Sünnet Çocuğu Saç Modelleri

30.07.2021
2.392
Sünnet Çocuğu Saç Modelleri

Sünnet çocuğu saç modelleri başlıklı yazımızda saç modelleri erkek çocuk stilleri hakkında bilgiler vereceğiz. Sünnet saç modelleri stil sahibi anne ve babaların sünnet düğününde çocuklarına yapacağım farklı saç modellerinden oluşmaktadır. Erkek çocuk saç modelleri birçok seçenek sunmaktadır. Kıvırcık erkek çocuk saç modeli, düz erkek çocuk saç modeli, dalgalı erkek çocuk saç modeli ve bonus erkek çocuk saç modeli gibi pek çok erkek çocuğu saç kesimi bulunmaktadır. Günümüzde sünnet çocuğu annesi saç modeli yapımı ile birlikte sünnet çocuğu için saç modelleri de araştırılmakta ve yapılmaktadır.

Sünnet Çocuğu Saç Modelleri

Sünnet düğünü için saç modelleri erkek çocuk saç kesim modelleri arasından seçilmektedir. Bu senenin erkek çocuk saç modası arasından sünnet düğünü için saç stillerini sizler için derledik.

Sünnet saç modelleri çocuk

Sünnet saç modelleri çocuk

Sünnet Saç Modelleri- Çocuk Subay Traşı

Subay traşı saç kesimi yetişkinlere yakıştığı kadar çocuklarda da tarz ve havalı durmaktadır. Sünnet saçı olarak kısa subay traşı veya uzun subay traşı çocuk saç kesimi yapılarak saçların ön kısmı jöle veya saç şekillendirici ile şekillendirilmelidir.

Sünnet kıyafeti için kullanılan kostümün şapkası saçları kapatacağı için subay tıraşı saç kesimi en ideal sünnet çocuğu saç kesimleri arasında yer almaktadır.

Sünnet Saçı- Önü Uzun Arkası Kısa Erkek Çocuk Saç Modelleri

Önü uzun arkası kısa saç modelleri erkek çocuğu için özellikle sünnet kostümü şapkası kullanmayan takım elbise ile sünnet düğünü yapacak çocukların rahatlıkla kullanabileceği saç modelleri arasında yer almaktadır.

çocuk sünnet saç modeli

çocuk sünnet saç modeli

Sünnet düğünü için saç modelleri çocuk stilleri arasında yan tarafları ve arka kısmı 3 numara saç, tepe kısmına doğru çıkıldıkça kademe kademe 5 numara, 7 numara ve en tepe kısmı ise dilediğiniz uzunlukta saç modelleri kullanılabilirsiniz.

Sünnet İçin Erkek  Saç Modelleri- Viking Saç Modeli

Son dönemlerde çocuklar arasında sıklıkla tercih edilen viking saç modeli sünnet düğünü çocuk saç modelleri olarak da kullanılmaktadır. Viking saç modelinde çocukların saçlarının tepe kısmı uz atılmakta diğer kısımlar ise 3 veya 5 numara saç numarası ile kesilmektedir.

Sünnet çocuğu saç kesimi

Sünnet çocuğu saç kesimi

Bu şekilde tepe kısmında olan saçlar bağlanarak da tarz ve havalı bir görünüm yakalanmaktadır. Erkek çocuğu saç kesim modelleri hakkında farklı modelleri ve bilgilere ihtiyacınız var ise bu senenin saç modası stilleri arasından derlenen görsellerle birlikte sunulan Erkek Çocuğu Saç Kesimi Modelleri 30+Görsel başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde sünnet saç modelleri çocuk stilleri görselleri sunuyoruz. Daha fazla detay ve ayrıntı için inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Sünnet İçin Saç Modelleri

 

Bir önceki makalemiz olan Düz Saç Modelleri Erkek | Muhteşem Stiller başlıklı yazımızda Düz saç ve Erkek Düz Saç Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu