Tarz Kadın

Erkek Çocuğu Saç Kesimi Modelleri 30+Görsel

28.03.2021
513
Erkek Çocuğu Saç Kesimi Modelleri 30+Görsel

Erkek çocuğu saç kesimi modelleri başlıklı yazımızda evlerimizin minik yakışıklıları için erkek çocuk saç modelleri hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları sizlerle paylaşacağız. Geçmişte evde erkek çocuğu saç kesimi makina ile yapılırdı. Artık günümüzde en güzel erkek çocuğu saç tıraşı modelleri kuaförlerde rahatlıkla uygulanmakta. Erkek çocuk saç traşı denilince klasik modeller akla gelmektedir oysaki günümüzde çok farklı modellerde erkek çocukları tarafından kullanılmaktadır.

Erkek Çocuğu Saç Kesimi Modelleri

Saç kesim modelleri erkek modellerinin hemen hemen tüm saç kesimleri erkek çocuğu saç modelleri olarak kullanılmaktadır. Erkek çoçuk saç kesim modelleri ve yapılışları dikkat çekici stilleri ile öne çıkmaktadır. Erkek çocuğu için evde saç kesimi, kuaförde saç kesimi, makine ile saç kesimi şeklinde birçok seçenek mevcuttur. Minik adamları memnun edecek ve yakışıklı ve daha da sevimli gösterecek erkek çocuk saç traşı sizler için sıraladık.

Çoçuk saç kesim modelleri

Çoçuk saç kesim modelleri

Erkek çocuklarınızın saçlarını kestirirken de yüz şekline göre saç modeli bularak bu yönde kesimler yaptırmayı unutmayın.

En Güzel Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri

Dinimizde erkek çocuklarına kısa saç modelleri, uzun saç modelleri, kıvırcık saç modelleri, dalgalı saç modelleri, doğal saç modelleri, amerikan kesim saç modeli, asker traşı, ve subay traşı şeklinde saç modelleri kullanılmaktadır.

Erkek Çoçuk Saç Modelleri (Klasik Saç Modeli)

Çoçuk saç kesim modelleri erkek stilleri arasında çoçuk kısa saç kesim modelleri olarak 3 numara erkek çoçuk saç traşı, çocuk amerikan saç kesimi, önü uzun arkası kısa saç modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bahsettiğimiz çoçuk saç modelleri düğün için de kullanılmaktadır.

Kısa çoçuk saç modelleri düğün için en çok da tepe kısmı saç jölesi ile dikilerek kullanılmaktadır. Be şekilde çok daha sevimli bir tarz yakalanmış olunuyor.

Erkek Çocuk Kısa Saç Modeli

Erkek çocuklar için tasarlanmış pek çok erkek çocuğu saç kesim modelleri bulunmaktadır. Kısa saçlar anneler tarafından kullanımı ve rahatlığın bakımından daha çok tercih edilmektedir. Bu nedenle erkek çocuğu saç traşı modelleri denilince ilk akla gelen modeller kısa saç modelleridir. Erkek çocuğu okul saçı modelleri olarak da kısa saçlar daha çok tercih edilmektedir. Hemen hemen her yüz şekline yakışan kısa saç kesimi çocuk tasarımları bütün çocuklara yakışmaktadır.

Erkek çocuk kısa saç kesimi modelleri

Erkek çocuk kısa saç kesimi modelleri

Erkek çocuğu kısa saç modelleri arasında çok kısaltılmış tepe kısmı  alnı kapatacak kadar uzun saç modellerinden tutunda en yakışıklı ve havalı gösteren futbolcu saç traşı modelleri ne kadar pek çok  erkek çocuk saç kesim modeli mevcuttur.

Erkek Çocuk Saç Kesimi- Kıvırcık Saç Kesimi

Erkek çocuk saç traşı: Kıvırcık erkek çocuğu saçlarına çok fazla bir işlem yapılmasına gerek yok aslında. Kendi haline bırakarak doğal yapısına uygun şekilde uzatıldığı zaman çok daha havalı ve şirin gözükmekteler. Eğer saçlarının yüzünü kapatmasını ve gözlerini rahatsız etmesini istemiyorsanız önlerinden ve yanlarından biraz alarak şekil verebilirsiniz.

Simetri takıntısı olmayan çocuklar için asimetrik saç kesimi bluğ çağındaki erkek çocukları için genç erkek çocuğu saç modelleri olarak kullanılmaktadır.

Erkek Çocuk Saç Kesimi- Kıvırcık Saç Kesimi

Erkek Çocuk Saç Kesimi- Kıvırcık Saç Kesimi

Alın kısmı geniş olan minik yakışıklılar saç kesimi modelleri olarak tek yönde sabitlenen doğal bırakılan saçları öneriyoruz.

Erkek bebek saç modelleri arasında fazla yeri olmayan kıvırcık saç modelleri 3-4 yaş sonrası uzatılmaya başlanmalıdır. Alnı çizgi sayarak kesilen ve tepesi salaş bırakılan erkek çocuk traşı 8-9 yaş erkek çocuk traşı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dalgalı Saç Erkek  Çocuk Saç Kesimleri (Çocuk Sac Modelleri)

Dalgalı saçlarda kısa saç kesimi uygulanabileceği gibi uzun saç modelleri ve uygulanabilir. Erkek çocuklarına uzun saçı yakıştıran ebeveynler dalgalı saçları doğal haliyle uzatarak sadece saç şekillendiricisi ile saç şekillendirme yaparak kullanmaktadırlar.

Erkek çoçuk kısa saç kesim modelleri

Erkek çoçuk kısa saç kesim modelleri

Dalgalı uzun erkek saçları için çok fazla çaba sarf etmenize gerek yok, parmaklar ile sabitlemek ve şekil vererek kullanmak mümkün.

Çoçuk saç kesim modelleri erkek stilleri arasında olan dağınık dalgalı saçların rahat kullanımı için okul yıllarını bekleyebilir veya bu senenin çocuk saç modelleri içinde olan saç örgü veya saç toplama modelini kullanabilirsiniz.

Aşağıda erkek çocuklar için erkek çocuk saç kesimi nasıl yapılır videosunu sizler için yayınladık dilerseniz izleyebilirsiniz.

Erkek çocuğu saç traşı nasıl yapılır

Erkek çocuğu saç traşı nasıl yapılır

En havalı, en tarz, en sevimli ve en güzel erkek çocuk saç modelleri görsellerini sizler için araştırdık ve daha fazla fikir için sizlere sunuyoruz. Aşağıdaki görselleri inceleyerek çocuğunuz için hangi saç kesimini kullanacağınıza karar verebilirsiniz.

Resim Galerisi: Erkek Çocuk Saç Kesimleri

 

Bir önceki makalemiz olan Pantolon Gömlek Kombinleri Erkek Trendleri başlıklı yazımızda gömlek pantolon kombinleri erkek ve Pantolon Gömlek Kombinleri Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu