle de en şık damatlık modelleri 2022-2023 koleksiyonlarından vücut şekline göre yapılmalıdır.

Damatlık takım modelleri

Damatlık takım modelleri-beyaz damatlık modelleri

Damatlık renkleri ise saç rengi, göz rengi, düğün konsepti ile bütünlük arz etmelidir. Yeni dönem damatlık modelleri çeşitliliği ile herkese sizin özel isteklerinizi karşılayacak damatlık modeli de mutlaka vardır.

Ünlü tasarımcılar 2022-2023 damatlık kreasyonlarında müşterilerine geniş seçenek sunmaktadır. Kreasyonlardan beğendiğiniz en güzel erkek damatlık modeli  o modeli vücut ölçülerinize ve proporsiyonunuza uygun olarak sunulmaktadır.

Bu da damatlık konusunda önünüze çıkan problemin önüne geçmekte ve çözüme ulaştırmaktadır. Bu nedenle kaliteli bir markadan damatlık seçimi her zaman farklılık yaratacaktır.

Damatlık takım elbiseler

Damatlık takım elbiseler-bordo damatlık modelleri 

Zıt renkler yer verilmesi sebebiyle ayrı ayrı kullanabileceğiniz ürünler haline de gelmektedir. Düğününüz için vücut ölçünüze ve zevkinize en uygun damatlık modeli bu kreasyonla ulaşmanız oldukça kolay olacaktır.

En İyi Damatlık Modelleri Markaları

  •  Damatlık modelleri Sarar
  • Damatlık modelleri Beymen
  • Damatlık modelleri Kiğılı
  • Damatlık modelleri Vakko
  • Damatlık modelleri Damat
  • Damatlık modelleri Hatemoğlu
  • Damatlık modelleri Network
  • Damatlık modelleri Efor. Akılda kalan ve şık bir damatlık takım elbise veya damatlık arıyorsanız bu markaların ürünlerini incelemenizde yarar var.
Damatlık takım modelleri

Damatlık takım modelleri

Bu Senenin Damatlık Renkleri

Yeni sezon damatlık renkleri arasında bordo damatlık ve gelinlik modellerinden beyaz damatlık ve gelinlik modellerine kadar pek çok seçenek sunulmaktadır.

⇒Mavi Takım Elbise Kombinleri Erkek Nasıl Yapılır?

Son dönemlerde bordo lacivert ve bordo siyah damatlıklar, damat adayları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir .

Bordo renk damatlık modellerini spor damatlıklar arasında yer alabileceği gibi klasik damatlık modelleri arasında da bulabilirsiniz.

Damatlık İçine Ne Renk Gömlek Giyilir?

Damatlık içine beyaz gömlek olmazsa olmaz detaylar arasında yer almaktadır. Gelinlik modeli ile bütünleşen beyaz gömlek dışında damatlık içine gömlek kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Gömlek rengine uyumlu mendil rengi ve katlaması ile en tarz damatlık kombini yapmış olursunuz.

2022-2023 damatlık modelleri

2022-2023 damatlık modelleri

Tam da bu noktada takım elbise mendili nasıl katlanır dediğinizi duyar gibiyim. Takım elbise mendil katlaması dikdörtgen formda katlanarak cebe 2 santimi dışarıda kalacak şekilde konulabilir.

Üçgen formda katlanabilir. Veya üçgen formda tutularak uç kısımları görünecek şekilde cebe konumlandırılabilir. f

Damatlık Altına Nasıl Ayakkabı Olur?

Damat ayakkabısı nasıl olmalıdır sorusunun cevabı en az damatlık modeli kadar önemlidir. Damatlık ile tüm gözlerin üzerinizde olmasını istiyorsanız ayakkabıdan kemer ve çoraba kadar bütünlük içinde olmasına özen göstermelisiniz.

Damatlık ayakkabısı seçimi sırasında düğün mekanından damatlık rengine kadar önem arz etmektedir. Spor damatlık modelleri için süet veya deri ayakkabı seçmelisin.

Damatlık ayakkabısı nasıl olmalıdır?

Siyah damatlık altına ayakkabı olarak ise açma deri ayakkabı modelleri kullanmalısın. Açma deri ayakkabı nasıl olur diyenlere; deriden daha parlak, rugandan ise daha az parlak ayakkabı modelidir. Siyah damatlık altına bu ayakkabılardan siyah olanı tercih etmeniz şık olmanızda en büyük etkendir.

Damatlık ayakkabı rengi seçiminizde kravat, kol düğmesi, kemer yaka iğnesi ve papyon ile renk bakımından uyumlu olmalıdır.

Salon düğününde klasik ayakkabı, kır ve kumsal düğününde keten takım elbise altına leofar ayakkabılar, kullanabilirsiniz.

Resim Galerisi: En Güzel Damatlık

 

Bir önceki makalemiz olan En Güzel Gelin Çiçeği Modelleri 2023 başlıklı yazımızda Gelin Çiçeği Modelleri ve gelin çiçekleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu