Tarz Kadın

Gri Ombre 2021 Hakkında Bilmeniz Gerekenler

22.01.2021
284
Gri Ombre 2021 Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Gri ombre 2021 başlıklı yazımızda bugün sizlere son zamanların trend saç modası rengi olan gri ombre saç modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Ombre modelleri arasında en çok beğenilen tonlardan biri de ombre modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Siyah saça gri ombre, küllü gri ombre, sarı saça gri ombre, kahverengi saça gri ombre gri ombre gibi konuların detaylarını birlikte inceleyelim.

Gri Ombre 2021 Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Son zamanlarda sosyal medyadan sokak görünümleri ne kadar gözlemlediğimiz şey gri ombreli saçlar ve birçok kişide bunu görmemizdir.

Ombre gri

Ombre gri

Monotonluktan sıkılan sıradanlığın dışına çıkmak isteyen kişiler gri saç boyası ile buluşma öncesinde gri ombre kullanarak analizlerini yapmaktadırlar.

Kahverengi Saça Gri Ombre

Gri ombre birçok saç renklerinde görmekteyiz. Kahverengi saçlarda bu renklerin arasında yer almaktadır.

Kahverengi saça gri ombre özellikle koyu kahve saçlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Kahverengi saç uçlarına gri ombre yaptırarak gri saç rengi ile buluşmada ilk adımı atabilirsiniz.

Kahverengi saça gri ombre

Kahverengi saça gri ombre

Siyah Saça Gri Ombre

Siyah gri ombre, gri ombre renkleri arasında en sık kullanılan yakıştırılan ombre rengidir. Ombre gri tonlarda ise ilk akla gelen saç rengi siyah olmaktadır. Siyah saç ile gri ombre mükemmel uyum sağlamaktadır.

Siyah saçlarınızın çok daha canlı ve parlak görünmesini istiyorsanız siyah saç gri ombre bunu başarabilirsiniz.

Özellikle dalgalı saçlara sahip olanlara veya saçlarında kalın maşa kullananlara siyah gri ombre saç modelini denemelisiniz diyoruz.

Siyah saç gri ombre

Siyah saç gri ombre

Küllü Gri Ombre

Küllü gri ombreyi sadece saç uçlarında değil de açım birçok bölgesinde görmek istiyorsanız ombre yerine saça gölge veya balyaj yaptırabilirsiniz.

Kuaförünüze gri ombre yaptırmaya gittiğiniz zaman yoğun küllü gri ombre istediğinizi belirtirseniz ve bu renkler sizin cilt alt tonuna uygun saç ise kuaför salonundan bambaşka biri olarak çıkabilirsiniz.

Sarı Saça Gri Ombre

Özellikle küllü sarı saç renklerinde gri ombre kullanabileceğiniz gibi açık sarı renklerinde de gümüş gri ombre veya küllü gri ombre kullanarak  saçlarınıza farklı bir tarz ve hava katabilirsiniz.

Sarı saça gri ombre

Sarı saça gri ombre

Kısa Saç Gri Ombre

Gri ombre uzun saçlarda güzel durduğu gibi kısa saçlarda da mükemmel bir görünüm sunmaktadır. Kısa saç kesimleri kullananlar saçları ile fark edilmek ister. İşte tam da bu noktada gri ombre kısa saça rahatlıkla uygulanabilir.

Kısa saçlarda gri ombre saçlarınızı dalgalı, düz veya kıvırcık kullanabilirsiniz. Renkli saçlarla fark yaratmak istiyorsanız kısa saç için gri ombre modelini mutlaka denemelisiniz.

Gri Ombre Nasıl Yapılır?

Bu konuda sizlere gri ombre nasıl yapılır videosu sunuyoruz. Videomuzu inceleyerek gri ombre nasıl yapılır sorusunun cevabını görebilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde gri ombre kimlere yakışır ve gri ombre renkleri nelerdir gibi soruların cevaplarını görsellerle sizlere sunduk. İnceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Gir Ombre Saç Modelleri

 

Bir önceki makalemiz olan Kahve Köpüğü Saç Rengi-Nasıl Elde Edilir-Kimlere Yakışır? başlıklı yazımızda Kahve Köpüğü Saç Rengi-Nasıl Elde Edilir-Kimlere Yakışır hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Nadia dedi ki:

    Super çok beğendim

    1. sedef dedi ki:

      Merhaba sizi sitemizin içerikleri ile bu kadar ilgili görmek bizi çok mutlu ediyor. Güncel moda bilgileri için takipte kalın lütfen:)

Tarz Kadın Blogu