11 12 Yaş Erkek Saç Modelleri

29.06.2023
646
11 12 Yaş Erkek Saç Modelleri

11 12 yaş erkek saç modelleri, erkek çocukları için en havalı erkek saç modelleri çocuk stilleridir. Bu yaşlarda çocuk erkek saç modelleri daha çok genç erkek saç modellerini andırır. Çünkü 11 yaş erkek saç modelleri ve 12 yaş erkek saç modelleri tasarımları daha çok abilerinin saç modelleri gibidir. Erkek çocukları için bu yaşlarda saç modelleri bulmak daha heyecan verici ve daha zordur. Çünkü artık kendine ait tarz ve saç stili oluşturmak isterler.

Biz de bu nedenle bugün sizlere saç modelleri erkek çocuğu 11-12 yaş stilleri paylaşacağız. İçeriğin sonunda sonundaki resim galerisinde 11-12 yaş erkek çocuk kısa saç modeli ve 11-12 yaş uzun erkek çocuk saç modeli görselleri bulabilirsiniz. Görselleri inceleyerek hiç zorlanmadan kendi saç stilinizi oluşturabilirsiniz.

11 12 Yaş Erkek Saç Modelleri Ve Kesimleri

Saçı bağlı erkek çocuğunu bu yaşlarda çok da fazla göremezsiniz. Çünkü daha çok genç erkek saç modelleri öne çıkmaktadır. Bu senenin en çok tercih edilen 11 12 yaş saç modeli erkek stilleri arasında orta uzunlukta, kısa ve uzun saç kesimleri bulunmaktadır. Bu da hemen hemen herkes için uygun saç modeli demektir.

erkek saç modelleri çocuk

erkek saç modelleri çocuk

Buradan da anlaşılabileceği gibi saç modeli belirlemeden önce yüz şeklini belirleme yapmalısınız. Daha sonra yüz şekline göre erkek çocuğu saç modeli 11-12 yaş stili belirleyebilirsiniz. Böylece çok daha karizmatik ve havalı görünebilirsiniz.

Yanları Sıfır Saç Modelleri

Son dönemlerin en çok kullanılan erkek çocuk saç modelleri arasında yanları sıfır saç modeli vardır. Çünkü yanları sıfır saç modelinin sayısız seçeneği bulunmaktadır. Uzun saçlarda ve kısa saçlarda hatta orta uzunlukta saçlarda bu modeli kullanabilirsiniz. Ayrıca kıvırcık erkek çocuğu saçı, dalgalı erkek çocuğu saçı ve düz erkek çocuğu saçında yanları sıfır saç modellerini kullanabilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Erkek Fade Saç Modeli Ve Kesimi 

Bu sene yanları sıfır saç modelinde daha çok fade saç kesimi tarzı tercih edilmektedir. Fade saç kesimi stilinde ise uzun fade daha çok kullanılmaktır. Özellikle saçların tepe kısmı uzun bırakılmakta ve arkaya doğru taranarak saça krepe ile kabartılmaktadır.

Ayrıca yanları sıfır saç modelinde dileyen 11 yaş erkek çocuğu saçları yandan ayırdıktan sonra ayrım noktasına çizik attırmaktadır. Böylece daha havalı duran saçlara sahip olmaktadır.

Yanları sıfır fade saç kesimlerinde sıfır olan kısmının çokluğunu veya azlığına kendinize ve tarzınıza göre belirleyebilirsiniz. Ancak uzun yüz şekline sahip olanlar saçın tepe kısmına çok fazla kabartmamalı direkt yana yatırarak kullanmalıdır. Böylece yüzü daha orantılı ve estetik görünecektir.

<yoastmark class=

Kısa, yanları sıfır saç modeli ise genelde dağınık tarzda kullanılmaktadır. 11/12 yaş erkek çocuk kısa saç modeli olarak da arkadan kısalarak öne doğru uzayan yanları sıfır saç kullanılmaktadır.

Yanları sıfır saç modelinin sayısız seçeneği vardır. Geçiş noktalarını kademeli yaptırabilirsiniz. Veya keskin bir şekilde kısa saçlardan uzun saçlara geçiş yapabilirsiniz. Kısacası yanları sıfır erkek çocuğu saç modellerini tüm stilleri 11-12 yaş erkek çocuğuna yakışmaktadır. Bu nedenle aşağıdaki galeriyi inceleyerek kendinize uygun seçimler yapabilirsiniz.

12 Yaş Erkek Çocuk Kısa Saç Modelleri

Amerikan tıraşı, kasa subay traşı, kısa pompadour saç veya kısa mohawk saç modellerini kullanabilirsiniz. Erkek çocuk kısa saç modellerinde yanları sıfır yaptırabileceğiniz gibi 1 2 3 4 numara da yaptırabilirsiniz.

Uzun Erkek Çocuk Saç Modelleri 11 Yaş

Saç bakımı yapmayı seven ve saç bakımı yapmaya vakti olan erkek çocukları uzun saçları tercih etmektedir. Son birkaç sezondur özellikle saçların tepe noktasına perma yaptırarak kullanılmaktadır. Bazı erkek çocukları ise yanları kısa saç modellerinin tepe kısmını uzun bırakarak perma ile kullanmaktadır.

uzun erkek çocuk saç modelleri

uzun erkek çocuk saç modelleri

Ayrıca doğal haliyle uzatılan omuz hizasında saçlarda 11-12 yaş erkek çocuklarında sık sık görülmektedir. Bu saçları yine daha çok perma ile kullanılmaktadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ 9-10 Yaş Saç Modelleri Erkek

Aşağıdaki resim galerisinde pratik ve tarz 11 12 yaş erkek çocuğu saç modeli görsellerini inceleyebilirsiniz. Böylece size daha çok fikri verecek erkek çocuğu okul saçı veya günlük erkek çocuğu saç modelleri bulabilirsiniz.

Resim Galerisi: Saç Modelleri Erkek Çocuğu 11/12 Yaş

 

Bir önceki makalemiz olan Kahverengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Olur? başlıklı yazımızda Kahverengi Pantolonun Altına Ne Renk Ayakkabı Gider Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu