Koyu Balköpüğü Saç Rengi İle Yıldız Gibi Parlayın

20.10.2021
3.612
Koyu Balköpüğü Saç Rengi İle Yıldız Gibi Parlayın

Koyu Balköpüğü Saç Rengi son dönemlerin en favori saç renkleri arasında yer almaktadır. Her mevsim rahatlıkla kullanılan koyu bal köpüğü saç renk kataloğu incelendiğinde beğenmeyen yoktur sanırım.

işıltılı bal köpüğü saç rengi yaz dönemlerinde güneşin altına altın gibi parladığı için daha çok tercih edilir gibi görünse de son dönemlerde sonbahar ve kış saç renkleri olarak da kullanılmaktadır.

Yaz saç renkleri olarak kahve köpüğü ve altın sarısı karışımı ile daha çok kullanılan bal rengi saç,  bu senenin saç rengi olarak yediden yetmişe herkesin favorisi olacak diyebiliriz. Bu kadar çok beğenilen balköpüğü saç ne renk bakalım mı?

Koyu Balköpüğü Saç Rengi

Kumral ve sarı saçlar arasında kalan balköpüğü saç rengi içinde altın, dore ve kahve yansımalar bulunmaktadır. Buda özellikle sönük ve bakımsız saçlar için parlak ve ışıltılı saçlar demektir. Saçlarınızın dikkat çekmesini ve her an bakımlı durmasını istiyorsanız balköpüğü saç rengi kataloğunu inceleyerek seçim yapmalısınız.

Balköpüğü Saç Rengi kataloğu-karamel bal köpüğü saç rengi

Balköpüğü saç rengi ile çok kalabalık ortamlarda bile fark edileceğinize garanti veriyoruz. Giyim tarzları ile rahatlıkla kullanılabilen balköpüğü saç açık balköpüğü saç ve koyu balköpüğü saç diye ikiye ayrılmaktadır.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir ⇒ Bal Köpüğü Saç Rengi Hangi Tene Gider?

Bal köpüğü ve karamel karışımı saç rengine koyu balköpüğü, balköpüğü sarı saç rengi karışımına açık bal köpüğü diyebiliriz.

Açık Bal köpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilmektedir?

Kahve köpüğü saç boyası ile altın sarısı saç boyasının karışımı ile balköpüğü saç boyası elde edilmektedir.

Balköpüğü saç renkleri için dikkat edilmesi gereken ilk detay açıktan koyuya mı, koyudan açığa mı geçiş yapılacağıdır. Çok açık renk saçlarda tek boyama ile elde edilebilir.

Ancak koyu renk saçlara sahipseniz birkaç işlemden geçmesi gerekmektedir. Koyu renk saçlara açık balköpüğü yapacaksanız %9’luk sıvı oksidan yani renk açıcı ile saçları açmanız gerekmektedir.

Bunları evde saç boyama için anlatıyoruz, ancak en iyi sonuç kuaförde yapılan işlemler sonucunda ortaya çıkmaktadır. Daha önce evde saç boyama uygulaması yapmayanların ilk Evde saç boyama işlemleri hüsranla sonuçlanabilir. Bu nedenle bir bilen kişi ile yapmak en doğrusudurç.

Balköpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Açık balköpüğü adıyla anılan saç, sarıya en yakın tondur. Saçın içine atılan renkler ise dore ve altın tonlardır. Işıltılı balköpüğü saç rengi bu şekilde elde edilir. Bu şekliyle özellikle güneşte kusursuz görünür.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir ⇒ Kahve Köpüğü Saç Rengi-Nasıl Elde Edilir-Kimlere Yakışır?

Koyu Bal köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır-Hangi Göze Yakışır?

Beyaz tenli buğday tenli ve esmerlere çok yakışmaktadır. Esmer tenli kişilere bal köpüğü karamel saç ve koyu balköpüğü kahve saç rengi daha da güzel durmaktadır.

Kumral tonunun az fazla baskın olduğu koyu balköpüğü saç rengi soğuk ve sıcak alt tonlu ciltlere de yakışmaktadır diyebiliriz. Bu kadar pozitif etkileri olan ve hemen hemen her ten rengine yakışan koyu balköpüğü saç rengini mutlaka denemelisiniz.

Balköpüğü saç rengi katalog

Ayrıca ela, mavi, kahverengi ve bal rengi gözleriniz varsa koyu balköpüğü saçlar ve balköpüğü saç renginin diğer renk tonları ile mükemmel görüneceğinizi garanti ederiz.

Aşağıda balköpüğü saç renkleri ve koyu balköpüğü renk kataloğu resim galerisi paylaşıyoruz. Saçlarınızı hangi balköpüğü saç ile buluşturacağınıza hala karar veremediyseniz incelemenizi öneriyoruz.

Bal Köpüğü Saç Rengi

Bal köpüğü saç renkleri nelerdir? Bal köpüğü saç renginin birçok tonu vardır. Bal köpüğü saç denilince akla çikolata tonu, açık bal köpüğü, gri, altın sarısı saç, platin sac, küllü bal köpüğü saç rengi, karamel saç ve ışıltılı bal köpüğü saç rengi gelmektedir.

Bu renkler ten renginiz ile uyum sağlamıyorsa bal köpüğü ombre veya bal köpüğü balyaj yaparak saçlarınıza olağan üstü bir güzellik katabilirsiniz.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir ⇒ Ombre Modelleri, Renkleri Ve Fiyatları-Dev İnceleme

bal köpüğü saç boyası

Bal Köpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Bal Köpüğü Rengi Nasıl Elde Edilir? 8,3 bal köpüğü saç boyasına 8 .0 açık kumral karıştırarak bal köpüğü elde edebilirsiniz. Ancak işıltılı bal köpüğü saç rengi için sarı tonları, karamel bal köpüğü için karamel tonları da ekleyebilirsiniz. bal kopugu sac rengi hazırlarken ten renginize göre açık veya koyu tonlamalar yapabilirsiniz.

Loreal bal köpüğü saç rengi kataloğu ve diğer bal köpüğü saç boyası kataloglarında çok fazla renk tonu seçeneği vardır. Bu da hemen hemen her ten rengine uyum sağlayan bir renk tonunun olması anlamına gelmektedir.

Bal köpüğü rengi saç evde yapılır mı? Evet bal köpügü rengi evde uygulanabilir. Özellikle açık saç rengine sahip bayanlar evde balköpüğü saç boyama işleminde son derece başarılı olurlar.

Koleston 9.3 altın sarısı saç rengi boyanın yüzde ellisi, loreal casting 7.30 bal köpüğü renginin yüzde elli kadar ve bir şişe oksidan (yüzde dokuz) karıştırarak bal sarısı saç rengi oluşturulduktan sonra saçın tamamına uygulanır, bekleme süresi sonunda yıkanır. Çok açık kumral saç renklerine sahipseniz bu formül tam size göre.

Çok koyu saç renklerine sahip olanlar saç açma işlemi yapacakları için en iyisi kuaförde yaptırmaktır diyoruz.

Resim Galerisi: Koyu Bal köpüğü Saç Renkleri Kataloğu

Bir önceki makalemiz olan Doğal Saç Modelleri 2024 | Nasıl Yapılır? Kimlere Yakışır? başlıklı yazımızda doğal saç ve Doğal Saç Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu