Tarz Kadın

Kahve Köpüğü Saç Rengi-Nasıl Elde Edilir-Kimlere Yakışır?

27.11.2019
121
Kahve Köpüğü Saç Rengi-Nasıl Elde Edilir-Kimlere Yakışır?

Kahve Köpüğü Saç Rengi-Nasıl Elde Edilir-Kimlere Yakışır? Kahverengi tonlarındaki saçlar son dönemlerde oldukça moda. Ünlülerin saç rengi olarak da bilinen kahverengi saç renkleri gün geçtikçe daha çok kullanılıyor. Kahverengi saçların kendi içinde de birçok renk tonu bulunmaktadır.

Bugün sizlere kahve köpüğü saç rengi, nasıl elde edilir kimlere yakışır diyeceğiz. Saçlarınızda farklılık yapmak ışıltı katmak, gittiğiniz ortamlarda öne çıkmak istiyorsanız kahve köpüğü saç rengi öneriyoruz.

Kahve Köpüğü Saç Rengi-Nasıl Elde Edilir-Kimlere Yakışır?

Kadınlar bu rengi çok fazla bilmemektedir. Kuaföre gidince ünlü saç renkleri içinden seçimler yapınca kahve köpüğü saç ortaya çıkmaktadır. Hep aynı renkleri kullanarak saç boyama yapıyorsanız bugün farklılık yaprak saçlarınızı farklı renklerde boyamanızı öneriyoruz.

Yazımızı sonuna kadar okuduktan sonra özellikle ten renginiz ile uyumlu ise saçlarınızı kahve köpüğü saç boyası ile tanıştırmanızı istiyoruz.

Kahve köpüğü saç boyası markaları

Kahve Köpüğü Saç Rengi Nasıl Bir Renk

Kahve köpüğü sac rengi bal köpüğü kahve saç ile çok karıştırılır, oysaki farklıdır. Balköpüğü kahve saç renginden iki ton daha koyu ve ışıltılı bir renktir.

Kahve saçların üzerine akaju yansımaların olmasıdır. (akaju ne demek diyenlere: soğan kabuğu rengi ile kızıl arası diyebileceğimiz, içinde kızıla çalan kırmızıyı anımsatan renk demektir)

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Açık Saç Modelleri-Günlük-Abiye

Özetleyecek olursak; kahve köpüğü saçların arasında bakır tonları bulunmaktadır. Ara ara dore renk de atılabilir. Canlı ışıl ışıl ve biraz da koyu saç rengi arıyorsanız kahve köpüğü saçlara bir an önce kavuşmalısınız.

Kahve Köpüğü Saç Kimlere Yakışıyor?

Esmer tenli bayanlar kendilerine çok yakışan saç rengi bulmakta zorlanırlar. Sıkı durun, işte kahve kopüğü saç rengi tam size göre.

Esmerlerin kahve köpüğü saç makyajı nasıl olmalıdır. Kesinlikle abartıdan ve uzak hafif bir makyaj olmalıdır. Sakın ağır makyaj yapmayın, saç renginiz ile tezat olur.

Kahve köpüğü saç kime yakışır? Esmerlere, buğday tenlilere, açık tenlilerde de çok hoş durmaktadır. Açık tenliler bakır tonlarını biraz daha çok kullanırlarsa daha şık duruyor.

Kahve köpüğü saç kesim modelleri

Beyaz saçlara sahip olanlar ve saç beyazı nasıl kapatılır diyenler içinde güzel bir müjde verelim. Kahve köpüğü saç boyası (açık kahve köpüğü saç daha uygun olacaktır) ile hem beyazlarınız mükemmel bir şekilde kapanacak, hem de saçlarınız ışıldayacak diyebiliriz.

Kahve Köpüğü Saç Modelleri Nelerdir.

Saçlarınızı kahve köpüğü saç boyası ile buluşturduktan sonra şimdi sıra bu renge yakışan saç kesimlerinde.

Kahve Köpüğü Saç-Kısa Saç Modeli

Saçlarınızı kısa saç modelleri incelemesi yaparak dilediğiniz kısalıkta kestirebilirsiniz. Zira kahve köpüğü saçlarda kısa saç mükemmel durmaktadır.

Kahve köpüğü kısa saç

Kahve Köpüğü Saç- Kaküllü Saç

Saçlarınızı kestirmeye kıyamıyor fakat değişiklik de istiyorsanız kakül kestirerek görünümünüzde farklılık yapabilirsiniz. Kakülün yüz tipinizle uyumlu olduğunu düşünüyorsanız hiç durmayın derim. Bu da olmazsa orta boy saç kesimi modelleri arasından seçim yapabilirsin.

Kahve Köpüğü Saç Rengi-Nasıl Elde Edilir-Kimlere Yakışır?

Kahve Köpüğü Saç Avantajları

Günün ilk saatinden son saatlerine kadar enerjik görünmenizi sağlar.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Saç Nasıl Uzar-Hızlı Saç Uzatma Fikirleri

Çok makyaj istemez, doğal haliniz bile yeterlidir. Makyajsız çıkmak diyorsanız hafif bir makyaj yeterli olacaktır.

Kahve köpüğü saç bakımı son derece kolaydır. Saç bakımı için vaktiniz kısıtlıysa tam size göre.

Doğal saç rengine yakın tonlamalara sahiptir. Bu nedenle saç beyazları ustaca kapatılır.

Saçlara bambaşka bir parlaklık ve ışıltı katar.

Tüm cilt renk tonu için uyum sağlayan uyarlamaları vardır. Bana yakışır mı demeyeceksiniz.

Kahve Köpüğü Saç Rengi Tonları Nelerdir- Hangi Ten Rengine Hangi Ton

Koyu Kahve Köpüğü Saç Renkleri: Buğday tenliler için uygundur. Ten rengi özelliklerinize göre uyarlamalar yapılabilir.

Koyu kahve köpüğü saç rengi

Açık Kahve Köpüğü Saç Renkleri: özellikle esmer tenlilerde çok şık duruyor. Yüze ayrı bir ışıltı ve enerji katıyor. Esmerler koyu kahve köpüğü ister genelde, oysaki açık kahve köpüğü mutlaka düşünülmelidir.

Kahve Köpüğü Saç Boyası Markaları Ve Numaraları

  • Neva color 9.07 kahve köpüğü saç boya
  • Palette 8.65 kahve köpüğü saç boya
  • Loreal kahve köpüğü saç boya
  • Colormax kahve köpüğü saç boyası
  • Garnier kahve köpüğü
  • Omeag plus  8.33 saç boyası kahve köpüğü
  • Kahve köpüğü saç boyası koleston

Bu markaların fiyatları 6 TL ile 20 TL arasında değişmektedir.

Kahve Köpüğü Saç Rengi Evde Yapılır Mı – Kahve Köpüğü Saç Evde Nasıl Elde Edilir?

Koyu renk saçlarda yukarıdaki boyalardan birini kullanarak evde istediğiniz rengi yakalayabilirsiniz. Ancak ton için en uygun rengi bulmalısınız. İlk saç boyama işleminde belki uygun renk tonunu tutturamaya bilirsiniz, ancak ilerleyen dönemlerde daha ustaca yapabilirsiniz.

Açık renk saçlara sahipseniz işiniz biraz zor diyebiliriz. Çünkü açıcı kullanmanız gerekecektir. Bunu da evde yapmanız çok kolay değil. Daha önce hiç denemediyseniz yapmayın derim. En doğrusu kuaförde yaptırmanız olacaktır.

Kahve köpüğü saç trendlerinden derlediğimiz Kahve Köpüğü Saç Rengi-Nasıl Elde Edilir-Kimlere Yakışır? resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Konuya benzer diğer yazılar

Ombre Modelleri, Renkleri Ve Fiyatları-Dev İnceleme

Kızıl Saç Renkleri Ve Tonları

Resim Galerisi: Kahve Köpüğü Saç Boyası Hakkında İnceleme

 

 

 

Bir önceki makalemiz olan Evde Saç Boyama Teknikleri başlıklı yazımızda evde saç boyama, evde saç nasıl boyanır ve saç bakım yöntemleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu