Tarz Kadın

Bordo Gömlek Kombinleri Erkek

Bordo Gömlek Kombinleri Erkek

Bordo gömlek kombinleri erkek başlıklı yazımızda bordo ile uyumlu renkler doğrultusunda bordo gömlek kombinleri hakkında bilgiler vereceğiz. Bordo gömlek altına hangi renk pantolon giyilir sorusunun cevabı ise kombinimizde şıklığı artıran en büyük etken olacaktır.

Bordo gömlek kombin erkek kullanıcılar tarafından sıklıkla yapılan kombinler arasında yer almaktadır. Bu bağlamda bordo kimlere yakışır, bordo renk esmere yakışır mı? Sorularının cevaplarını da göreceğiz.

Bordo Gömlek Kombinleri Erkek

Bordo mat ve koyu bir renktir. Bu da açık renklerle mükemmel uyum sağlayacağını bir kanıtıdır. Erkek bordo gömlek kombinleri ile her türlü ortama ayak uydurabileğiniz tarz erkek kombinler yapabilirsiniz.

Bordo gömlek kombin erkek

Bordo renk ile doğru doğru kombinler yapmak için bordoya yakışan renkleri bilmek gerekir. Gelin şimdi ilk olarak bordo ile uyumlu renkler nelermiş görelim.

Bordo İle Uyumlu Renkler

 • Siyah
 • Beyaz
 • Bej
 • Ekru renk ek
 • Krem rengi
 • Pudra rengi
 • Vizon rengi
 • Haki yeşili
 • Siyah
 • Kemik rengi
 • Nude renk
 • Lacivert
 • Gri füme rengi ve tonları kullanılarak bordo gömlek kombinleri yapılabilir.

  Bordo gri uyumu-bordo ile uyumlu renkler

Erkek bordo gömlek kombini sırasında en çok kullanılan renk uyumları bordo gri uyumu, bordo siyah uyumu, bordo bej uyumu ve bordo lacivert uyumu olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz de bordo, pantolon gömlek kombin erkek için ilk olarak bu renkleri düşünmeli daha sonra diğer renklere yönelmelisiniz diyoruz.

Bordo Gömlek Altına Hangi Renk Pantolon giyilir

Bordo gömleği iş ortamı veya bir davette kullanacaksanız, resmi bordo gömlek pantolon kombinleri için sizlere önerimiz bordo gömleğin altına pantolon olarak lacivert, siyah veya gri seçmeniz yönünde olacaktır.

Beylerin en çok kullandığı ( özellikle sonbahar kış dönemlerinde)  bordo gömlek pantolon kombini, siyah pantolon üstüne bordo gömlek, lacivert pantolon üzerine bordo gömlek ve kemik rengi pantolon üzerine bordo gömlek şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Bordo gömlek kombinleri erkek denilince sık sorulan sorulardan biri de bordo esmere yakışır mı şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Bordo ekose gömlek kombinleri erkek

Bordo renk çok koyu ve mat renk olması nedeniyle koyu esmer tenlilerde yorgun, bitkin ve sönük bir yüz ifadesi verecektir. Bu nedenle esmer tenliler için bordo gömlek kombinleri sırasında omuzlarına bordo ile uyumlu ve aynı zamanda ten renkleri ile de uyumlu bir kazak almalarıdır.

Omuzlarından sırt kısmına sarkıtarak kollarını önden bağladıkları kazak ile pantolon rengi de uyumlu olduğu zaman spor bir kombine de imza atmış olurlar.

Bordo kazak kombinlerinde ise esmer tenliler, bordo kazağın içine açık renk gömlek giyerek bordo renk ile esmere yakışan kombinler yapabilirler.

Bordo gömlek kombin erkek hakkında daha fazla detaya ihtiyacınız varsa yeni sezon erkek bordo gömlek pantolon kombinlerinden derlediğimiz görselleri inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızı okuyanlar konu ile ilgili bu yazımıza da göz attı. ⇒Bordo Pantolon Kombinleri Erkek

Resim Galerisi: Bordo Gömlek Kombini Erkek

 

 

Bir önceki makalemiz olan Sarı Pantolon Kombin Erkek başlıklı yazımızda Sarı Pantolon Kombin Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu