Koyu Saç Renkleri Kapsamlı İncelemesi

18.10.2020
4.020
Koyu Saç Renkleri Kapsamlı İncelemesi

Koyu Saç Renkleri zamanı geldi. Üstelik bu sezon koyu saç rengi inanılmaz derecede trend olmaya başladı. Havaların soğuması ile de kış saç renkleri öne çıkarken, bir baktık koyu saç renkleri zirve yapıyor. Yeni sezon ile birlikte saç modası ibresini hibrid saç renkleri yönüne çevirdi.

Yeni sezon saç rengi arasında koyu kumral saç rengi, koyu karemel saç rengi, koyu balköpüğü saç rengi, garnier koyu kumral, koyu kahve saç rengi, koyu kestane saç rengi, kızıla çalan koyu sarı saç rengi, koyu kızıl saç rengi ve daha birçok saç rengi öne çıkmaktadır. Bugün sizlere koyu saç renklerinden  bahsederek trend koyu saç rengi hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Koyu Saç

Koyu Saç-koyu kestane saç rengi kataloğu

Koyu Saç Renkleri

Koyu Balköpüğü Saç Rengi

Yeni sezonla birlikte koyu bal köpüğü saç rengine inanılmaz bir talep var. Koyu bal köpüğü saç rengi kataloğu içinden sana uygun olanını seçerek havalı ve heyecan verici bir saç rengine kavuşmaya hazır mısın?

Koyu balköpüğü saç,

Koyu balköpüğü saç,

Koyu balköpüğü saç renkleri kimlere yakışır diyenlere hemen hemen tüm ciltlere yakışır diye cevap verebiliyoruz. Açık bak köpüğü beyaz ve buğday tenlilerde çok iyi dururken koyu balköpüğü her cilt rengi için idealdir. Üstelik donuk ve mat ten rengini bile inanılmaz derecede canlı ve enerjik göstermektedir.

Koyu Kumral Saç Rengi

Koyu kumral saç kahverengi saç olarak düşünülse de kahve tonlarında bir tık daha açık bir saç rengidir. Koyu kumral saçın özellikleri arasındaki en önemli detay küllü, irize denilen soğuk yansımaların yanı sıra, sıcak altın yansımalarının da bulunmasıdır. Natural ve havalı görünün bu saç rengi ile bulunduğunuz ortamda hemen dikkat çekeceğinize eminiz.

Koyu Kumral Saç Rengi

Koyu Kumral Saç Rengi

Koyu Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Esmer ve buğday tenli kişilerin yüzüne farklı bir aydınlık ve enerji veren koyu kumral saç rengi doğal görünümden hoşlananların en favori saç rengi diyebiliriz.

Sonbahar kış aylarında koyu kumral saç rengi soğuk yansımaları ile ilkbahar yaz aylarında da sıcak yansımaları ile kullanılmalıdır.

Koyu Karamel Saç Rengi

Son birkaç sezonun ve bu sezonun favori saç renkleri arasında yer alan koyu karamel saç rengi ışıltılı tonları ile mükemmeli sunuyor. Özellikle koyu kahve saç rengine sahip olanlar koyu karamel saç rengiyle daha canlı ve aydınlık görünüme kavuşabilirler.

Koyu Karamel Saç renkleri

Koyu karamel kimlere yakışır? Esmerler kızıl ve altın tonlarındaki ışıltıları ile (özellikle ombre koyu karamel) açık ve buğday tenliler ise her tonuyla kullanabilir.

Koyu Kahve Saç Renkleri

Kahverengi saç tonları kataloğu içinde koyu kahve de vardır. Koyu kahve saç renkleri kataloğu içinde çikolata saç rengi, bakır saç rengi, küllü gölgeli koyu kahve saç, kahverengi gölgeli saç ve karamel saç rengini de barındıran geniş bir yelpazeye sahiptir. O kadar çok renk tonu vardır ki büyülü kahve saç rengi diyebiliriz

Koyu Kahve Saç Renkleri

Koyu Kahve Saç Renkleri

Klasik saç rengi sevenlerin favorisi olan koyu kahve saç rengi doğallığının yanı sıra etkileyici bir görünümü de beraberinde getirmektedir. Her ne kadar sıradan gibi gelse de minik ışıltılarla büyüleyici görünüm sunmaktadır.

Koyu Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Minik detaylarla bambaşka görünüm imkanı veren koyu kahve saç her yaştan bayana ve her cilt tonuna yakışmaktadır. Çok fazla renk tonu seçeneği olduğu için esmerden sarışına kadar herkese yakışmaktadır.

Aşağıda koyu renk saç modelleri resim galerisini sizler için paylaşıyoruz. Yazı serimizin devamında koyu saç renklerini detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

Açık Kestane Saç Rengi Kime Yakışır

Açık Kestane Saç Rengi Kime Yakışır?

Açık kestane ışıltılı saç kataloğu içindendir. Zira çok açık kestane saçın üstüne altın veya kızıl ışıltılardan oluşmaktadır. Işıltılar genç kızlar için saç renkleri denilince en gözde saç şeklidir.

Açık kestane saç rengi kimlere yakışır sorusunda ise cevabımız buğday tenli ve esmerlere şeklinde olacaktır. açık tenli ve kumrallara da yakışsa da esmere ve buğday tenliye daha çok yakışmaktadır.  Saça atılan ışıltılar yanık teni daha bir çekici daha bir alımlı göstermektedir.

Okuyucunun beğendiği bir diğer yazı ⇒  Orta Boy Saç Modelleri Yapımı Ve Çeşitleri

Resim Galerisi: Koyu Saç Renk Kataloğu

 

i

Bir önceki makalemiz olan Doğal Saç Modelleri 2024 | Nasıl Yapılır? Kimlere Yakışır? başlıklı yazımızda doğal saç ve Doğal Saç Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
Tarz Kadın Blogu