Tarz Kadın

Kısa Salaş Saç Modelleri Nelerdir? 2023-2024

16.06.2023
1.099
Kısa Salaş Saç Modelleri Nelerdir? 2023-2024

Kısa salaş saç modelleri nelerdir? Salaş kısa saç, yıka çık saç modelleri diye bilinmektedir. Çünkü yıka çık kısa saç modelleri en yeni tasarımları ile kusursuzu sunmaktadır. Kısa saç salaş topuz, salaş örgü modelleri kısa saç, salaş açık kısa saç modelleri konusunda merak edilen birçok detayı burada bulabilirsiniz.

Salaş kısa saç modelleri nedir diye düşündüğümüzde akla gelen ilk cevap hem tarz, hem rahat, hem de dikkat çekici kadın saç modeli diyebiliriz.

Kısa Salaş Saç Modelleri Nelerdir?

Salaş kısa saç denilince ilk akla gelen saç modeli katlı bob saç kesimleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Modası geçmeyen kısa saç kesimi modelleri kadın stilleri arasındaki bob saç kesimi, en çok kullanılan modeldir.

Salaş kısa saç

Salaş kısa saç

Bob Kesimi – Salaş Stili

Dalgalı kısa bob saç kesimi, kıvırcık kısa bob saç kesimi ile dağınık ve salaş havalı saçlar sizinle demektir. Herkes bilir ki yanları uzun, arkası ve önü daha kısa saçlara bob saç kesimi denmektedir. Bob saç stilinin bu kesimi salaş saç modeline en uygun saç kesimlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Salaş Kısa Saç Modeli Pixie

Önden arkaya doğru gittikçe kısalan saç kesimine pixie saç kesimi denilmektedir. Pixie saçlarda saçları aramaya bile gerek yoktur. Elinizi ıslatarak saçlarınızda yüz tipinize yakışacak salaş ve dağınık saç stili formu kazandırabilirsiniz.

Pixie kesimi tüm yüz tiplerine yakışmaktadır. Özellikle de küçük yüz tipine  yakışan en havalı saç modeli olarak karşımıza çıkmaktadır.

Önü Uzun Perçemli Kısa Salaş Saç

Omuz hizasında saçlar veya çene hizasında önü uzun perçemli saçları kırık fön ile kullanabilirsiniz. Ayırca su dalgası saçı ile abiye kıyafetler ile bile kullanacağınız kolay salaş saçlara sahip olabilirsiniz.

kısa salaş saç nasıl yapılır

kısa salaş saç nasıl yapılır

Yanları Tıraşlı Kısa Salaş Saç Modelleri

Özellikle genç saç stilleri olarak karşımıza çıkan yanları tıraşlı saç modelinin üst kısımlarına dağınık formdadır. Bu stile salaş form kazandırarak kısa salaş okul saçı, kısa salaş gündelik saç olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca kısa salaş ofis saçı ve kısa salaş abiye saçı olarak da kullanabilirsiniz.

Kısa Saç Salaş Topuz

Kısa lob saç kesim ve küt saç kesimlerinde rahat ve trend salaş saç topuzları yapabilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Kısa Saç Topuz Modelleri Ve Yapılışları

İçeriği inceleyerek kolay salaş topuz kısa saç modelleri yapabilirsiniz.

Kısa Saç Salaş Örgü Modelleri

Kısa salaş saç modelleri nelerdir? Salaş örgü modelleri kısa saç kesimlerinde saçlarda genelde kısmi olarak uygulanmaktadır. Yandan ters örgü, salaş kılçık örgü, kısa saç salaş balık sırtı örgü en çok kullanılan salaş saç örgüleridir.

Aşağıdaki resim galerisinde salaş kısa saç görselleri paylaşılmıştır. Sizlerinde salaş kısa saç modelleri hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından merakla bekliyoruz.

Okurlarımız bunu da beğendi ⇒ En Trend Kısa Saç Modelleri 2024-100+Fikir

Resim Galerisi: Kısa Saç Salaş

 

Bir önceki makalemiz olan Evde Ombre Nasıl Yapılır ki başlıklı yazımızda Evde ombre nasıl yapılır, evde ombre yapımı ve ombre hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu