Bordo Erkek Gömlek Kombinleri

25.12.2022
2.751
Bordo Erkek Gömlek Kombinleri

Bordo erkek gömlek kombinleri için bordo oduncu gömleği, erkek bordo kadife gömlek gibi seçenekler vardır. Ayırca Bordo kot gömlek, bordo keten gömlek, erkek bordo desenli gömlek ve sayısız seçenek sunulmaktadır. Bordo gömlek, erkeklerin dört mevsim kullandıkları gömlek renkleri arasında yer almaktadır. Stil sahibi bordo gomlek kombin erkek stilleri için bordo ile uyumlu renkler dikkate alınmalıdır.

Bugün de sizlere bordo gömlek kombinleri hakkında bilgiler vereceğiz. Bordo gömlek altına hangi renk pantolon giyilir? Bordo gömleğe ne renk kravat takılmalıdır sorularının cevaplarını görelim. Ayırca bordo gömlek üstüne ne renk ceket gider konusuna da birlikte göz atalım.

Bordo gömlek erkek kullanıcılar tarafından sıklıkla yapılan kombinler arasında yer almaktadır. Bu bağlamda bordo kimlere yakışır, bordo renk esmere yakışır mı? Sorularının cevaplarını da göreceğiz.

Bordo Erkek Gömlek Kombinleri- Bu Senenin

Bordo erkek gömlek kombinleri, hemen hemen tüm ten renkleri ile uyum sağlamaktadır. Ancak burada dikkat edilecek en önemli detay ten rengi uyumu ve bordo renk uyumudur.

Bordonun mat ve koyu bir renk olduğu herkes tarafından bilinir. Bu nedenle açık renklerle daha etkileyici kombinler ortaya çıkmaktadır.

Ancak bu bordonun siyah ve lacivert gibi renklerle kombin edilmeyeceği anlamına gelmez. Çünkü Bordo gömlek ile siyah ve lacivert pantolon veya ceket mükemmeli sunar.

Kareli bordo gömlek kombin erkek

Bordo renk ile doğru doğru kombinler yapmak için bordoya yakışan renkleri bilmek gerekir. Gelin şimdi ilk olarak bordoya uyan renkler nelermiş görelim.

Bordo İle Uyumlu Renkler

 • Siyah
 • Beyaz
 • Bej
 • Ekru renk ek
 • Krem rengi
 • Pudra rengi
 • Vizon rengi
 • Haki yeşili
 • Siyah
 • Kemik rengi
 • Nude renk
 • Lacivert
 • Gri füme rengi ve tonları kullanılarak bordo gömlek kombinleri yapılabilir.

  Bordo gri uyumu-bordo ile uyumlu renkler

Erkek bordo gömlek kombini sırasında en çok kullanılan renk uyumları bordo gri uyumu, bordo siyah uyumu ve  tabi ki bordo bej uyumudur.

Ayrıca bordo lacivert uyumu, mavi bordo uyumu ve bordo beyaz uyumudur.  olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz de bordo pantolon gömlek kombin erkek için ilk olarak bu renkleri düşünebilirsiniz.

Bordo Gömlek Altına Hangi Renk Pantolon giyilir

Bordo gömleği iş ortamı veya bir davette mi kullanacaksınız? Yani resmi bordo gömlek pantolon kombinleri mi yapacaksınız? O halde bordo gömleğin altına lacivert, siyah veya gri seçmeniz daha doğru olacaktır.

Özellikle sonbahar kış bordo gömlek pantolon kombini için siyah pantolon üstüne bordo gömlek kullanabilirsiniz. Ayrıca lacivert pantolon üzerine bordo gömlek ve kemik rengi pantolon üzerine bordo gömlek de mükemmeli sunacaktır.

Bordo gömlek erkek kombin erkek denilince sık sorulan sorulardan biri de bordo esmere yakışır mı sorusudur.

Mavi bordo ekose gömlek kombinleri erkek

Bordo renk, tüm ten renkleri ile uyum sağladığı gibi esmer ten rengine de uyum sağlamaktadır.

Çok koyu esmerler bile bordo renk kombinler çerçevesinde bordo gömlek kullanabilirler. Özellikle bordo mavi, bordo beyaz oduncu gömlek ile mükemmel görünürler.

Bordo kazak kombinlerinde bordo kazağın içine açık renk gömlek giyerek de esmere yakışan kombinler yapabilirler.

Erkek Bordo Kadife Gömlek

Kadife gömlek renkleri arasında en sık kullanılan renk bordo olarak karşımıza çıkmaktadır. Bordo kadife gömleğin altına siyah, mavi, lacivert pantolon kullanabilirsiniz.

Açık ve koyu bordo gömlek pantolon altına süet veya rugan ayakkabı kullanabilirsiniz.

Bordo-oduncu-gomlek-kombin-erkek

Bordo oduncu gömlek kombin erkek

Bordo Oduncu Gömleği

Son dönemlerde oldukça trend olan bordo oduncu gömleği ile tarz erke kış kombin yapabilirsiniz. Oduncu gömleğin içine boğazlı triko badi giyerek gömleğin önünü açık bırakabilirsiniz.

Bordo oduncu gömleğin içine tişört, sweat, balıkçı yaka veya spor kesim kazak kullanabilirsiniz.

Bordo Gömleğe Ne Renk Kravat Olur?

Gömlek kombinlerinde kravat seçimi çok önemlidir. Kravat seçiminde gömlek rengi ile uyum yanında pantolon rengi de dikkate alınmalıdır. Bordo gömlek kravat kombinlerinde gri, lacivert, ve siyah en doğru renklerdir.

Örneğin, bordo gömlek, gri pantolon, lacivert kravat veya bordo gömlek, krem pantolon, gri kravat gibi. Bu seçenekleri artırabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken detay, kravat renginin gömlek ve pantolon ile uyumlu olmasıdır. Kravat renginde ayakkabı, kravat kemer aynı renk olursa daha da şık olursunuz.

Bordo gömlek kombin erkek hakkında daha fazla detaya ihtiyacınız varsa yeni sezon erkek bordo gömlek pantolon kombinlerinden derlediğimiz görselleri inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızı okuyanlar konu ile ilgili bu yazımıza da göz attı. ⇒Bordo Pantolon Kombinleri Erkek

Resim Galerisi: Bordo Gömlek Kombini Erkek

 

 

Bir önceki makalemiz olan Kahverengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Olur? başlıklı yazımızda Kahverengi Pantolonun Altına Ne Renk Ayakkabı Gider Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu