Tarz Kadın

Bal Köpüğü Saç Rengi Hangi Tene Gider?

06.07.2020
138
Bal Köpüğü Saç Rengi Hangi Tene Gider?

Bal köpüğü saç rengi hangi tene gider başlıklı yazımızda özellikle doğasında açık tene sahip olmayan kişilerin merak ettiği soruların cevaplarını vereceğiz. Kumral olmak birçok kişi için havalı ve modern kadın görünümüdür. Bal köpüğü saç nasıl elde edilir? Bal köpüğü karamel kime yakışır, bal balköpüğü saç esmere yakışır mı gibi soruların cevaplarını birlikte inceleyeceğiz.

Bal Köpüğü Saç Rengi Hangi Tene Gider?

Bal köpüğü kime yakışır sorusunda özet olarak ten rengi uyumunu tutturan birçok kişiye diyebiliriz. Doğası gereği açık tenli olmayanlar bal köpüğü saç boyası kullanmaktan çekinirler.

Kumral olmak heyecan verici olduğu kadar doğru tonları tutturamadığı zaman göz korkutucu, can sıkıcı ve hayal kırıklığı yaşatan bir deneyim olabilir. Bu nedenle bal köpüğü saç hangi tene gider sorusunda tonu iyi tutturmak gerekir.

Bal köpüğü saç rengi hangi tene gider

Doğru saç rengi ve göz rengi ile çok daha güzel, havalı ve modern görüneceksiniz.

Kullanıcısına inanılmaz hava sunan bal köpüğü saç rengi yaptırmadan önce size yakışıp yakışmadığını iyi analiz etmemiz gerekir.

Bal köpüğü ara tonda bir saç rengidir aslında. Bu esmer, sarışın ve beyaz tenli ayırt etmeksizin neredeyse tüm cilt tiplerine uyabilir demektir.

Özellikle ela gözlülere ve açık tenli kişilerde inanılmaz derecede güzel durmaktadır. Bal köpüğü saçlar kullanıcısına aydınlık, canlı, bakımlı ışıl ışıl bir cilt sunar.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   2020 Saç Renkleri

Kıyafet kombini sırasında kullanacağınız renklerin saçlarınızla daha uyumlu olmasına dikkat ederseniz çok daha etkili kombinler yapabilirsiniz.

Beyaz tenliler bal köpüğü saç boyası tonlarından sıcak ve canlı tonları seçmelidir. Beyaz tenliler bal köpüğü dışında karamel kahve, altın, bal köpüğü karamel ve altın kumral saç boyası da kullanabilirler.

Bal köpüğü saç beyaz tenlilere, buğday tenlilere ve açık esmere yakışmaktadır.

Bal köpüğü kimlere yakışır

Bal Köpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Bal köpüğü saç boyası ile evde boya işlemi yapacaksanız bal köpüğü rengi yakalamak biraz zor olabilir. Özellikle ilk kez bal köpüğü rengi kullanacaksınız dikkatli olmalısınız. Saçlarınızda kızılımsı ve siyahımsı geçişler olabilir.

Bal köpüğü saç rengi için bir kutu 8.3 bal köpüğü rengiyle, bir kutu 8.0 kumral saç rengine karıştırmalısınız.

Her iki boyayı bir kap içinde birleştirdikten sonra saçlarınızın uçlarından başlayarak diplere doğru boyayı uygulayın. Bu eğitim saçlara uyguladıktan sonra 45 dakika kadar bekleyin ve yıkayın. Saç boyasının saç derinize zarar vermesini istemiyorsanız yağlı saçlara uygulamanızı öneriyoruz.

Bal köpüğü saç boyası akmaması için boyayı su ile aktıktan sonra çok az şampuan kullanmadan saç kremi uygulayın.  Saç boyama işleminden sonra en az 3 gün şampuan kullanmamanızı öneriyoruz. Çok zorda kalırsanız kuru şampuan kullanabilirsiniz. Aksi takdirde boya saçlarınıza tutunmadan kısa sürede akacaktır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Dağınık Topuz Modelleri İncelemesi

Bal köpüğü saç bakımı için mutlaka saç kremi kullanılmalıdır.

Bal Köpüğü Saç Rengi Esmere Yakışır Mı?

Bal rengi saç boyasının birçok renk tonu vardır. Ballı karamel, bal köpüğü karamel, bal kumral, ekşi bal, bal sarısı, koyu bal ve bal köpüğü gibi tonları vardır.

Bal köpüğü saç esmere yakışır mı

Bunların içinde esmere yakışan renk tonu de illaki vardır. Bu nedenle kuaförünüzle görüşerek doğru bal köpüğü saç rengi seçmelisiniz. Özellikle çok koyu bir tene sahipseniz bal köpüğü saç rengi yerine bal köpüğü balyaj kullanarak saçlarınıza ışıltı ve canlılık katabilirsiniz.

Bal köpüğü saç rengi esmere mi daha çok yakışır açık tenlilere mi daha çok yakışır diyorsanız, cevabımız elbette ki açık tenlilere daha çok yakışır şeklinde olacaktır. Ancak esmere yakışan saç renkleri arasında da bal köpüğünün karamel tonlarını görebiliriz.

Aşağıda bal köpüğü hangi tene gider sorusunun cevabı olarak farklı ten rengine sahip görselleri inceleyerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyanlar buna da baktı⇒ Kahve Köpüğü Saç Rengi-Nasıl Elde Edilir-Kimlere Yakışır?

Resim Galerisi: Bal Köpüğü Saç Rengi

 

Bir önceki makalemiz olan 2020-2021 Sonbahar Kış Saç Modelleri-Renkleri İncelemesi başlıklı yazımızda 2019-2020 Sonbahar Kış Saç Modelleri-Renkleri İncelemesi, Saç Rengi ve Saç renkleri kış hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu