Tarz Kadın

Koyu Balköpüğü Saç Rengi İle Yıldız Gibi Parlayın

18.11.2019
495
Koyu Balköpüğü Saç Rengi İle Yıldız Gibi Parlayın

Koyu Balköpüğü Saç Rengi son dönemlerin en favori saç renkleri arasında yer almaktadır. Her mevsim rahatlıkla kullanılan koyu balköpüğü saç renk kataloğu incelendiğinde beğenmeyen yoktur sanırım. Bu kadar çok beğenilen balköpüğü saç ne renk bakalım mı?

Koyu Balköpüğü Saç Rengi

Kumral ve sarı saçlar arasında kalan balköpüğü saç rengi içinde altın, dore ve kahve yansımalar bulunmaktadır. Buda özellikle sönük ve bakımsız saçlar için parlak ve ışıltılı saçlar demektir. Saçlarınızın dikkat çekmesini ve her an bakımlı durmasını istiyorsanız balköpüğü saç rengi kataloğunu inceleyerek seçim yapmalısınız.

Balköpüğü Saç Rengi kataloğu

Balköpüğü saç rengi ile çok kalabalık ortamlarda bile fark edileceğinize garanti veriyoruz. Giyim tarzları ile rahatlıkla kullanılabilen balköpüğü saç açık balköpüğü saç ve koyu balköpüğü saç diye ikiye ayrılmaktadır.

Açık Balköpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilmektedir?

Kahve köpüğü saç boyası ile altın sarısı saç boyasının karışımı ile balköpüğü saç boyası elde edilmektedir.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   En Trend Kısa Saç Modelleri 2020-2021 Detayları

Balköpüğü saç renkleri için dikkat edilmesi gereken ilk detay açıktan koyuya mı, koyudan açığa mı geçiş yapılacağıdır. Çok açık renk saçlarda tek boyama ile elde edilebilir.

Ancak koyu renk saçlara sahipseniz birkaç işlemden geçmesi gerekmektedir. Koyu renk saçlara açık balköpüğü yapacaksanız %9’luk sıvı oksidan yani renk açıcı ile saçları açmanız gerekmektedir.

Bunları evde saç boyama için anlatıyoruz, ancak en iyi sonuç kuaförde yapılan işlemler sonucunda ortaya çıkmaktadır. Evde yapılan saç boyama genel de hüsranla sonuçlanır:(

Balköpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Açık balköpüğü adıyla anılan saç, sarıya en yakın tondur. Saçın içine atılan renkler ise dore ve altın tonlardır. Işıltılı balköpüğü saç rengi bu şekilde elde edilir. Bu şekliyle özellikle güneşte kusursuz görünür.

Koyu Bal köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır-Hangi Göze Yakışır?

Beyaz tenli buğday tenli ve esmerlere çok yakışmaktadır. Esmer tenli kişilere bal köpüğü karamel saç ve koyu balköpüğü kahve saç rengi daha da güzel durmaktadır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Yuvarlak Yüze Saç Modeli Kadın

Kumral tonunun az fazla baskın olduğu koyu balköpüğü saç rengi soğuk ve sıcak alt tonlu ciltlere de yakışmaktadır diyebiliriz. Bu kadar pozitif etkileri olan ve hemen hemen her ten rengine yakışan koyu balköpüğü saç rengini mutlaka denemelisiniz.

Ayrıca ela, mavi, kahverengi ve bal rengi gözleriniz varsa koyu balköpüğü saçlar ve balköpüğü saç renginin diğer renk tonları ile mükemmel görüneceğinizi garanti ederiz.

Aşağıda balköpüğü saç renkleri ev koyu balköpüğü renk kataloğu resim galerisi paylaşıyoruz. Saçlarınızı hangi balköpüğü saç ile buluşturacağınıza hala karar veremediyseniz incelemenizi öneriyoruz.

Resim Galerisi: Koyu Bal köpüğü Saç Renkleri Kataloğu

Bir önceki makalemiz olan Gelin Saç Modelleri 2021 başlıklı yazımızda gelin saç kesimi, gelin saç seçimi ve gelin saç stilleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu