Tarz Kadın

Kına Saç Modelleri İnceleme (Geniş Kapsamlı)

28.09.2020
1.798

Kına Saç Modelleri İnceleme; Kına gecesi hazırlığı yapıyor ve hangi saçı yaptıracağınıza karar veremiyorsanız yazımız tam size göre. Bugün sizlere kına gecesi için saç modelleri hakkında yaptığımız araştırma ile birlikte son moda kına gecesi saç modelleri görselleri paylaşmak istiyoruz.

Kına Saç Modelleri İnceleme 2021

Kına gecesi saç modelleri birçok seçenek ile karşımıza çıkmaktadır. Kına için saç modelleri seçimi yapılırken yüz şeklinize göre kına gecesi saçı seçimi yapmalısınız.

Kına Gecesi Saç Aksesuarları

Kına gecesi için saç modelleri araştırması yapıyorsanız kına gecesi için saç aksesuarları konusuna da vakıf olmalısınız. Zira günümüzde kına gecesi için genelde bindallı kıyafetler kullanılmaktadır. Bu da kına saç aksesuarlarını öne çıkarmaktadır.

Kına gecesi saç tokaları, kına gecesi takıları, kına gecesi tacı, kına gecesi bileklik gibi kına gecesi konsepti ile uyumlu aksesuarlar kullanılmalıdır.

2021 Kına Saç Modelleri

Yüz Şekline Uygun Kına Saç Modelleri

Kına gecesi gelin saçı modelleri seçerken yüz şekline uygun saç modeli seçmelisiniz. Yüz şekline göre kına saç modeli nasıl olmalı diyorsanız işte detaylar..

Yuvarlak yüz için kına saç modeli nasıl olmalı? Ön taraftan bir tutam saç bırakılan dağınık saç kına topuz modelleri.

Kalp yüz için saç modeli nasıl olmalı? Tepeden bombeli at kuyruğu, topuz, açık kına saç modelleri.

Kare yüz için saç modeli nasıl olmalı? Dalgalı ve katlı saç modelleri kullanabileceğiniz gibi önden bukle ve perçem bırakabileceğin toplu kına saç modelleri.

Uzun yüz için saç modeli nasıl olmalı? Saçlara hacim kazandırılmalıdır. Ancak bu hacim yanlara doğru verilerek yüzün uzunluğunun verdiği keskinlik kırılmalıdır.

Yüz şekline göre kına saç modeli nasıl olmalıdır

Yandan saç topuz modeli, ensede dağınık topuz, alttan topuz modeli, dalgalı veya kıvırcık saç modelleri arasından seçimler yapmalısınız. kısa saç modelleri içinde oldukça yaratıcı ve şık kına gecesi için saç modelleri bulunmaktadır.

Mekana Göre Kına Gecesi Saç Modeli

Kına saç modelleri 2020-2021; Kına gecesi mekanı nasıl ise bu yönde kına gecesi saç modeli seçmelisiniz. Otelde veya tarihi mekanlarda dağınık kına saç topuzu ve kına tacı kullanılarak gösterişli saç modeli kullanabilirsiniz.

Küçük salonlarda yapılacak kına gecesi organizasyonu için ise salaş ve sade saç modelleri tercih edilebilir.

Kına gecesi için saç modelleri

Kına elbisesi saç modeli veya kına gecesi abiye saç modelleri doğrultusunda saç modelleri belirlenmelidir. Düşük omuzlu abiye, V yaka abiye saç modeli, straplez abiye saç modeli, derin yakalı abiye saç modeli, askılı abiye elbise saç modelleri arasından seçimler yapacaksan kına saç topuz gibi toplu modelleri tercih etmelisin. Elbisenin gösterişini engellemesi senin için sorun değilse açık kına saç modeli de kullanabilirsiniz.

Kalın askılı abiye elbise için ise dağınık topuz modeli kullanabilirsiniz.

Konsepte Göre  Kına Saç Modeli

Hint konsepti kına gecesi organizasyonu için saç modeli alın aksesuarlı gösterişli aksesuarlı topuz modelleri kullanabilirsiniz.

Osmanlı konseptli kına gecesi organizasyonu için saç modeli için ise bindallı modelleri ile birlikte saç tokalarıyla tamamlayacağınız sade topuz saç, açık kına saç modeli, dağınık topuz modeli kullanabilirsiniz. Burada en önemli detayın bindallı saç modelleri için uygun saç aksesuarları olduğunu unutmayın.

Osmanlı konsepti ve hint konsepti kına gecesi saç modeli

Gypsy konsepti kına gecesi organizasyonu için ise, konsepte uygun kına saç aksesuarları ile birlikte saç modeli belirlemelisiniz. Bu konuda biraz daha özgürsün, açık kına saç modeli veya toplu saç modelleri kullanılsın canlı güllerle veya karanfillerle saçlarını süslemelisiniz. Ya da çiçekli tokalar kullanarak kına için saç modelini tamamlayabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerimizi inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Kına Saç Modelleri Detaylı İncelemesi

 

Bir önceki makalemiz olan Gelin Topuzu Nasıl Yapılır? Gelin Saçı Topuz başlıklı yazımızda gelin topuz modelleri ve Gelin Topuzu Nasıl Yapılır hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu