8 Yaş Erkek Saç Modelleri

26.06.2023
453
8 Yaş Erkek Saç Modelleri

8 yaş erkek saç modelleri, erkek çocuk kısa saç modelleri ve uzun saç modelleri şeklinde ayrılmaktadır. Ayrıca 8 yaş erkek çocuğu saç modelleri, kıvırcık saç, dalgalı saç ve düz saçlar için seçenekler sunmaktadır. Aslında erkek çocuklarının saç traş modellerine 6-7 yaşa kadar ebeveynleri karar vermektedir. Ancak 6-7 yaştan sonra saç modelleri adları erkek çocukları için önem arz etmektedir.

Çünkü artık kendi saç modellerine kendileri karar vermektedir. İşte tam da bu noktada 8 yaş saç modelleri erkek stilleri olarak rehber olabilecek içeriğimizi sizler için derledik.

8 Yaş Erkek Saç Modelleri

Günümüzde çok küçük yaştaki çocuklar bile artık kendi saç modellerine kendileri karar veriyor. Saç modelleri erkek çocuğu 8 yaş için olacaksa bu dönemde genelde özenti ile saç stilleri şekillenmektedir. Özellikle oyuncu ve futbolcu saç modelleri belirleyici olmaktadır.

8 yaş erkek çocuğu saç modelleri uzun

Sekiz yaş erkek çocuğu saç modelleri uzun

Yanları Sıfır Erkek Çocuk Saç Modelleri

Erkek çocuk uzun saç ve erkek çocuk kısa saç modelleri olarak kullanılmaktadır. 8 yaş erkek çocuk uzun saç modellerinde yanları sıfır kesilerek şakak hizasından sonrası keskin bir şekilde uzun bırakılmaktadır. Uzun bırakılan saçlar at kuyruğu noktasında bağlanarak da kullanılmaktadır.

Canları sıfır kısa saç modelleri ise yine yanları sıfır kesildikten sonra şakak hizasından kademeli bir şekilde tepe noktası bir tık uzun bırakılmaktadır. Örneğin yanlar 0 şakak şaka kısmından sonra 1 2 3 4 5 şeklinde bitirilmektedir. Bu şekilde yapıldığı zaman saçların tepe noktası dağınık veya dikilerek kullanılmaktadır.

 Kıvırcık Çocuk Saç Modelleri Erkek Çocuk

Eğer kıvırcık saçlarla kısa saç modelleri kullanılmayacaksa saçlar doğal haliyle uzatılarak şekillendirilmelidir. Bu şekillendirmeleri bonus saç modelleri şeklinde gür ve kabarık tutabileceğiniz gibi daha sade ve doğal kullanabilirsiniz.

kıvırcık çoçuk saç modelleri erkek 8 yaş

kıvırcık çoçuk saç modelleri erkek sekiz yaş

Günümüzde kıvırcık saçlarla kısa saç modellerinin daha çok kullanıldığını belirtmeliyiz. Özellikle yan sıfır saç modelleri sekiz yaş erkek çocuk saç modeli olarak çok kullanılmaktadır. Böylece saçların tepe kısmı doğal halinde bile dağınık durarak tarz görünüm yakalanmaktadır.

8 Yaş Dalgalı Saç

Erkek çocuğu dalgalı saç modelleri adları erkek modelleri nelerdir? Çocuk için dalgalı saç modelleri tıpkı oval yüz şeklinin alternatifleri gibi alternatifler sunmaktadır.

8 yaş erkek çocuğu için dalgalı saç modellerinin farklı stilleri vardır. Katlı saç kesimleri, yanları sıfır saç kesimleri kullanabilirsiniz. Ayrıca 8 yaşında erkek için saç modelleri olarak onu hizasında saçlarda kullanabilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Erkek Çoçuk Saç Kesim Modelleri-55 Stil

Amerikan tıraşı, buzz saç modeli, subay traşı, astsubay traşı ve undercut saç modeli de dalgalı saçlarla kullanılmaktadır.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin saç modelleri oğlan çocuğu 8 yaş stillerinin görsellerini derledik. Görselleri inceleyerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz. Sizlerin de akranlarınızı önerebileceğiniz saç modelleriniz varsa yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Resim Galerisi: Sekiz Yaş Erkek Çocuğu Saç Modelleri

 

Bir önceki makalemiz olan Erkek Düğün Kombinleri: Bu Senenin başlıklı yazımızda Düğün Kombinleri Erkek ve Erkek düğün kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu